Συνεχεια ντρεπομαι !!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22

    Unhappy Συνεχεια ντρεπομαι !!

    Παιδια γεια σας..Λοιπον (ζω σε επαρχια και ειμαι 16 χρονων ) εμενα μου αρεσει παρα πολυ το θεατρο αλλα ειμαι πολυ κλειστος χαρακτηρας και ντρεπομαι παααααρα πολυ ! Τελος παντων μου εγινε προταση απο μια θεατρικη ομαδα ( σε γειτονικο χωριο ) για να συμμετασχω στην φετινη παρασταση που αναιβαζουν ! Εγω θεελω παααααρα πολυ να παω αλλα ντρεπομαι παρα πολυ γιατι δεν ξερω κανεναν...! Τι να κανω ? απο τη μια σκεφτομαι οτι αν δεν παω θα το σκυλο-μετανιωσω μετα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι αν παω θα ντρεπομαι και δεν θα κανω καλα την δουλεια μ !! Τι λετα να κανω ?? : (:confused: :eek:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    ντρεπεσαι αλλα γιατι ντρεπεσαι;;;
    κοινωνικες σχεσεις εχεις;; οχι με τους συγγενεις σου!!
    φιλους και φιλες απο το σχολειο;; γνωστους;; βγαινεις βολτα με αυτους;; ερχονται σπιτι σου;;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22
    Νταξ εχω φιλους !! αλλα κυριως φιλες.... ναι βγαινω !!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    ;) τοτε δεν καταλαβαινω γιατι ντρεπεσαι αλλα και ετσι να ειναι, αφου στα αλλα εισαι ενταξει με τις κοινωνικες σου επαφες δεν πειραζει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Μαλλον ντρεπεσε μηπως κανεις κανενα λαθος η δεν φανεις οπως φανταζεσε τον εαυτο σου....εγω νομκζω πως πρεπει να πας θα γνωρισεις νεα ατομα και ειναι καιρος να ξεπερασεις την ντροπη σου ( κι εγω δεν ηθελα να ανεβαζω θεατρικα μεχρι που βαλαν με το ζορι ....απο τοτε τα λατρεψα ;-) )
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    και μενα οταν ημουν στην ηλικια σου με βαλαν να πω ποιημα μπροστα σε κοσμο τα πα λεσ κι ημουν στην λαικη και με χειροκροτησαν κι ολασ
    απλα να πεισ τα λογια σου πρεπει τωρα το πωσ θα τα πεισ σε αυτη την ηλικια κανενασ δεν εχει απαιτησεισ αοπ σενα πρωτον
    και δευτερον θα κανετε και προβεσ το παν ειναι να τα μαθεισ καλα γτ με το αγχοσ οπυ θα νιωσεισ εκει πανω θα τα ξεχασεισ τα και θα θυμασαι μονο τα βασικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εχω πάει σε σχολη δραμματικης τεχνης και εχω περάσει τις εισαγωγικες του υπουργειου... ξερω ακριβως πως νιωθεις... και εγω ντρεπόμουν απίστευτα την εκθεση...οπως όλοι ... ειναι κατι πολυ φυσιολογικο .σαν σπουδη μπορω να σου πω πως ηταν εξαιρετικα συναρπαστικη ...αλλα εκεινο το συναισθημα στην σκηνη, τα χειροκροτηματα και τα μπραβο... η υπέρβαση μου... συναισθηματα αξεχαστα!!!... να πας με την ντροπή σου και να το απολαυσεις!...αν θες μπορω να σε βοηθησω σε μερικα τιπς. ποιο εργο ανεβαζουν ?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    και μενα οταν ημουν στην ηλικια σου με βαλαν να πω ποιημα μπροστα σε κοσμο τα πα λεσ κι ημουν στην λαικη και με χειροκροτησαν κι ολασ
    απλα να πεισ τα λογια σου πρεπει τωρα το πωσ θα τα πεισ σε αυτη την ηλικια κανενασ δεν εχει απαιτησεισ αοπ σενα πρωτον
    και δευτερον θα κανετε και προβεσ το παν ειναι να τα μαθεισ καλα γτ με το αγχοσ οπυ θα νιωσεισ εκει πανω θα τα ξεχασεισ τα και θα θυμασαι μονο τα βασικα
    αυτο θα ηθελα πολυ να το δω!!!!!...

  9. #9
    Εγώ δεν κατάλαβα τι ντρέπεσαι... ντρέπεσαι να βρεθείς σε μια "παρέα" που δεν θα γνωρίζεις κανέναν ή ντρέπεσαι όσον αφορά το θέατρο, τους διαλόγους κτλ κτλ.. Στην αρχή κατάλαβα το πρώτο αλλά μετά τα σχόλια τους συμφορουμιτών με μπέρδεψαν
    Να πηδιέστε σαν τους σκύλους ξέρετε, να αγαπάτε σαν αυτούς ούτε λόγος.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αυτο θα ηθελα πολυ να το δω!!!!!...
    καπου θα υπαρχει βιντεο αλλα σε παρακαλω μη το ψαξεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by christakis220 View Post
    Παιδια γεια σας..Λοιπον (ζω σε επαρχια και ειμαι 16 χρονων ) εμενα μου αρεσει παρα πολυ το θεατρο αλλα ειμαι πολυ κλειστος χαρακτηρας και ντρεπομαι παααααρα πολυ ! Τελος παντων μου εγινε προταση απο μια θεατρικη ομαδα ( σε γειτονικο χωριο ) για να συμμετασχω στην φετινη παρασταση που αναιβαζουν ! Εγω θεελω παααααρα πολυ να παω αλλα ντρεπομαι παρα πολυ γιατι δεν ξερω κανεναν...! Τι να κανω ? απο τη μια σκεφτομαι οτι αν δεν παω θα το σκυλο-μετανιωσω μετα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι αν παω θα ντρεπομαι και δεν θα κανω καλα την δουλεια μ !! Τι λετα να κανω ?? : (:confused: :eek:
    Σε μια σχολή θέατρου είχα ακούσει πως πάντα υπάρχει και ο ντροπαλός-η σε μια τάξη .. το θέατρο θα σε βοηθήσει πολύ ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εχω πάει σε σχολη δραμματικης τεχνης και εχω περάσει τις εισαγωγικες του υπουργειου... ξερω ακριβως πως νιωθεις... και εγω ντρεπόμουν απίστευτα την εκθεση...οπως όλοι ... ειναι κατι πολυ φυσιολογικο .σαν σπουδη μπορω να σου πω πως ηταν εξαιρετικα συναρπαστικη ...αλλα εκεινο το συναισθημα στην σκηνη, τα χειροκροτηματα και τα μπραβο... η υπέρβαση μου... συναισθηματα αξεχαστα!!!... να πας με την ντροπή σου και να το απολαυσεις!...αν θες μπορω να σε βοηθησω σε μερικα τιπς. ποιο εργο ανεβαζουν ?
    Δεν ξερω ακομα ποια παρασταση θα αναιβασουν !! Στις πρωτες συναντησεις γινεται γνωριμια !!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22
    Παιδια σας ευχαριστω ολους παρα πολυ ! Μου δωσατε πολυ θαρρος ! Δεν ντρεπομαι που θα παιξω θεατρο ! κυριως ντρεπομαι να ανοιχτω σε ατομα που δεν ξερω !

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Αντε καλη επιτυχια ολα καλα θα πανε....μην ανχωνεσε θα δεις δεν θα το μετανιωσεις
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    πολυ χαιρομαι που το αποφάσισες τελικα!!... και οτι χρειαστεις ειμαι στην διαθεση σου καλλιτεχνη μου;)

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. αυτοικανοποιουμαι και ντρεπομαι
    By σοκολατα 14 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 100
    Last Post: 10-08-2017, 12:29
  2. Ντρέπομαι που φοβάμαι
    By καθρεπτης in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 7
    Last Post: 16-10-2015, 22:15
  3. ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΠΕΙΡΑ
    By Δέσποινα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 15-07-2012, 07:46
  4. Ντρεπομαι, αλλά...
    By bologna78 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 42
    Last Post: 29-09-2009, 12:10
  5. ντρεπομαι για τα συναισθηματα μου
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 10-09-2008, 19:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •