Είναι κανείς εδώ; - Page 147
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 147 of 252 FirstFirst ... 4797137145146147148149157197247 ... LastLast
Results 2,191 to 2,205 of 3779
  1. #2191
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Δεν βγαινει!!!πφφφφ,τοσο καιρο το ψαχνω κ παλι τιποτα!
    Εγώ βλέπω κάτι που ανέβασες metallica nothing else matters που είναι και απο τα αγαπημένα μου η δεν είναι από κινητό? Κι εγώ που δεν ήξερα κατά τύχη έτσι το έκανα κ βγηκε
    Last edited by Joker Girl; 24-03-2017 at 13:25. Reason: Συμπληρωση

  2. #2192
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κοίτα...να δουλέψω δεν μπορώ πια δυστυχώς...μια ελπίδα είναι τα χόμπυ που όμως χρειάζονται λεφτά τα οποία αυτή τη στιγμή δεν έχω αλλά σχετικά σύντομα θα βελτιωθεί η κατάσταση οπότε τότε κάτι θα βρω να κάνω...
    Αλλά ο λόγος που λέω ότι δεν πιστεύω πως θα βρω σύντροφο είναι ότι δεν είμαι εύκολη περίπτωση, θα χρειαστεί να κάνει υπομονή μαζί μου λόγω της φοβίας που έχω...καταλαβαίνεις;
    Εγω δεν σου λεω οτι με τον πρωτο που θα γνωρισεις θα σε καταλαβει!!αλλα αν κανεις μια σχεση κ ας μην καταληξη καπου θα σου κανει κ εσενα καλο!για να σου φυγει κ εσενα η φοβια καπως πρεπει να γνωρισεις κ κανα δυο αντρες!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  3. #2193
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by Joker Girl View Post
    Εγώ βλέπω κάτι που ανέβασες metallica nothing else matters που είναι και απο τα αγαπημένα μου η δεν είναι από κινητό? Κι εγώ που δεν ήξερα κατά τύχη έτσι το έκανα κ βγηκε
    Μονο το λινκ βγηκε!!στους αλλους βγαινει κ το βιντεο!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  4. #2194
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Μονο το λινκ βγηκε!!στους αλλους βγαινει κ το βιντεο!
    Εγώ βλέπω ολόκληρο το βίντεο εικόνα που πατάς κ παίζει μάλλον σ εσένα το εμφανίζει έτσι αλλά ΟΚ ανεεεβασες

  5. #2195
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κοίτα...να δουλέψω δεν μπορώ πια δυστυχώς...μια ελπίδα είναι τα χόμπυ που όμως χρειάζονται λεφτά τα οποία αυτή τη στιγμή δεν έχω αλλά σχετικά σύντομα θα βελτιωθεί η κατάσταση οπότε τότε κάτι θα βρω να κάνω...
    Αλλά ο λόγος που λέω ότι δεν πιστεύω πως θα βρω σύντροφο είναι ότι δεν είμαι εύκολη περίπτωση, θα χρειαστεί να κάνει υπομονή μαζί μου λόγω της φοβίας που έχω...καταλαβαίνεις;
    Αγαπητέ μου κυκνε συμφωνώ με την προλαλησασα πως μια γνωριμία θα σου κάνει καλό κ κανένας δεν ξέρει που καταλήγει η οποιαδηποτε σχέση αντιμετώπισε κατά μέτωπο την αρνητική σου στάση και άλλαξε τη σκέψη σου πως είσαι δύσκολη περίπτωση με το "είμαι μια και μοναδική" όχι στυλ ψωνιου αλλά προσωπικότητας αξίζεις όπως όλοι μας τα καλύτερα πάρε βαθιές ανάσες και βγες να ανοίξεις τα όμορφα φτερά σου δε μιλάω για εναλλακτικές πράγματα η κοινωνικοποίηση θα σου κάνει καλό από την κλεισουρα μέχρι όσο αντέχεις ένα βήμα τη φορα

  6. #2196
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    καλημέρα Μακ! γιατί σου κίνησε την περιέργεια;
    Καλησπερα , ναι , ο τροπος γραφης , παραγραφο / παραγραφο , δειχνει σαν γεγονοτα που εχουνε συμβει , η προβλεπεις οτι θα συμβουν , αν εχουν συμβει , καλως , δεν ξερω και την ηλικια σου , αν δεν εχουν ειναι περιεργο πως ξερεις οτι θα συμβουν .....

  7. #2197
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Δεν βγαινει!!!πφφφφ,τοσο καιρο το ψαχνω κ παλι τιποτα!
    Της εχω κανει πολλα μαθηματα , πιο ανεπιδεκτη στα ηλεκτρονικα κι απο μενα τον εντελως ασχετο ....

  8. #2198
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    37
    Φαίνεται πως τα μαθήματα έπιασαν αφού εγώ είδα ένα όμορφο βίντεο οπότε τέρμα πια η ασχετοσύνη τώρα έχετε ανέβει level δεν το λέω ειρωνικα

  9. #2199
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες για τη ζωή μου, θεωρώ ότι θα μείνω για πάντα μόνη μου στον τομέα έρωτα και συντροφικότητας...
    τί έγινε κύκνε και έπεσες;
    χθες το απόγευμα φοβόσουν πώς θάρθει το βράδυ. ήρθε κι έφυγε. θα το ξανακάνει και σήμερα.
    ο εφιάλτης; πάει, έφυγε. από τη χημεία ήταν ή έφαγες το βράδυ; ξάπλωσες οριζόντια ή στο πλευρό;
    η αναδρομή στα παρελθόντα; όλοι οι άνθρωποι την κάνουν, λυπούνται και αυτοί και αν περνούσε από το χέρι τους θα τα άλλαζαν.
    νιώθεις άχρηστη; όλοι οι άνθρωποι νιώθουν έτσι κάποια στιγμή, ιδίως όταν κάθονται άπρακτοι στη μπάντα.
    έρωτας; υπάρχουν πολλές περίοδοι στη ζωή όλων των ανθρώπων που δεν τον έχουν. για τον έρωτα χρειάζονται προϋποθέσεις: ανεκτό παρουσιαστικό, χαμόγελο, βλέμμα ευθύ και σεξ.
    σεξ; σχετικά εύκολο πεδίο, δεν πετυχαίνει με την πρώτη, προϋποθέτει επιθυμία και διάθεση να δοθείς.
    συντροφικότητα; δες πόσοι την έχουν.
    δηλαδή εσύ τί έχεις που δεν το έχουν οι άλλοι;
    έξω λάμπει ο ήλιος. ξεκίνα από αυτόν, κάτι έχει να σου πει. δεν είναι τυχαίο που σε αρχαίους πολιτισμούς τον λάτρευαν σαν θεο.
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  10. #2200
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλησπερα , ναι , ο τροπος γραφης , παραγραφο / παραγραφο , δειχνει σαν γεγονοτα που εχουνε συμβει , η προβλεπεις οτι θα συμβουν , αν εχουν συμβει , καλως , δεν ξερω και την ηλικια σου , αν δεν εχουν ειναι περιεργο πως ξερεις οτι θα συμβουν .....
    ε ρε Μακ, η ηλικία μου... έβαλα και αριθμούς μπροστά :-)
    ναι, κατάστρωσα τη ζωή μου παράγραφο-παράγραφο με ηλικίες μπροστά, από .. έως..
    στην ηλικία μου μόνο ένα πράγμα μπορώ να προβλέψω μετά βεβαιότητος για το μέλλον ;-)
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  11. #2201
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    τί έγινε κύκνε και έπεσες;
    χθες το απόγευμα φοβόσουν πώς θάρθει το βράδυ. ήρθε κι έφυγε. θα το ξανακάνει και σήμερα.
    ο εφιάλτης; πάει, έφυγε. από τη χημεία ήταν ή έφαγες το βράδυ; ξάπλωσες οριζόντια ή στο πλευρό;
    η αναδρομή στα παρελθόντα; όλοι οι άνθρωποι την κάνουν, λυπούνται και αυτοί και αν περνούσε από το χέρι τους θα τα άλλαζαν.
    νιώθεις άχρηστη; όλοι οι άνθρωποι νιώθουν έτσι κάποια στιγμή, ιδίως όταν κάθονται άπρακτοι στη μπάντα.
    έρωτας; υπάρχουν πολλές περίοδοι στη ζωή όλων των ανθρώπων που δεν τον έχουν. για τον έρωτα χρειάζονται προϋποθέσεις: ανεκτό παρουσιαστικό, χαμόγελο, βλέμμα ευθύ και σεξ.
    σεξ; σχετικά εύκολο πεδίο, δεν πετυχαίνει με την πρώτη, προϋποθέτει επιθυμία και διάθεση να δοθείς.
    συντροφικότητα; δες πόσοι την έχουν.
    δηλαδή εσύ τί έχεις που δεν το έχουν οι άλλοι;
    έξω λάμπει ο ήλιος. ξεκίνα από αυτόν, κάτι έχει να σου πει. δεν είναι τυχαίο που σε αρχαίους πολιτισμούς τον λάτρευαν σαν θεο.
    Όλα καλά τα λες Τόνια εκτός από το σεξ...για μένα δεν είναι καθόλου εύκολο πεδίο, στην πραγματικότητα δεν θέλω να κάνω...όπως καταλαβαίνεις αυτό είναι πρόβλημα...γι' αυτό και το είπα αυτό ότι θα μείνω μόνη μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #2202
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όλα καλά τα λες Τόνια εκτός από το σεξ...για μένα δεν είναι καθόλου εύκολο πεδίο, στην πραγματικότητα δεν θέλω να κάνω...όπως καταλαβαίνεις αυτό είναι πρόβλημα...γι' αυτό και το είπα αυτό ότι θα μείνω μόνη μου...
    α) έχει και σεξ φαντασιωσικό. οι άντρες δουλεύουν τη φαντασία τους καλύτερα από εμάς, μπορείς να το εκμεταλλευτείς.
    β) υπάρχουν πολλοί άντρες, καλότατοι, που δεν μπορούν να έχουν σεξ. έχω συναντήσει τέτοιους
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  13. #2203
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    α) έχει και σεξ φαντασιωσικό. οι άντρες δουλεύουν τη φαντασία τους καλύτερα από εμάς, μπορείς να το εκμεταλλευτείς.
    β) υπάρχουν πολλοί άντρες, καλότατοι, που δεν μπορούν να έχουν σεξ. έχω συναντήσει τέτοιους
    Το πρώτο δεν το κατάλαβα...
    Όσο για το δεύτερο γιατί δεν μπορούν;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #2204
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Joker Girl View Post
    Αγαπητέ μου κυκνε συμφωνώ με την προλαλησασα πως μια γνωριμία θα σου κάνει καλό κ κανένας δεν ξέρει που καταλήγει η οποιαδηποτε σχέση αντιμετώπισε κατά μέτωπο την αρνητική σου στάση και άλλαξε τη σκέψη σου πως είσαι δύσκολη περίπτωση με το "είμαι μια και μοναδική" όχι στυλ ψωνιου αλλά προσωπικότητας αξίζεις όπως όλοι μας τα καλύτερα πάρε βαθιές ανάσες και βγες να ανοίξεις τα όμορφα φτερά σου δε μιλάω για εναλλακτικές πράγματα η κοινωνικοποίηση θα σου κάνει καλό από την κλεισουρα μέχρι όσο αντέχεις ένα βήμα τη φορα
    Δεν ξέρω τι να πω κορίτσια γι' αυτό κι άργησα τόσο ν' απαντήσω...σίγουρα πρέπει να κάνω το πρώτο βήμα και θα προσπαθήσω μόλις οι συνθήκες γίνουν ευνοϊκές αλλά δεν σας κρύβω ότι με αγχώνει και με φοβίζει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #2205
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν ξέρω τι να πω κορίτσια γι' αυτό κι άργησα τόσο ν' απαντήσω...σίγουρα πρέπει να κάνω το πρώτο βήμα και θα προσπαθήσω μόλις οι συνθήκες γίνουν ευνοϊκές αλλά δεν σας κρύβω ότι με αγχώνει και με φοβίζει...
    Κορίτσι μου με όλο το θάρρος μην περιμένεις ποτεεεε να υπάρξουν ευνοϊκές συνθήκες για να δουλέψεις με τον εαυτό σου και να προχωρήσεις πάντα έστω κ ένα μικρό αγκαθακι θα είναι παράγοντας αποφυγής οπότε άρχισε να το επεξεργαζεσαι ως πρώτο σου μέλημά δεν είναι δύσκολο στο λέω εγώ που το πέρασα όπως το λες.. κι όμως από το πουθενά κ μέσω δειλών πειραμάτων ήρθε ο άνθρωπος που μου αλλξε τη ζωή.. απίστευτο για εμένα όμως αληθινοτατο ξέρω πως σου ακούγεται δύσκολο να σε φαντάζεσαι πόσο εύκολο είναι

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 17:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 20:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 05:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 16:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 16:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •