Ερωτικες σχεσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    12

    Αποριες σχετικα με το σεξ στις σχεσεις

    Χαιρεται! Θα ηθελα γνωμη απο αντρες επι του θεματος αυτου (ευπροσδεκτες ειναι και οι γυναικειες εννοειται απο καποια παθουσα σε κατι παρομοιο) και λοιπον... ειμαι με τον συντροφο μου 1.5 χρονο συζουμε απο τον 1ο μηνα λογω συνθηκων μιας και δεν ειμασταν απο την ιδια πολη οποτε και μετακομισε στην δικια μου. Τους πρωτους μηνες για την ακριβρεια τον μισο χρονο ολα ηταν τελεια το σεξ τελειο και σιγουρα 4 5 φορες την βδομαδα. Απο κει και επειτα ηρθε καλοκαιρι..λογω δουλειας δεν ειχαμε χρονο οκ αλλα αφου γυρισαμε καναμε σπιτι μαζι και ενω περιμενα οτι θα ξαναειμασταν οπως περυσι..τιποτα δεν ειναι το ιδιο..απο τοτε που καναμε το σπιτι δεν εχει ορεξη για σεξ στην αρχη ειχε αγχος και θεμα με την δουλεια οποτε το δικαιολουγουσα ετσι..υστερα ηταν πολυ κουρασμενος γιατι δουλευε πολυ και πραγματι δουλευε πολλες ωρες και δεν ειπα κατι..παραλληλα περασε και μια κριση η σχεση μας μ αυτα και μ αυτα..και αφου το περασαμε και αυτο καναμε ενα καλο σεξ και αυτο ηταν ολο..μετα παλι δεν ειχε και πολυ ορεξη καναμε ενα πρωινο και μια μερα που με ξυπνησε για σεξ και αληθεια εμεινα εκπληκτη δεν το περιμενα..και αυτα σε 1.5 μηνα..γενικα βλεπω οτι προτιμαει να κατσουμε αγκαλια να δουμε tv η να βγουμε για φαγητο κρασακι παρα να κανουμε σεξ..ενω δειχνει οτι με θελει και θελει να κανει πραγματα μαζι μου (ολα εκτος απο σεξ) δεν μπορω να τον καταλαβω..οταν τον ρωτησα τελευταια μου ειπε οτι δεν φταιω εγω σε κατι και οτι αυτος δεν ειναι καλα δεν ξερει τον λογο και οτι οντως δεν εχει ορεξη καν να αυνανιστει σαν αντρας..αλλη δεν υπαρχει μου επιτρεπει προσβαση στα παντα..τι μπορει να φταιει;; ελπιζω να μην κουρασα! Ευχαριστω εκ των προτερων!
    Last edited by Nala2019; 26-01-2019 at 02:07. Reason: Sex

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ειναι λιγο γκει και ισως κατι τον επειρεαζει καποιο φαρμακο κλπ αλλα και παλι χερια εχει.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    12
    Παλι καλα που το πες! Γκευ δεν το ειχα σκεφτει ετσι μου ανοιξες τα ματια. Oh lord

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Να έγινε gay ξαφνικά δύσκολο το κόβω. Gay σημαίνει όχι έλξη στο άλλο φύλο. Ίσως bi , αλλά και πάλι δεν εξηγεί γιατί σταμάτησε το σεξ ουσιαστικά μαζί σου.
    Επίσης το ότι θέλει να είσαι στη ζωή του , να κάνετε πράγματα κλπ αυτά είναι φυσιολογικά και όμορφα πράγματα μιας σχέσης. Γενικώς μήπως περνάει φάση πίεσης παρατεταμένης και έχει πέσει η λίμπιντο? Γιατί αν το μυαλό έχει καταληφθεί από σκέψεις υποχρεώσεων , δουλειάς, οικονομικά κλπ που να μείνει χρόνος για σεξ. Συνήθως προσπαθείς να μην σκέφτεσαι και να είσαι ήρεμος και αυτό σημαίνει καμιά βόλτα, ταινίες, φαγητό οτιδήποτε μέχρι να κοιμηθεί που θα του κρατήσει απασχολημένο το μυαλό.

    'of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice'
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    μπορει να συμβαινει πραγματικα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. δεν ειμαστε μεντιουμ.
    απο το να εχει ξενερωσει μαζι σου λογω εξοικειωσης, μεχρι να τον εχει καταβαλει το αγχος και να μην εχει ορμες, η ακομα και καποια συγκεκριμενη παθηση οπως η καταθλιψη, να ειναι ερωτευμενος με αλλη, η ακομα και να ειναι μπαι οπως σου ειπαν και να μην λειτουργει πλεον...
    αν καταλαβα καλα, το καλοκαιρι εισασταν χωριστα λογω δουλειας;
    ισως κατι συνεβη το καλοκαιρι. ισως εκανε καποια γνωριμια. δεν σημαινει οτι θα κρατουσε και πειστηρια στο κινητο του.
    επισης αναφερεις οτι περασατε μια κριση αλλα φανηκε να την ξεπερνατε.
    τι ειδους κριση ηταν αυτη; ποιος ηταν ο λογος της κρισης;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Nala2019 View Post
    Χαιρεται! Θα ηθελα γνωμη απο αντρες επι του θεματος αυτου (ευπροσδεκτες ειναι και οι γυναικειες εννοειται απο καποια παθουσα σε κατι παρομοιο) και λοιπον... ειμαι με τον συντροφο μου 1.5 χρονο συζουμε απο τον 1ο μηνα λογω συνθηκων μιας και δεν ειμασταν απο την ιδια πολη οποτε και μετακομισε στην δικια μου. Τους πρωτους μηνες για την ακριβρεια τον μισο χρονο ολα ηταν τελεια το σεξ τελειο και σιγουρα 4 5 φορες την βδομαδα. Απο κει και επειτα ηρθε καλοκαιρι..λογω δουλειας δεν ειχαμε χρονο οκ αλλα αφου γυρισαμε καναμε σπιτι μαζι και ενω περιμενα οτι θα ξαναειμασταν οπως περυσι..τιποτα δεν ειναι το ιδιο..απο τοτε που καναμε το σπιτι δεν εχει ορεξη για σεξ στην αρχη ειχε αγχος και θεμα με την δουλεια οποτε το δικαιολουγουσα ετσι..υστερα ηταν πολυ κουρασμενος γιατι δουλευε πολυ και πραγματι δουλευε πολλες ωρες και δεν ειπα κατι..παραλληλα περασε και μια κριση η σχεση μας μ αυτα και μ αυτα..και αφου το περασαμε και αυτο καναμε ενα καλο σεξ και αυτο ηταν ολο..μετα παλι δεν ειχε και πολυ ορεξη καναμε ενα πρωινο και μια μερα που με ξυπνησε για σεξ και αληθεια εμεινα εκπληκτη δεν το περιμενα..και αυτα σε 1.5 μηνα..γενικα βλεπω οτι προτιμαει να κατσουμε αγκαλια να δουμε tv η να βγουμε για φαγητο κρασακι παρα να κανουμε σεξ..ενω δειχνει οτι με θελει και θελει να κανει πραγματα μαζι μου (ολα εκτος απο σεξ) δεν μπορω να τον καταλαβω..οταν τον ρωτησα τελευταια μου ειπε οτι δεν φταιω εγω σε κατι και οτι αυτος δεν ειναι καλα δεν ξερει τον λογο και οτι οντως δεν εχει ορεξη καν να αυνανιστει σαν αντρας..αλλη δεν υπαρχει μου επιτρεπει προσβαση στα παντα..τι μπορει να φταιει;; ελπιζω να μην κουρασα! Ευχαριστω εκ των προτερων!
    Μην ακούς διάφορα. Ξαφνικά βγάλαμε συμπέρασμα για έναν άνθρωπο ότι είναι γκει ή μπαι κλπ, μέσα από ένα πληκτρολόγιο. Ο,τι να ναι...

    Λοιπόν στο θέμα σου τώρα, δεν ανέφερες για τι ηλικίες μιλάμε; Είναι σημαντικό αυτό, παίζει τεράστιο ρόλο. Αν είστε κοντά 40 πχ. εξηγείται. Αν είστε 30 εξηγείται επίσης, αν είστε 20-25 πάλι εξηγείται, αλλά εκεί παίζουν άλλα πράγματα. Αυτό θα ήθελα να μου διευκρινήσεις πρώτα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Μην ακούς διάφορα. Ξαφνικά βγάλαμε συμπέρασμα για έναν άνθρωπο ότι είναι γκει ή μπαι κλπ, μέσα από ένα πληκτρολόγιο. Ο,τι να ναι...

    Λοιπόν στο θέμα σου τώρα, δεν ανέφερες για τι ηλικίες μιλάμε; Είναι σημαντικό αυτό, παίζει τεράστιο ρόλο. Αν είστε κοντά 40 πχ. εξηγείται. Αν είστε 30 εξηγείται επίσης, αν είστε 20-25 πάλι εξηγείται, αλλά εκεί παίζουν άλλα πράγματα. Αυτό θα ήθελα να μου διευκρινήσεις πρώτα.
    Θα συμφωνήσω με τον Κώστα..δηλαδή λίγο αν πέσει η λίμπιντο γινόμαστε ξαφνικά γκέι???η μπάι?

    Για τη ηλικίες μιλάμε.????κοίταξε μπορεί πλέον να μην έχει το άγχος που είχε πριν πχ με τη δουλειά η με τα οικονομικά η φωρτο εργασίας...αλλά εκείνο το άγχος που είχε να τον επιρεαζουν μέχρι σήμερα...δηλαδή πως να το πω...όταν αγχονομαστε για κάτι και μετά σταματάμε δεν σημενη ότι κατευθείαν σταματάνε και οι επιρροές απτό άγχος...οι επιπτώσεις έχουν λίγο μεγαλύτερη διάρκεια....
    Έπειτα μπορεί αυτό το διάστημα όπως λες να μην έχει όρεξη για σεξ...αυτό μέχρι σε ένα σημείο είναι λογικό ρε συ....υπάρχουν και άλλα πράγματα που μπορείτε να κάνετε σε μια σχέση δεν είναι μόνο το σεξ...δηλαδή τώρα για κάνα μήνα μπορεί να μην κάνετε σεξ να μην έχει όρεξη..αλλά μετά από ένα μήνα η ένα μισή μήνα μπορεί να του ξανά έρθουν οι ορέξεις...και να κάνετε ξανά 4 και 5 φορές την εβδομάδα....το σεξ είναι και περιόδους....όλοι μας τυχενη βδομάδα να μην κάνουμε καθόλου..τυχενη και βδομάδα να κάνουμε κάθε βράδυ..δεν σημενη κάτι....γνώμη μου είναι μην το πολύ συζητάς μαζί του ακόμα...Άστον λίγο έτσι να δεις που θα πάει η κατάσταση...αν δεν διορθωθεί σε κάνα μήνα...Τότες κάθεστε και το συζητάτε....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    βρε γιωργο... οποιος χανει το σεξουαλικο του ενδιαφερον για μια γυναικα, δεν ε χει οπωσδηποτε στυτικη δυσλειτουργια!
    μπορει να συμβαινει κι αυτο, αλλα μπορει και απλα να μην την θελει, η να μην πολυθελει τις γυναικες.
    πως να γινει δλδ;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    βρε γιωργο... οποιος χανει το σεξουαλικο του ενδιαφερον για μια γυναικα, δεν ε χει οπωσδηποτε στυτικη δυσλειτουργια!
    μπορει να συμβαινει κι αυτο, αλλα μπορει και απλα να μην την θελει, η να μην πολυθελει τις γυναικες.
    πως να γινει δλδ;
    Μα δεν είπα πουθενά ότι έχει στυτική δυσλειτουργία...
    Είπα ότι δεν έχουμε πάντα ορεξει για σεξ και είναι λογικό....άνθρωποι είμαστε...κάποιες φορές έχουμε πολύ έντονες στήσεις και ορέξεις ναι..κάποιες φορές όμως βαριομαστε....αυτό το βαριομαστε μπορεί να κρατήσει και μια και δυο εβδομάδες...μπορεί όμως και μόνο δύο μέρες...γι'αυτό μιλάω και λέω ότι είναι το σεξ ανά περιόδους...πχ δεν είναι σαν τη πείνα...που πρέπει να τρώμε κάθε μέρα και κάθε μέρα να πεινάμε....
    Να βαρεθηκε τη θεματοθετρια δεν το αποκλείουμε...αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα για να βγάλουμε τέτοια συμπεράσματα....δεν ξέρουμε η τουλάχιστον εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα ακριβώς πόσο καιρό διαρκεί αυτή η κατάσταση...
    Το να μην πολυθελει της γυναίκες όταν η θεματοθετρια λέει ότι καναν σεξ και 5 φορές την εβδομάδα δεν νομίζω ότι ισχύει...ακόμα και να περναμε σαν ενδοχωμενο ότι είναι μπάι ...δεν θα είχε τόση ενοτνη σεξουαλική ζωή με τη θεματοθετρια...θα έκανε σεξ αλλά όχι τόσο πολύ...η θεματοθετρια στην αρχή μας λέει ότι είχαν τέλεια σεξουαλική ζωή....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    @Remedy

    Πως γίνεται ένας άνθρωπος που έκανε σεξ με την σύντροφό του 5 φορές την εβδομάδα και να τα δίνει και όλα, να τον απωθούν οι γυναίκες κλπ.; Δλδ μην γράφουμε και ό,τι να ναι και σίγουρα μην παρασύρουμε την θεματοθέτρια σε λάθος συμπεράσματα.

    Το έχω παρατηρήσει και σε άλλα θέματα, που τρέχουν κάποιοι να βγάλουν το εξής συμπέρασμα "α, τα έχει με άλλον", "α, είναι γκέι ή μπάι, μην το ψάχνεις" και διάφορα άλλα.

    Δεν το πάω επί προσωπικού Remedy, απλά μου έδωσες την αφορμή για να το σχολιάσω. Έχουν την τάση μερικά μέλη, κυρίως από τι έχω παρατηρήσει είναι γυναίκες, στους άντρες μόνο σε ένα-δυο μέλη το έχω δει, που τρέχουν να βγάλουν εύκολο και γρήγορο συμπέρασμα. Έχει γίνει και σε μένα αυτό.

    Λίγη προσοχή συστήνω, τίποτα παραπάνω. Αυτό πηγαίνει προς όλα τα μέλη και όχι προσωπικά σε εσένα Remedy, γι'αυτό και δεν έκανα παράθεση το μνμ σου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    @Remedy

    Πως γίνεται ένας άνθρωπος που έκανε σεξ με την σύντροφό του 5 φορές την εβδομάδα και να τα δίνει και όλα, να τον απωθούν οι γυναίκες κλπ.; Δλδ μην γράφουμε και ό,τι να ναι και σίγουρα μην παρασύρουμε την θεματοθέτρια σε λάθος συμπεράσματα.

    Το έχω παρατηρήσει και σε άλλα θέματα, που τρέχουν κάποιοι να βγάλουν το εξής συμπέρασμα "α, τα έχει με άλλον", "α, είναι γκέι ή μπάι, μην το ψάχνεις" και διάφορα άλλα.

    Δεν το πάω επί προσωπικού Remedy, απλά μου έδωσες την αφορμή για να το σχολιάσω. Έχουν την τάση μερικά μέλη, κυρίως από τι έχω παρατηρήσει είναι γυναίκες, στους άντρες μόνο σε ένα-δυο μέλη το έχω δει, που τρέχουν να βγάλουν εύκολο και γρήγορο συμπέρασμα. Έχει γίνει και σε μένα αυτό.

    Λίγη προσοχή συστήνω, τίποτα παραπάνω. Αυτό πηγαίνει προς όλα τα μέλη και όχι προσωπικά σε εσένα Remedy, γι'αυτό και δεν έκανα παράθεση το μνμ σου.
    γινεται μια χαρα, αν ερωτευτει αλλη.
    οπως και γινεται αν ειναι νεαρος μπαι, να μπορει να λειτουργησει με μια γυναικα , αλλα να ξενερωνει πολυ γρηγορα και να μην μπορει μετα.
    τις συστασεις σου κρατα τες για τον εαυτο σου. .....
    Last edited by Remedy; 26-01-2019 at 13:12.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Θα συμφωνήσω με τον Κώστα..δηλαδή λίγο αν πέσει η λίμπιντο γινόμαστε ξαφνικά γκέι???η μπάι?

    Για τη ηλικίες μιλάμε.????κοίταξε μπορεί πλέον να μην έχει το άγχος που είχε πριν πχ με τη δουλειά η με τα οικονομικά η φωρτο εργασίας...αλλά εκείνο το άγχος που είχε να τον επιρεαζουν μέχρι σήμερα...δηλαδή πως να το πω...όταν αγχονομαστε για κάτι και μετά σταματάμε δεν σημενη ότι κατευθείαν σταματάνε και οι επιρροές απτό άγχος...οι επιπτώσεις έχουν λίγο μεγαλύτερη διάρκεια....
    Έπειτα μπορεί αυτό το διάστημα όπως λες να μην έχει όρεξη για σεξ...αυτό μέχρι σε ένα σημείο είναι λογικό ρε συ....υπάρχουν και άλλα πράγματα που μπορείτε να κάνετε σε μια σχέση δεν είναι μόνο το σεξ...δηλαδή τώρα για κάνα μήνα μπορεί να μην κάνετε σεξ να μην έχει όρεξη..αλλά μετά από ένα μήνα η ένα μισή μήνα μπορεί να του ξανά έρθουν οι ορέξεις...και να κάνετε ξανά 4 και 5 φορές την εβδομάδα....το σεξ είναι και περιόδους....όλοι μας τυχενη βδομάδα να μην κάνουμε καθόλου..τυχενη και βδομάδα να κάνουμε κάθε βράδυ..δεν σημενη κάτι....γνώμη μου είναι μην το πολύ συζητάς μαζί του ακόμα...Άστον λίγο έτσι να δεις που θα πάει η κατάσταση...αν δεν διορθωθεί σε κάνα μήνα...Τότες κάθεστε και το συζητάτε....
    μαλλον δεν διαβασες το μηνυμα της.
    δεν μιλαει για μια βδομαδα και δυο βδομαδες.
    λεει απο τον 1.5 χρονο που ειναι μαζι, τους 6 πρωτους μηνες περιπου ηταν ΠΟΛΥ συχνο και μετα τελος (σχεδον). σου φαινεται αυτο σαν κατι που αυξομειωνεται;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαλλον δεν διαβασες το μηνυμα της.
    δεν μιλαει για μια βδομαδα και δυο βδομαδες.
    λεει απο τον 1.5 χρονο που ειναι μαζι, τους 6 πρωτους μηνες περιπου ηταν ΠΟΛΥ συχνο και μετα τελος (σχεδον). σου φαινεται αυτο σαν κατι που αυξομειωνεται;
    Το ενάμιση χρόνο το είδα για ένα μισή μήνα..γι'αυτό και ειπα δεν είναι και κάτι τρομερό και μίλησα για περιόδους και ορεξεις..σόρυ Τότες δικό μου λάθος...μάλλον του έφυγε η κάψα απτή θεματοθετρια...αφού αυτή η κατάσταση επικρατεί για μήνες οκλοκληρες....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γινεται μια χαρα, αν ερωτευτει αλλη.
    οπως και γινεται αν ειναι νεαρος μπαι, να μπορει να λειτουργησει με μια γυναικα , αλλα να ξενερωνει πολυ γρηγορα και να μην μπορει μετα.
    τις συστασεις σου κρατα τες για τον εαυτο σου. .....
    Όπως προανέφερα δεν αναφέρθηκα σε εσένα προσωπικά, αλλά σε μια γενική παρατήρηση δική μου, εκτός αν μιλάς ως εκπρόσωπος όλων των μελών, τότε πάω πάσο.

    Σορρι που θα στο πω, αλλά θα λέω ό,τι γουστάρω, χωρίς περιορισμούς από κάποιο απλό μέλος εδώ (εκτός από τους κανόνες του εν λόγω forum), αν σε ενοχλεί είναι δικό σου πρόβλημα, όχι δικό μου. Να σε καλά :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το ενάμιση χρόνο το είδα για ένα μισή μήνα..γι'αυτό και ειπα δεν είναι και κάτι τρομερό και μίλησα για περιόδους και ορεξεις..σόρυ Τότες δικό μου λάθος...μάλλον του έφυγε η κάψα απτή θεματοθετρια...αφού αυτή η κατάσταση επικρατεί για μήνες οκλοκληρες....
    Δεν ξέρω αν έχετε σχέση, εσύ Γιώργο είσαι παντρεμένος αν θυμάμαι καλά, αλλά πολλές φορές οι σχέσεις ρουτινιάζουν. Μπαίνουν δηλαδή σε μια βαρετή ρουτίνα.

    Δεν πέρασε και τα καλύτερά της η σχέση όπως ανέφερε, υπάρχει δουλειά (άρα υπάρχει ένα περιορισμένο πρόγραμμα) και το βασικό είναι πως ξόδεψαν αρκετή ενέργεια, στο να φτιάξουν ένα σπίτι. Ίσως να έπεσε περισσότερο βάρος στον άντρα, δεν το ξέρουμε αυτό. Λίγο το ένα, λίγο το άλλο, απομακρύνθηκαν σεξουαλικά, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι γκει ή μπαι ή ότι είναι ανίκανος, αυτές είναι μπούρδες κατ'εμέ...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ερωτικές σχέσεις...!!!!!
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 30-05-2013, 20:12
  2. Ερωτικες σχεσεις
    By dim1990 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 18-03-2013, 21:20
  3. Οι ερωτικές σχέσεις στην εποχή μας
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 01-07-2011, 23:21
  4. Ερωτικες σχεσεις με μικροτερες
    By Lef in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 11-10-2009, 00:53
  5. Ψυχώσεις και ερωτικές σχέσεις
    By Misticos in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 13-03-2008, 04:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •