Μπήως πρέπει να πεθάνω; - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 125 of 125
  1. #121
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    συγκεκριμενα εσυ μπορει να μην εχεισ ψυχολογικα αλλα ολα να ναι επειδη δεν εκανεσ σεξ ακομα γινεται αυτο δεν ειναι παραλογο
    Σε ποιόν αναφέρεσαι?

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    εκει που το γραφω εκει αναφερομαι τωρα θα με κυνηγασ εσυ αντι να σε κυνηγαω εγω εσεισ ειπεσ αλλα σου πα αλλα
    αναλογα τι λεσ αυτα σου λεω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #123
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εκει που το γραφω εκει αναφερομαι τωρα θα με κυνηγασ εσυ αντι να σε κυνηγαω εγω εσεισ ειπεσ αλλα σου πα αλλα
    αναλογα τι λεσ αυτα σου λεω
    αλλάξαμε ρόλους

  4. #124
    Δεν νομίζω πως ισχύει αυτό που λες μάλλον έχω ψυχολογικά επειδή όλοι το αντιμετωπίζουν σαν κάτι πολύ παράξενο, σαν να έχω κάποια αρρώστια.Εγώ μέσα μου δεν αισθάνομαι ότι θέλω κάτι τετοιο γιατί κανένας δεν μου έχει βγάει αυτό το συναίσθημα απλά όταν οι περισσότεροι στην ηλικία σου έχουν σεξουαλικές σχέσεις αισθάνεσαι σαν τη μύγα μέσα στο γάλα, ειδικά στη χώρα μας που όλοι έχουν ένα κάρο κόμπλεξ.Έχω δει ανθρώπους σε άλλες χώρες να φτάνουν μέχρι και τα 40 και να μην έχουν πρόβλημα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στην ηλίκια που είμαι θα πρέπει να νιώθω ένοχη για κάτι αλλά έτσι αισθάνομαι με τις αντιδράσεις των άλλων.

    Γενικά πάντως τα πράγματα πάνε συνέχεια από το κακό στο χειρότερο.Δεν παίρνω πολλές μέρες τα φάρμακα αλλά δεν βλέπω βελτίωση.Διαβάζω διάφορα και για άλλους ανθρώπους και βλέπω πως πολλοί δεν ξεπερνάνε ποτέ τα προβλήματα τους.Δεν είναι τα ψυχαναγκαστικά που με κατακλύζουν αλλά η βαριά κατάθλιψη.Θα πείτε ότι εγώ είμαι αρνητική και όλα είναι στο χέρι μου αλλά που να δω φως στον ορίζοντα με όλα αυτά που συμβαίνουν στο κόσμο;Δεν πιστεύω ούτε κατά διάνοια πως είμαι τόσο καλός άνθρωπος αλλά έχω απογοητευτεί από τους ανθρώπους και την αναισθησία που τους διακρίνει.Όλοι σκεφτόμαστε τον εαυτό μας αλλά ειλικρινά κανέναν δεν τον απασχολεί τι γίνεται γύρω του;

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ολουσ μασ απασχολει τι γινεται γυρω μασ αλλα εχουμε το μυαλο να το διαχειριστουμε
    το τι γινεται με το τι κανουμε μια ζουγκλα ειναι η ζωη κι εμεισ προσπαθουμε να ζησουμε οπωσ μπορουμε
    ο καθενασ με τισ δυναμεισ του
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Πρέπει να πεθάνω...
    By STORM LORD in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 30-04-2012, 07:46
  2. ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ
    By lavie in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 12-02-2012, 14:38
  3. πρεπει να πεθανω
    By aleg in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 107
    Last Post: 17-11-2011, 22:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •