σεξουαλικοτητα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by soking View Post
    φιλε μη μπερδευεις τη στεναχωρια σου η κ ισως καποια ενοχληση που σου αφησε μια χυλοπιτα η καποια ψυχικη νοσος με το σεξ.κανεις μας εδω περα ουτε κ κανεις φιλος σου μπορει να σου πει αν εισαι γκευ η οχι.μονο εσυ μπορεις αν δωσεις αυτη την απαντηση.κ θες να σου πω το καλυτερο?οτι οποιον δρομο κ αν επιλεξεις σεξουαλικα δεν ειναι κακο.αν εχεις αμφιβολιες ψαξου.ισως να ειναι απλα μια ιδεα που σου καρφωθηκε λογω πορνο.ισως τελικα να σου αρεσουν σεξουαλικα κ μονο κ οι αντρες.δοκιμασε να κανεις κατι κ εκει θα δεις.μη καταπιεζεσαι ουτε προς τον στρειτ δρομο ουτε με το ζορι να γινεις γκευ επειδη ειχες μια φαντασιωση.βγες γνωρισε εναν γκευ κ δες αν θα σου βγει.
    μα δεν εχω καμια διαθεση να πλισιασω καποιον ανδρα γιατι δε με ελκυουν το θεμα ειναι οτι εχω σεξουαλικες ιδεοληψιες πολυ εντονες πραγμα που με κανει χαλια για αυτο ακριβως το λογο γιαιτ δε μπορω να δεχθω τον εαυτο μου σαν μη στρειτ καταλαβες τι ενοω???αφου σκεφτομαι οτι πριν της καταθλιψης και της ιδψ δεν ειχα αμφιβολιες λες να το γυρισα ξαφνικα με τη καταθλιψη??τεσπα θα δω τι θα μου πει και η γιατρος αυριο και αναλογα....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    σε καταλαβαινω.πολυ περισσοτερο απο οτι νομιζεις.δυστυχως δ ξερω αν θες να ακουσεις αυτο που πραγματικα πιστευω κ ισως σε στεναχωρησει για αυτο το αποφευγω.πραξε οπως νομιζεις.απλα γνωμη μου δεν πρεπει να εχεις τελη του 2015 κολληματα περι ομοφυλοφιλιας.τωρα αυτα που λες για γιατρο τα ακουω τζαμπα.(στο θεμα σεξ εννοω.με τα ψυχικα σου θεματα σαφως κ θα βοηθησει).αλλα να βγαλει πορισμα αν εισαι γκευ?

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by soking View Post
    σε καταλαβαινω.πολυ περισσοτερο απο οτι νομιζεις.δυστυχως δ ξερω αν θες να ακουσεις αυτο που πραγματικα πιστευω κ ισως σε στεναχωρησει για αυτο το αποφευγω.πραξε οπως νομιζεις.απλα γνωμη μου δεν πρεπει να εχεις τελη του 2015 κολληματα περι ομοφυλοφιλιας.τωρα αυτα που λες για γιατρο τα ακουω τζαμπα.(στο θεμα σεξ εννοω.με τα ψυχικα σου θεματα σαφως κ θα βοηθησει).αλλα να βγαλει πορισμα αν εισαι γκευ?
    τι κοληματα ρε φιλε να εχω περι ομοφυλοφιλιας σου λεω δεν εχω θεμα με κανεναν ομοφυλοφιλο τιμη τους και καμαρι τους αν νιωθουν καλα σου λεω δεν εχω ταση να δω ερωτικα κανενα ανδρα τι να μου πεις και να με στεναχωρησεις δε το καταλαβα/......το θεμα μου ειναι οι ιδεοληψιες που δε μπορω να τις κουμανταρω

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    δεν επιμενω.πραξε οπως νομιζεις θα εισαι εσυ χαρουμενος.μονο στον εαυτο σου χρωστας εξηγησεις κ σε κανεναν αλλον.κοιτα να κανεις τον εαυτο σου χαρουμενο κ μη σε νοιαζει τιποτα αλλο

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Εγω παλι καταλαβα πως απλα μια φλασια εφαγε ο Άνθρωπος! !! Απλα μπερδευτικε για λιγο και του δημιουργιθηκαν αμβιβολιες .....hornitto εαν θα πας στο γιατρο για να σιγουρευτεις αν εισαι γκει η στρειτ τζαμπα θα πας θα φυγεις χωρις απαντηση....τωρα αν πας και για αλλο λογο ελπιζω να βρεις γρηγορα λυση..
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Εγω παλι καταλαβα πως απλα μια φλασια εφαγε ο Άνθρωπος! !! Απλα μπερδευτικε για λιγο και του δημιουργιθηκαν αμβιβολιες .....hornitto εαν θα πας στο γιατρο για να σιγουρευτεις αν εισαι γκει η στρειτ τζαμπα θα πας θα φυγεις χωρις απαντηση....τωρα αν πας και για αλλο λογο ελπιζω να βρεις γρηγορα λυση..
    η αληθεια ειναι οτι τα εχχω κανει αχταρμα στο κεφαλι μου και για αυτο και επεσα.....καθε μερα τεσταρω τον εαυτο μου αν με ελκυει καποιος αλλα μπα.....σα να μη βλεπω ττπτ αντιθετα με τις γυναικες νιωθω αρκετη ελξη οπως παντα και πριν παθω καταθλιψη τωρα στο γιατρο θα κατσω να του πω για τις ιδεοληψιες και αν μπορει να με βοηθησει σιγοτυρα την απαντηση θα τη δωσω εγω και κανενας αλλος στον εαυτο μου....ευχαριστω

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Παντως οσο το σκεφτεσε τοσο πρεισσοτερο ανχωνεσε....προτεινω να αρχισεις κατι που να σ αποσπα την προσοχη μετα θα ερθει μονο του:) goodluck με τον γιατρο
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    σιγουρα ειναι κατι που με αγχωνει πολυ θα δω τι θα του πω και αυριο.....

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Για να χαρακτηριστεί κάποιος ως ομοφυλόφιλος θα πρέπει να έχει συνεχιζόμενες τέτοιου είδους συμπεριφορές (ή σκέψεις/ορμές στην περίπτωση της έλξης). Οπότε ο φόβος των περισσοτέρων (ανδρών κυρίως) ότι αν τυχόν τους περάσει από το μυαλό η παραμικρή ομοφυλοφιλική σκέψη/εικόνα, τότε αυτόματα αυτό σημαίνει ότι έχουν … αλλάξει σεξουαλική ταυτότητα, προφανώς και δεν στέκει.εμενα για παραδειγμα δε με ελκυει το ιδιο φυλλο οσο και να προσπαθησω για αυτο ισως και να μου ηρθε τοσο βαρυ και να το ψανχω τοσο πολυ

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    γιαιτ κανεις τοση προσπαθεια να πεισεις τον εαυτο σου δε μπορω να καταλαβω.δε πειθεις κανεναν αλλον κ σιγουρα ουτε τον εαυτο σου.δεν ειναι αρρωστια η επιθυμια για σεξ με αλλον αντρα ωστε να γιατρευτει με πλυση εγκεφαλου.το να μπαινω στον ρολο της γυναικας οταν βλεπω πορνο σε μενα δεν εχει συμβει.εσυ πως προδικαζεις οτι δε θα σου αρεσει?επειδη δε φτιαχνεσαι με εναν περαστικο?δοκιμασες κατι παραπανω με αντρα κ δεν ειχαμε επαρση σημαιας?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Οταν λετε τετοια σε εναν ψυχαναγκαστικο τον κανετε πολυ χειροτερα, φιλε μην μπεις στον κοπο ουτε να πειραματιστεις αλλα ουτε και να δεις τετοιο πορνο για να δεις αν σαρεσει, η ιψδ σου θα βρει κατι για να σε αγχωσει, θυμησου πως οι σεξουαλικες προτιμησεις δεν χρειαζονται πειραματισμο αλλα βγαινουν αυθορμητα, οπως θα σου εβγαινε με μια γυναικα αλλο τοσο θα σου εβγαινε και αλλιως, θες να σου στειλω ενα ελληνικο forum αποκλειστικα για την ιψδ να διαβασεις για την ιδεοληψια σεξουαλικοτητας που σε απασχολει? Και τελος ΔΕΝ πασχεις απο κριση σεξουαλικης ταυτοτητας.

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Οταν λετε τετοια σε εναν ψυχαναγκαστικο τον κανετε πολυ χειροτερα, φιλε μην μπεις στον κοπο ουτε να πειραματιστεις αλλα ουτε και να δεις τετοιο πορνο για να δεις αν σαρεσει, η ιψδ σου θα βρει κατι για να σε αγχωσει, θυμησου πως οι σεξουαλικες προτιμησεις δεν χρειαζονται πειραματισμο αλλα βγαινουν αυθορμητα, οπως θα σου εβγαινε με μια γυναικα αλλο τοσο θα σου εβγαινε και αλλιως, θες να σου στειλω ενα ελληνικο forum αποκλειστικα για την ιψδ να διαβασεις για την ιδεοληψια σεξουαλικοτητας που σε απασχολει? Και τελος ΔΕΝ πασχεις απο κριση σεξουαλικης ταυτοτητας.
    ναι φιλε μου αν μπορεις στειλε σε ευχαριστω πολυ!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Μπαίνεις σε ένα φόρουμ με ανθρώπους που δεν σε ξέρουν και τους ζητάς να σου επιβεβαιώσουν ότι δεν είσαι ομοφυλόφιλος και όλα οφείλονται στην ΙΔΨ. Ε, δε νομίζω πως κανένας μπορεί να σου επιβεβαιώσει ούτε ότι είσαι ούτε ότι δεν είσαι. Αφού είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν είσαι (με βάση τις απαντήσεις σου σε όσους σου λένε να το ψάξεις) δεν καταλαβαίνω τι άλλο περιμένεις από αυτό το νήμα. Να μπουν μόνο άνθρωποι που θα σου πουν αυτό που θες να ακούσεις;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by horhitto4 View Post
    ναι φιλε μου αν μπορεις στειλε σε ευχαριστω πολυ!!

    http://ocd.createaforum.com/92896195...9961943945-92/


    http://ocd.gr/

    Κι εδω σου στελνω ελληνικο site αποκλειστικα για το ocd.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Μπερδεμένη με την σεξουαλικότητά.
    By κάποια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 02-12-2013, 08:41
  2. παιδι και σεξουαλικοτητα
    By ΣΤΕΛΛΑ00 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 20
    Last Post: 06-09-2009, 18:58
  3. Δυσμορφία και α-σεξουαλικότητα.
    By mruser in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 89
    Last Post: 13-08-2009, 01:42
  4. Γυναικεια σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 23-07-2009, 20:41
  5. Σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 20-07-2009, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •