Ερώτηση στους administrators
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    6

    Ερώτηση στους administrators

    Είχα ανοίξει λογαριασμό ως ΒΙΚΥ. Ξαφνικά με την αλλαγή του χρόνου δεν μπορούσα να συνδεθώ με το forum. Προσπάθησα να ανακτήσω το λογαριασμό μου με βάση το e-mail μου, μάταια όμως. Τι έχω κάνει λάθος???

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    6
    Συνδεόμουν στο forum ως ΒΙΚΥ και αναγκαστικά έκανα νέα εγγραφή. Μάλλον έπρεπε να το αναφέρω. Καλή χρονιά σε όλους...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμμ να κανω μια απλη υποθεση επειδη το ΒΙΚΥ γραφεται το ιδιο και με ελληνικους και με λατινικους χαρακτηρες?
    Μηπως χρησιμοποιουσες Ελληνικα αντι λατινικα και τουμπαλιν?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    6
    Δοκίμασα τα πάντα. Ακόμα και σύνδεση με το όνομα χρήστη και το e-mail.Με ελληνικούς, λατινικούς χαρακτήρες τα πάντα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το ελεγξα το ΒΙΚΥ ειναι γραμμενο με ελληνικα ενω το ΒΙΚΥ30 με αγγλικα....τωρα δεν ξερω τι αλλο μπορει να συμβαινει..
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    μήπως εισάγεις λάθος το email σου ?
    (είναι νέος λογαρισμός ?, με το ίδιο email έκανες registration και στο νέο nickname ΒΙΚΥ30 ?)

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    6
    Οκ. Η χαζή μου ερώτηση τώρα. Μπορώ να χρησιμοποιώ το ΒΙΚΥ30 χωρίς πρόβλημα? Για τους όρους χρήσης του forum μιλάω

  8. #8
    Deleted by request
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    391
    εγώ έχω εγγραφεί ως alexis-30 και στις 31/12 αποσυνδέθηκε ο λογαριασμός μου, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να ξανασυνδεθώ αφού δεν θυμάμαι τον κωδικό μου. προσπάθησα με το e-mail αλλά δεν έγινε τίποτα. βασικά δεν ήθελα να πραβώ τους κανόνες του φόρουμ, αλλά μιας και έχει κι άλλος το ίδιο πρόβλημα με εμένα δημιούργησα αυτόν τον λογαριασμό προκειμένου να ρωτήσω αν θα μου σταλεί ο κωδικός ώστε να συνδεθώ με τον παλιό.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    6
    Κ εγώ ακριβώς το ίδιο έπαθα με τον κωδικό. Γι\'αυτό έκανα την ερώτηση.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    8
    ΒΟΗΘΕΙΑ..... Δεν ξέρω τι λάθος κάνω και δεν μπορώ να μπω με τα προηγούμενα ονόματα χρήστη. ΒΙΚΥ Κ ΒΙΚΥ30. Αναγκάστηκα να φτιάξω νέο e-mail και να κάνω νέα εγγραφή. Δεν θυμάμαι το password ως ΒΙΚΥ αλλά ούτε με το e-mail μου μπορώ να συνδεθώ. Θέλω να ξέρω έναν οροστικό τρόπο λύσης ώστε να μην έχω ούτε να δημιουργώ πρόβλημα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μην κανεις αποσυνδεση μεχρι να λυθει το προβλημα...δεν βρισκω κατι αλλο να προτεινω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    8
    Σ\'ευχαριστώ keep. Διάβασα καλά τους όρους χρήσης και ξέρω ότι κανονικά δεν πρέπει να συνδέομαι με νέα στοιχεία. Υπάρχει τρόπος να ανακτήσω τους αρχικούς κωδικούς μου?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πιστευω οτι οταν ο administrator διαβασει το προβλημα σου θα σε βοηθησει και θα λυθει το προβλημα.
    Οσο για τους ορους χρησης μην ανησυχεις απο τη στιγμη που αναφερες το προβλημα.Στειλτου και ενα U2U.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Βεβαια να επισημανω οτι...σε περιπτωση που δεν θυμασαι το αρχικο email υπαρχει και ο κινδυνος να ειναι καποιος αλλος που μπαινει σαν ΒΙΚΥΧ30 και να ζητα τους κωδικους της ΒΙΚΥ...καταλαβαινεις τι θελω να πω...αλλα φανταζομαι θα λυθει το προβλημα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    8
    Μα το θέμα είναι ότι θυμάμαι όλα τα e-mail που έχω καταχωρίσει κ όχι μόνο. Τα έχω γράψει κιόλας. Κ εντάξει πες ότι ισχύει αυτό που λες για το ΒΙΚΥ. Με το ΒΙΚΥ30 που έχει άλλο password k e-mail τι έγινε?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •