Γεια σας ξανα! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    5-HT 2A θα βαλω τα δυνατα μου και ελπιζω να καταφερω πολλα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    feerie,αυτο που με νοιαζει πιο πολυ τωρα ειναι να περασω εκει που θελω και να γνωρισω φιλες αξιες εμπιστοσυνης γιατι τοσα χρονια ολες μου οι φιλες ηταν αναξιες..ο,τι και να ελεγα το κραζανε...για αυτο κι εγω δεν ξαναειπα τιποτα προσωπικο..αλλα ετσι χανεται η εννοια της φιλιας..

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    fenia99 δυστηχώς οι "φίλες" σου μάλλον σε ζηλεύανε γιαυτό και προσπαθούσαν να σε μειώσουνε κράζοντας ότι έλεγες ..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Φενια γεια σου. Θελω να σε ρωτησω ποσο μακρυα ειναι η σχολη που θελεις απ το σπιτι σου? Ειναι στην ιδια πολη, πρεπει να πας σε αλλη, τι γινεται? Και γενικα πως το βλεπεις, θα θελες να σαι κοντα ή μακρυα απο εκει που ζεις τωρα για τις σπουδες.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    169
    Fenia που γεννηθηκε το 99 και παει ηδη λυκειο...:( εδω συνταξιουχος του 94.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    5-ΗΤ 2Α δεν το πολυνομιζω οτι ζηλευανε,το προβλημα τους γενικοτερα ειναι να δημιουργουν καβγα με το παραμικρο...για παραδειγμα χτες εγω με μια κοπελα καναμε πλακα και ηρθε μια φιλη μου εντελως ξινα και λεει "ρε σταματηστε να κανετε πλακα,η ζωη δεν εχει μονο αυτα" και λεω για πλακα "η ζωη μας στο σχολειο ειναι μαυρη,ας γελασουμε και λιγο¨" και με κοιταει με γουρλωμενα ματια και αρχισε τον μονολογο (για μονολογο προκειται γιατι δεν εδωσα σημασια καν για το τι ελεγε) "και δεν ντρεπεσαι,και εισαι αχαριστη,και αλλα παιδια εχουν αναπηρια κι εσυ λες οτι η ζωη σου ειναι μαυρη στο σχολειο κτλ" της λεω με ηρεμια "μα καλα για πλακα το ειπα.αραξε" και μου λεει "οχι,δεν θα ηρεμησω,εισαι αυτο το αλλο κτλ" δεν προχωρησα το θεμα παραπανω,το καταλαβα το υπονοουμενο οτι θελει να τσακωθει με καποιον για να βγαλει το αχτι της βρε παιδι μου και ετσι δεν απαντησα καν..αυτο που ειπα ηταν "καλα οκ ηρεμια δεν εχω ορεξη"
    kerasi θελω η σχολη μου να ειναι οσο πιο μακρια γινεται απο αυτα τα παιδια της περιοχης μου..τους εχω σιχαθει ολους εκει μεσα,μονο λιγοι ειναι αυτοι που αξιζουν τελικα...ολοι οι αλλοι"αχ τι θα χορεψω σημερα στο club? αχχ τι θα βαλω σημερα στο κλαμπ,αχ πως θα φανω καγκουρας,αχ πως θα φανω γκομενα...εε αει στα κομματια απο εδω,αδημωνω να περασω εκει που θελω και να μην τους ξαναδω στα ματια μου..
    aggelos11 του 2000 για την ακριβεια

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΦΕΝΙΑ ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΟ 2000 ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟΠ ΟΛΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ
    ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ
    ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΠΕΡΙΦΑΝΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ
    ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΘΑ ΝΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ ΘΑ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟΝΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ
    ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΠΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    elis δεν νομιζω να αλλαξω σταση απεναντι τους..δεν τους μιλαω ποτε,επειδη ειναι αμυαλοι κατα καποιον τροπο..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟΙΧΕΙΩΤΟΥΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΕΙΡΟΥΣ
    ΞΡΕΙΣ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΟΠΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ
    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΟΠ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΣ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΕΣΤΩ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟΝΩΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΩΣ ΜΑΚΙΓΙΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΩΔΕΣΤΕΡΟΙ
    ΑΟΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΗΛΙΘΙΟΙ
    ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ Σ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΥΣ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ
    ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΠΙΟ ΕΚΛΕΠΤΥΣΜΕΝΑ
    ΦΙΛΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    elis τους εχω βαρεθει ομως...για αυτο και αδημωνω για τη σχολη,να σταματησουν και οι σκεψεις μου..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΣΥ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΕΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    elis δεν ειπα οτι ειναι βλακες σε καμια περιπτωση,ενας απο αυτους τους καγκουρες ειναι μαθητης του 19 και 5...αυτο που λεω ειναι οτι κανουν χαζομαρες..οκ θα μου πειτε οτι τα αγορια δεν ωριμαζουν τοσο ευκολα,κατανοητο,αλλα τα κοριτσια που υποτιθεται ωριμαζουν πολυ γρηγοροτερα,γιατι δεν μπορουν να καταλαβουν οτι αυτα που κανουν ειναι αηδιες (και ισως κατι αλλο αλλα δεν θα το αναφερω,αθυροστομιες!)...και αυτο ειναι που με προβληματιζει πιο πολυ..δηλαδη φοβαμαι μην παω σχολη και τσουπ να βλεπω τα ιδια παιδιαρισματα που εβλεπα και στο λυκειο και γυμνασιο..πραγματικα ειναι εμετικο ολο αυτο..και θα μου πειτε "μην τους δινεις σημασια",δικιο εχετε,η πιο λογικη απαντηση ειναι αυτη,αλλα γινεται να μην δινεις σημασια σε μια ομαδα με ανωριμους αυστραλοπηθικους και "κυριες" οι οποιες δυστυχως δεν δεχονται το διαφορετικο και σε παρακινουν να κανεις το ιδιο?για παραδειγμα,πριν περιπου 1 βδομαδα,καθομουν τι ωραια και καλα με δυο φιλες μου που εχουμε κοινα ενδιαφεροντα,και ερχεται μια και μου λεει "ρε φορα και τιποτα αποκαλυπτικο καμια μερα,και μην κανεις παρεα μαζι τους για τον ταδε λογο,και να ερθεις μαζι μας το βραδυ εκει που θα ξενυχτησουμε"και αλλες πολλες βλακειες..καταλαβατε? δεν φτανει που συμπεριφερονται χειροτερα και απο τον αδελφο μου που ειναι 12,και να σε παρακινουν να κανεις τις ιδιες αηδιες..τεσπα,νομιζω ξεφυγα απο το θεμα,με λιγα λογια αυτο που φοβαμαι περισσοτερο ειναι να μη γνωρισω τετοιου ειδους αποβλακωμενα ατομα..

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Κοιμάμαι και εγώ πολλές ώρες τα τελευταία χρόνια απλά και μόνο για να μην σκέφτομαι και να μην αισθανομαι τίποτα και να ξεχναω λιγο οτι ζω σε εναν κωλοκοσμο που βρωμαει και ζεχνει γεματο ηλιθια πλασματα ονοματι "ανθρωποι", εχω σιχαθει πια αυτον τον κωλοκοσμο, ας πεσει κανας μετεωριτης να αφανιστουμε ολοι μονομιας...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    αυτό που θεωρησες καφρίλα όμως, μπορεί να στο είπε επειδή σε συμπαθεί. Μήπως ήθελε να κάνετε παρέα και απλά το είπε πολύ άγαρμπα;
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΙΨΔ ξανά.
    By Γάτος in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 85
    Last Post: 26-09-2015, 14:27
  2. ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ SEX
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 29-11-2011, 21:58
  3. [B]ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ??[/B]
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-05-2011, 14:51
  4. Ξανα
    By Thessalo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 120
    Last Post: 15-01-2010, 17:50
  5. ξανά?????????
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 24-03-2009, 18:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •