λεκτικη κακοποιηση και μπουλινγκ απο μελος του φορουμ σε αλλο μελος ... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 129
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αρα για σενα οχι μονο δεν δεχτηκα λεκτικη βια ...αλλα και παρανοησα τις προθεσεις του φλοκ να με βοηθησει ...γιατι θελω να μου χαηδευουν τα αυτια !.. 1ναι κ 1 οχι η σουμα μεχρι στιγμης... σε ευχαριστω για την τοποθετηση
    Ευχαριστεις το ενα μεος που σου...εδωσε δικιο εστω και με ψυχολογικο εκβιασμο και κλαψα και ειρωνευεσαι το αλλο λεγοντας οτι παρανοησες τις προθεσεις μου να σε βοηθησω ενω η εναρξη της κουβεντας ηταν γυρω απο την κανναβη και οχι ενα με εσενα σχετικο θεμα και καπακι ευγενια για την τοποθετηση του μελους αφου πρωτα πεσει η ειρωνια ετσι? Συνεχισε να κρατας σκορ αντι να πας στην διαχειριση.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης..
    κανε πισω και μην τραμπουκιζεις τα μελη..ειπε την αποψη της... δεξου την και αστην υσηχη!!

  3. #33
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Με βαση την εκταση των χαρακτηρισμων μου η με βαση την εκταση αυτων που θα ακουσεις ετσι και πας κοντρα στην Ρεα? Γιατι αν ειναι το πρωτο και πριν ξεκινησω να τα χωνω οι ειρωνια και οι χαρακτηρισμοι ειχαν ως εξης και θελω τωρα να πεις και σε εμενα αν επεσα εγω θυμα λεκτικης βιας και κακοποιησης παντα με βαση τους χαρακτηρισμους οπως και πριν ετσι?


    ρωτα κοψτο μαχαιρι "μ α γ κ α κ ο μου" ...αν μπορεις... και μετα πουλα οσο υφακι θες...αλλα ναι μωρε ξερω, γιατι να το κοψεις? αφου δεν σε βλάπτει...αφου μπορεις μηνες διχως... μπλα μπλα μπλα... ξ ε ρ ω !!!.. εκει που εισαι Η Μ Ο Υ Ν Α ..φλοκ-μπλοκ-στοκ.... ψιλοαυπνυες!!!!...χαχαχαχαχχ

    και αυτοι ασχετοι ε?...
    χαχαχα.. οταν ημουν σαν την αφεντια σου λεβεντη μου, το παιζα μποεμ και ξερολας

    ΑΣΧΕΤΗ???? ... ΦΑΚ ΟΦ ρε ανθρωπακι!!!!


    ετσι πικαρεις εσυ ρε... χτυπήματα κατω απο τη μεση ??? και εισαι και αντρας??...... αηδια!!!!!! ....ουτε πμ ουτε τιποτα εληξες ..στην ληθη...να στρωσει λιγο το στομαχι μου!!!!!



    ουτε ανθρωπακι δεν εισαι αξιος να λεγεσαι...σκατοψυχος και προστυχος αυτο εισαι!!!



    Τωρα που διαβασες ολα οσα εγραψε πριν τα ακουσει και την χαρακτηρισω θελω σχολιο αμεσο και καθαρο οπως και το προηγουμενο. Ποιος φταιει για οτι συνεβη εγω η η Ρεα? Ενα ονομα θελω οχι πολιτικη απαντηση.
    ΜΟΝΟΣ ΚΑΥΓΑΣ δε γινεται λενε στο χωριο μου. Θεωρω φλοκ οτι πρωτος εγραψες εκεινο το ποστ(αναφερθηκες στη σωματικη βια που εχει δεχθει και την αποκαλεσες τσ@) η ρεα αφου το ειδε πανω στο θυμο της απαντησε αναλογα. Δεν ειμαι δικηγορος κανενος. Την πικαρες λες... την πικαρες πανω σε θεματα που εχει πονεσει.

    Για σκεψου λιγο ρε φλοκ και σου μιλαω μπεσα...


    Πρων χρηστρια καναβης σε απεξαρτηση ειναι οχι καμια γυναικα που σου απαντησε με θρησκοληψια και ηθικοπρεπισμο. Ανεφερε τι της προκαλεσε η κανναβη.
    Ο καθενας ετσι και αλλιως επιλεγει μονος του την ουσια του.

    Αυτα. Δε σε στοχοποιω ΦΛΟΚ. Αυτα κατεβαζει ο νους μου αυτα γραφω.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗ ΑΝΕΧΤΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ
    ΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΕΣΕΝΑ ΟΠΛΥ ΚΑΚΟΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΟΠΨΗ
    ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΟΠ ΤΑ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΟΠΨΗ ΕΚΦΡΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Ευχαριστεις το ενα μεος που σου...εδωσε δικιο εστω και με ψυχολογικο εκβιασμο και κλαψα και ειρωνευεσαι το αλλο λεγοντας οτι παρανοησες τις προθεσεις μου να σε βοηθησω ενω η εναρξη της κουβεντας ηταν γυρω απο την κανναβη και οχι ενα με εσενα σχετικο θεμα και καπακι ευγενια για την τοποθετηση του μελους αφου πρωτα πεσει η ειρωνια ετσι? Συνεχισε να κρατας σκορ αντι να πας στην διαχειριση.
    καμια ειρωνεια δεν κρυβεται πισω απο τα λόγια μου..το εχω πει ηδη 3 φορες οτι θελω αντικειμενικη θεση ..οπως και να χει συμμετειχε και αυτο με τιμα, αν διαφωνει ειναι η αποψη του και την σεβομαι ... αληθεια η θεση σου εσενα ποια ειναι? δεχτηκα λεκτικη βια απο εσενα?

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αρα για σενα οχι μονο δεν δεχτηκα λεκτικη βια ...αλλα και παρανοησα τις προθεσεις του φλοκ να με βοηθησει ...γιατι θελω να μου χαηδευουν τα αυτια !.. 1ναι κ 1 οχι η σουμα μεχρι στιγμης... σε ευχαριστω για την τοποθετηση
    Ρέα πολύ βιάζεσαι...... κατ'αρχάς αυτό που έγραψα είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετο με τη διένεξη σου με τον φλοκ. Περιγράφω 1 όχι κ τόσο σπάνιο φαινόμενο στο forum, με αφορμή τα λεγόμενα του/της Contsantly Curious.

    Αν θες την άποψή μου πάνω στη ΔΙΚΙΑ σου ερώτηση είναι ότι σαφώς ο φλοκ κατ' απαράδεκτο τρόπο έμπλεξε πληροφορίες της προσωπικής σου ζωής κ προέβη σε χαρακτηρισμούς, άσχετους με το θέμα, για να επιτεθεί. Ποτέ δε χρησιμοποιούμε πληροφορίες από την προσωπική ζωή κάποιου για να τον προσβάλλουμε, αποτελεί έλλειψη παιδείας κ στοιχειώδους ευαισθησίας. Όταν όμως θέλησε να το μαζέψει κ αντιλήφθηκε το λάθος του δεν ανταποκρίθηκες. Καταλαβαίνω το θυμό σου, αλλά ε, δώσε κ συ λίγο τόπο στην οργή.

    Αν πάντως βιαζόμασταν όλοι μα ερμηνεύσουμε τα ποστ του καθενός εδωμέσα, όπως ερμήνευσες εσύ το δικό μου, θα ήμασταν όλοι πλακωμένοι μεταξύ μας, θα μπαίναμε απλά για να βριστούμε. Μην προτρέχεις τόσο, κ στο λέω με καλή διάθεση. Αυτό που ανέφερα ήταν άσχετο προς την ερώτησή σου, στο κάτω- κάτω μίλησα για μέλη που αναρτούν threads, στα οποία εκθέτουν 1 προβληματισμό τους. Το thread στο οποίο "πλακωθήκατε" με τον φλοκ, αν θυμάμαι σωστά, ούτε δικό σου ήταν, ούτε ρώτησες κάτι, εξέθεσες απλά τη δική σου εμπειρία.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗ ΑΝΕΧΤΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ
    ΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΕΣΕΝΑ ΟΠΛΥ ΚΑΚΟΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΟΠΨΗ
    ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΟΠ ΤΑ ΑΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΟΠΨΗ ΕΚΦΡΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ
    χαχαχα τωρα αυτο για ναι δεν το παιρνω παντως...οποτε οχι δεν δεχτηκα λεκτικη βια για σενα..σωστα?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    κανε πισω και μην τραμπουκιζεις τα μελη..ειπε την αποψη της... δεξου την και αστην υσηχη!!
    Απο το οτι θεωρεις τραμπουκισμο εσυ που εβαλες την κοπελα να σου δωσει δικιο σχεδον εκβιαστικα τα ιδια τα γραπτα σου φαινεται ο τροπος που λειτουργεις και μην χολοσκας δεν ειναι ολοι εδω μεσα Ρεες. Δεν θα κρυφτουν κατω απο το κρεβατι τους φοβισμενοι φωναζοντας ναι σε οτι πω επειδη ποσταρω τα αισχη σου και τις ειρωνιες σου. Αλλα βλεπεις σε χαλανε τα οσα γραφεις γιατι ετσι παει το προφιλ του ..θυματος και καλα ετσι Ρεα? Στην τελικη εσυ επιασες το ονομα μου εδω μεσα αρχισες ξεκατινιασμα και θα σε αφησω ετσι? Θα ποσταρω οτι θελω και απο την στιγμη που τα εχεις γραψει ηδη δεν μπορεις να τα αρνηθεις οπως και εγω τα δικα μου οποτε συνεχιζουμε οπως εχουμε μεχρι τωρα.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΝΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΕΣ
    Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Ρέα πολύ βιάζεσαι...... κατ'αρχάς αυτό που έγραψα είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετο με τη διένεξη σου με τον φλοκ. Περιγράφω 1 όχι κ τόσο σπάνιο φαινόμενο στο forum, με αφορμή τα λεγόμενα του/της Contsantly Curious.

    Αν θες την άποψή μου πάνω στη ΔΙΚΙΑ σου ερώτηση είναι ότι σαφώς ο φλοκ κατ' απαράδεκτο τρόπο έμπλεξε πληροφορίες της προσωπικής σου ζωής κ προέβη σε χαρακτηρισμούς, άσχετους με το θέμα, για να επιτεθεί. Ποτέ δε χρησιμοποιούμε πληροφορίες από την προσωπική ζωή κάποιου για να τον προσβάλλουμε, αποτελεί έλλειψη παιδείας κ στοιχειώδους ευαισθησίας. Όταν όμως θέλησε να το μαζέψει κ αντιλήφθηκε το λάθος του δεν ανταποκρίθηκες. Καταλαβαίνω το θυμό σου, αλλά ε, δώσε κ συ λίγο τόπο στην οργή.

    Αν πάντως βιαζόμασταν όλοι μα ερμηνεύσουμε τα ποστ του καθενός εδωμέσα, όπως ερμήνευσες εσύ το δικό μου, θα ήμασταν όλοι πλακωμένοι μεταξύ μας, θα μπαίναμε απλά για να βριστούμε. Μην προτρέχεις τόσο, κ στο λέω με καλή διάθεση. Αυτό που ανέφερα ήταν άσχετο προς την ερώτησή σου, στο κάτω- κάτω μίλησα για μέλη που αναρτούν threads, στα οποία εκθέτουν 1 προβληματισμό τους. Το thread στο οποίο "πλακωθήκατε" με τον φλοκ, αν θυμάμαι σωστά, ούτε δικό σου ήταν, ούτε ρώτησες κάτι, εξέθεσες απλά τη δική σου εμπειρία.
    χαχαχα..ρε μαριποσα εχεις δικαιωμα να εχεις οποια θεση πιστευεις σωστη, η ερωτηση ειναι κατα την γνωμη σου δεχτηκα λεκτικη βια απο τον φλοκ? γιατι και τωρα παλι δεν καταλαβα την απαντηση...αλλο διαφωνω ή τσακόνωμαι και αλλο ειμαι θυμα επιθεσης λεκτικης βιας..και γω θελω να βαλω στο κεφαλι μου τα σωστα μεγεθη...ναι ή οχι?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Θεωρω φλοκ οτι πρωτος εγραψες εκεινο το ποστ(αναφερθηκες στη σωματικη βια που εχει δεχθει και την αποκαλεσες τσ@) η ρεα αφου το ειδε πανω στο θυμο της απαντησε αναλογα..

    Αυτα τα ασχημα που διαβασες απο την μερια μου ξεκινησαν ακριβως μετα το γαμησου ανθρωπακι που ειπε. Ολα αυτα που κατεβασα δεν ειναι σε τυχαια σειρα αλλα ειναι τα ποσταρισματα με την σειρα που γιναν. Διαβασε απο το πρωτο μεχρι το φακ οφ και απλα απαντησε μου ποιος ξεκινησε. Απλο ειναι αυτο που σου ζηταω και δεν ειπα οτι κανεις τον δικηγορο κανενος.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΝΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΕΣ
    Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟ
    ρε ελις απαντησε ενα ναι η ενα οχι!!! δεχτηκα λεκτικη βια? παρε θεση σε αυτο που ρωταω ναι ή οχι???πες οτι δεν ημουν εγω αντικειμενικα ειναι η δεν ειναι λεκτικη βια?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Ρέα πολύ βιάζεσαι...... κατ'αρχάς αυτό που έγραψα είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετο με τη διένεξη σου με τον φλοκ. Περιγράφω 1 όχι κ τόσο σπάνιο φαινόμενο στο forum, με αφορμή τα λεγόμενα του/της Contsantly Curious.

    Αν θες την άποψή μου πάνω στη ΔΙΚΙΑ σου ερώτηση είναι ότι σαφώς ο φλοκ κατ' απαράδεκτο τρόπο έμπλεξε πληροφορίες της προσωπικής σου ζωής κ προέβη σε χαρακτηρισμούς, άσχετους με το θέμα, για να επιτεθεί. Ποτέ δε χρησιμοποιούμε πληροφορίες από την προσωπική ζωή κάποιου για να τον προσβάλλουμε, αποτελεί έλλειψη παιδείας κ στοιχειώδους ευαισθησίας. Όταν όμως θέλησε να το μαζέψει κ αντιλήφθηκε το λάθος του δεν ανταποκρίθηκες. Καταλαβαίνω το θυμό σου, αλλά ε, δώσε κ συ λίγο τόπο στην οργή.

    Αν πάντως βιαζόμασταν όλοι μα ερμηνεύσουμε τα ποστ του καθενός εδωμέσα, όπως ερμήνευσες εσύ το δικό μου, θα ήμασταν όλοι πλακωμένοι μεταξύ μας, θα μπαίναμε απλά για να βριστούμε. Μην προτρέχεις τόσο, κ στο λέω με καλή διάθεση. Αυτό που ανέφερα ήταν άσχετο προς την ερώτησή σου, στο κάτω- κάτω μίλησα για μέλη που αναρτούν threads, στα οποία εκθέτουν 1 προβληματισμό τους. Το thread στο οποίο "πλακωθήκατε" με τον φλοκ, αν θυμάμαι σωστά, ούτε δικό σου ήταν, ούτε ρώτησες κάτι, εξέθεσες απλά τη δική σου εμπειρία.
    Το θεμα ειναι αν προκαλεσε τα οσα σωστα η λανθασμενα ακουσε. Δεν ειναι μονο το τι ακους απο καποιος αλλα και γιατι σου τα ειπε. Δεν μπορει να προκαλεις τον αλλο με βρισιες και ειρωνιες και μετα οταν σε βρισει να ρωτας αν δεχθηκες λεκτικη βια. Ξεκινησες κατι την δεχθηκες απο που και ως που βγαινεις αθωος οταν ξεκινας εσυ κατι? Ειναι σαν να σου κολλαω εγω στον δρομο σου την λεω χωρις να με προκαλεσεις με κανεις τουμπανο και μετα φωναζω ολο τον κοσμο και λεω ειδατε ολοι οτι με χτυπησε.

  14. #44
    Φλοκ(τον φλοκι απο τη σειρα Vikings τον εχεις δει? Μορφαρα). Βλεπω οτι συνεχιζεται ο διαπληκτισμος.

    Δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον σε διαφωνια που αφορα εσενα και την Ρεα και τις λεξεις που γραφτηκαν. Αν συνεχιζω να γραφω θα καταληξω δικηγορος.

    Ναι - αναφερθηκες σε γεγονοτα που εχει γραψει...ισχυει...αλλά αν αισθανθηκες οτι σε προκαλει γιατι δεν εστειλες ενα προσωπικο μηνυμα ?

    Πες με ασχετη...εχω μισο μηνα στο φορουμ.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΕΙΠΕΣ ΠΕΝΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ Τ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ
    ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΕΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ
    ΕΙΠΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΑΟΠ ΣΕΝΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δέχθηκα λεκτική κακοποίηση
    By Deleted20082014 in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 01-05-2013, 18:25
  2. Replies: 130
    Last Post: 03-05-2010, 01:05
  3. Μια φορα κι εναν καιρο ενα μελος του φορουμ εδω...
    By Lady_Celestia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 17-01-2010, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •