Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Ότι θες mate ;-)

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Περιτομή έκανα γιατί δεν μπορούσα να βγάλω το κεφάλι έξω με "εσφιγγε" ίσως να με επηρέασε κ να μην έκανα στη ηλικία που "έπρεπε" σεξ.
    Μετά όταν έκανα περιτομη ήμουν σχετικά μεγάλος και οι φοβίες της πρώτης φοράς άρχισαν να μπαίνουν "δυνατά" στο κεφάλι μου.
    Τώρα που έχω φθάσει σε αυτό το σημείο νόμιζα ότι ήταν το ευκολότερο αλλά είναι το χειρότερο (από όλες τις στεναχώριες).
    Όσο καιρό αυτοικανοποιομουν (χρόνια) είχα στύση κανονική.
    Από τη στιγμή που ξεκίνησα κάτι με γυναίκα, μάλλον λόγω άγχους έχω στύση (οχι πάντα) αλλά όχι σκληρή
    Ενώ μου έχει φύγει το άγχος το πρόβλημα παραμένει.
    Ακόμη και με τα χάπια έχω στύση συνεχόμενη ώρες αλλά σχεδόν ποτέ σκληρή.
    Νομίζω πως η απώλεια ευεσθησιας και η σκέψη μου πως θα ικανοποιήσω την συντρόφο με κάνει να σκέφτομαι ανασταλτικά.
    Όταν έχω στύση καλή λέω μέσα μου όλα καλά θα πάνε αλλά όταν δεν έχω με παει στο -200.
    Προφανώς γενικότερα δεν έχω αυτοπεποίθηση και με παίρνει εύκολα από κάτω.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by PurplePuppet(male) View Post
    είμαι 25 ετών παρθένος ;)
    Θυμαμαι πριν 5 χρονια ειχα γραψει σε αυτο το φορουμ για το προβλημα μου και μια κοπελα εδώ μου ειπε οταν θα εισαι 30 θα σε ξαναδουμε εδω χαχα.Τελικα μαλλον δικιο εχει,halfway είμαστε :D

    Βασικά να πω την αλήθεια είχα παει στο μπουρδέλο όταν ήμουν 21 ετών αλλά για καποιο ανεξηγητο λόγο δεν μπορουσα να εκσπερματώσω,παρόλο που ειχα πλήρη στύση και έκανα σεξ για 15 λεπτά.Στην ουσία δεν ένιωθα τίποτα στο πέος,ένα περιεργο πράγμα.Το μετάνιωσα που πήγα στο μπουρδελο όχι μονο γιατι δεν το απόλαυσα αλλα επισης γιατι είναι απολύτως χαζό να πληρωνεις καποια να γαμηθει μαζι σου.Θεωρουμαι ακομα παρθένος ή οχι?Εγω με θεωρω ακόμα γιατι ούτε με κανονική γυναικα το έκανα (μη ***** δηλ.) ούτε έχυσα.Εσεις τι λετε?

    Η αλήθεια είναι οτι η αγαμία δεν με ενοχλεί πάντως,έχω συνηθισει την μαλακία.Βασικά αυτό που με ενδιαφέρει όμως είναι ενα girlfriend.Θα ήθελα και αυτή να είναι παρθένα όμως.Τι λέτε,υπάρχουν εκει έξω παρθένες 20 με 25 ετών που να μην είναι μπάζα?:D
    Δεν εισαι παρθενος, σορυ.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by tups5678 View Post
    Περιτομή έκανα γιατί δεν μπορούσα να βγάλω το κεφάλι έξω με "εσφιγγε" ίσως να με επηρέασε κ να μην έκανα στη ηλικία που "έπρεπε" σεξ.
    Μετά όταν έκανα περιτομη ήμουν σχετικά μεγάλος και οι φοβίες της πρώτης φοράς άρχισαν να μπαίνουν "δυνατά" στο κεφάλι μου.
    Τώρα που έχω φθάσει σε αυτό το σημείο νόμιζα ότι ήταν το ευκολότερο αλλά είναι το χειρότερο (από όλες τις στεναχώριες).
    Όσο καιρό αυτοικανοποιομουν (χρόνια) είχα στύση κανονική.
    Από τη στιγμή που ξεκίνησα κάτι με γυναίκα, μάλλον λόγω άγχους έχω στύση (οχι πάντα) αλλά όχι σκληρή
    Ενώ μου έχει φύγει το άγχος το πρόβλημα παραμένει.
    Ακόμη και με τα χάπια έχω στύση συνεχόμενη ώρες αλλά σχεδόν ποτέ σκληρή.
    Νομίζω πως η απώλεια ευεσθησιας και η σκέψη μου πως θα ικανοποιήσω την συντρόφο με κάνει να σκέφτομαι ανασταλτικά.
    Όταν έχω στύση καλή λέω μέσα μου όλα καλά θα πάνε αλλά όταν δεν έχω με παει στο -200.
    Προφανώς γενικότερα δεν έχω αυτοπεποίθηση και με παίρνει εύκολα από κάτω.
    Φίλε tups5678
    Επειδή έχουν μπλεχτεί 2-3 θέματα στο ίδιο thread, ξέρεις πως μπορώ να σου στείλω μήνυμα προσωπικό;

  5. #50
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Όχι δεν γνωρίζω

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Πας στο settings, επιλέγεις το general settings, στο στο messaging επιλέγεις το Visitor Messaging on

  7. #52
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by babis257 View Post
    Πας στο settings, επιλέγεις το general settings, στο στο messaging επιλέγεις το Visitor Messaging on
    Πας στο settings, επιλέγεις το general settings, στο στο messaging επιλέγεις το Visitor Messaging on
    Quick reply to this message Reply Reply With Quote Reply With Quote Multi-Quote This Message

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Deleted-member-250416b View Post
    ...χαχαχα..μνημονιο ρισπεκτ!!!
    Τρελό χιούμορ το μνημόνιο δεν υπάρχει ούτε στο Google :)

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  9. #54
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Φίλος έκανα τις ρυθμίσεις τα μνμ τώρα πηγαίνουν μόνο σε σένα;

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    oxi... Αν πατήσεις πάνω στο nickname μου, σου δίνει την επιλογή να στείλεις προσωπικό μήνυμα?

  11. #56
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by babis257 View Post
    oxi... Αν πατήσεις πάνω στο nickname μου, σου δίνει την επιλογή να στείλεις προσωπικό μήνυμα?
    Δεν δίνει επιλογή για μνμ μονο view forum .. k view post...

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Δεν ξέρω φίλε babi έχω μπερδευτεί τελείως
    1)Δεν μπορώ να πιστέψω ότι εχω κάποιο πρόβλημα στύσης (τόσα χρόνια αυτοικανοποιησης ούτε μια φορά δεν είχα πρόβλημα)
    2)Δεν μπορώ να καταλάβω αν έχω ανάγκη από χάπια ενισχύσης
    3)Όταν έχω καλή στύση (αλλά δεν έχω τελειώσει ποτέ) ανεβενει η ψυχολογία μου στο θεό και λέω τι κάθομαι και γράφω στο forum
    Όταν δεν έχω θέλω να χωρίσω,να ανοίξει η γη να με καταπιεί, ντρέπομαι να την δω.
    4). (όπως μου είχε εξηγήσει ο babis257 περί περιτομής και απώλεια ευεσθησιας, δεν μπορούσα καν να το φανταστώ ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο να με επηρεάζει στην πράξη παρά πολύ) ισως ο λόγος μη ευχάριστης μου στο σεξ λόγω απώλειας ευεσθησιας να με επηρεάζει πολύ και να χάνω την στύση μου(καθώς φέρεσαι πιο βίαια με το χέρι από ότι η σύντροφος)
    ΥΓ1) ΚυΡιΟτΕρΟ αν συνεχίσω να μην έχω σταθερή απόδοση στο σεξ πώς να το πω στην σύντροφό όλο αυτό περί απώλειας ευεσθησιας, χρειάζεται να το συζητήσουμε θα νοιώσω καλύτερα (δεν νομίζω)ή να περιμένω το χρόνο να δω πως θα κυλήσουν τα πράγματα;

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Φίλε tups5678 καλησπέρα.
    Last edited by babis257; 28-02-2019 at 22:21.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Όταν στείλεις πες μου εδώ

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Είμαι Ακόμα Παρθένος Είναι Φυσιολογικό?
    By didymakos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 131
    Last Post: 10-03-2017, 12:44
  2. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  5. Ειμαι ακομα παρθενος
    By Emmanouil in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 30-11-2009, 20:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •