Καινούργια φοβία - κόλλησα λύσσα;;; - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 127 of 127
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Lexotanil παρότι έχω πάρει ελάχιστες φορές στην ζωή μου θυμάμαι πως έβγαινε στα 1.5mg,3mg kai 6mg??
    Fleur σοβαρή επέμβαση θα κάνεις ή ρουτίνας?

    Εντωμεταξύ είμαι σίγουρος πως μετά από κανά μήνα θα έχουμε περάσει όλοι καμιά 3αριά παθήσεις νοητικά και το θέμα ακόμα θα λέει:Kόλλησα Λύσσα?Χα χα!!!
    Θα μπαίνουν και οι συμφορουμίτες να διαβάσουν για την Λύσσα και θα βλέπουν τα Posts για Μαγνητικές εγκεφάλου,ΣΚΠ,Als κτλ!
    Fleur να υποθέσω πως το μούδιασμα στον αντίχειρα είναι και καλά σωματοποίηση του μουδιάσματος στο χέρι που επιφέρει η Λύσσα?
    Αν είναι έτσι είσαι σε καλό δρόμο...!Ακόμα δεν έχεις ... αλλάξει πάθηση!Το βλέφαρο και εμένα από χθες μου κάνει κάτι κόλπα!
    Λεξοτανιλ των 3 παιρνω. απο μισο πρωι μισο βραδυ. αλλα σήμερα πηρα ολοκληρο. ναι το μουδιασμα ειναι συμπτωμα της λύσσας αλλα κανει υποτιθεται και συμπτωματα λοιμωξης μαζι, σαν γριππη δηλαδη στην αρχή. Το βλεφαρο το αριστερο παιζει σχεδον παντα ΟΤΑΝ αγχωνομαι (δεν φαινεται εγω το νιωθω). αλλα σημερα νιωθω και ενα ελαφρυ μουδιασμα δεξια σαν κατω απο το ματι.
    Σημερα θα δουμε αν ειναι ρουτινας. ετσι μου την ειχε πει στη αρχή αλλα σήμερα θα ορισουμε πως και τι... :/

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    οτι εχω εχω...να θορυβηθω λες;

    Και να σου πω οχι , εσυ παλι θα θορυβηθεις .

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Και να σου πω οχι , εσυ παλι θα θορυβηθεις .
    αυτό ειναι μεγάλη αλήθεια

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Fleur ενημέρωσε μας αν θες μετά την επίσκεψη σου στον γιατρό!!

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    καλημέρα Σταύρο ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. οι κυστες ακόμα παραμενουν στο ιδιο μεγεθος οποτε απλα παρακολουθουμε και βλεποντας σε κανενα τριμηνο παλι αν θα προχωρησουμε σε επεμβαση. παντως με διαβεβαιωσε οτι δεν ειναι κατι κακο. μου δωσε και 2 εξετασεις να κανω και να τις παω μαζι μου τοτε για να καθορισουμε πορεια. ηταν καθησυχαστικο απο τη μια ολη μερα ακομη και τωρα ομως ειχα κα εχω αγχος οπως καταλαβαινεις

  6. #126
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    καλημέρα Σταύρο ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. οι κυστες ακόμα παραμενουν στο ιδιο μεγεθος οποτε απλα παρακολουθουμε και βλεποντας σε κανενα τριμηνο παλι αν θα προχωρησουμε σε επεμβαση. παντως με διαβεβαιωσε οτι δεν ειναι κατι κακο. μου δωσε και 2 εξετασεις να κανω και να τις παω μαζι μου τοτε για να καθορισουμε πορεια. ηταν καθησυχαστικο απο τη μια ολη μερα ακομη και τωρα ομως ειχα κα εχω αγχος οπως καταλαβαινεις
    καλημερα fleur, πράγματικα οι κύστες είναι πολυ συνηθισμένη και συνεχως αυξανομενη περιπτωση. Η εμεμβαση δε, μια ανωδυνη διαδικασία, αλλα καταλαβαινω το αγχος σου :)

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    βλεπεις; βασικα το αγχος μου ήταν οτι θα γινει τωρα η επεμβαση και φυσικα αν ειχαν μεγαλωσει απο τον Ιουλιο...αλλα τι να πω. με διαβεβαιωσε παντως οτι ειναι ενδομητριωσης και οχι κατι επικινδυνο

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 27-03-2011, 15:17
  2. Κόλλησα με τον καθηγητή μου
    By asimenia22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 07-01-2011, 01:44
  3. ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 20-08-2010, 10:56
  4. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
    By LIGHTST0RM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 20-08-2010, 09:42
  5. ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 05-01-2010, 21:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •