Νιωθω αορατη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33

    Νιωθω αορατη

    Καλησπερα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω παρεες και δεν μπορω να κανω καινουριες ευκολα το προσπαθω αλλα τιποτα ξεκινησα γυμναστηριο προσφατα κ πηγινω σε ομαδικα προγραμματα ειναι καποιες κοπελες κ τους μιλαω ενα γεια με το ζορι μου λενε πηγαινω βολτες εξω και δεν με κοιταει κανενας αντρας ουτε με φλερταρουν νιωθω αορατη κανεις δεν θελει να με κανει παρεα δεν ξερω τι δειχνω η τι φταιει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΤΡΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΝΤΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Δοκιμασε να παρεις μερικα λεφτα και να την κοπανησεις απο τραπεζα να δεις τοτε προσοχη :p. Περα απο την πλακα ομως εισαι καπως υπερβολικη. Μπορει να μην φταις εσυ γιατι απλα ο κοσμος εχει γινει κρυος και δεν κανει ευκολα πλεον παρεες. Αν θεωρεις οτι αυτο που σου συμβαινει ειναι περαν του φυσιολογικου δοκιμασε να γνωρισεις καποια ατομα απο κοινους γνωστους. Βγες για ενα ποτο με φιλους συγγενεις η οποιον εχεις κανε εκει γνωριμιες και αν συνεχιζει το κακο εδω ειμαστε να το ξανασυζητησουμε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν νομιζω οτι κανεις μπορει να καταλαβει τι φταιει , αμα δεν σε γνωρισει , σιγουρα το λαθος ειναι δικο σου ομως . Αμα παραθεσεις λεπτομερειες , ισως καταλαβει καποιος το σφαλμα , μπορει πχ. να μην εισαι επικοινωνιακη , ασχετη η εμφανιση . Αλλα δυσκολο με τον γραπτο λογο , να καταλαβει καποιος .
    Ισως κανεις βιαστικες /σπασμωδικες κινησεις , ισως το κυνηγας εμμονιακα κ.ο.κ.

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Δοκιμασε να παρεις μερικα λεφτα και να την κοπανησεις απο τραπεζα να δεις τοτε προσοχη :p. Περα απο την πλακα ομως εισαι καπως υπερβολικη. Μπορει να μην φταις εσυ γιατι απλα ο κοσμος εχει γινει κρυος και δεν κανει ευκολα πλεον παρεες. Αν θεωρεις οτι αυτο που σου συμβαινει ειναι περαν του φυσιολογικου δοκιμασε να γνωρισεις καποια ατομα απο κοινους γνωστους. Βγες για ενα ποτο με φιλους συγγενεις η οποιον εχεις κανε εκει γνωριμιες και αν συνεχιζει το κακο εδω ειμαστε να το ξανασυζητησουμε.
    an den htan sovaro to thema den tha grafa eimai kairo xwris filoys

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Βγαζω ισως απογνωση και αυτο τουσ διωχνει νομιζω το θελω τοσο πολυ να βρω παρεες ..Στο παρελθον που ειχα παρεες με εκμεταλευονταν με ειχαν προδωσει ειχα νιαωσει θυμα.Και γιαυτο και ξεκοψα και εμεινα μονη

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΛΕΟΠΥΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΣ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΟΠΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΛΕΞΟΥΝ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΟΥΤΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΒΡΙΣΚΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by afrodith View Post
    Καλησπερα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω παρεες και δεν μπορω να κανω καινουριες ευκολα το προσπαθω αλλα τιποτα ξεκινησα γυμναστηριο προσφατα κ πηγινω σε ομαδικα προγραμματα ειναι καποιες κοπελες κ τους μιλαω ενα γεια με το ζορι μου λενε πηγαινω βολτες εξω και δεν με κοιταει κανενας αντρας ουτε με φλερταρουν νιωθω αορατη κανεις δεν θελει να με κανει παρεα δεν ξερω τι δειχνω η τι φταιει.
    Καλά και εγώ να ήμουν στο γυμναστήριο και να σε έβλεπα άσχετα με το αν έχεις κορμάρα ή όχι, πάλι δεν θα σου την έπεφτα. Ο νορμάλ κόσμος δεν πάει στα γυμναστήρια για να τη πέσει, για την υγεία του πάει. Όταν λες ότι πας βόλτες έξω που πηγαίνεις; Μόνη σου πηγαίνεις; Σε τι μέρη; Δηλαδή που περιμένεις να σε φλερτάρουν στο σταθμό του μετρό για παράδειγμα; Ντύνεσαι οκ νορμάλ; Πως ντύνεσαι; Περιμένεις να σε φλερτάρουν στο δρόμο την ώρα που περπατάς; Τι περιμένεις; Μήπως το προσωπάκι σου βγάζει μια απωθητικότητα όχι λόγω ομορφιάς αλλά λόγω ψυχολογίας;

  11. #11
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    gia sumparastash mphka edw oxi gia na me kanete xeirotera apo oti eimai

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Σ ΛΕΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by afrodith View Post
    gia sumparastash mphka edw oxi gia na me kanete xeirotera apo oti eimai
    Θελεις να ακουσεις γλυκολογα η να σκεφτει ο καθενας το προβλημα σου και να σου πει την γνωμη του ετσι ωστε να το λυσεις αν βοηθησει καποια γνωμη? Ρωταει ο κοσμος λεπτομερειες για να βγαλει μια ακρη Αφροδιτη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Λοιοον υπαρχει κατι στο οποιο εισαι καλη? Αν ναι αρχισε απο αυτο εκει θα κανεις φιλους βεβαια ποτε δεν θα κανεις κολλητους αφου λες οτι σε προδωσαν οποσ κκ εμενα οσο για το γυμναστιριο αμα σ αρεσει συνεχισε το θα κανεις και ωραιο κορμι και ποτε δεν ξερεις ισως βρεις κι τπτ καλο.....να θυμασαι ομως οτι τα καλα πραγματα ερχονται μονο αν σταματησεις να τα κυνηγας αδιακοπα
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Ίσως, Αφροδίτη, να ξεκινήσεις κι άλλες δραστηριότητες. Δες το πρόγραμμα του Δήμου σου, είναι ευκαιρία τώρα που μπήκε ο Σεπτέμβρης και ξεκινούν νέα προγράμματα. Θα γίνεις πιο κοινωνική και θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση. Για αρχή, χαμογέλα στους ανθρώπους που συναντάς και πιάσε κουβέντα για το πρόγραμμα (π.χ. ρώτα για ώρες, καθηγητές κ.τ.λ.) και μετά, αφού δεις ανταπόκριση, συνέχιζε με συζητήσεις γύρω από την περιοχή που μένεις (έχετε τόσα κοινά θέματα συζήτησης...). Θεωρώ ότι χρειάζεται προσπάθεια. Μην εγκαταλείπεις αν κάποιος/α δεν ανταποκριθεί. Μερικοί άνθρωποι (κι είναι δικαίωμά τους) δεν θέλουν πολλά πολλά και δεν έχει να κάνει με σένα αυτό. Μην πάρεις τίποτα προσωπικά. Μερικοί έχουν τα προβλήματά τους κι είναι κλεισμένοι στο καβούκι τους. Δεν έχουν διάθεση (απλούστατο).
    Επίσης, δώσε έμφαση και στην εξωτερική εμφάνιση (ωραίο μαλλί, ελαφρύ βάψιμο, cool ντύσιμο). Όλα παίζουν ρόλο-δυστυχώς ή ευτυχώς.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. να της πω πως νιωθω?
    By alexalex in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 22
    Last Post: 20-06-2015, 15:47
  2. Νιώθω ότι χάνω την ζωή μου.
    By Φανούλα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 12-03-2013, 01:33
  3. Νιώθω ντροπή
    By Swan in forum Κακοποίηση
    Replies: 46
    Last Post: 08-10-2012, 10:23
  4. Δεν νιωθω πια
    By Sublime in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 31-07-2011, 14:37
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •