Πάρενδυτικος από τα 9 μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    6

    Πάρενδυτικος από προεφηβεία.

    Γεια.Ντυνομαι σαν γυναίκα και θέλω να ζήσω ετσι αλλά δεν μπορώ.Πνιγομαι και σκάω και παθαίνω πολλά ψυχολογικά.Αν Και ζω με γυναίκα ,δεν μπορώ να ξεχάσω τις σχέσεις με άντρες που είχα πριν χρόνια και περισσότερο με άντρες ερεθίζομαι.Επισης χρόνιο άγχος και κρίσεις πανικού οι οποίες κατά περιοδικούς με κάνουν αναβλητικο και πλέον συχνά
    με πρόωρη εκπσερματωση.Καποια Βοηθεια πλζ .
    Last edited by ΑσταΝαπανε; 24-09-2018 at 19:12.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by ΑσταΝαπανε View Post
    Γεια.Ντυνομαι σαν γυναίκα και θέλω να ζήσω ετσι αλλά δεν μπορώ.Πνιγομαι και σκάω και παθαίνω πολλά ψυχολογικά.Αν Και ζω με γυναίκα ,δεν μπορώ να ξεχάσω τις σχέσεις με άντρες που είχα πριν χρόνια και περισσότερο με άντρες ερεθίζομαι.Επισης χρόνιο άγχος και κρίσεις πανικού οι οποίες κατά περιοδικούς με κάνουν αναβλητικο και πλέον συχνά
    με πρόωρη εκπσερματωση.Καποια Βοηθεια πλζ .
    Τη στιγμή που γουστάρεις άνδρες είναι πολύ λογικό όταν πας με γυναίκα να παρουσιάσεις διάφορα προβλήματα...αλλά γιατί αφού σου αρέσουν οι άνδρες ζήσεις με γυναίκα???αποδεξου αυτό που σου αρέσει και κάνε τη ζωή σου με ότι σου αρέσει ..και θα διορθωθεί το οποίο πρόβλημα υπάρχει....

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    6
    Καταλαβαίνω τί θες να μου πεις.Αλλα δεν είναι τόσο απλό γιατί η επιθυμία για αντρες μου επιβλήθηκε -αν καταλαβαίνεις τι εννοω-και δεν την επέλεξα.Παντως ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by ΑσταΝαπανε View Post
    Καταλαβαίνω τί θες να μου πεις.Αλλα δεν είναι τόσο απλό γιατί η επιθυμία για αντρες μου επιβλήθηκε -αν καταλαβαίνεις τι εννοω-και δεν την επέλεξα.Παντως ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
    Καταρχήν πόσο χρονών είσαι;??τι εννοείς σου επιβλήθηκε???

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    6
    Είμαι 35.Εννοω όταν ήμουν μικρός σε ηλικία δημοτικού σχολείου κάποιος μεγαλύτερος ,κάμποσες φορές ασελγησε πάνω μου.Πεστο σεξουαλική κακοποίηση,βιασμό,ερωτική επαφή ,όπως θες πέστο.εκτοτε μεγάλο μπέρδεμα και αναστάτωση φίλε μου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    464
    Quote Originally Posted by ΑσταΝαπανε View Post
    Είμαι 35.Εννοω όταν ήμουν μικρός σε ηλικία δημοτικού σχολείου κάποιος μεγαλύτερος ,κάμποσες φορές ασελγησε πάνω μου.Πεστο σεξουαλική κακοποίηση,βιασμό,ερωτική επαφή ,όπως θες πέστο.εκτοτε μεγάλο μπέρδεμα και αναστάτωση φίλε μου.
    Το έχεις συζητήσει ποτέ με κάποιον ψυχολόγο; Έχεις λάβει βοήθεια από κάποιον ειδικό πρωτίστος; Διότι όλοι εμείς εδώ μπορεί να έχουμε να εκφέρουμε μια οποιανδήποτε γνώμη αλλά σίγουρα δεν έχουμε την εξειδικευμένη γνώση για να συμβουλέψουμε οτιδήποτε.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    6
    Ναι αλλά.δυσκολα.η επιθυμία να είμαι θυληπρεπης και να θέλω άντρες δεν φεύγει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    για ποιον λογο εισαι με γυναικα, αφου σου αρεσουν οι ανδρες; δεν το καταλαβαινω.

  9. #9
    Εγώ πιστεύω οτι το καλύτερο θα ήταν να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα στην ρίζα του. Και η ρίζα του προβλήματος είναι η κακοποίηση που δέχθηκε από παιδί.
    Αν η θηλυπρέπεια, ο παρενδυτισμός και η έλξη για άντρες οφείλονται στην σεξουαλική παιδική κακοποίησή του και μόνο, τότε ως ομοφυλόφιλος δεν θα είναι ο πραγματικός εαυτός του. Θα είναι αυτός που του επέβαλε να είναι η σεξουαλική κακοποίηση που δέχθηκε από παιδί. Βλέπετε, γράφει:"μου επιβλήθηκε". Και αυτό νομίζω είναι ό,τι χειρότερο.
    Αγαπητέ μου φίλε, ψάξε να βρεις καλό ψυχολόγο. Κάποιον που θα σε φέρει αντιμέτωπο με το γεγονός της παιδικής σου ηλικίας, θα το αναλύσετε και θα το αντιμετωπίσετε μαζί και θα σε κάνει να λύσεις τα συναισθήματά σου γι αυτό το τραυματικό γεγονός και να το ξεπεράσεις.
    Τότε μόνο θα καταλάβεις τί ακριβώς θέλεις, θα αποκτήσεις μία αυτογνωσία και θα κατασταλάξεις στο θέμα της σεξουαλικότητάς σου.
    Last edited by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ; 25-09-2018 at 18:26.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Να σου πω εγω ιστορια εγω γαμουσα μια γκομενιτσα κι εβγαλε παιδι πωσ το εβγαλε ομωσ απο μαλακια δεν το βγαλε κανονικα ο στρατηγοσ νομιζε εκανα μαλακια εγω τοτε δουλευα με τη μαφια ανταλακτικα με το που το μαθαινουν αυτο με τραβανε ενα μανικι η μαφια εχει στουσ κανονεσ οτι εκανε κι αυτοσ δηλαδη εδειρεσ θα σε δειρουν κλπ εγω χαμπαρι δεν πηρα να μη στα πολυλογω εχω ενα εκατομυριο απο τα ανταλακτικα δεν παω να το παρω και αναγκαστηκα με κατι αλλεσ μαγκιεσ εβγαλα εκατο χιλιαρικα για την κορη μου και τουσ εστειλα ολουσ στο διαολο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κι αν ειναι μαγκισσα η κορη μου ασ παει να παρει και το εκατομυριο στα αρχιδια μου καλοφαγωτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ασ το παρουν οι φιλεσ τησ γαμω τα παιδια ειναι ολεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Γυναικα οπωσ καταλαβεσ αν ειχεσ μυαλο θα ειχεσ τα παντα εγω χαιρομαι που γλυτωσα γτ θα μου τρωγεσ ενα καρο λεφτα ευτυχωσ τα πηρε το παιδι γτ αγαπαει ο θεοσ τον κλεφτη αγαπαει και το νοικοκυρη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Για να μη σασ τα πολυλογω εγω ειμαι αμερικανοσ κι μεγαλωσα χαλκιδικη η κορη μου θα εχει τα καλυτερα για να μη σασ παρει ολουσ ο διαολοσ σοου σιμπλ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •