Κινηματογραφος- επιρροες. - Page 32
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 32 of 40 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 466 to 480 of 599
  1. #466
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ποιος ειναι ο-η αγαπημενος σας ηθοποιος ? εμενα ο Αλ Πατσινο, λες και γενηθηκε για ναναι ηθοποιος ......και ο Κυανου Ριβς , επειδη ειναι καλοπαιδι και σεμνος ....

  2. #467
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Ο Al Patsino κι εμένα μ' αρέσει πολύ, επίσης μου αρέσουν ο Robert De Niro κι ο Javier Bardem...
    Αυτοί μου έρχονται τώρα στο μυαλό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #468
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Α και η Meryl Streep και Barbara Streisand, ένα ένα τα θυμάμαι, αν θυμηθώ κι άλλους μετά θα τους συμπληρώσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #469
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ποιος ειναι ο-η αγαπημενος σας ηθοποιος ? εμενα ο Αλ Πατσινο, λες και γενηθηκε για ναναι ηθοποιος ......και ο Κυανου Ριβς , επειδη ειναι καλοπαιδι και σεμνος ....
    Απο Ελληνες ο Στελιος Μαινας μ αρεσει πολυ,απο ξενους, ποιον να πρωτοδιαλεξεις...πολλοι...ας πω Μαθιου Μακοναχυ.

  5. #470
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Απο Ελληνες ο Στελιος Μαινας μ αρεσει πολυ,απο ξενους, ποιον να πρωτοδιαλεξεις...πολλοι...ας πω Μαθιου Μακοναχυ.
    Στο True detective ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ. Και τι ερμηνεία στο Dallas buyer club!

  6. #471
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Στο True detective ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ. Και τι ερμηνεία στο Dallas buyer club!
    Ναι ... στο true detective τα εδωσε ολα πιστευω...γενικα δεν υπαρχει ο ανθρωπος...μπορει να παιξει τα παντα...κωμωδια,δραμα...φοβε� �ος ηθοποιος!!

  7. #472
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ο Al Patsino κι εμένα μ' αρέσει πολύ, επίσης μου αρέσουν ο Robert De Niro κι ο Javier Bardem...
    Αυτοί μου έρχονται τώρα στο μυαλό...
    Α, αυτοι μαρεσουν κι μενα ........εχεις καλο γουστο ! αλλα ο Κυανου εχει χααρισει απο την τελευται του ταινια , απο τα 130 εκ. τα 80 εκ. στοι συνεργειο του ......σπανιοτατο αυτο .....πολυ εκτιμω την σεμνοτητα ........τον εχω δει να κυκολοφορει στο subway ( σπανιο αυτο ) με διαθεση να φωτογραφηθει με οποιον του το ζητησει !!
    Last edited by Macgyver; 06-02-2020 at 13:07.

  8. #473
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Α, αυτοι μαρεσουν κι μενα ........εχεις καλο γουστο ! αλλα ο Κυανου εχει χααρισει απο την τελευται του ταινια , απο τα 130 εκ. τα 80 εκ. στοι συνεργειο του ......σπανιοτατο αυτο .....πολυ εκτιμω την σεμνοτητα ........τον εχω δει να κυκολοφορει στο subaway ( σπανιο αυτο ) με διαθεση να φωτογραφηθει με οποιον του το ζητησει !!
    Καλα αυτος νομιζω οτι εχει περασει κ καποιες δυσκολιες στην ζωη του απο οσο ειχε αναφερει.Οντως πολυ σεμνος.Στο ματριξ μου αρεσε παρα παρα πολυ

  9. #474
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Α, αυτοι μαρεσουν κι μενα ........εχεις καλο γουστο ! αλλα ο Κυανου εχει χααρισει απο την τελευται του ταινια , απο τα 130 εκ. τα 80 εκ. στοι συνεργειο του ......σπανιοτατο αυτο .....πολυ εκτιμω την σεμνοτητα ........τον εχω δει να κυκολοφορει στο subaway ( σπανιο αυτο ) με διαθεση να φωτογραφηθει με οποιον του το ζητησει !!
    Ο Keanu Reeves μου άρεσε πολύ σ' αυτή την ταινία, την έχεις δει;



    Πάντως εξακολουθούν να βγαίνουν και καλές ταινίες, μην τις απορρίπτεις χωρίς να τους δώσεις ευκαιρία...
    Έχεις πάει στην Αμερική;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #475
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ο Keanu Reeves μου άρεσε πολύ σ' αυτή την ταινία, την έχεις δει;



    Πάντως εξακολουθούν να βγαίνουν και καλές ταινίες, μην τις απορρίπτεις χωρίς να τους δώσεις ευκαιρία...
    Έχεις πάει στην Αμερική;
    Καλημέρα... Τέλεια ταινία κυκνε, την έχω δει..
    Ο Keanu μου αρέσει και εμένα σαν τύπος, έχω διαβάσει πόσες φιλανθρωπίες έχει κάνει, πόσο φιλόζωος είναι, πόσο σεμνός και ταπεινός.

  11. #476
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημέρα... Τέλεια ταινία κυκνε, την έχω δει..
    Ο Keanu μου αρέσει και εμένα σαν τύπος, έχω διαβάσει πόσες φιλανθρωπίες έχει κάνει, πόσο φιλόζωος είναι, πόσο σεμνός και ταπεινός.
    Καλημέρα...

    Χαίρομαι που σου άρεσε η ταινία...

    Δεν τα ήξερα αυτά για τον Keanu Reeves, μπράβο του! Για όλα αλλά επειδή κι εγώ αγαπώ τα ζώα ανεβαίνει στην εκτίμηση μου αφού είναι φιλόζωος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #477
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ο Keanu Reeves μου άρεσε πολύ σ' αυτή την ταινία, την έχεις δει;

    ναι, την εχω δει, δεν μου πολυαρεσε......

    Πάντως εξακολουθούν να βγαίνουν και καλές ταινίες, μην τις απορρίπτεις χωρίς να τους δώσεις ευκαιρία...
    Έχεις πάει στην Αμερική;
    Ναι, εχω παει πολλες φορες στην Αμερικη , μαρεσει η Νεα Υορκη.......μονο το John Wick 1-2-3 μαρεσει με τον Keanu ....a, και το knock-knock ......

  13. #478
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ο Keanu Reeves μου άρεσε πολύ σ' αυτή την ταινία, την έχεις δει;


    Πάντως εξακολουθούν να βγαίνουν και καλές ταινίες, μην τις απορρίπτεις χωρίς να τους δώσεις ευκαιρία...
    Έχεις πάει στην Αμερική;
    Δινω ευκαιριες , αλλα δεν εχουν σχεση με τις παλιες , ειμαι παλιας σχολης ....και παλιων ηθοποιων ,οπως αυτους που ανεφερες ....και ο Οουεν Γουιλσον ....μαρεσει και σαν αντρας , ειμαι φαν του Γουντυ Αλλεν .....πολυ φαν ....

  14. #479
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δινω ευκαιριες , αλλα δεν εχουν σχεση με τις παλιες , ειμαι παλιας σχολης ....και παλιων ηθοποιων ,οπως αυτους που ανεφερες ....και ο Οουεν Γουιλσον ....
    Τι να σου πω, δεν αμφισβητώ το ταλέντο των συγκεκριμένων ηθοποιών όπως είπα αλλά 1ον ο Javier Bardem ανήκει στην (σχετικά) καινούρια γενιά και 2ον βγαίνουν και κάποιες καλές ταινίες όπως "Η θάλασσα μέσα μου" και τα "21 γραμμάρια"...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #480
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι να σου πω, δεν αμφισβητώ το ταλέντο των συγκεκριμένων ηθοποιών όπως είπα αλλά 1ον ο Javier Bardem ανήκει στην (σχετικά) καινούρια γενιά και 2ον βγαίνουν και κάποιες καλές ταινίες όπως "Η θάλασσα μέσα μου" και τα "21 γραμμάρια"...
    Συμφωνω για τον συγκεκριμενο ηθοποιο απολυτως .........αλλα πιστευω οτι υπαρχουν γυναικεις ταινιες και αντρικες , δλδ εμενα δεν μαρεσει η Μερυλ Στρηπ,ουτε η Μπαρμπαρα Στρειζαντ .......αλλα μαρεσει ο εξολοθρευτης 1-2-3 , που δεν αρεσει στις γυναικες ......μην πω για τα αριστουργηματα του Αλ Πατσινο, αλλα ειχε καλο σκηνοθετη, που δεν υπαρχουν πια τοσο καλοι .....οπως ο Κοππολα ......ελα ομως που μαρεσει η Κειτ Μπλανσετ, και σαν γυναικα ......
    αμα ειχατε ζησει τον παλιο κινηματογραφο, των 80s και ακομη και των 70s , με τα περιφημα σαγονια του καρχαρια , Νο 1 , Σπιλμπεργκ , απο τοτε φοβομασταν να μπουμε στην θαλασσα !! πιστευω ( δεν ειμαι βεβαιος ) οτι θα ειχατε αλλα κριτηρια .......εκανα καταδυσεις τοτε , και κουβαλαγα μαζι μου ψαροντουφεκο με εκρηκτικη κεφαλη , αν και δεν υπαρχουν καρχαριες στην Ελλαδα .....αλλα αρχισε τοτε η φρενιτιδα εναντιον των καρχαριων , που δεν τρωνε ανθρωπους , ουτε επιτιθενται σε σκαφη .....

Page 32 of 40 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπλουτισμός με νέες κατηγορίες (Μουσική, Κινηματογράφος, κλπ)
    By daydreamer in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 02-08-2007, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •