Είναι κανείς εδώ; - Page 240
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 240 of 302 FirstFirst ... 140190230238239240241242250290 ... LastLast
Results 3,586 to 3,600 of 4523
  1. #3586
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Σπουργίτι αυτο με τα ατυχήματα πολυ γκαντεμιά ομως ρε συ σε δυο σhμια να την παθεις ελπιζω ποτε ξανα μην σου συμβει κατι κακο παρα μονον καλα ναχεις πλεον στη ζωη σου. αυτο ολοψυχα ευχομε για ολο το κοσμο κι σε αυτους που αναρρώνουν με θεματα υγειας ειναι πολυ δύσκολο αυτο .οσο για την κλαψα μου ειμαι ενοχλιτικη γενικα μα ολοι θελουμε να τα πουμε καπου τα θεματα μας .
    Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σου κοπέλα μου και σε σενα εύχομαι ότι καλύτερο.
    Αντικειμενικά, άλλοι περνανε πολύ χειρότερα απο μενα
    Οκ, πρέπει να κάνω υπομονή, αλλά όλα γίνονται. Και όσα δεν γίνονται μαθαίνουμε να ζουμε με αυτά.
    Τώρα, σχετικά με τα δικά σου, μήπως σε αδικείς ? Ποιον ενόχλησες? Πολύ αυστηρή γίνεσαι με τον εαυτό σου.

    Επέτρεψε σου και εσυ να μιλήσεις χωρις να νιώθεις ότι γίνεσαι βάρος. Μπορεί να ένιωθες βάρος για χρόνια αλλά καιρος είναι να το ξεφορτωθεις και αυτό απο πάνω σου.

  2. #3587
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Χα χα!!! Εγώ ανακάλυψα ότι η μια μου γάτα πετούσε κάτι μπαλάκια που τους πήρα για να παίζουν μέσα στην τρύπα που φεύγουν τα νερά στο μπαλκόνι... Ποιος ξέρει πόσα έχει ρίξει εκεί χωρίς να την δω...

    Μακάρι, σ' ευχαριστώ για την ενθάρρυνση... Έμεινε μόνο μία μέρα και θα μάθω... Άντε γιατί δεν αντέχω άλλο τον πόνο, είναι πολύ έντονος σε κάθε μου απλή κίνηση...
    Μα πόσο βολικό γατι που παίζει με μπαλάκια!! Εντάξει κάποιος στη γειτονιά θα μαζεύει μινι μπαλάκια κοντά στην υδρορροή σας
    Τα δικά μου είναι κακομαθημένα και τα σνομπάρουν τα μπαλάκια.

    Σε βλέπω για φυσικοθεραπείες μαλλον δεσποινίς μου γιατί ο πονος δεν παλεύεται και ήδη το ξεκουράζεις πόσες εβδομάδες ....Αναμένουμε λοιπον τι θα πει ο γιατρος.

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εύχομαι να γίνεις σύντομα καλά! Γιατί χρειάστηκες χειρουργείο αν επιτρέπεται;
    Θενκιου!
    Χειρουργείο έκανα ένα για χιαστό-μηνίσκο, δεν πήγε καλά, μετά έκανα δευτερο χειρουργείο για να διορθώσω το πρώτο... Άσε. Καλά είμαι , δεν πονάω απλά θα έχει δουλειά για μήνες ακόμη με θεραπείες και γυμναστικές

    Αλλά επειδή τα έχω ζήσει κ τα ζω σε καταλαβαίνω λιγο καλύτερα με τον αγκώνα που σε πονάει και σε περιορίζει.

  3. #3588
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μα πόσο βολικό γατι που παίζει με μπαλάκια!! Εντάξει κάποιος στη γειτονιά θα μαζεύει μινι μπαλάκια κοντά στην υδρορροή σας
    Τα δικά μου είναι κακομαθημένα και τα σνομπάρουν τα μπαλάκια.

    Σε βλέπω για φυσικοθεραπείες μαλλον δεσποινίς μου γιατί ο πονος δεν παλεύεται και ήδη το ξεκουράζεις πόσες εβδομάδες ....Αναμένουμε λοιπον τι θα πει ο γιατρος.



    Θενκιου!
    Χειρουργείο έκανα ένα για χιαστό-μηνίσκο, δεν πήγε καλά, μετά έκανα δευτερο χειρουργείο για να διορθώσω το πρώτο... Άσε. Καλά είμαι , δεν πονάω απλά θα έχει δουλειά για μήνες ακόμη με θεραπείες και γυμναστικές

    Αλλά επειδή τα έχω ζήσει κ τα ζω σε καταλαβαίνω λιγο καλύτερα με τον αγκώνα που σε πονάει και σε περιορίζει.
    Ναι, έκλεισα ραντεβού για σήμερα το απόγευμα... Άντε να δούμε τι θα πει, αν πει για φυσικοθεραπείες εντάξει αλλά φοβάμαι μην μου πει για καμιά επέμβαση...
    Θα σας γράψω τι είπε όταν γυρίσω...

    Άσχετο αλλά είμαι πολύ ταραγμένη τώρα γιατί οι γονείς μου είχαν μια έντονη διαφωνία και φώναζαν και δεν μπορώ τις φωνές... Θα ηρεμήσω αλλά για την ώρα δεν νιώθω καλά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #3589
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    και οι δυο πονεμενες ψυχες εδω υπομονη κανουν για τα θεματα υγειας τους .για να δουμε περιμενω να δω τι θα πει η μια κοπελα που εχει με τον γιατρο ραντεβου να πει τι εγινε . μπορει να μην μπορουμε να βοηθαμε μα το μυαλο μας ας ειν σε οσους πονουν κι να τους κανουμε νοερά μια αγκαλιά .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  5. #3590
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    και οι δυο πονεμενες ψυχες εδω υπομονη κανουν για τα θεματα υγειας τους .για να δουμε περιμενω να δω τι θα πει η μια κοπελα που εχει με τον γιατρο ραντεβου να πει τι εγινε . μπορει να μην μπορουμε να βοηθαμε μα το μυαλο μας ας ειν σε οσους πονουν κι να τους κανουμε νοερά μια αγκαλιά .
    Γεια σου άσπεργκερ...

    Σ' ευχαριστώ για την σκέψη σου, μου αρέσει να με κρατάνε αγκαλιά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #3591
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    αν hμουν κοντα σου θα σου έφερνα αρωματακια κι γλυκα να φας να χαμογελάσεις λιγο εστο να ξεφύγεις απ οτι περνάς .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #3592
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, έκλεισα ραντεβού για σήμερα το απόγευμα... Άντε να δούμε τι θα πει, αν πει για φυσικοθεραπείες εντάξει αλλά φοβάμαι μην μου πει για καμιά επέμβαση...
    Θα σας γράψω τι είπε όταν γυρίσω...

    Άσχετο αλλά είμαι πολύ ταραγμένη τώρα γιατί οι γονείς μου είχαν μια έντονη διαφωνία και φώναζαν και δεν μπορώ τις φωνές... Θα ηρεμήσω αλλά για την ώρα δεν νιώθω καλά...
    Ελπίζω να είσαι καλύτερα από διάθεση και να εχεις καλά νεα απο τον γιατρό <3

  8. #3593
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    αν hμουν κοντα σου θα σου έφερνα αρωματακια κι γλυκα να φας να χαμογελάσεις λιγο εστο να ξεφύγεις απ οτι περνάς .
    Ρε ψυχαρα Άσπι, πόσο καλή <3 Πως είσαι εσυ σήμερα? Πως ήταν η μέρα σου?

  9. #3594
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    εγω οπως τα ξερεις μανουλα μου να πω εδω οτι εχω μια φιλοτιμία μεσα μου δε με θεωρώ καλο άνθρωπο απλα εχω τα θεματα μου κι συχνα ειμαι κουραστηκη γιατι γκρινιαζω .κι σε σενα αν ησουν κοντα μου θα σου εφερνα γλυκα κι αρωματικα μ αρεσει να προσφερω χαμογελα . αυτο ειναι που χερομε πολυ να βλεπω ανθρωπους λιγο εστω ανακουφιζοντε απ τα προβληματα τους . δε μπορω κατι αλο να προσφερω μα εμεσα να δίνω κουραγιο . θα πω εδω οτι σα ασπεργκερ δε εχω αισθηνεσθηση απολυτα στο πονο αλλου μα το προσπαθω να μπω στη θεση του κι να κανω το καλυτερο αν μπορω να τον βοηθήσω . θεωρω οτι αυτο ειν σκοπος των ανθρωπων να ειν κοντα ο ενας στον αλλον στα δυσκολα μα κι στην χαρα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #3595
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ελπίζω να είσαι καλύτερα από διάθεση και να εχεις καλά νεα απο τον γιατρό <3
    Από διάθεση συνεχίζω να είμαι πεσμένη και νιώθω και κουρασμένη σωματικά τώρα...
    Όσον αφορά το γιατρό μου είπε ότι έχω οίδημα στην άρθρωση κι ότι οι μύες γύρω απ' αυτήν έχουν ατονήσει... Θα μου γράψει όντως φυσικοθεραπείες και μου είπε να ξεκινήσω αντιφλεγμονώδη χάπια... Ανακουφίστηκα τουλάχιστον που δεν χρειάζεται επέμβαση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #3596
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    περαστικά κι απ μενα ευχομε σύντομα να περάσει ευτyχως δε ηταν κατι πολυ σοβαρο κι θα περασει με προσοχη κι υπομονη .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #3597
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    αν hμουν κοντα σου θα σου έφερνα αρωματακια κι γλυκα να φας να χαμογελάσεις λιγο εστο να ξεφύγεις απ οτι περνάς .
    Είσαι πολύ γλυκιά

    Έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα που απαντώ στο Σπουργίτι τι μου είπε ο γιατρός... Διάβασε τα από εκεί, μην τα γράφω δύο φορές...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #3598
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    περαστικά κι απ μενα ευχομε σύντομα να περάσει ευτyχως δε ηταν κατι πολυ σοβαρο κι θα περασει με προσοχη κι υπομονη .
    Α, απάντησες όσο έγραφα... Σ' ευχαριστώ πολύ! ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3599
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    το ειδα κι απαντησα κι εγω σε αυτο μα αν θες να μου απαντας κι μενα μπορεις να απαντας στο ιδιο μηνυμα που μιλας μονον στην κοπελα την αλλην μπορεις κι στις δυο μας να απευθύνεσε δε χρειαζεται να γραφεις ξεχωριστα μηνυματα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #3600
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,751
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    το ειδα κι απαντησα κι εγω σε αυτο μα αν θες να μου απαντας κι μενα μπορεις να απαντας στο ιδιο μηνυμα που μιλας μονον στην κοπελα την αλλην μπορεις κι στις δυο μας να απευθύνεσε δε χρειαζεται να γραφεις ξεχωριστα μηνυματα .
    Καλή ιδέα! Θα την εφαρμόσω!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •