Κινηματογραφος- επιρροες. - Page 30
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 30 of 40 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 436 to 450 of 599
  1. #436
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τυχαία έπεσα σε αυτήν και έχω δει όλους τους κύκλους.. Δεν είδα άλλες όμως..
    Αφού σου άρεσε να δεις και τις άλλες, είναι όλες καλές...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #437
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αντε να δω το twilight zone , που και παλι δεν ειναι σαν το παλιο ......σηριαλς απαξιω πληρως .....ειτε Ελληνικα ( αυτα ειναι τα χειροτερα ) αλλα και ξενα ........ αλλα ανηκω σε αλλη εποχη .....

  3. #438
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Διορθωση...the stranger ... ψυχολογικο θριλερ
    Καλημέρα.. Χθες μετα από 15 ώρες δουλειά γυρνάω το βράδυ σπίτι και ξεκίνησα να το βλέπω..
    2 επεισόδια είδα μετά με πήρε ο ύπνος.. Πολύ καλό φαίνεται!! Μόλις τελειώσω τον κύκλο θα σου πω εντυπώσεις..

  4. #439
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημέρα.. Χθες μετα από 15 ώρες δουλειά γυρνάω το βράδυ σπίτι και ξεκίνησα να το βλέπω..
    2 επεισόδια είδα μετά με πήρε ο ύπνος.. Πολύ καλό φαίνεται!! Μόλις τελειώσω τον κύκλο θα σου πω εντυπώσεις..
    Πολυ καλο φιλη...ειμαι σιγουρη θα σ αρεσει.Ο coben ειναι συγγραφεας,η σειρα βασιστηκε στο βιβλιο του.Αμα το τελειωσεις κ σ αρεσει δες και το safe που ειναι επισης δικο του,ψυχολογικο θριλερ.

  5. #440
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Πολυ καλο φιλη...ειμαι σιγουρη θα σ αρεσει.Ο coben ειναι συγγραφεας,η σειρα βασιστηκε στο βιβλιο του.Αμα το τελειωσεις κ σ αρεσει δες και το safe που ειναι επισης δικο του,ψυχολογικο θριλερ.
    Το βιβλίο του ίδιο τίτλο έχει; θα μου άρεσε να το διαβάσω! Τρελαίνομαι να διαβάζω βιβλία.. Το έχεις διαβάσει;

  6. #441
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω δεν μπορω να διαβασω βιβλια , αν και βιβλιοφαγος , απο το 2008 εχω να διαβασω βιβλιο, αδυνατω να συγκεντρωθω ......η κτθλψη βλεπεις .......

  7. #442
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Το βιβλίο του ίδιο τίτλο έχει; θα μου άρεσε να το διαβάσω! Τρελαίνομαι να διαβάζω βιβλία.. Το έχεις διαβάσει;
    Εχει τον ιδιο τιτλο ακριβως...the stranger...harlan coben...γενικα αυτος φημιζεται για τα ψυχολογικα θριλερ που γραφει...δεν το εχω διαβασει...

  8. #443
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω δεν μπορω να διαβασω βιβλια , αν και βιβλιοφαγος , απο το 2008 εχω να διαβασω βιβλιο, αδυνατω να συγκεντρωθω ......η κτθλψη βλεπεις .......
    Μην ανησυχεις κι εγω εχω πολυ καιρο να διαβασω αν και δεν φταει η καταθλιψη...

  9. #444
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Μην ανησυχεις κι εγω εχω πολυ καιρο να διαβασω αν και δεν φταει η καταθλιψη...

    Εμενα φταιει φταει η κτθιλψη , μην κοιτας που δεν κλαιγομαι .............................βλεπω μια ταινια , και χανω τον ειρμο της ............ατιμη κτθλψη ...................

  10. #445
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εμενα φταιει φταει η κτθιλψη , μην κοιτας που δεν κλαιγομαι .............................βλεπω μια ταινια , και χανω τον ειρμο της ............ατιμη κτθλψη ...................
    Παιρνεις αγωγη;;

  11. #446
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εχει τον ιδιο τιτλο ακριβως...the stranger...harlan coben...γενικα αυτος φημιζεται για τα ψυχολογικα θριλερ που γραφει...δεν το εχω διαβασει...
    Μόλις το παρήγγειλα.. Από εβδομάδα θα έρθει. Θα σου πω εντυπώσεις και για αυτό..

    Καλημερα)))

  12. #447
    Καλημέρα σε όλους μας. Ειδε κανείς το You; Σχεδον τελειωνω δευτερο κυκλο. Μου άρεσε δε μπορω να πω.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  13. #448
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω δεν μπορω να διαβασω βιβλια , αν και βιβλιοφαγος , απο το 2008 εχω να διαβασω βιβλιο, αδυνατω να συγκεντρωθω ......η κτθλψη βλεπεις .......
    Καλημέρα!!
    Και εγώ άνα χρονικά διαστήματα σταματάω το διάβασμα.. Ενώ με χαλαρώνει, θέλει συγκέντρωση και διάθεση που δεν την έχω πάντα..
    Είχα να διαβάσω ένα χρόνο περίπου και πριν λίγο καιρό ξεκίνησα πάλι..
    Μήπως να δοκιμάσεις και εσύ ξανά; κάτι χαλαρό και ευχάριστο, όχι κανένα "βαρύ" βιβλίο.

  14. #449
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Καλημέρα παιδιά...

    Κι εγώ δυσκολεύομαι να διαβάσω, έχω ξεκινήσει ένα βιβλίο αλλά το άφησα αν και μου άρεσε... Θα προσπαθήσω να το συνεχίσω...

    Επίσης αυτό το κρύωμα μου την έχει δώσει στα νεύρα, δεν μπορώ να νιώθω τόσο αδύναμη... Θα πάρω τα Panadol cold and flu...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #450
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα παιδιά...

    Κι εγώ δυσκολεύομαι να διαβάσω, έχω ξεκινήσει ένα βιβλίο αλλά το άφησα αν και μου άρεσε... Θα προσπαθήσω να το συνεχίσω...

    Επίσης αυτό το κρύωμα μου την έχει δώσει στα νεύρα, δεν μπορώ να νιώθω τόσο αδύναμη... Θα πάρω τα Panadol cold and flu...
    Καλημέρα κυκνε..
    Ναι, κυκλοφορεί ίωση πολύς κόσμος είναι κρυωμενος αυτή την εποχή.. Λείπουν πολλά άτομα από την δουλειά μου αυτές τις μέρες..
    Πάρε ένα panadol, κάνε κάτι ζεστό να πιεις και υπομονή λίγες ακόμη μέρες θα περάσει..
    Οι γατούλες σου πως είναι;;

Page 30 of 40 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπλουτισμός με νέες κατηγορίες (Μουσική, Κινηματογράφος, κλπ)
    By daydreamer in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 02-08-2007, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •