ειμαστε η δεν ειμαστε μαζι?????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 137
  1. #1

    ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΛΙΖ

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ

    ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

    ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ 4ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ... ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ... ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ... ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΧΕ ΤΟΝΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ... ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΞΗΣ ( ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ-ΜΕΓΑΛΟ ΟΜΩΣ. ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ... Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΕΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ.. ΕΓΩ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΡΟΥΤΙΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Κ ΔΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 4 ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΣΧΑΛΗ-ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΒΑΟΥΤΣΕΡ-ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΧΕΣΗ... )ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΧΡΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ... ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝΙΣς ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΠΩΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ- ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ...

    ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΩΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΚΑΚΟΚΕΦΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ... ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΩ ΝΑ ΜΑΙ ΑΠΙΚΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΕΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ... ΚΑΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ Κ ΟΛΙ ΔΥΟ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ... ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΦΟΡΑ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΦΕΥΓΕ Γ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ Τ... ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΛΠ ΚΛΠ Κ ΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΧΩΡΙΣΜΟΣ... Μ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΩς ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ...

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΒΗ ΤΙΠΟΤΑ... ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ.... ΒΓΑΙΝΑΜΕ , ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ, ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ.... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ? ΓΤ ΕΝΩ ΕΙΠΕΣ ΠΩς ΧΩΡΙΣΑΜΕ Σ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΕΜΕΝΑ Τ ΛΕΩ Μ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΑΙ ΜΑΖΙ Σ... ΕΣΕΝΑ ΓΤ Σ ΒΓΑΙΝΕΙ?? Κ Μ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ... ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ... ΦΥΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ...ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.......... ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΩΣ Μ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ, ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ Κ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Μ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ Μ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΜΕ ΚΑΝΕ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ Ν ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ Ν ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ν ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ Τ ΣΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ Τ ΛΕΩ ΩΣ ΤΙ Ν ΕΡΘΩ? ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Σ ΞΕΡΑΝ ΑΛΛΑ Κ ΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ.. ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....

    ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ... ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ Τ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΟΡΙΑ??? ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ???

    ΥΓ. Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΔΙΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΡΕΛΕΙΨΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΗ
    Last edited by violeta92; 05-10-2015 at 05:07.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    γραψε με μικρα κ κανονικες προτασεις.γτ στ κτ...τι ειναι ολα αυτα?αδυνατουμε να το διαβασουμε.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by soking View Post
    γραψε με μικρα κ κανονικες προτασεις.γτ στ κτ...τι ειναι ολα αυτα?αδυνατουμε να το διαβασουμε.
    ναι ειναι ενα θεματακι κι αυτο.
    2 ιδια θεματα ανοιξες violeta?

  4. #4
    γιατι να γραψω με μικρα??? υπαρχει προβλημα στο να διαβαστει??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    ειναι κουραστικα στο ματι τα μεγαλα γραμματα ε ουσιαστηκα σε θελει ασε τι λεει τωρα δεν ξερω αν ειστε μαζι αλλα εχετε ελπιδες να ειστε ακομα μαζι

  6. #6
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    ειναι κουραστικα στο ματι τα μεγαλα γραμματα ε ουσιαστηκα σε θελει ασε τι λεει τωρα δεν ξερω αν ειστε μαζι αλλα εχετε ελπιδες να ειστε ακομα μαζι
    και γιατι λεει ετσι??? λεει πως αυτο που επιδιωκει ειναι να εχουμε μια καλη επικοινωνια μεταξυ μας και να μην χαθουμε... ωστοσο λεει πως θελει να μεινει μονος του και να βρει τον εαυτο του...αυτος ειναι ο σκοπος του!!!

  7. #7
    στις πραξεις και στην ολη του συμπεριφορα ειναι σαν να ειμαστε μαζι... στα λογια του ομως λεει πως θελει να ειναι μονος για να βρει ο,τι εχασε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλησπερα. Εγω πιστευω οτι θελεις να εχεις και την ταμπελα στα λογια οτι εισαστε μαζι ξανα αλλα αφου στην πραξη εισαστε μαζι καλυτερα να μην το πιεζεις αλλο αυτο. Ας λεει αυτος, στην ουσια ισχυει αυτο που λες, οτι πιεστηκε απο χιλιαδυο θεματα αλλα σιγουρα σε θελει, διαφορετικα δε θα ασχολιοταν. Εγω νομιζω το πας πολυ καλα και συντομα θα εχεις θετικοτερα αποτελεσματα.

  9. #9
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Καλησπερα. Εγω πιστευω οτι θελεις να εχεις και την ταμπελα στα λογια οτι εισαστε μαζι ξανα αλλα αφου στην πραξη εισαστε μαζι καλυτερα να μην το πιεζεις αλλο αυτο. Ας λεει αυτος, στην ουσια ισχυει αυτο που λες, οτι πιεστηκε απο χιλιαδυο θεματα αλλα σιγουρα σε θελει, διαφορετικα δε θα ασχολιοταν. Εγω νομιζω το πας πολυ καλα και συντομα θα εχεις θετικοτερα αποτελεσματα.
    μα γιατι λεει πως ειναι μονος του??? δεν μπορω να τον καταλαβω... εγω καλα τα λεω αυτος ομως θεωρει πως μονο τα θεματα της σχεσης μας τον εφεραν στο σημειο αυτο... δεν εχει αναφερει κανεναν λογο σχετικα με την δουλεια του και με ολη την κατασταση που βιωσε... μηπως εχει ανθυποβαλει τον εαυτο του και θεωρει πως στο θεμα δουλειας ειναι οπως θα επρεπε να ειναι και θεωρει πως η σχεση ειναι εμποδιο και βαρος??? να του κανω κουβεντα εγω σχετικα με το τι αλλο επηρεασε την σχεση μασ??

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Και να του κανεις δεν ξερω αν μπορει να απαντησει σωστα τωρα. Εγω πιστευω χρειαζεται μια ανανεωση.

  11. #11
    οταν λες ανανεωση τι εννοεις????
    να παει με αλλη??
    η να δει τον εαυτο του μονο του?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    οχι ρε συ, ανανεωση σε σενα εννοω και στη σχεση γενικα.

  13. #13
    οταν λες ανανεωσει σε μενα και την σχεση.... τι να κανω δηλαδη????

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Θα σου πω τι εννοω. Να σε ρωτησω κατι πριν που δεν καταλαβα, λες οτι στα θεματα που σου ειχε τονισει ο φιλος σου ειναι και το σπιτι, τι εννοεις ακριβως? δε του αρεσε επειδη ηταν στουντιο?

  15. #15
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Θα σου πω τι εννοω. Να σε ρωτησω κατι πριν που δεν καταλαβα, λες οτι στα θεματα που σου ειχε τονισει ο φιλος σου ειναι και το σπιτι, τι εννοεις ακριβως? δε του αρεσε επειδη ηταν στουντιο?
    ναι αυτο εννοω... δεν του αρεσε διοτι δεν μπορουσε να εχει ο καθενας τον χωρο του και οτι περιφερομασταν μεσα σε 4 τοιχους...ηθελε ενα σπιτι σωστο λεει που να γυρναει σπιτι και να τον ξεκουραζει ο χωρος τ...το θεωρει σημαντικο αυτο φυσικα ποτε δεν εκανε κουβεντα για να αλλαξουμε σπιτι μαζι(βεβαια να τονισω πως αυτουνου τα οικονομικα δεν ηταν σταθερα μιας κ ηταν εγχειρημα το να ερθει στην φοιτητικη μας πολη και να ψαχτει για δουλεια... εγω οταν ηρθε δεν ειχα τελειωσει ακομα την σχολη μου... αυτος εχει ερθει εδω απο περισι τον νοεμβρη και γω τελειωσα το μαη την σχολη μ... ως τοτε ειχα ενα σταθερο εισοδημα εγω απο τους γονμεις μου....
    επισης απ την μια λεει ολα αυτα για το σπιτι το δικο μου αλλα αποτην αλλη τωρα κατεληξε να μενει σε ενα σπιτι πιο μικρο απο το δικο μου και παλι με συγκατοικο που και παλι δεν θα εχει τον χωρο του τον σωστο για να αραζει και να ηρεμει...
    γ αυτο λεω πως δεν θεωρω οτι εφταιξε μονο η σχεση μας και χωρισαμε...

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαστε χρονια μαζι,τον αγαπαω αλλα.....
    By mary1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 03-02-2013, 00:21
  2. Replies: 15
    Last Post: 05-02-2011, 21:43
  3. Είμαστε πολλοί
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 57
    Last Post: 31-10-2009, 21:57
  4. Είμαστε μόνοι μας .
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 03-09-2008, 14:01
  5. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΓΩ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΜΕΙΣ
    By La_ViTa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-09-2007, 16:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •