Ενα μικρο προβληματακι :) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    elis δυστυχως ειναι κλειστομυαλος και παραλογος,δεν μπορεις να συνεννοηθεις μαζι του με τιποτα
    rea προσπαθω να μην ασχολουμαι αλλα πραγματικα ειναι πολυ ενοχλητικο να με κατακρινει για ο,τι κανω..τον πειραζει τοσο πολυ που βγαζω καλους βαθμους,τον πειραζει που εχω και αλλες φιλες περα απο την αδελφη του..(να φανταστειτε μου ειπε σε καποια στιγμη θα κανεις παρεα μονο με την αδελφη μου αλλιως θα παθεις αυτο)..γενικοτερα βρισκει αφορμες για να τσακωθει μαζι μου..καταλαβατε?οπως σας ειπα πιο πανω τα ειχε με μια γνωστη μου πριν 1 μηνα και η κοπελα αυτη τον χωρισε επειδη καθε φορα που μιλουσαν αυτος εβριζε τους φιλους της με πολυ χυδαιο τροπο..και απο τοτε που τον χωρισε την βριζει και αυτη και την απειλει...(την ημερα του αγιασμου την απειλησε οτι θα την χαστουκισει και η κοπελα πηγε να βαλει τα κλαματα)..και η κοπελα δεν φταιει σε κατι επειδη ειχε δικιο προφανως..τωρα φαινεται ξεθυμανε με την κοπελα και ηρθε η ωρα μου μου φαινεται!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΛΑΒΙΑΡΗΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fenia99 View Post
    elis δυστυχως ειναι κλειστομυαλος και παραλογος,δεν μπορεις να συνεννοηθεις μαζι του με τιποτα
    rea προσπαθω να μην ασχολουμαι αλλα πραγματικα ειναι πολυ ενοχλητικο να με κατακρινει για ο,τι κανω..τον πειραζει τοσο πολυ που βγαζω καλους βαθμους,τον πειραζει που εχω και αλλες φιλες περα απο την αδελφη του..(να φανταστειτε μου ειπε σε καποια στιγμη θα κανεις παρεα μονο με την αδελφη μου αλλιως θα παθεις αυτο)..γενικοτερα βρισκει αφορμες για να τσακωθει μαζι μου..καταλαβατε?οπως σας ειπα πιο πανω τα ειχε με μια γνωστη μου πριν 1 μηνα και η κοπελα αυτη τον χωρισε επειδη καθε φορα που μιλουσαν αυτος εβριζε τους φιλους της με πολυ χυδαιο τροπο..και απο τοτε που τον χωρισε την βριζει και αυτη και την απειλει...(την ημερα του αγιασμου την απειλησε οτι θα την χαστουκισει και η κοπελα πηγε να βαλει τα κλαματα)..και η κοπελα δεν φταιει σε κατι επειδη ειχε δικιο προφανως..τωρα φαινεται ξεθυμανε με την κοπελα και ηρθε η ωρα μου μου φαινεται!
    χμμ..ο φοβος ειναι ο χειροτερος συμβουλος ...ενταξει το παιδι εχει θεματα δικα του... κοψε την επικοινωνια στο φβ και αγνοησε τον οτι και να ακουσεις να λεει για σενα ο τραμπουκος, σιγα που θα σκασεις τωρα και γι αυτο που τα βαζει με κοριτσακια η κοτα...για κουλαρε πλιζ!..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    το ξερω οτι εχει θεματα δικα του,εχει χασει τον πατερα του,για αυτο και κανω υπομονη..αλλα τετοια συμπεριφορα δεν εχω ξαναδει..και τωρα που ειπατε τα βαζει με κοριτσακια,αυτο ειναι τρομερη αληθεια...τοσα χρονια που τον ξερω μονο κοριτσια ενοχλει,οταν ενοχλει αγορι τρωει ξυλο..σαν να εχει κατι με το γυναικειο φυλο ας πουμε..τι να πω..

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ειναι κοντος ο τσαμπα μαγκας?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    οχι δεν ειναι,ειναι αρκετα ψηλος απλα τα αγορια τον εχουν για παιχνιδι..για παραδειγμα τον χτυπανε οποτε θελουν,αυτος δεν κανει κατι,ισα ισα που τους κολλαει πιο πολυ μετα...το προβλημα το εχει με τα κοριτσια γενικοτερα,ειδικα με αυτα που ειναι ησυχα και μαζεμενα σαν εμενα...ειδικα αμα εισαι ευαισθητη,παει σε βαζει στοχο με την πρωτη και σε κανει του χεριου του...για αυτο σας λεω οτι να με γουσταρει δεν παιζει,αλλα να το κανει για να ανεβει αυτος ψυχολογικο ναι το πιστευω...για να δουμε αν μου πει καμια σαχλαμαρα αυριο

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ελα μωρε τον λυπηθηκα τωρα...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Λοιπον ακουστε τι εγινε σημερα..Δεν μου μιλησε καθολου αλλα εγινε κατι αλλο το οποιο με εχει βαλει σε υποψιες...επιασε σημερα αυτην την γνωστη μου στο τελος της ημερας και της ειπε να τα ξαναβρουν και πως ζηταει συγνωμη και πως την αγαπαει και αλλα κουραφεξαλα (τον ξερω απο το δημοτικο οπως προειπα,στο γυμνασιο τα ειχε με μια,την νευριαζε,χωριζαν,την εβριζε,μετα ζητουσε συγνωμη και ξανα απο την αρχη μεχρι που η κοπελα αγανακτησε και αλλαξε σχολειο)και η γνωστη μου εμεινε αφωνη,και ενθουσιασμενη,χωρις βεβαια να του δωσει απαντηση.Φυσικα μετα απο την 10λεπτη ομιλια του ηρθε η γνωστη μου και μας ειπε τι εγινε,και ακουσα τις φιλες μου που βγηκαμε την κυριακη να λενε "ελπιζω να μην εισαι χαζη και πεις οχι"...το σκεφτηκα καλα και λεω καλα λογικο ειναι η μια να θελει να τα φτιαξουν,αδελφος της ειναι..αλλα η αλλη για ποιον λογο φαγωθηκε δεν ξερω..τεσπα γυρισα σπιτι και συλλογιστηκα,και μου εχει μπει μια ασχημη υποψια στο μυαλο,ισως υπερβολικη για εσας αλλα για εμενα στεκει..πολυ φοβαμαι οτι εχουν κανει κατι σαν σχεδιο,δεν μπορω να περιγραψω ακριβως τι εννοω,για να δουν αν θα αντιδρασω ή ζηλεψω ή οτιδηποτε αλλο,γιατι οπως προειπα ο τραμπουκος(οπως τον ειπατε εσεις) με εκραζε και ελεγε ψεματα για εμενα και προφανως η φιλη μου τον πιστεψε!θα μου πειτε τωρα πως σου ηρθε αυτο αλλα οπως βαζω τα πραγματα σε μια σειρα μου κολλαει αυτο το πραγμα απιστευτα...κυριακη βραδυ μου στελνει μυνημα για να δει αν θα αντιδρασω ασχημα,δεν το πηρα και πολυ στα σοβαρα..ολη τη χθεσινη μερα οι φιλες μου μιλουσαν μεταξυ τους στο facebook και στα ξαφνικα η φιλη μου απο εκει που δεν μιλουσε καθολου με τον αδελφο της,εχτες ηταν αυτοκολλητοι..σημερα ηταν τελειως ψυχρες και οι δυο τους απεναντι μου..και στα ξαφνικα στο τελος της ημερας ερχονται και μου λενε"παμε λιγο στη σταση να δουμε τον ταδε (τον τραμπουκο εννοω) να φασωνεται με την ταδε(την γνωστη μου) και να παρουμε το λεωφορειο...τελικα δεν φασωθηκαν,απλα της ειπε αυτα που ειπα πιο πανω...και μετα απο λιγο ερχεται η φιλη μου και μου λεει "πες μου τωρα οτι καθησες εδω για το λεωφορειο.."απανταω "εσυ δεν ειπες να ερθουμε εδω?" και μου λεει "αλλο σε ρωταω" λεω "αν θες μπορουμε να φυγουμε" και μου λεει "ασε μας ρε και σε ξερω,δεν ηρθες για αυτο,ηρθες για να μαθεις" εεε τα πηρα εκεινη τη στιγμη και λεω "καλα καθεσαι και ακους τι λεει ο αδελφος σου? και μου ειπε διαφορες αρλουμπες για δικαιολογηθει,δεν την πιστεψα φυσικα!ξερω ξερω σας τα ειπα πολυ μπερδεμενα,μακαρι να βγαλετε ακρη,αλλα ηθελα να μοιραστω τον προβληματισμο μου μαζι σας..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΧΙ ΓΤ ΕΙΣΑΙ ΦΥΤΟ ΑΛΛΑ ΓΤ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
    ΤΩΡΑ ΑΟΠ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΙΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΟΝ
    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΟΤΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΑΣΧΕΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
    ΕΣΥ ΤΑ ΣΥΝΔΕΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΟ ΟΠΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ
    ΜΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ ΓΤ ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΟΠΤΕ ΑΟΠ ΕΚΕΙ
    ΒΕΒΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΓΩ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ
    ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΝΑΡΙΑ ΕΥΚΟΛΑ ΓΤ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕΝΑΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 18 ΑΜΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΟΠ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ
    ΑΜΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ Ε ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ
    ΦΙΛΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    elis ηδη κινουνται πολυ περιεργα..δεν μου αρεσει η συμπεριφορα τους και ειλικρινα η τελευταια συζητηση που αρπαχτηκα με εβαλε σε υποψιες!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ε ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΛΕΣ ΔΕ ΜΟΠΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ...αφου δεν σου αρεσει, μην ασχολείσαι.. ναι υπάρχουν σεναρια..οκ αν οι φιλες σου πιστευουν οτι τον γουσταρεις δεν εγινε και τιποτα με τον καιρο θα καταλάβουν οτι για σενα δεν υσχυει... υπάρχει καποιος αλλος που σε ενδιαφερει?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    rea οχι δεν με ενδιαφερει καποιος...απλα το θεωρω γελοιο να πιστευουν κατι τετοιο..

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fenia99 View Post
    rea οχι δεν με ενδιαφερει καποιος...απλα το θεωρω γελοιο να πιστευουν κατι τετοιο..
    καλωσορισες στον κοσμο των ενηλίκων!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    κατι τετοιους τυπους θελω να τους σκοτωσω, τους εχω παρα μα παρα πολυ αχτι. παρασκευη, σαββατο, κυριακη μη βγεις κατσε σπιτι, απενεργοποιησε την συνομιλια σαν να εχεις πεθανει για αυτους ρε παιδι μου.. Δες πως θα ειναι τα πραγματα την δευτερα, στο πρωτο διαλλειμα κανε πως δεν συμβαινει τιποτα, αν σε ρωτησουν που ησουν γιατι δε βγηκες και αλλες σαχλες πες πως δεν σε αφησαν οι γονεις σου να βγεις.. η πες οτι θες εσυ. οταν θα τα λες αυτα να εχεις ενα βαρεμενο βλεμμα και νυσταγμενο.. για να μην καταλαβουν οτι παιζεις πουστια.. χεχεεχ μου θυμησες ενα φιλαρακι που ειχα στο γυμνασιο και τωρα στο επαλ, οταν μου την εμπαινε πλακωνομασταν στα μπουκετα, γουσταρε να πειραζει ατομα. με την παρεα σου πως τα πας? ολα καλα?
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Προβληματάκι με το ύψος!
    By nikk in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 11
    Last Post: 28-01-2012, 01:25
  2. Βρήκα ένα μικρό βιβλιαράκι
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-2011, 09:01
  3. Χωρισμός, ένα μικρό πένθος
    By pops in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 14-09-2009, 22:45
  4. Ενα προβληματακι σε αιχμηρα αντικειμενα.
    By Fenzon in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 21-02-2009, 18:21
  5. Το internet ενα μικρό ναρκωτικό...
    By athwos in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-2008, 17:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •