σεξουαλικοτητα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Σοβαρα? Χαιρομαι τοτε :)
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    νομιζω τελικα το σκεφτεσαι πολυ.οπως τα κοριτσακια που ειναι να δωσουν πρωτη φορα οτι πολυτιμοτερο εχουν.χαλαρωσε.βγες εξω διασκεδασε κ αν σου κανει καποιο κλικ καποιο αγορι κανε ερωτα μαζι σου.εκει επισης μπορεις να δοκιμασεις οτι σου βγει εκεινη τη στιγμη.κανενας ρολος στο σεξ δεν ειναι λαθος.θα ειναι η φυση σου κ πρεπει να την αποδεχτεις για να εισαι ευτυχισμενος.απλα τωρα εχεις πεσει στη παγιδα της σκεψης.μη το σκεφτεσαι κ οτι να ρθει θα ρθει

  3. #18
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Και γιατί να μην πας με καναν ωραιο αντρα, καλυτερα θα ειναι ετσι...
    Το έγραψε και ο μεγάλος σκιτσογραφος Αρκας στο Χαμηλές Πτήσεις...εκεί που το μικρό σπουργιτη ρωταει τον μπαμπα του(που τον παρατησε η γυναικα του για ενα χελιδονι) αν η ομοφυλοφιλια ειναι κακο πραγμα...και ο μπαμπας σπουργιτη τον ταπωνει λεγοντας <<μακαρι να ημουν και εγω gay...ετσι θα ησυχαζε το κεφαλι μου απο εσενα και θα εφευγα εγω με το χελιδονι>>....Μεγαλη χασουρα οι γυναικες παιδια....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    307
    Χασουρα οι γυναικες; Ε οχι δα! Υπαρχει κατι που να ομορφαινει τις ζωες μας περισσοτερο απο αυτες; Εγω τουλαχιστον ειμαι 100% πιο ευτυχισμενος οταν εχω μια συντροφο διπλα μου.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Και γιατί να μην πας με καναν ωραιο αντρα, καλυτερα θα ειναι ετσι...
    Το έγραψε και ο μεγάλος σκιτσογραφος Αρκας στο Χαμηλές Πτήσεις...εκεί που το μικρό σπουργιτη ρωταει τον μπαμπα του(που τον παρατησε η γυναικα του για ενα χελιδονι) αν η ομοφυλοφιλια ειναι κακο πραγμα...και ο μπαμπας σπουργιτη τον ταπωνει λεγοντας <<μακαρι να ημουν και εγω gay...ετσι θα ησυχαζε το κεφαλι μου απο εσενα και θα εφευγα εγω με το χελιδονι>>....Μεγαλη χασουρα οι γυναικες παιδια....
    Γιατι να το γυρισεις? Τι θα αλλαξει? Ακομα και ο μεσος αντρας ειναι το ιδιο απληστος με την μεση γυναικα μη σου πω και περισσοτερο, το οτι το 90% των γυναικων ειναι πουτανες δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν εξαιρεσεις να ψαξεις. Μη κοιτας αυτες που καλοπερνανε στον Παντελιδη και στην Παολα, αμα γνωρισεις καμια τετοια και δεις οτι ειναι σε αυτο το στυλ εκμεταλευσου την εσυ αντι να το κανει εκεινη, γενικως ομως ψαχνε για ψαγμενες ειναι κριμα να το γυρισει καποιος επειδη δεν βρισκει ευκολα σωστη κοπελα :p .

  6. #21
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Το 90% όπως το ειπες ειναι πουτανες, εχω γνωρισει ηδη παρα πολλλες τετοιες σαν απλες γνωστες και ηταν και ακομη βεβαια θα ειναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ, στατιστικα δηλαδη μιλωντας το πιθανοτερο ειναι να τυχω σε καποια τετοια...Έχω δει και κοπελες που να μου αρεσαν και ισως να διεφεραν απο τον μεσο ορο και μου αρεσαν πραγματικα....Αλλα και αυτες χαμενος κοπος, ποτε μου δεν προσπαθησα και ουτε θελω να προσπαθησω....Εγώ την γνωμη μου την εχω βγαλει-ευτυχως-και δεν προκειται ετσι να την πατησω απο μαλακια....

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα θεμα να παω με ανδρα δεν υπαρχει αφου οπως ειπα ποιο πριν δεν με ελκυουν οποτε τσαμπα το συζηταμε εγω ρωτησα ενα πραγμα που μου συνεβη κατα τη διαρκεια παρακολουθησης ερωτικης ταινιας και με διαφωτισε η arntaben

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Το 90% όπως το ειπες ειναι πουτανες, εχω γνωρισει ηδη παρα πολλλες τετοιες σαν απλες γνωστες και ηταν και ακομη βεβαια θα ειναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ, στατιστικα δηλαδη μιλωντας το πιθανοτερο ειναι να τυχω σε καποια τετοια...Έχω δει και κοπελες που να μου αρεσαν και ισως να διεφεραν απο τον μεσο ορο και μου αρεσαν πραγματικα....Αλλα και αυτες χαμενος κοπος, ποτε μου δεν προσπαθησα και ουτε θελω να προσπαθησω....Εγώ την γνωμη μου την εχω βγαλει-ευτυχως-και δεν προκειται ετσι να την πατησω απο μαλακια....
    Φυσικα και εχεις γνωρισει τετοιες πουτανες αφου αποτελουν την μαζα, δεν ειναι χαμενος κοπος γιατι δεν προσπαθησες, την επομενη φορα καντο και μην αφησεις τον εαυτο σου να νιωσει κατι αν δεν δεις οτι διαφερει και σε αλλα θεματα, δλδ αν το γυρναγες δεν υπαρχει η πιθανοτητα να την πατησεις απο αντρα? Και κατι τελευταιο, εχεις κανει ποτε κατι με κοπελα? Ρωταω για να σου απαντησω.
    Last edited by Anakin; 05-10-2015 at 02:22.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Σημασία δεν έχει να σου πει ένας άγνωστος στο νετ αν είσαι ή δεν είσαι γκέι. Σημασία έχει πως μόνος σου βάζεις τα στεγανά για τις φοβίες. Αν δεν έβλεπες την ομοφυλοφιλία σαν κάτι αρνητικό, δεν θα έβρισκε πάτημα αυτή η φοβία να έρθει στην επιφάνεια. Αν πεις στον εαυτό σου ότι δεν σε ενδιαφέρει τι είσαι, αρκεί να είσαι ευτυχισμένος, τότε έχεις εξοντώσει πραγματικά αυτή τη φοβία.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by horhitto4 View Post
    Γεια σας με λενε γιωργο το τελευταιο 1.5 χρονο μου διαγνωστηκε καταθλιψη με ιδψ και ψυχωσικα συμπτωματα...κανω αγωγη με bloonis και ladoze ολο αυτο το καιρο αλλα εχω περασει και απο υποτροπες αρκεττες....αυτο που με βασανιζει ειναι οτι διαρκως για καποιους λογους αμφισβητω τη σεξουαλικοτητα μου .οταν λεω διαρκως ενοω συνεχεια στροβιλιζει γυρω απο το μυαλλο μου οτι δεν ειμαι στρειτ αλλα κατι αλλο.να επισημανω οτι περασα και αρκετεες ιδεοληψιες θρησκευτικες...το θεμα ειναι οτι σε καποια φαση της ζωης μου βρεθηκα να παρακολουθω πορνο και για να ερεθιστω βρεθηκα στο παθητικο ρολο αυτο της γυναικας και οχι του αντρα...απο τοτε αμφισβητω συνεχως τη σεξουαλικη μου ταυτοτητα....εντωμεταξυ τσεκαρω τον εαυτο μου ααν με ελκυει το ιδιο φυλλο αλλα τιποτα.πραγματικα δεν εχω τιποτα με τους γκευ αλλα δεν με ελκυει το αντρικο φυλλο για κανενα λογο..ενω αντιθετα νιωθω ελξη για τις γυναικες αρκετα...μεσα σε ολα τα αλλα στα 30 μου δεν εχω κανει ακομα σχεση και ισως αυτο επιβαρυνει τη κατασταση...θα ηθελα τις γνωμες σας σας παρακαλω πολυ μηπως με βοηθησει μια αλλη γνωμη ισως ειναι και λογω των ιδεοληψιων μου ολο αυτο.....
    1) Αυτη η φοβια ειναι συνηθισμενη σε οσους εχουν ιψδ πες οτι ειναι συμπτωμα της ιψδ και ηρεμησε
    2) Αν ησουν δεν θα αναρωτιοσουν, θα ησουν σιγουρος οτι εισαι gay και θα χαιροσουν
    3) Ηξερες πως οσοι ειναι gay και εχουν ιψδ δεν αγχωθηκαν ποτε γι αυτην την εμμονη?
    4) Το οτι σκεφτηκες κατι δεν παει να πει οτι το θελεις κιολας
    5) Αν ησουν θα το κυνηγουσες και θα το εκανες
    6) Θα σε αγχωνε πως θα το πεις στους αλλους και οχι αν εισαι, εκει θα ησουν σιγουρος
    7) Οπως θα εκανα και θα εκανες για καποια γυναικα αλλο τοσο θα εκανες για καποιον αντρα αν ησουν
    8) Οχι ισως, ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι λογω τον ιδεοληψιων σου

    Εχω διαβασει για ολες τις μορφες της ιψδ και αυτη ειναι μια απο αυτες, σου αρκουν τα παραπανω για να σε πεισουν οτι δεν ισχυει αυτο που σκεφτεσαι και να μην ξανασχοληθεις με την εμμονη?

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    1) Αυτη η φοβια ειναι συνηθισμενη σε οσους εχουν ιψδ πες οτι ειναι συμπτωμα της ιψδ και ηρεμησε
    2) Αν ησουν δεν θα αναρωτιοσουν, θα ησουν σιγουρος οτι εισαι gay και θα χαιροσουν
    3) Ηξερες πως οσοι ειναι gay και εχουν ιψδ δεν αγχωθηκαν ποτε γι αυτην την εμμονη?
    4) Το οτι σκεφτηκες κατι δεν παει να πει οτι το θελεις κιολας
    5) Αν ησουν θα το κυνηγουσες και θα το εκανες
    6) Θα σε αγχωνε πως θα το πεις στους αλλους και οχι αν εισαι, εκει θα ησουν σιγουρος
    7) Οπως θα εκανα και θα εκανες για καποια γυναικα αλλο τοσο θα εκανες για καποιον αντρα αν ησουν
    8) Οχι ισως, ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι λογω τον ιδεοληψιων σου

    Εχω διαβασει για ολες τις μορφες της ιψδ και αυτη ειναι μια απο αυτες, σου αρκουν τα παραπανω για να σε πεισουν οτι δεν ισχυει αυτο που σκεφτεσαι και να μην ξανασχοληθεις με την εμμονη?
    anakin σε ευχαριστω που εκατσες και ασχοληθηκες τη σκεψη ειδικα που λες οτι αν ημουν θα το αποδεχομουν και θα ημουν και χαρουμενος την εχω κανει και εγω......να επισημανω οτι εχω ψυχωση εδω και 10 χρονια με μια κοπελα που την ηθελα αλλα δεν εγεινε κατι....αυτο που με προβληματισε ηταν ολο αυτο που σας περιεγραψα με το πορνο για αυτο και οι αμφιβολιες αλλα απο τις απαντησεις σας καπως ανακουφηστικα

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Φυσικα και εχεις γνωρισει τετοιες πουτανες αφου αποτελουν την μαζα, δεν ειναι χαμενος κοπος γιατι δεν προσπαθησες, την επομενη φορα καντο και μην αφησεις τον εαυτο σου να νιωσει κατι αν δεν δεις οτι διαφερει και σε αλλα θεματα, δλδ αν το γυρναγες δεν υπαρχει η πιθανοτητα να την πατησεις απο αντρα? Και κατι τελευταιο, εχεις κανει ποτε κατι με κοπελα? Ρωταω για να σου απαντησω.
    Οχι και δεν εχω την παραμικρη ορεξη

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Οχι και δεν εχω την παραμικρη ορεξη
    Γι αυτο νιωθεις ετσι, εχεις απογοητευτει φοβασαι μην νιωσεις μειονεκτικα ε? Αν περασεις σε σχολη σε αλλη πολη ισως να γνωρισεις καποια, καταλαβαινω πως νιωθεις φιλε, θα θελες κι εσυ να εχεις μια σχεση και ειναι μαλακια ενα ψαγμενο ατομο να μην τα παει καλα σε αυτον τον τομεα ενω τοσοι ηλιθιοι τα πανε μια χαρα, φανταζομαι θα τα βλεπεις και θα σου γυρνανε τα αντερα, κι εγω στο σχολειο καπως ετσι ημουν ποτε δεν ειχα κοπελα απο το σχολειο και ποτε δεν εδειχνα σε καποια που μου αρεσε οτι την γουσταρω για δικες μου ανασφαλειες και για αλλα, παρεες εχεις?

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    νομιζω πως εχω παθει κατι σαν διαταραχη της σεξουαλικης μου ταυτοτητας η κατι αλλο δε ξερω πως να το εξηγησω αφου το μυαλλο μου ειναι κολλημενο εκει και δε λεει να ξεκολησει....αυριο εχω ραντεβου με τη γιατρο να δω τι θα μου πει ενω ειμαι σιγουρος για τη ταυτοτητα μου εχω ενα εσωτερικο αντιλογο που λεει ναι αλλα γιατι σκεφτηκες ετσι γιατι σκεφτηκες αλλιως.....για πραγματα που δε μπορω να εξηγησω γενικα απο τη στιγμη που μου παρουσιαστικε η καταθλιψη εχω μια ταση να σαμποταρωγ τον εαυτο μου σε τοσο μεγαλο βαθμο που να με ριχνει στα πατωματα την διαθεση και νομιζω πως ειναι λογικο με ολα αυτα που σκεφτομαι.....σας ευχαριστω και παλι για τις απαντησεις....

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    φιλε μη μπερδευεις τη στεναχωρια σου η κ ισως καποια ενοχληση που σου αφησε μια χυλοπιτα η καποια ψυχικη νοσος με το σεξ.κανεις μας εδω περα ουτε κ κανεις φιλος σου μπορει να σου πει αν εισαι γκευ η οχι.μονο εσυ μπορεις αν δωσεις αυτη την απαντηση.κ θες να σου πω το καλυτερο?οτι οποιον δρομο κ αν επιλεξεις σεξουαλικα δεν ειναι κακο.αν εχεις αμφιβολιες ψαξου.ισως να ειναι απλα μια ιδεα που σου καρφωθηκε λογω πορνο.ισως τελικα να σου αρεσουν σεξουαλικα κ μονο κ οι αντρες.δοκιμασε να κανεις κατι κ εκει θα δεις.μη καταπιεζεσαι ουτε προς τον στρειτ δρομο ουτε με το ζορι να γινεις γκευ επειδη ειχες μια φαντασιωση.βγες γνωρισε εναν γκευ κ δες αν θα σου βγει.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μπερδεμένη με την σεξουαλικότητά.
    By κάποια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 02-12-2013, 08:41
  2. παιδι και σεξουαλικοτητα
    By ΣΤΕΛΛΑ00 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 20
    Last Post: 06-09-2009, 18:58
  3. Δυσμορφία και α-σεξουαλικότητα.
    By mruser in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 89
    Last Post: 13-08-2009, 01:42
  4. Γυναικεια σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 23-07-2009, 20:41
  5. Σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 20-07-2009, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •