Ο τίτλος τροποποιήθηκε από την διαχείριση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: Σας κόλλησε ποτέ ο γκόμενος της φίλης σας;

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Ναι με κόλλησε

    6 54.55%
  • όχι ποτέ

    5 45.45%
Page 1 of 102 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 1523
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793

    'Εκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου.

    'Οταν ήμουν 24 χρονών πριν 12 χρόνια συνέβη το εξής περιστατικό που δεν μπορώ να το ξεπεράσω ακόμη λόγο τύψεων:

    Με κολλούσε ο γκόμενος της φίλης μου, συνεχώς επί χρόνια και μπροστά της . Ένα διάστημα που όλα μου πηγαίνανε λοιπόν πολύ στραβά εγώ ενέδωσα στις πορνοσεξουαλικές τους φαντασιώσεις και κάναμε σεξ. Η φίλη μου τον έβλεπε σοβαρά παρόλο που αυτός ήτανε γιός καμπαρεντζή- ο μπαμπάς του είχε καμπαρέ- η φίλη μου είχε συγχρόνως σχέσεις και με άλλους και νόμιζα ότι δεν την ενδιέφερε και πολύ η σχέση αυτή, ήταν κάτι σαν καβάντζα για αυτήν- είχε ολοκληρωμένες σχέσεις κ με άλλους.

    Το γεγονός αυτό το έμαθε η φίλη μου , το ότι δλδ εγώ και ο φίλος της κάναμε σεξ και έγινε πύρ κ μανία. Με αποτελέσμα να το πει σε κοινούς μας γνωστούς και να με κάνει σε ένα πολύ κλειστό χώρο της εκκλησίας ρεζίλι.


    Εγώ από τότε έχω πολλά ψυχολογικά και δεν μπορώ να πάω στην εκκλησία από τότε. Τι να κάνω;;;



    ....
    Last edited by δελφίνι; 12-03-2013 at 20:19.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Ποσες φορες κανατε σεξ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ποσες φορες κανατε σεξ?
    Μία, μετά συχάθηκα και δεν ήθελα ούτε να τους βλέπω ούτε αυτόν ούτε αυτήν την φίλη μου.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εγω δεν θυμαμαι τι εφαγα χτες παντως και εσυ θυμασαι οτι πριν 12 χρονια μπιπ με τον γκομενο της φιλης σου?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Ξεχασε το...οτι εγινε εγινε...προχωρα παρακατω..με αλλον σε καινουργιο περιβαλλον!
    [I]Love...[/I]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Έχεις βρει τι είναι αυτό ακριβώς που σε πείραξε τόσο ωστέ να σου έχει μείνει? η αντιμετώπιση της φίλης σου ή κάτι άλλο?
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    ολγακι αυτο που εκανες δε το θελει η εκκλησια μας και επιπλεον συνιστα μεγιστη προδοσια προς τη φιλη σου. Εσυ θα θελες να στο κανουν? Πολυ καλα εκανες που δεν πατησες σε εκκλησια απο τοτε και να μην ξαναπας. Τ ακους? Μαλλον γι αυτο σε εκδικειται ο θεος και δε σταχτωνεις σε οποια δουλεια πηγαινεις. Ας το σκεφτοσουνα τοτε που κουνιοσουνα στο γιο του καμπαρετζη, τωρα ειναι αργα!!!

    Αλλα αυτα παθαινει οποιος εχει ως ιδανικα τις ηδονες της σαρκας...και με το γκομενο της φιλη σου ακουσον ακουσον??? Τοσοι ελευθεροι, αυτον βρηκες να μαμησεις??? θου κυριε φυλακην τω στοματι μου....ντρεπομαι που τα λεω μονο, οχι εσυ που τα κανες...πολυ καλα κανεις και νιωθεις ετσι, να σου γινει μαθημα. Απο μας τι θες? Να σου δωσουμε συγχωροχαρτι? Αμ δε σφαξανε! Πες μου εσυ ποια φιλη θα σ εμπιστευτει μ αυτα που κανεις???? Πρεπει να ξεκινησεις μετανιες, να ζητησεις συγνωμη απ τη φιλη σου και αδιαλειπτως να προσευχεσαι να σε συγχωρεσει ο θεος για τα ανομηματα σου. Διαφορετικα υπαρχει ειδικη θεση στην κολαση για τους πορνους και τους μοιχους....δε λεω αλλα, μ εκανες να κοκκινιζω....αντροχωριστρα!

    Τι ησουνα? 5 χρονων και σε παρεσυρε? Αλλα ποιος ξερει πως τον κουναγες και συ τον κωλο σου...να καεις στο πυρ το εξωτερον....εχεις υποψη τι προβλεπει το πηδαλιο για ενα τετοιο αμαρτημα???? Με ψωμι και νερο να τρεφεσαι για μηνες μεχρι να εξαγνιστεις...τυχαια ειναι τα ψυχολογικα σου? Δε νομιζω!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    ολγακι αυτο που εκανες δε το θελει η εκκλησια μας και επιπλεον συνιστα μεγιστη προδοσια προς τη φιλη σου. Εσυ θα θελες να στο κανουν? Πολυ καλα εκανες που δεν πατησες σε εκκλησια απο τοτε και να μην ξαναπας. Τ ακους? Μαλλον γι αυτο σε εκδικειται ο θεος και δε σταχτωνεις σε οποια δουλεια πηγαινεις. Ας το σκεφτοσουνα τοτε που κουνιοσουνα στο γιο του καμπαρετζη, τωρα ειναι αργα!!! Αλλα αυτα παθαινει οποιος εχει ως ιδανικα τις ηδονες της σαρκας...και με το γκομενο της φιλη σου ακουσον ακουσον??? Τοσοι ελευθεροι, αυτον βρηκες να μαμησεις??? θου κυριε φυλακην τω στοματι μου....ντρεπομαι που τα λεω μονο, οχι εσυ που τα κανες...πολυ καλα κανεις και νιωθεις ετσι, να σου γινει μαθημα. Απο μας τι θες? Να σου δωσουμε συγχωροχαρτι? Αμ δε σφαξανε! Πες μου εσυ ποια φιλη θα σ εμπιστευτει μ αυτα που κανεις???? Πρεπει να ξεκινησεις μετανιες, να ζητησεις συγνωμη απ τη φιλη σου και αδιαλειπτως να προσευχεσαι να σε συγχωρεσει ο θεος για τα ανομηματα σου. Διαφορετικα υπαρχει ειδικη θεση στην κολαση για τους πορνους και τους μοιχους....δε λεω αλλα, μ εκανες να κοκκινιζω....αντροχωριστρα!
    Α, δεν πας καθόλου καλά εσύ? Σε ποιον κόσμο,αιώνα ζείς και σε ποια φαντασία? Μόνο τον Θεό και τον Χριστό είχες στο πλευρό σου ως μόνους άντρες??? Απαράδεκτα αυτα που γράφεις!
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Έχεις βρει τι είναι αυτό ακριβώς που σε πείραξε τόσο ωστέ να σου έχει μείνει? η αντιμετώπιση της φίλης σου ή κάτι άλλο?

    Αμέσως μετά που έγινε αυτό...ακριβώς αμέσως μετά γέμισα ψυχολογικά....λέτε για αυτό να μην μπορώ να στεριώσω σε δουλειά και δεν μπορώ να βρώ κάποιον να παντρευτώ;;
    Η στάση της φίλης μου ήτανε παράξενη για πολλά χρόνια από τότε. Τα τρία χρόνια από τότε που πήγαινα στην εκκλησία με κοίταζε τρομαγμένη , με κοροϊδευε , το είπε σε όλον τον κόσμο κοινούς γνωστούς..κτλ γενικώς σοκαρίστηκα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Το περιβάλλον στην εκκλησία το κρατούσε αυτό το θέμα για πολλά χρόνια με κοροϊδεύανε, δεν με μιλούσανε , με αποφεύγανε και πολλά άλλα.

    Λέτε να καταστράφηκα εντελώς να μην μπορέσω να κάνω τιποτα στην ζωή μου;;; Πάντως στο χώρο της εκκλησίας όταν πάω αισθάνομαι μειονεκτικά και ότι όλοι είναι ανώτεροι από μένα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Λέτε να στιγματίστηκα; Αντροχωρίστρα δεν αισθάνομαι γιατί η "φίλη" μου , η οποία με είχε ήδη κάνει πολλά, είχε κάνει βούκινο όλη την προσωπική μου ζωή στην εκκλησία, τα είχε και μέ άλλους συγχρόνεις ολοκληρωμένες σχέσεις και ο καμπαρετζής ήτανε σιγουρα κοινής χρήσης, στάνταρ πήγαινε με άλλες, ίσως και με τις πόρνες του καμπαρέ. Τεσπά εγώ αισθάνομαι θύμα στην υπόθεση που έμπλεξα έτσι. Ευτυχως που δεν κόλλησα καμμιά ασθένεια.


    Επίσης αισθάνομαι και ότι είμαι και η πιο χαζή από όλους γιατί μόνο εγώ εκανα κάτι τέτοιο από όσους γνωρίζω και μόνο εγώ έγινα τόσο ρεζίλι....



    ...
    Last edited by δελφίνι; 12-03-2013 at 19:22.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Mετα απο 12 χρονια καταστραφηκες??Ομιτζι!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Mετα απο 12 χρονια καταστραφηκες??Ομιτζι!!

    'Ολα αυτά τα χρόνια τι έκανα έκανα και τίποτα;;;;;


    ....

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    'Ολα αυτά τα χρόνια τι έκανα έκανα και τίποτα;;;;;


    ....
    Χρυση μου εχεις γκρινια...Ολα τα θεματα σου ειναι τυπου "τι εκανα στην ζωη μου" 'Δεν θα παντρευτω" "Δεν αξιζω τιποτα"..Ολη η αρνητιλα του υψιστου πανω σου επεσε??Και τι νομιζεις θα καταφερεις με την κλαψα δλδ?Και ο Παολο Κοελιο χτυπαει το κεφαλι του με την περιπτωση σου..Τωρα θυμηθηκες το ρεζιλικι στην εκκλησια μετα απο 12 χρονια...Ελα λεω!!

  15. #15
    Rich-Deleted-06-06-2016b
    Guest
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Α, δεν πας καθόλου καλά εσύ? Σε ποιον κόσμο,αιώνα ζείς και σε ποια φαντασία? Μόνο τον Θεό και τον Χριστό είχες στο πλευρό σου ως μόνους άντρες??? Απαράδεκτα αυτα που γράφεις!
    Kαλά εσύ πήρες στα σοβαρά αυτά που έγραψε o Kerasi?

Page 1 of 102 1231151101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχολογος στη Θεσσαλονικη
    By xristina1234 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 10
    Last Post: 09-07-2015, 23:49
  2. ψυχολόγος στη θεσσαλονίκη.
    By νιφάδα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 18-04-2013, 21:00
  3. ψυχιατρος στη Θεσσαλονικη
    By VanGogh in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-2012, 00:36
  4. Θεσσαλονίκη
    By geo_tat in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-12-2009, 04:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •