λεκτικη κακοποιηση και μπουλινγκ απο μελος του φορουμ σε αλλο μελος ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 129
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715

    λεκτικη κακοποιηση και μπουλινγκ απο μελος του φορουμ σε αλλο μελος ...

    καθε τρεις και λιγο γινομαι μαρτυρας ή θυμα καποιας επίθεσης. Η γενικη νοοτροπια του φορουμ ειναι να μην συνεχιζουμε τον διαπληκτισμο... καταπίνοντας ετσι αυτες τις βαρβαρες και κτηνωδης επιθεσεις ...σε μια ηδη πολυ πολυ ευαισθητη φαση της ζωης μας. το υφος οκ σε αγνοω δεν φτανει τοσο βαθια οσο φτανουν οι πιο πικροχολες λεξεις του εκαστοτε βιαιου μελους που τοσο ανενόχλητα σε μαστιγωνει, πολλες φορες χρησιμοποιόντας τις ιδιες σου τις εκμυστηρευσεις για να τις στρεψει εναντιον σου. το που τελικα βρισκω την δυναμη να απαντω και να συνεχιζω να προσπαθω να βρω μια λύση για το καθε προβλημα που μου δημιουργηται, αντι να το καταπίνω και να το βουλωνω, ειναι πραγματικα αξιο αποριας.
    ειμαστε σε φορουμ στηριξης...μια στηριξη που την χρειαζομαστε για να βγαλουμε την καθημερινοτητα μας... και σε αυτο το θεμα, θελω το καθε μελος που δεχεται επιθεση να μην το βουλωνει... να το ανακοινωνει και να το καταγκελει, να το βροντοφωναζει...επειδη ειμαστε ευαισθητοι και βαθια πληγωμενοι ανθρωποι, αυτο δεν σημαινει οτι ειμαστε θυματα του εκαστοτε βρυκολακα... και προφανως η τακτικη το βουλωνω δεν αποδειδει παρα σε χειροτερες και σιχαμεροτερες συμπεριφορες..εδω!!...μην το βουλωνεις αλλο!!!δεν εισαι μονος - μονη πια!...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ΡΕΑ:αλλα εχω υπάρξει απειρες φορες μαστουρωμενη...τοσες που δεν με ενοιαζε πια αν θα το μαθουν οι δικοι μου και ολος ο κοσμος δεν με ενδιεφερε κ α θ ο λ ο υ... να μην ξεχασω να πω...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΦΟΣ ΣΑΝ ΚΑΨΟΥΡΑ... και ειμαι καλα...εχω 3 μηνες καθαρη και χτες βραδυ ενας πρωην μου προτεινε να μου φερει και ειπα ΟΧΙ !!...ειπα οχι!!! και ειμαι καλα...

    ΦΛΟΚ:Αλλο ο μπαφος αλλο η πρεζα. Εγω καπνιζω 20 χρονια και εχω να κανω μπαφο κατι μηνες αλλα δεν αισθανομαι....καθαρος. Ελεος πια με αυτο τον μυθο ειδικα απο ατομα που καπνιζουν. Απο ποτε εγινε το χορτο εξαρτησιογονο? Οταν κανεις συστηματικη χρηση και το σταματας οντως φερνει συνηθως μερικες μερες ψιλοαυπνιες αλλα οχι να μου λες οτι.....καταφερες και το σταματησες λες και ειναι και εγω δεν ξερω τι. 20 χρονια κανω και καπνιζω αν θελω και οποτε θελω χωρις κανενα προβλημα.

    ΡΕΑ:φιλαρακι δεν ξερω τι λες εσυ...εγω σου λεω τι εζησα πανω απο 5 χρονια, και με ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ κυριολεκτικα.. εβγαλα φοβιες καταθλιψαρα, απομονωθηκα ...ακου ψιλοαυπνιες!!! χαχαχαχαχαχα... ενημερωσου σωστα και μετα πάρε θεση... και μια και το συζηταμε... πρωτα κοψτο μαχαιρι "μ α γ κ α κ ο μου" ...αν μπορεις... και μετα πουλα οσο υφακι θες...αλλα ναι μωρε ξερω, γιατι να το κοψεις? αφου δεν σε βλάπτει...αφου μπορεις μηνες διχως... μπλα μπλα μπλα... ξ ε ρ ω !!!.. εκει που εισαι Η Μ Ο Υ Ν Α ..φλοκ-μπλοκ-στοκ.... ψιλοαυπνυες!!!!...χαχαχαχαχχ
    ...και για να ληξει καπου εδω το θεμα...για οσους παρακολουθουν το σηριαλ, αν και αυτο που θα πω το γνωριζει και ο τελευταιος τσοπάνης του πιο αποκρυμνου και απομονωμενου ορεινου χωριου της ψωροκωσταινας,αλλα τελικα...ποτε δεν ξερεις...
    επιστημονικες μελετες εχουν Α Π Ο Δ Ε Ι Ξ Ε Ι, οτι η κανναβης ειναι εξαρτησιογόνα και παραισθησιογόνα ουσια και η χρόνια χρήση της οδηγει σε ψυχικες παθησεις...
    που σημαινει οτι ειναι αδιαπραγματευτος νομος και οχι απλη θεωρεια που σηκωνει προσωπικες αντιπαραθεσεις..τυπου η γη ειναι τετραγωνη...οχι ρε τριγωνη ειναι...οχι οχι αλλαζει σχημα καθε πεμπτη...κλπ κλπ

    ΦΛΟΚ:Αλλο να ενεργοποιησει και αλλο να δημιουργησει οπως γραφει πιο πανω η ασχετη φιλη Ρεα. Τα παντα μπορουν να κανουν κακο αλλα αυτο δεν αημαινει οτι εχει μεγαλυτερο βαθμοο επικινδυνοτητας απο το αλκοολ ας πουμε.

    ΡΕΑ:χαχαχα.. οταν ημουν σαν την αφεντια σου λεβεντη μου, το παιζα μποεμ και ξερολας, η αιώνια εφηβη που θελει να αμφι σβητει καθε κανονα και να χτίζει τους δικους της απο την αρχη, και ολοι οι υπόλοιποι προβατακια που απλα ακολουθουσαν τους κανονες ...νομιζα οτι ειχα τον ελεγχο, αφηνα πάντα ενα μηνα περιθωριο γιατι ημουν τσακαλακι και δεν ηθελα να κολήσω και μετα ενα μηνα ελιωνα επι χρονια..
    χωρις αυτο βαριομουν να ασχοληθω με κοινονικες επαφες γιατι η ανθρωποτητα ειναι βαρετη και σκατοψυχη και εγω ειμαι κουλ
    χωρις αυτο δεν απολαμβανα το σεξ, γιατι ο σεξουαλικος παρτενερ δεν ειχε φαντασια και εγω ειμαι η σουπερ ουαου γκομενα που δινεται και κανει το πιο σουπερ σεξ εβερ
    χωρις αυτο ετρωγα κατι μαλακισμενα μικροαστικα κοληματα, και εκλεινε το υπέροχο πνευμα μου
    χωρις αυτο μια ωραια στιγμη εχανε πόντους γιατι ελειπε αυτο το κατι που θα με κανει να νιωσω θεος...
    χωρις αυτο δεν χαλαρωνει ο σβερκος..και το σωμα εμενε τσιτα και τα νευρα επισης
    χωρις αυτο δεν ειχα επνευση να ζωγραφισω, να φιλοσοφίσω
    χωρις αυτο δεν ειχα αυτη τη διαθεση να γελασω ομορφα με ολην αυτην την βλακεια της ανθρωποτητας
    χωρις αυτο δεν αισθανομουν ελευθερη
    χωρις αυτο δεν ειχα διαθεση να χωρεψω!

    και ενα βραδυ... ξερεις απαυτα με τις ψιλοαυπνοιες μωρε.. σταθηκα στον καθρευτη του μπάνιου μου.. δεν ξερω πως μουρθε, ενιωσα την αναγκη να με χαστουκισω... ηθελα να δω αν θα νιωσω τιποτα.. ριχνω την πρωτη προσεχτικα να μην πονεσω πολυ...τιποτα! την δευτερη και τριτη λιγοτερο προσεχτικα ...τιποτα... οι υπόλοιπες αμετρητες και οσο πιο δυνατα μπορουσα, κοκκινησε η μουρη μου και οι παλαμες μου ενιωθα το καψιμο μεν αλλα καθολου πονο...με την τελευταια σωριαστηκα στο πάτωμα.. προσπαθησα να κλαψω...τιποτα!
    βγαινω απο το μπάνιο και πάω στο μπαλκονι.. κοιτουσα το πεζοδρομιο κατω και αναρωτιομουν αν η πτωση αυτη θα με εκανε να νιωσω τιποτα... φανταζομουν τα κλασματα δευτερολέπτου που εχεις την αισθηση οτι πετας και οτι θα εσκαγα στο πεζοδρόμιο με την ιδια απολαυση που σκαω στο μαξιλάρι μου οταν λιωνω απο μαστουρα..και μετα τιποτα.

    ηπια ενα τσιγαρο αποφασισμενη... πριν φουνταρω... και οπως το επινα ξανασκεφτηκα.. πριν τον θανατο καλο το τσιγαράκι ...αλλα ενας οργασμος το καλυτερο σεξ της ζωης μου για πριν το τελος..καλεσα την καλυτερη καβατζουλα που ειχα για αυτην την δουλεια, δεν του ειπα βεβαια για το θαυμασιο σχεδιο μου..παρηγκειλα π...τσα οπως παραγκελνω πιστα και σουβλακια... οκ σε μιση ωρα θα ειμαι εκει
    ευτυχως ηταν διακριτικος και δεν με ρωτησε γιατι τα μουτρα μου ηταν κατακοκκινα, παιζει να μην το ειδε καν
    ευτυχως δεν ειχα φαει και δεν ειχα βαρυνει... και εκανα σεξ... σαν να ηταν το τελευταιο της ζωης μου!!!!...
    και καπου εκει ξεραθηκα ευτυχως.
    ηταν τον ιουλιο, εκτοτε δεν το ξαναγγιξα...και δεν ξανα εκανα σεξ (εξου και τα καποια νευρα)
    ΑΣΧΕΤΗ???? ... ΦΑΚ ΟΦ ρε ανθρωπακι!!!!

    ΦΛΟΚ:Ολα αυτα ενα τσιγαριλικι ρε παιδι μου? Σοβαρα? Τι μας λες ρε παιδι δακρυσα και συγκινηθηκα. Και εγω να μην εχω καταλαβει τιποτα μετα απο τοσα χρονια? 100 ατομα που ξερω να πινουν να μην εχουν καταλαβει τιποτα τοσα χρονια και αυτοι? Ενα σκασμο κοσμος που εχει αναφερθει στο ιντερνετ να μην εχει καταλαβει τιποτα τοσα χρονια και να εχεις καταλαβει μονο εσυ οτι αυτα προερχονται απο...5 χρονια χρησης. Και μονο απο τα γραφομενα σουη Ρεα καταλαβαινεις και εσυ η ιδια οτι ολα αυτα που τραβηξες ειναι μαλλον αποροια των οσων περασες στην παιδικη σου ηλικια και δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα. Ειναι δυνατων να γραφεις οτι μπατσαριζες τον εαυτο σου οτι ειχες αυτοκτονικες τασεις οτι παρθηκες μια φορα πριν το τελος ετσι στο χυμα κλπ και αυτα να τα φορτωνεις στην κανναβη? Οτι εχεις θεματα αλυτα εχεις αλλα αυτο δεν σημαινει οτι σου φταιει το χορτο.

    Αυτο το τελευταιο δεν το ειχα διαβασει το ειδα μετα και θα απαντησω. Καταρχας ευχαριστω για την ευχη γιατι αυτο που εγραψες για εναν ανθρωπο μη ηλιθιο οπως εσυ ειναι ευχαριστηση ασχετα που εσυ δεν μπορεις να ευχαριστηθεις τιπορα στην ζωη σου. Επισης οσον αφορα το...ανθρωπακι το ανθρωπακι λοιπον εζησε μια ζωη που πολυ θα ηθελες να την ειχες αλλα δεν μπορεσες γιατι πολυ απλα ησουν ανικανη. Το καταλαβα απο τον τροπο που γραφεις που ελεγες π.χ στην αλλη κοπελα να παει να κλεψει λεφτα κλπ πραγμα που δειχνει το ποσο καθυ-στερημενη εισαι οταν δινεις αυτο σαν λυση επειδη εσενα μικρη σε καναν νταντα. Επισης το καταλαβα απο το οτι ενω ειχες παρομοια με την κοπελα θεματα και αυτη ειχε εναν φιλο μονιμο εσυ κατεληξες να ενα κλασσικο τσολι που το γ..σε οποιος του ελεγε καλημερα και φυσικα και σε αυτο φταιγαν οι αλλοι οχι ομως εσυ γιατι πολυ απλα δεν σε...αγαπησαν και αυτοι. Το καταλαβαινω απο το καθε ποσταρισμα σχεδον που κανεις το οποιο ειναι γεματο μισος και πεσιμισμο. Τελικα το πρωτο ατομο που φταιει για την καταντια σου εισαι εσυ και να ξερεις κατι. Ποτε δεν θα σε αγαπησει καποιος γιατι πολυ απλα δεν το αξιζεις και οχι γιατι δεν επεσες στον σωστο. Τωρα οσον αφορα την κουβεντα μας δεν θα πρωτοτυπισω. Εισαι ΑΣΧΕΤΗ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ΡΕΑ:στο μονο που μπορουμε να καταληξουμε με απολυτη ομοφωνια..ειναι οτι δεν δινουμε δεκαρα για την οποια αποψη εχει ο ενας για τον αλλον καθως επεισης και για την ιδια του την υπαρξη. καλη συνεχεια ή κακη το ιδιο μου κανει ... και αντε γεια!

    ΦΛΟΚ:Στο πρωτο σκελος συμφωνω το δευτερο ειναι η δικη σου θεση. Εμενα αν και δεν θα σε κλαψω αν παθεις τιποτα με ενδιαφερει να εισαι καλα και εσυ οπως και ολος ο κοσμος. Δεν θα ηθελα να παθεις κατι μονο και μονο επειδη ανταλλαξαμε μερικες βαριες κουβεντες οποτε δεν γουσταρω την κακη σου συνεχεια.

    ΡΕΑ:βαριες κουβεντες??...ξεκατινιαστηκ (το υπολοιπο δεν ξερω που πήγε)

    ΦΛΟΚ:Τεσπα τις παιρνω πισω. Τις πιο πολλες δεν τις εννοουσα απλα το ειπα για να σε πικαρω επειδη εβρισες και λαθος μου γιατι ποιος ξερει τι εχεις τραβηξει και εσυ. Επρεπε να σου στειλω pm να το τελειωναμε εκει. Το ληγουμε να τελειωνει?

    ΡΕΑ:....!!!!!!..... (κοπυ κατι που ειπε πιο πάνω)

    ΦΛΟΚ:Σου εγραψα και πριν οτι ηταν λαθος και οτι ηθελα να σε πικαρω. Τωρα το εναυσμα για ολα αυτα ηταν το ΦΑΚ ΟΦ ρε ανθρωπακι!!!! και ολη η ειρωνια. Μην βγαζεις την ουρα σου εξω απο ολο αυτο.


    ΡΕΑ:ετσι πικαρεις εσυ ρε... χτυπήματα κατω απο τη μεση ??? και εισαι και αντρας??...... αηδια!!!!!! ....ουτε πμ ουτε τιποτα εληξες ..στην ληθη...να στρωσει λιγο το στομαχι μου!!!!!
    ουτε ανθρωπακι δεν εισαι αξιος να λεγεσαι...σκατοψυχος και προστυχος αυτο εισαι!!!

    ΦΛΟΚ:Καλα δεν πιανεις τιποτα λεμε. Χτυπημα κατω απο την μεση επειδη αρχισες να βριζεις και να ειρωνευεσαι το πικαρισμα? Πικαρισμα ειναι η ανταποδωση σε αυτα που ειπες χωρις τερμα μπινελικι μονο και μονο επειδη με νευριασες με ολο αυτο και το εκανα για να μην καταληξω να τα χωνω αισχρα σαν εσενα. Εχω εγω αναγκη να σε χτυπησω κατω απο την μεση? Ποια εισαι δλδ και ειναι αναγκη να το κανω αυτο. Ισα ισα που μπορουσα να σου γραψω επος ολοκληρο αλλα το αφησα να περασει σχετικα λαιτ. Απο εκει και περα δεν μετανιωνω που σου ειπα να ληξει ηρεμα το θεματακι επειδη εσυ δεν καταλαβαινεις τιποτα εξαιτιας του πεσιμισμου που σου εχει δημιουργηθει γιατι οπως εγραψα και πριν ποιος ξερεις τι εχεις τραβηξει αλλα επειδη τουλαχιστον δεν εχεις το ακαταλογιστο προσεχε τα βρισιματα γιατι θα στα ανταποδωσω και με τοκο ασχετα αν δεν το θελω. Αν εσυ βριζεις και ειρωνευεσαι μια φορα εγω μπορω να γινω βασιλιας σε αυτο. Γραψε οτι θελεις ετσι και αλλιως και οι 2 διαβαζομαστε αλλα μαζεψε λιγο τα δαχτυλακια σου οταν χαρακτηριζεις γιατι μεχρι αυριο το πρωι εδω θα ειμαστε. Τωρα για πριβε δεν ειχα καμια ορεξη να σου στειλω απλα ειπα οτι επρεπε να ληξει εκει για να μην χρειαστει ολο αυτο δημοσια αλλα δεν βλεπω να γινομαι αντιληπτος και κατι τελευταιο. Τις λεξεις σκατοψυχος και προστυχος μπορω να τις κανω μια αναλυση με εσενα κεντρικο προσωπο που δεν θα σου αρεσει καθολου αλλα το αφηνω λιγο ακομη για να ληξει οπως σου ειπα ηρεμα. Μην με κανεις να μετανιωσω που απλωσα χειρα φιλιας γιατι θα αρχισω να Ρειζω και δεν το θελω καθολου αυτο.

    ΡΕΑ:αυτο που με ενοχλει περισσοτερο δεν εισαι εσυ, εσυ εισαι εσυ...στην τελικη εσυ εχεις να ζησεις με αυτο που εισαι οχι εγω... ειναι οτι κανεις μα κανεις δεν μπήκε στην διαδικασια να με βοηθησει! αν μπροστα στα ματια μου καποιος διανοουταν να κανει σε μελος ολα αυτα που εκανες εσυ θα ημουν εκει, θα εβαζα πλατη, θα α εδειχνα σε αυτο το μελος οτι δεν ειναι μονο του απεναντι στα θηρεια...
    τεσπα... τροφη για σκέψη για εμενα ολο αυτο... οχι για να συνεχισω την οποια συζητηση μαζι σου

    -ΠΑΡΕΛΕΙΨΑ τις περιττες πληροφοριες για την καναβη.
    η διαμαχη αυτη σε ενα φορουμ εξαρτησης, η σταση και επιχειρηματοποιηση της αποψης "σιγα μωρε εγω το κανω χρονια δεν επαθα τιποτα" δεν βοηθαει
    τα συμμαζεψα ολα προς τερψην των μελλων που θελουν να μαθουν ακριβως ποιος και τι εισαι...μιας και εγω εχω συστηθει ηδη αρκετες φορες εδω μεσα...
    και ποση βαρυτητα θα πρεπει να εχει η οποια αποψη σου απο δω και περα σε οποιο αλλο μελος φερθεις προσπαθησεις να επιτεθεις!
    και φυσικα για μενα... να δω που εκανα το λαθος τι να προσεχω απο εδω και περα οταν θα συναντω τα φλοκ στη ζωη μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Καλημερα γλυκια μου εχεις πμ!
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Για το οτι αρχισες να βριζεις πρωτη και να πουλας ειρωνια ουτε λεξη ετσι? Μονο οτι εισαι...θυμα καλοψυχος ανθρωπος που ανοιξε την ψυχη του και δεχτηκες...βαρβαρη επιθεση απο το


    ΦΛΟΚ:Αλλο ο μπαφος αλλο η πρεζα. Εγω καπνιζω 20 χρονια και εχω να κανω μπαφο κατι μηνες αλλα δεν αισθανομαι....καθαρος. Ελεος πια με αυτο τον μυθο ειδικα απο ατομα που καπνιζουν. Απο ποτε εγινε το χορτο εξαρτησιογονο? Οταν κανεις συστηματικη χρηση και το σταματας οντως φερνει συνηθως μερικες μερες ψιλοαυπνιες αλλα οχι να μου λες οτι.....καταφερες και το σταματησες λες και ειναι και εγω δεν ξερω τι. 20 χρονια κανω και καπνιζω αν θελω και οποτε θελω χωρις κανενα προβλημα.


    3 πουλακια καθονταν εισαι κοπελια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Καλα το μπουλινγκ πισω απο εναν υπολογιστη χωρις καν λεκτικη απειλη εκτος αν εννοεις απειλη την προειδοποιηση να μην βριζεις γιατι θα τα ακουσεις ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΦΟΣ ΑΠΛΑ και το οτι χρησιμοποιεις ακομη και τα ποστ που σου μιλησα ευγενικα και σου ειπα να το ληξουμε και εσυ εβριζες σαν νταλικιερης ασχολιαστο. Δεν υπαρχει σωτηρια κατα πως φαινεται.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ρεα , ως παλαιοτερος , πρεπει να πω , οτι τοχει το φορουμ αυτο , παλαιοτερα δε , ουουουου , εκει να δεις τι γινοταν . Ειναι και το μειονοκτημα του γραπτου λογου , που ευκολα παρεξηγεις τον αλλον , πιανεσαι ( οχι εσυ ) απο μια λεξη του , και αρπαζεσαι . Μπορει ο αλλος απο κοντα ναναι το καλυτερο παιδι του κοσμου , και στο φορουμ , νε δινει την εντυπωση τερατος !!! εχω γιναι μαρτυρας κατηγοριων σε μελος ως εριστικο , ενω απο κοντα που τοχω γνωρισει , δεν εχει καμμια σχεση με την εντυπωση που δινει εδω . Ισχυει ομως και το αντιθετο , μελος που ειναι γλυκυτατο στο φορουμ , στην πραματικοτητα απο κοντα , να ειναι τζαναμπετικο , αλλα σπανιζει αυτη η περιπτωση .
    Υπαρχει και το απροσωπο της υποθεσης , οπου ο αλλος μπορει να βγαλει ταπωθημενα του , ανωνυμα , ενω στην πραξη , να μην μπορει .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ρεα , ως παλαιοτερος , πρεπει να πω , οτι τοχει το φορουμ αυτο , παλαιοτερα δε , ουουουου , εκει να δεις τι γινοταν . Ειναι και το μειονοκτημα του γραπτου λογου , που ευκολα παρεξηγεις τον αλλον , πιανεσαι ( οχι εσυ ) απο μια λεξη του , και αρπαζεσαι . Μπορει ο αλλος απο κοντα ναναι το καλυτερο παιδι του κοσμου , και στο φορουμ , νε δινει την εντυπωση τερατος !!! εχω γιναι μαρτυρας κατηγοριων σε μελος ως εριστικο , ενω απο κοντα που τοχω γνωρισει , δεν εχει καμμια σχεση με την εντυπωση που δινει εδω . Ισχυει ομως και το αντιθετο , μελος που ειναι γλυκυτατο στο φορουμ , στην πραματικοτητα απο κοντα , να ειναι τζαναμπετικο , αλλα σπανιζει αυτη η περιπτωση .
    Υπαρχει και το απροσωπο της υποθεσης , οπου ο αλλος μπορει να βγαλει ταπωθημενα του , ανωνυμα , ενω στην πραξη , να μην μπορει .
    Αφου εχεις γνωρισει κοσμο οπως λες κατι παραπανω θα ξερεις αλλα δεν μπορω να καταλαβω απο που και ως που εγινα εριστικος. Παντως εχεις δικιο στο οτι ο γραπτος λογος διαφερει απο τον προφορικο γιατι δεν καταλαβαινεις το υφος με το οποιο σου λεει καποιος κατι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΔΥΟ
    ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΕΡΔΙΖΕΙ
    ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΣΑΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΙΞΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΓΩΓΗ
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΤΙΑ ΟΥ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΠΛΗΘΗ
    ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΟΠ ΤΟΤΕ ΟΠΥ ΜΠΗΚΕ ΟΛΟ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ
    ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΔΥΟ
    ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΕΡΔΙΖΕΙ
    ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΣΑΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΙΞΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΓΩΓΗ
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΤΙΑ ΟΥ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΠΛΗΘΗ
    ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΟΠ ΤΟΤΕ ΟΠΥ ΜΠΗΚΕ ΟΛΟ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ
    ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ
    Ελις κοιτα τον αριθμο των μηνυματων σου. Αλλα 6 να ποσταρεις και θα σε αφορισει η εκκλησια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΧΑΧΑΧΑ!!!!
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αφου εχεις γνωρισει κοσμο οπως λες κατι παραπανω θα ξερεις αλλα δεν μπορω να καταλαβω απο που και ως που εγινα εριστικος. Παντως εχεις δικιο στο οτι ο γραπτος λογος διαφερει απο τον προφορικο γιατι δεν καταλαβαινεις το υφος με το οποιο σου λεει καποιος κατι.

    Δεν αναφερθηκα σε σενα , γενικα μιλαω .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν αναφερθηκα σε σενα , γενικα μιλαω .
    Οκ λαθος καταλαβα.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε καλα τωρα αν μαθαινες ποσες επιθεσεις εχω δεχτει απο μελη του φορουμ θα παθαινες τη πλακα της ζωης σου τα εμποδια σε κανουν πιο φιλοσοφο κ παντα οτι εχει απηχηση θα ειναι αυτο που θα προκαλει τις περισσοτερες επιθεσεις αρα δε μου κανει καμια εντυπωση αν κατι ηταν αχρηστο κ γελοιο κανεις δε θα του ειχε επιτεθει.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απλα με το καιρο αρχισα να οργανωνομαι να το φιλοσοφω κ να προσεχω που ανοιγομαι κ σε πιον θα πω τα προσωπικα μου.το οτι εισαι σε φορουμ υποστηριξης αυτο δε σμαινει τι δε πρεπει να προσεχεις που μιλας.

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δέχθηκα λεκτική κακοποίηση
    By Deleted20082014 in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 01-05-2013, 18:25
  2. Replies: 130
    Last Post: 03-05-2010, 01:05
  3. Μια φορα κι εναν καιρο ενα μελος του φορουμ εδω...
    By Lady_Celestia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 17-01-2010, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •