Κινηματογραφος- επιρροες. - Page 36
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 36 of 40 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 526 to 540 of 599
  1. #526
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Παντως ο Αλ Πατσινο και ο Ντε Νιρο, δεν πιστευω οτι μπορει ναμφισβητηθει απο καποιον , η γνωμη μου ειναι αυτη παντα .....και δεν ξερω αν θα ξανβγουν τετοιου βεληνεκους ηθοποιοι..............παντα η γνωμη μου ......
    Συμφωνώ.. Είναι αναντικαταστατοι και οι δύο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #527
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Συμφωνώ.. Είναι αναντικαταστατοι και οι δύο..

    Kι ομως εχω φιλο γιατρο, που δεν του αρεσει ο Αλ Πατσινο.......το ειδους μυαλα μπορεις ναχεις για να μην σαρεσει ο Αλ ? δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι θεμα γουστου .....ουτε ειμαι αυταρχικος .....

  3. #528
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kι ομως εχω φιλο γιατρο, που δεν του αρεσει ο Αλ Πατσινο.......το ειδους μυαλα μπορεις ναχεις για να μην σαρεσει ο Αλ ? δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι θεμα γουστου .....ουτε ειμαι αυταρχικος .....
    Καλημέρα
    Απορώ... Δεν μου έχει τύχει ποτέ άνθρωπος που να μην του αρέσει ο Αλ Πατσινο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #529
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημέρα
    Απορώ... Δεν μου έχει τύχει ποτέ άνθρωπος που να μην του αρέσει ο Αλ Πατσινο..
    Αμ , εγω να δεις ......

  5. #530
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αμ , εγω να δεις ......
    Χαχα μόνο όσοι είναι σαν τον Αλ Πατσινο στο "Άρωμα γυναίκας"... Τυφλοί..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #531
    Ειδα το τρειλερ απο τα παρασιτα και φαινεται πολυ πολυ ενδιαφερουσα ταινια.Δεν γνωριζα τον δημιουργο και ημουν σιγουρη οτι θα ειναι καμια ψευτοκολτουριαρικη δηθενια αλλα το τρειλερ με κερδισε.Θα ηθελα να την δω.

  7. #532
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ειδα το τρειλερ απο τα παρασιτα και φαινεται πολυ πολυ ενδιαφερουσα ταινια.Δεν γνωριζα τον δημιουργο και ημουν σιγουρη οτι θα ειναι καμια ψευτοκολτουριαρικη δηθενια αλλα το τρειλερ με κερδισε.Θα ηθελα να την δω.
    Είναι ωραία, να τη δεις... Την είδα στο σινεμά και την νοίκιασα για να τη δει κι η μητέρα μου μιας και πήρε και το Όσκαρ καλύτερης ταινίας, ελπίζω να της αρέσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #533
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είναι ωραία, να τη δεις... Την είδα στο σινεμά και την νοίκιασα για να τη δει κι η μητέρα μου μιας και πήρε και το Όσκαρ καλύτερης ταινίας, ελπίζω να της αρέσει...
    Eixa dei perisy to LA-LA-LAND, μεγαλη μαπα ...πανε οι παλιες ποιοτικες ταινιες .......θα μου πεις οτι ειμαι ιδιοτροπος , κι εσυ αμα πας στην ηλικια μου , ετσι θασαι !!θαναπολεις τα παλια .......

  9. #534
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eixa dei perisy to LA-LA-LAND, μεγαλη μαπα ...πανε οι παλιες ποιοτικες ταινιες .......θα μου πεις οτι ειμαι ιδιοτροπος , κι εσυ αμα πας στην ηλικια μου , ετσι θασαι !!θαναπολεις τα παλια .......
    Το La la land ούτε εμένα με ενθουσίασε αλλά επιμένω ότι εξακολουθούν να βγαίνουν καλές ταινίες, δεν θα αναπολώ μόνο αυτούς που θα πεθάνουν κάποια στιγμή... Εντάξει, φοβεροί ο Ντε Νίρο κι ο Πατσίνο αλλά δεν είναι οι μόνοι καλοί, αυτό είναι υπερβολή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #535
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ενταξει, Κυκνα , ειμαι της παλιας σκολης , σορυ ....

  11. #536
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είναι ωραία, να τη δεις... Την είδα στο σινεμά και την νοίκιασα για να τη δει κι η μητέρα μου μιας και πήρε και το Όσκαρ καλύτερης ταινίας, ελπίζω να της αρέσει...
    Σου αρεσε;;ειναι θριλερ;;μη μου πεις παραπανω μονο αυτα.

  12. #537
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Σου αρεσε;;ειναι θριλερ;;μη μου πεις παραπανω μονο αυτα.
    Ναι, μου άρεσε αρκετά... Δεν είναι θρίλερ... Να μου πεις εντυπώσεις όταν τη δεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #538
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, μου άρεσε αρκετά... Δεν είναι θρίλερ... Να μου πεις εντυπώσεις όταν τη δεις...
    Ok...σαν θριλερ φανηκε

  14. #539
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το La la land ούτε εμένα με ενθουσίασε αλλά επιμένω ότι εξακολουθούν να βγαίνουν καλές ταινίες, δεν θα αναπολώ μόνο αυτούς που θα πεθάνουν κάποια στιγμή... Εντάξει, φοβεροί ο Ντε Νίρο κι ο Πατσίνο αλλά δεν είναι οι μόνοι καλοί, αυτό είναι υπερβολή...
    Ειδες , γουστα ειναι αυτα , και τα σεβομαι .....,........το Donie Brasko , me Al Pacino, και Jonie Depp , , απεσπασε 4 οσκαρς , το γνωριζει κανεις ? σαν ταινια ..........και ομως τοχω δει ανω των 50 φορων ......θαλεγα οτι ειναι αντρικο εργο ........αφου εφτιαξα γυαλια ηλιου σαν του Αλ ......τετοιο θαυμασμο .......ισως το ειδα το ΛΑ-ΛΑ-ΛΑΝD , προκατειλημμενος , μιας κι ηταν μιουζικαλ ......και τα μιουζικαλ δεν τα ' παω' ......εκτος απ αυτα της Λαιζα Μινελλι.....
    Last edited by Macgyver; 16-02-2020 at 17:47.

  15. #540
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχα μόνο όσοι είναι σαν τον Αλ Πατσινο στο "Άρωμα γυναίκας"... Τυφλοί..
    Ρεσιταλ ηθοποιας απο Αλ.......και το καλυτερο τανγκο.....συγκινητικο....

Page 36 of 40 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπλουτισμός με νέες κατηγορίες (Μουσική, Κινηματογράφος, κλπ)
    By daydreamer in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 02-08-2007, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •