Καινούργια φοβία - κόλλησα λύσσα;;; - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 106 to 120 of 127
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Ίσως ήταν νωρίς, ίσως έπρεπε να συνεχίσεις την αγωγή, ώσπου να είσαι πραγματικά έτοιμος.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  2. #107
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Χα χα έλιωσα Ρέα+Άγγελε!
    Από μπαφοπαρενέργειες δεν μπορώ να σας βοηθήσω διοτί δεν έχω καπνίσει ούτε τσιγάρο!
    Ρέα εγώ έπαιρνα από το 2009 το λεγόμενο Κοκτέιλ Καλιφόρνια ή αλλιώς California rocket fuel.Πληροφορίες ΕΔΩ
    Από το 2013 έκοψα την Βενλαφαξίνη και κράτησα μόνo την Μιρταζαπίνη...Αλλά βλέπω πως ξανακυλάω με τις ασθένειες και δεν παλεύεται...!Και σκέφτομαι τι να κάνω τώρα...
    Ρέα μας θυμίζεις τι φάρμακα παίρνεις?

    ΥΓ:Fleur το ρίξαμε στα μουδιάσματα τώρα?Εγώ με την δυσαρθρία έχω κάτι θέματα...!Χα χα!Είμαστε όλοι για Δαφνί μιλάμε!Όλοι!!!:)
    ..τωρα παιρνω γεν ζολοφτ και κουετιαπίνη για τον υπνο... και στο Δαφνι καπαρωνω το πανω τερμα αριστερα γωνία που εχει και a/c ... χαχαχα...το κλεινω απο τωρα για να εξηγουμαστε...

  3. #108
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Γάτε δεν πιστεύω να είσαι Λυσσασμένος?
    Μη μας πάρει πρέφα η Fleur...!
    χαχαχα...ελα μωρε το καημενο το κορίτσι μας ..μια καλη πραξη πηγε να κανει και της βγηκε ξινο!!

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by rea View Post
    χαχαχα...ελα μωρε το καημενο το κορίτσι μας ..μια καλη πραξη πηγε να κανει και της βγηκε ξινο!!
    Κατσε να νιωσω λιγο καλυτερα και θα τους φτιαξω και τους δύο.
    Ο ενας εχει ξετιναξει ολο τον κρατικο προυπολογισμο με εξετασεις και ο αλλος μου κανει πειραματα...

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    Κατσε να νιωσω λιγο καλυτερα και θα τους φτιαξω και τους δύο.
    Ο ενας εχει ξετιναξει ολο τον κρατικο προυπολογισμο με εξετασεις και ο αλλος μου κανει πειραματα...
    Που τέτοια τύχη για ΕΟΠΥΥ!Από την τσέπη μου τις πληρώνω όλες τις εξετάσεις!Σιγά μη βρω γιατρό πχ να μου γράψει μαγνητικές χωρίς να έχει ενδείξεις σοβαρές!
    Υπολογίζω φέτος να έχω πληρώσει πάνω από 3.000€ σε εξετάσεις και έχουμε ακόμα 2 μήνες για να τελειώσει ο χρόνος...
    Ελπίζω να ηρεμήσω όμως τώρα και να μην κάνω άλλες...

    ΥΓ:Ρέα φοβάμαι αν τα κόψεις μήπως επιβαρυνθει ο ύπνος σου και χειροτερέψει η διάθεση...

  6. #111
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    Κατσε να νιωσω λιγο καλυτερα και θα τους φτιαξω και τους δύο.
    Ο ενας εχει ξετιναξει ολο τον κρατικο προυπολογισμο με εξετασεις και ο αλλος μου κανει πειραματα...
    χαχαχα.... catwoman in action!!!! ....

  7. #112
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Που τέτοια τύχη για ΕΟΠΥΥ!Από την τσέπη μου τις πληρώνω όλες τις εξετάσεις!Σιγά μη βρω γιατρό πχ να μου γράψει μαγνητικές χωρίς να έχει ενδείξεις σοβαρές!
    Υπολογίζω φέτος να έχω πληρώσει πάνω από 3.000€ σε εξετάσεις και έχουμε ακόμα 2 μήνες για να τελειώσει ο χρόνος...
    Ελπίζω να ηρεμήσω όμως τώρα και να μην κάνω άλλες...

    ΥΓ:Ρέα φοβάμαι αν τα κόψεις μήπως επιβαρυνθει ο ύπνος σου και χειροτερέψει η διάθεση...
    χαχαχα ρε σταυρο εχει δικιο η κατγουμαν, 3000 ευρω??? 6 βασικους μισθους ρε αγορι μου ... πιο φτηνα θα σου βγαινε μια ιδιωτικη ασφαλεια..
    εχω μειωσει τους καφεδες για να με πιανει μια μικρη δοση κουετιαπίνης και μειωσα και τα τυπου ζολοφτ στο μισο.
    εχει λιγο ζορι απο το πριν που ημουν φουλ ενεργεια...αλλα θα το κρατησω οσο μπορω ετσι και αν δω οτι μεγαλώνουν τα ζορια θα δυναμωσω την δοση...ε?...τι λες?

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by rea View Post
    πιο φτηνα θα σου βγαινε μια ιδιωτικη ασφαλεια.. 6 βασικους μισθους ρε αγορι μου ... πιο φτηνα θα σου βγαινε μια ιδιωτικη ασφαλεια..
    Χα χα εδώ και χρόνια έχω όχι μόνο ιδιωτικό νοσοκομειακό ασφαλιστικό αλλά και εξωνοσοκομειακό,αλλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν τις εγκρίνουν και ζητούν να αποδείξεις τι πάθηση έχεις και κάτι μαλακίες!
    Πχ Κολονοσκόπηση σε άνθρωπο 32 ετών δεν εγκρίνεται!Ούτε μαγνητική άνω-κάτω κοιλίας!Οπότε κράτησα το νοσοκομειακό,έκοψα το εξωνοσοκομειακό και τις κάνω ιδιωτικά...
    Πάλι καλά που έχουν μειώσει τα κόστη!Πρόλαβα μαγνητική με σκιαγραφικό στα 450€ πριν 10 χρόνια!Τώρα έχει πέσει στα 300€!
    Να πω την αλήθεια δεν έχω και οικονομικό πρόβλημα και τις κάνω χωρίς να το σκέφτομαι..Αλλά αυτό είναι και η παγίδα διοτί συνεχώς ψάχνεσαι...
    Σχετικά με τα φάρμακα,δες πως θα είσαι και βλέπουμε...
    Εγώ υποτροπίασα μετά από 1.5 έτος από την διακοπή της Βενλαφαξίνης...Μπορεί και στην δόση συντήρησης που είσαι τώρα,να σε κρατήσει!

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    χαχχαχαχαχα ελα σταματα μωρε....

    Fleur , μην σε ανησυχει , εχω κι εγω προβληματα στην γλωσσα , ειναι παρενεργεια των φαρμακων , μια τσουζει , μια εχω ξηροστομια , μια σιελορροια ( καθ υπνον ) , οποτε ξεχνα το .

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    σήμερα παλι ενόχληση στον αντιχειρα...γαμωτη μου. αν και εχω νευρα γιατι εχω επισκεψη στον γυναικολογο να κανονιστεί η επεμβαση....καταλαβαίνετε... μουδιασματα σχεδον παντου, παιζει το βλεφαρο μου...αυτα τα ωραια.
    Σταυρο θα σου ζητησω επιχορήγηση :Ρ χαχαχαχαχαχα

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Fleur , μην σε ανησυχει , εχω κι εγω προβληματα στην γλωσσα , ειναι παρενεργεια των φαρμακων , μια τσουζει , μια εχω ξηροστομια , μια σιελορροια ( καθ υπνον ) , οποτε ξεχνα το .
    ναι το εκλογικευσα και εγω (οσο μπορω φυσικα) αλλα σημερα για να ηρεμησω δεν παιζει...θα το κανω ολοκληρο το λεξοτανιλ το πρωινο μου φαινεται

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    ναι το εκλογικευσα και εγω (οσο μπορω φυσικα) αλλα σημερα για να ηρεμησω δεν παιζει...θα το κανω ολοκληρο το λεξοτανιλ το πρωινο μου φαινεται

    Και δεν το κανεις , αντι να τρωγεσαι , καλυτερα λεξο .

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    σήμερα παλι ενόχληση στον αντιχειρα...γαμωτη μου. αν και εχω νευρα γιατι εχω επισκεψη στον γυναικολογο να κανονιστεί η επεμβαση....καταλαβαίνετε... μουδιασματα σχεδον παντου, παιζει το βλεφαρο μου...αυτα τα ωραια.
    Σταυρο θα σου ζητησω επιχορήγηση :Ρ χαχαχαχαχαχα
    Βλεπω εχεις μεγαλο ρεπερτοριο ενοχλησεων , κακο αυτο .

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    οτι εχω εχω...να θορυβηθω λες;

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Lexotanil παρότι έχω πάρει ελάχιστες φορές στην ζωή μου θυμάμαι πως έβγαινε στα 1.5mg,3mg kai 6mg??
    Fleur σοβαρή επέμβαση θα κάνεις ή ρουτίνας?

    Εντωμεταξύ είμαι σίγουρος πως μετά από κανά μήνα θα έχουμε περάσει όλοι καμιά 3αριά παθήσεις νοητικά και το θέμα ακόμα θα λέει:Kόλλησα Λύσσα?Χα χα!!!
    Θα μπαίνουν και οι συμφορουμίτες να διαβάσουν για την Λύσσα και θα βλέπουν τα Posts για Μαγνητικές εγκεφάλου,ΣΚΠ,Als κτλ!
    Fleur να υποθέσω πως το μούδιασμα στον αντίχειρα είναι και καλά σωματοποίηση του μουδιάσματος στο χέρι που επιφέρει η Λύσσα?
    Αν είναι έτσι είσαι σε καλό δρόμο...!Ακόμα δεν έχεις ... αλλάξει πάθηση!Το βλέφαρο και εμένα από χθες μου κάνει κάτι κόλπα!

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast

Similar Threads

  1. ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 27-03-2011, 15:17
  2. Κόλλησα με τον καθηγητή μου
    By asimenia22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 07-01-2011, 01:44
  3. ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 20-08-2010, 10:56
  4. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
    By LIGHTST0RM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 20-08-2010, 09:42
  5. ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 05-01-2010, 21:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •