tavor sos βοηθεια!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    tavor sos βοηθεια!

    παιδια γεια σας! ο γιατρος μου ειχε συστησει να παιρνω ταβορ για καποιο διαστημα. το 2.5mg. τωρα τα εκοψα εντελως μαζι με το γιατρο.
    ειχαν μεινει στο συρταρη τα χαπια και ειχα λιγο ανχος. και ειπα να κανω ενα πειραμα. ηπια τεσσερα των 2.5mg. με επιασαν κατευθειαν τα εβλεπα ολα διπλα. εχει περασει η δευτερη μερα και νιωθω ακομα μαστουρομενος τι να κανω?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τιποτα , θα σου περασει ,αμα συνεχισει , θα πρεπει να πας νοσοκομειο , να σου κανουν ειτε ατροπινη ενδοφλεβια , ειτε κατι παρομοιο , πχ αδρεναλινη , αλλα για δευτερη μερα , ειναι φυσιολογικο νασαι μαστουρωμενος , και αυριο θα εισαι , και λιγο μεθαυριο .

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    τα ειδα ολα ! δεν την ξανα βαζω στο στομα μου την μαλακια. ειναι εθιστικο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εννοειται οτι ειναι εθιστικο , αλλα μην ανησυχεις , θα συνελθεις . Περαστικα , και μην το ξανακανεις !!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Εγώ πάλι κατά περιόδους ήθελα να κάνω άλλο "πείραμα" και να πάρω ότι στοκ έχω από ζάναξ, λεξοτανίλ και τρανξεν μαζί ...
    Αλλά είχε ένα μειονέκτημα το ότι δε θα προλάβεις να μοιραστείς τις εντυπώσεις σου ;-)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by panagiwtis23 View Post
    Εγώ πάλι κατά περιόδους ήθελα να κάνω άλλο "πείραμα" και να πάρω ότι στοκ έχω από ζάναξ, λεξοτανίλ και τρανξεν μαζί ...
    Αλλά είχε ένα μειονέκτημα το ότι δε θα προλάβεις να μοιραστείς τις εντυπώσεις σου ;-)

    Ωραιο χιουμορ , Παναγιωτη , εξυπνο !!!!

  7. #7
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Στο Βρόντο !!!
    Posts
    37
    Αν δεις οτι εισαι ακομα χαλια .. Καλο θα ηταν να περναγες κ απο το νοσοκομειο...Και προς θεου κοψε τα πειραματα...Δεν υπαρχει λογος.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν κοβουμε μαχαιρι τα χαπια... !!!!... μην παιζεις με τις χημειες που βαζεις στο κεφαλι σου.
    οκ δεν ηθελες αυτον το γιατρο, βρες καποιον αλλον και σταδιακα κοψε τα χαπια που σε ενοχλουν με βοηθεια του ειδικου βεβαια...και μιας και το εκανες το ατοπημα, ποτε δεν ειναι αργα να το διορθωσεις... μιλα με καποιον ειδικο για να σου δωσει κατι μη εθιστικο και να ισορροπήσεις για αρχη και μετα σιγα σιγα το κοβεις και αυτο !
    τι σε επιασε και εκανες κατι τοσο αφελες!... δεν ειναι ντεπονακι αυτο το πραγμα... θες να λολανεις τους νευροδιαβιβαστες σου?

  9. #9
    hlias1988
    Guest
    ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 09-03-2020 at 11:30.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    7
    Λες αηδίες deleted nember

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Αηδιες το λιγοτερο. Ακους εκει θεμα "βιοηθικης" να αφηνουμε ανθρωπους να πεθανουν...

    Ηθικη μικροτσιπ.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Similar Threads

  1. tavor και διακοπη!ταχυκαρδιες
    By afrula in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 37
    Last Post: 19-05-2014, 22:27
  2. TAVOR!!!!
    By Eleni Morfid in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 22
    Last Post: 14-10-2011, 16:27
  3. TAVOR K ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟ ΒΕΝΖΟΔΙΑΖΕΠΙΝΕΣ
    By Lacrymosa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 16-07-2011, 14:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •