Ψάχνω ανθρώπους σαν και εμένα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Ψάχνω ανθρώπους σαν και εμένα

    Καλησπέρα.Είμαι 37 χρονών μόνος μου και ψάχνω ανθρώπους σαν και μένα.κάποια πράγματα για εμένα
    1.Δε μου αρέσουν καθόλου τα αθλητικά.Δε παρακολουθώ ποτέ κάποιο άθλημα
    2.Δε μου αρέσει το διάβασμα ή το θέατρο οπότε δε θα πάω εκει
    3.Μου αρέσουν τα ταξίδια και οι βόλτες.Να πηγαίνω με παρέα και να χαζεύουμε τα τοπία.Ειναι πολλά μέρη που θα ήθελα να πάω αλλά δεν πήγα γιατί δεν είχα παρέα και μόνος μου αισθανόμουν κάπως...
    4.Μου αρέσει το φαϊ.Να πηγαίνουμε σε διάφορα μαγαζιά και να τρώμε
    5.Δεν είμαι άνθρωπος που θα κάτσει στο σαλόνι.το βαριέμαι.προτιμώ μια βόλτα στη φύση και να βλέπω το ηλιοβασίλεμα,να ακούω τα πουλιά και τα τζιτζίκια,να βλέπω το φεγγάρι και τα αστέρια με την κατάλληλη φυσικά παρέα
    6.Μου αρέσει η τεχνολογία και να συζητώ γύρω απο αυτή
    7.Είμαι γενικά εσωστρεφής άνθρωπος,δε μιλάω πολύ.Δε μιλάω αν δεν έχω κάτι να πω.
    Αν κάποιος/α θέλει να κάνουμε παρέα ας μου στείλει μήνυμα
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Athens
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Καλησπέρα.Είμαι 37 χρονών μόνος μου και ψάχνω ανθρώπους σαν και μένα.κάποια πράγματα για εμένα
    1.Δε μου αρέσουν καθόλου τα αθλητικά.Δε παρακολουθώ ποτέ κάποιο άθλημα
    2.Δε μου αρέσει το διάβασμα ή το θέατρο οπότε δε θα πάω εκει
    3.Μου αρέσουν τα ταξίδια και οι βόλτες.Να πηγαίνω με παρέα και να χαζεύουμε τα τοπία.Ειναι πολλά μέρη που θα ήθελα να πάω αλλά δεν πήγα γιατί δεν είχα παρέα και μόνος μου αισθανόμουν κάπως...
    4.Μου αρέσει το φαϊ.Να πηγαίνουμε σε διάφορα μαγαζιά και να τρώμε
    5.Δεν είμαι άνθρωπος που θα κάτσει στο σαλόνι.το βαριέμαι.προτιμώ μια βόλτα στη φύση και να βλέπω το ηλιοβασίλεμα,να ακούω τα πουλιά και τα τζιτζίκια,να βλέπω το φεγγάρι και τα αστέρια με την κατάλληλη φυσικά παρέα
    6.Μου αρέσει η τεχνολογία και να συζητώ γύρω απο αυτή
    7.Είμαι γενικά εσωστρεφής άνθρωπος,δε μιλάω πολύ.Δε μιλάω αν δεν έχω κάτι να πω.
    Αν κάποιος/α θέλει να κάνουμε παρέα ας μου στείλει μήνυμα
    Ευχαριστώ
    Γεια χαρά φίλε.
    Είμαι 37 και εγώ. Εμάς τους εσωστρεφείς ανθρώπους δεν μας καταλαβαίνουν εύκολα είναι η αλήθεια. Ίσως επειδή διαφέρουμε πολύ από την νόρμα που θέλει τον άνθρωπο να ασχολείται μόνο με εφήμερα θέματα χωρίς κανένα βάθος, να αποφεύγεο την αυτοκριτική αλλά να επιδίδεται μετά μανίας στην κατάκριση των άλλων για να νιώσει καλύτερα... Απλά θέλω να σου ευχηθώ να κάνεις κουράγιο. Και μόνο που κάνεις αυτήν την ανάρτηση είναι σπουδαίο βήμα. Από δικό μου βιωματικό έχω να σου προτείνω να ασχοληθείς ερασιτεχνικά με την μελισσοκομία. Πίστεψέ με βοηθάει πάρα πολύ την ψυχολογία και χαλαρώνεις απίστευτα μέσα στην φύση που κινείσαι για τα μελισσάκια. Έτσι θα γνωρίσεις και αρκετούς μελισσοκόμους. ΑΚόμη καλύτερα θα είναι αν βρεις κάποιον όμως που αγαπά την μέλισσα και την φύση. Σε χαιρετώ από Αθήνα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    σινεμα πας?τεχνολογια μπλιαχ

  4. #4
    Ναι φίλε πάω στον ένα και μοναδικό κινηματογράφο που έχει στην πόλη μου.την προηγούμενη εβδομάδα είδα το Λαβύρινθος:Πύρινες δοκιμασίες
    Quote Originally Posted by alezos View Post
    Γεια χαρά φίλε.
    Είμαι 37 και εγώ. Εμάς τους εσωστρεφείς ανθρώπους δεν μας καταλαβαίνουν εύκολα είναι η αλήθεια. Ίσως επειδή διαφέρουμε πολύ από την νόρμα που θέλει τον άνθρωπο να ασχολείται μόνο με εφήμερα θέματα χωρίς κανένα βάθος, να αποφεύγεο την αυτοκριτική αλλά να επιδίδεται μετά μανίας στην κατάκριση των άλλων για να νιώσει καλύτερα... Απλά θέλω να σου ευχηθώ να κάνεις κουράγιο. Και μόνο που κάνεις αυτήν την ανάρτηση είναι σπουδαίο βήμα. Από δικό μου βιωματικό έχω να σου προτείνω να ασχοληθείς ερασιτεχνικά με την μελισσοκομία. Πίστεψέ με βοηθάει πάρα πολύ την ψυχολογία και χαλαρώνεις απίστευτα μέσα στην φύση που κινείσαι για τα μελισσάκια. Έτσι θα γνωρίσεις και αρκετούς μελισσοκόμους. ΑΚόμη καλύτερα θα είναι αν βρεις κάποιον όμως που αγαπά την μέλισσα και την φύση. Σε χαιρετώ από Αθήνα.
    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για το κουράγιο που μου δίνεις,.Να σου πω την αλήθεια,δεν έχω σκεφτεί ποτέ να ασχοληθώ με τη μελισσοκομία.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    31
    Καλησπερα! Διακρίνω εναν εγωισμο στα θελω και τις επιθυμιες σου; Αν γνωρισεις εναν ανθρωπο που σ ενδιαφερει πραγματικα,μπορει να κανεις ολα αυτα που λες τωρα οτι δεν σ αρεσουν.μην εισαι απολυτος.ανοιξε τους οριζοντες σου.γιατι τα χρονια περνανε και δεν θα μπορεσεις να γευτεις τις στιγμες τις ζωης και μετα θα ναι αργα! Συγνωμη για το υφος,αλλα προτιμω την ειλικρινεια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Δεν μένεις Αθήνα; :) Τα ενδιαφέροντα μας είναι κοινά, σχεδόν. :)
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  7. #7
    Οχι δυστυχώς δε μένω Αθήνα αλλά σχεδόν 500χλμ μακριά σε επαρχιακή πόλη της βόρειας Ελλάδας.
    Quote Originally Posted by tsini89 View Post
    Καλησπερα! Διακρίνω εναν εγωισμο στα θελω και τις επιθυμιες σου; Αν γνωρισεις εναν ανθρωπο που σ ενδιαφερει πραγματικα,μπορει να κανεις ολα αυτα που λες τωρα οτι δεν σ αρεσουν.μην εισαι απολυτος.ανοιξε τους οριζοντες σου.γιατι τα χρονια περνανε και δεν θα μπορεσεις να γευτεις τις στιγμες τις ζωης και μετα θα ναι αργα! Συγνωμη για το υφος,αλλα προτιμω την ειλικρινεια
    Μα και εγώ με ειλικρίνεια έγραψα πως προτιμώ να περνάω τον χρόνο μου.Και δεν είμαι απόλυτος.Αν βρεθεί κάποιο άτομο και μου δείξει κάποια δραστηριότητα και δω ότι μου αρέσει,γιατι να μην την κάνω;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    211
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    δεν έχω σκεφτεί ποτέ να ασχοληθώ με τη μελισσοκομία.
    Εγώ το σκέφτηκα μετά την ταινία Mr. Holmes :p

  9. #9
    Δεν έχω δει την ταινία αυτή.Ταινία που περιείχε σκηνή με μέλισσες και είδα τελευταία ήταν το tomorrowland με τον george clooney

Similar Threads

  1. Γειαα σας κι απο εμενα!
    By axivada in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 21-11-2014, 18:12
  2. Ένα γεια και από εμένα
    By recursiongr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-09-2011, 13:29
  3. Γεια σας και απο εμένα
    By papis in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 11-02-2009, 21:06
  4. Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ
    By mauros_vuthos_f in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 21-09-2006, 13:04
  5. Σχετικά με εμένα
    By alex30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 20-09-2006, 01:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •