Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    133

    Cool Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος

    είμαι 25 ετών παρθένος ;)
    Θυμαμαι πριν 5 χρονια ειχα γραψει σε αυτο το φορουμ για το προβλημα μου και μια κοπελα εδώ μου ειπε οταν θα εισαι 30 θα σε ξαναδουμε εδω χαχα.Τελικα μαλλον δικιο εχει,halfway είμαστε :D

    Βασικά να πω την αλήθεια είχα παει στο μπουρδέλο όταν ήμουν 21 ετών αλλά για καποιο ανεξηγητο λόγο δεν μπορουσα να εκσπερματώσω,παρόλο που ειχα πλήρη στύση και έκανα σεξ για 15 λεπτά.Στην ουσία δεν ένιωθα τίποτα στο πέος,ένα περιεργο πράγμα.Το μετάνιωσα που πήγα στο μπουρδελο όχι μονο γιατι δεν το απόλαυσα αλλα επισης γιατι είναι απολύτως χαζό να πληρωνεις καποια να γαμηθει μαζι σου.Θεωρουμαι ακομα παρθένος ή οχι?Εγω με θεωρω ακόμα γιατι ούτε με κανονική γυναικα το έκανα (μη ***** δηλ.) ούτε έχυσα.Εσεις τι λετε?

    Η αλήθεια είναι οτι η αγαμία δεν με ενοχλεί πάντως,έχω συνηθισει την μαλακία.Βασικά αυτό που με ενδιαφέρει όμως είναι ενα girlfriend.Θα ήθελα και αυτή να είναι παρθένα όμως.Τι λέτε,υπάρχουν εκει έξω παρθένες 20 με 25 ετών που να μην είναι μπάζα?:D

  2. #2
    Ρε φιλε μολις ειδα το ποστ σου και υπεθεσα πως μαλλον μας τρολαρεις:rolleyes:
    Σε περισπτωση που σοβαρολογεις ελπιζω να εχεις συνειδητοποιησει πως δεν χρειαζεται να εκσπερματωσεις με γυναικα για να "χασεις" την παρθενια σου.
    Επισης πολυ συχνα η συνηθεια τακτικου αυνανισμου προκαλει μειωμενη ευαισθησια και καθυστερημενη εκσπερματωση κατα την πραγματικη συνουσια.
    Οσο για την τελευταια ερωτηση, 25 χρονων, παρθενα και ομορφη μπορεις να βρεις, αλλα μαλλον σε αλλη ζωη και σε αλλη χωρα;)
    Γελασα πολυ με το ποστ, να σαι καλα μου φτιαξες τη μερα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    Gandalf32 εισαι κακος :D
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by Gandalf32 View Post
    Ρε φιλε μολις ειδα το ποστ σου και υπεθεσα πως μαλλον μας τρολαρεις:rolleyes:
    Σε περισπτωση που σοβαρολογεις ελπιζω να εχεις συνειδητοποιησει πως δεν χρειαζεται να εκσπερματωσεις με γυναικα για να "χασεις" την παρθενια σου.
    Επισης πολυ συχνα η συνηθεια τακτικου αυνανισμου προκαλει μειωμενη ευαισθησια και καθυστερημενη εκσπερματωση κατα την πραγματικη συνουσια.
    Οσο για την τελευταια ερωτηση, 25 χρονων, παρθενα και ομορφη μπορεις να βρεις, αλλα μαλλον σε αλλη ζωη και σε αλλη χωρα;)
    Γελασα πολυ με το ποστ, να σαι καλα μου φτιαξες τη μερα!
    χαχα αν σου πω ότι σοβαρολογώ?Δηλαδή απλά κρέας μέσα έξω και χανεις την παρθενιά σου χωρις να νιωσεις τίποτε?Εγώ θεωρώ τουλαχιστον βασική προυπόθεση την εκσπερματιση για να πεις οτι ολοκληρωθηκε η πραξη.Αν μια παρθενα γυναικα κανει σεξ με εναν άντρα αλλά δεν σπασει ο ιμένας της,την θεωρείς και αυτην μη παρθένα?Επισης σε ποια χώρα λες έχει παρθένες 25άρες?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    εχει στην ελλαδα παρθενες?
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

  6. #6
    Quote Originally Posted by PurplePuppet(male) View Post
    χαχα αν σου πω ότι σοβαρολογώ?Δηλαδή απλά κρέας μέσα έξω και χανεις την παρθενιά σου χωρις να νιωσεις τίποτε?Εγώ θεωρώ τουλαχιστον βασική προυπόθεση την εκσπερματιση για να πεις οτι ολοκληρωθηκε η πραξη.
    Φιλε καθε αντρας ειναι διαφορετικος.. αλλος ειναι εραστης του δυλεπτου και αλλος μπορει να χρειαζεται να βρει κοπελα που να αισθανεται ανετα και να ταιριαζουν πολυ στο κρεβατι για να τελειωσει..
    Με τη λογικη σου οι αντρες της δευτερης κατηγοριας θα ηταν μονιμα παρθενοι και αγαμητοι..
    Επισης μπορει να ευθυνονται τα χιλιομετρα που εχει γραψει η κυρια του οικου ανοχης για το οτι δεν ενιωσες τιποτα κατα τη συνουσια...

  7. #7
    Quote Originally Posted by Phatox View Post
    εχει στην ελλαδα παρθενες?
    Δεν ξερω παντως αν βρεις κατι ενημερωσε :P

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορει να μη μπορουσες επειδη θες καπια συγκεκριμενη που μπορει να μην εχεις καταλαβει πια ειναι αλλα μονο με αυτη να λειτουργει
    δε το πιστευω οτι δε λειτουργει με καπια απλα δεν εχεις βρει πια ειναι κ που ειναι κ πως θα τη βρεις..
    εσυ μπορει να μη ξερεις πως θα τη βρεις αλλα μπορει να σε βρει η ιδια πολυ πιθανο το βρισκω... κ θα στοιχηματιζα οτι θα σου πει κ αυτη κατι παρομιο
    Η αλήθεια είναι οτι η αγαμία δεν με ενοχλεί
    τωρα δε ξερω αν σε βοηθησει να ειναι παρθενα αφου βλεπω πιθανο με το καλημερα να αρχισει να σου φωναζει σαν τελαλησα θα με προσεξεις???? αφου θα φοβαται τη πρωτη φορα εσενα αυτο μπορει να σε γοητευει αλλα δε θα ειναι τοσο ευκολο να τα βγαλεις περα μαζι της..

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    23
    Η αλήθεια είναι στην παρέα μου είχα μία κοπέλα που έκανε σεξ μετά τα 20. Υπάρχει ελπίδα αγόρια!! :p

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    εμενα παλι μου θυμισεσ το ανεκδοτο ηταν ενα παππουσ ενενηντα χρονων και μια *******
    η ******* δεν ειχε δουλεια και καθε μερα που περνουσε απο εκει ο παππουσ τον ελεγε
    περνα μεσα ο παππουσ την ελεγε δεν μπορω δεν μπορω καθε μερα αυτο το βιολι
    για χρονια ωσπου τον πιανει μια στιγμη αδυναμιασ τον παππου και παρολο που ελεγε δεν μπορω
    μπηκε μεσα
    μπαινει μεσα γινεται τησ μουρλησ το πανυγηρι ο παππουσ να εχει επιδοσεισ 25αρι η *******
    τον λεει καλα ρε με δουλευεισ γτ ελεγεσ οτι δε μπορεισ και λεει ο παππουσ να γαμησω μπορω να πληρωσω δε μπορω
    αυτο το ανεκδοτο μου θυμισεσ τωρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μπορει να μη μπορουσες επειδη θες καπια συγκεκριμενη που μπορει να μην εχεις καταλαβει πια ειναι αλλα μονο με αυτη να λειτουργει
    δε το πιστευω οτι δε λειτουργει με καπια απλα δεν εχεις βρει πια ειναι κ που ειναι κ πως θα τη βρεις..
    εσυ μπορει να μη ξερεις πως θα τη βρεις αλλα μπορει να σε βρει η ιδια πολυ πιθανο το βρισκω... κ θα στοιχηματιζα οτι θα σου πει κ αυτη κατι παρομιο τωρα δε ξερω αν σε βοηθησει να ειναι παρθενα αφου βλεπω πιθανο με το καλημερα να αρχισει να σου φωναζει σαν τελαλησα θα με προσεξεις???? αφου θα φοβαται τη πρωτη φορα εσενα αυτο μπορει να σε γοητευει αλλα δε θα ειναι τοσο ευκολο να τα βγαλεις περα μαζι της..
    Γιατι πρεπει ολες οι γυναικες να φοβουντε την πρωτη φορα? Ξερετε υπαρχουν και αντρες που φοβουντε την πρωτη φορα ....νομιζω πως αυτα ειναι απλα προκαταληψεις και εχουν περασει απο γενια σε γενια.....
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by that_girl View Post
    Η αλήθεια είναι στην παρέα μου είχα μία κοπέλα που έκανε σεξ μετά τα 20. Υπάρχει ελπίδα αγόρια!! :p
    βλεπόταν όμως?αυτο μετράει :p


    Quote Originally Posted by elis View Post
    εμενα παλι μου θυμισεσ το ανεκδοτο ηταν ενα παππουσ ενενηντα χρονων και μια *******
    η ******* δεν ειχε δουλεια και καθε μερα που περνουσε απο εκει ο παππουσ τον ελεγε
    περνα μεσα ο παππουσ την ελεγε δεν μπορω δεν μπορω καθε μερα αυτο το βιολι
    για χρονια ωσπου τον πιανει μια στιγμη αδυναμιασ τον παππου και παρολο που ελεγε δεν μπορω
    μπηκε μεσα
    μπαινει μεσα γινεται τησ μουρλησ το πανυγηρι ο παππουσ να εχει επιδοσεισ 25αρι η *******
    τον λεει καλα ρε με δουλευεισ γτ ελεγεσ οτι δε μπορεισ και λεει ο παππουσ να γαμησω μπορω να πληρωσω δε μπορω
    αυτο το ανεκδοτο μου θυμισεσ τωρα
    χαχα τι λεει το ατομο.Το έχω ξανακουσει αυτο σε αλλη εκδοχη που παει τυπος σε γιατρο γιατι λεει δεν μπορει να γαμησει.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    ELIS ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ?
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by PurplePuppet(male) View Post
    είμαι 25 ετών παρθένος ;)
    Θυμαμαι πριν 5 χρονια ειχα γραψει σε αυτο το φορουμ για το προβλημα μου και μια κοπελα εδώ μου ειπε οταν θα εισαι 30 θα σε ξαναδουμε εδω χαχα.Τελικα μαλλον δικιο εχει,halfway είμαστε :D

    Βασικά να πω την αλήθεια είχα παει στο μπουρδέλο όταν ήμουν 21 ετών αλλά για καποιο ανεξηγητο λόγο δεν μπορουσα να εκσπερματώσω,παρόλο που ειχα πλήρη στύση και έκανα σεξ για 15 λεπτά.Στην ουσία δεν ένιωθα τίποτα στο πέος,ένα περιεργο πράγμα.Το μετάνιωσα που πήγα στο μπουρδελο όχι μονο γιατι δεν το απόλαυσα αλλα επισης γιατι είναι απολύτως χαζό να πληρωνεις καποια να γαμηθει μαζι σου.Θεωρουμαι ακομα παρθένος ή οχι?Εγω με θεωρω ακόμα γιατι ούτε με κανονική γυναικα το έκανα (μη ***** δηλ.) ούτε έχυσα.Εσεις τι λετε?

    Η αλήθεια είναι οτι η αγαμία δεν με ενοχλεί πάντως,έχω συνηθισει την μαλακία.Βασικά αυτό που με ενδιαφέρει όμως είναι ενα girlfriend.Θα ήθελα και αυτή να είναι παρθένα όμως.Τι λέτε,υπάρχουν εκει έξω παρθένες 20 με 25 ετών που να μην είναι μπάζα?:D
    Τι ειδους βοηθεια/απαντησεις ζητας σε αυτο το θεμα? Τι σε εχει κρατησει μακρια απο το σεξ ? Καποιος φοβος?
    Με πορνες φανταζομαι δεν βγαινει σε ολους τους ανδρες.. Θες κοριτσακι παρθενα που να βλεπεται , εσυ βλεπεσαι?Σε διαβεβαιωνω παντως οτι ακομα και τα μπαζα κανουν σεξ.. εσυ πες μας γιατι δεν κανεις , τι σε σταματαει?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Τι ειδους βοηθεια/απαντησεις ζητας σε αυτο το θεμα? Τι σε εχει κρατησει μακρια απο το σεξ ? Καποιος φοβος?
    Με πορνες φανταζομαι δεν βγαινει σε ολους τους ανδρες.. Θες κοριτσακι παρθενα που να βλεπεται , εσυ βλεπεσαι?Σε διαβεβαιωνω παντως οτι ακομα και τα μπαζα κανουν σεξ.. εσυ πες μας γιατι δεν κανεις , τι σε σταματαει?
    με έχει κρατησει μακρυα το ότι δεν γνωριζω καν γυναικες.Το σεξ ειναι 50 βήματα παραπέρα.Παρθένα προτιμώ γιατι απλά δεν μαρεσουν τα μεταχειρισμενα γενικά.Δεν ζητησα βοήθεια,απλά κουβεντα να γινεται.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι Ακόμα Παρθένος Είναι Φυσιολογικό?
    By didymakos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 131
    Last Post: 10-03-2017, 13:44
  2. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 12:42
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 05:59
  5. Ειμαι ακομα παρθενος
    By Emmanouil in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 30-11-2009, 21:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •