Είναι κανείς εδώ; - Page 276
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 276 of 286 FirstFirst ... 176226266274275276277278 ... LastLast
Results 4,126 to 4,140 of 4279
  1. #4126
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Άστα να πάνε είναι πολύ χαλια
    Επειδή εχω θέμα με γόνατο, σε καταλαβαίνω και συμφωνώ ότι μερικοί ορθοπαιδικοί δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Πάρε δεύτερη και τρίτη γνώμη αν μπορεις και βρες και κανέναν φυσιοθεραπευτή για γνώμη. Θέλει τρεξιμο και είναι άπειρα ψυχοφθόρο αλλα υπάρχει λύση. Θα τη βρεις, απλά μη βουλιάξεις στην απελπισια και τα παρατήσεις

  2. #4127
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Δν τα πάραταω γτ δν δν μπορώ να δουλέψω αν δν τα λύσω την μέση Μ την δρομολόγιο το αλλο που με πονάει με έχει φάει την ζωή και την ψυχολογία....

  3. #4128
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Τι έγινε πάλι ρε παιδιά τι έχασα?

    Καλημέρα Κύκνε!
    Καλησπέρα Σπουργίτι! Τι κάνεις;

    Σ' ευχαριστώ για την υποστήριξη! ♥ Έχασες μια έντονη διαφωνία που με τάραξε αλλά ελπίζω να μην υπάρξουν κι άλλα επεισόδια σ' αυτό το θέμα και να ήταν μεμονωμένο περιστατικό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #4129
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα Σπουργίτι! Τι κάνεις;

    Σ' ευχαριστώ για την υποστήριξη! ♥ Έχασες μια έντονη διαφωνία που με τάραξε αλλά ελπίζω να μην υπάρξουν κι άλλα επεισόδια σ' αυτό το θέμα και να ήταν μεμονωμένο περιστατικό...
    Μη δίνεις σημασία , βαριούνται στο άλλο θεμα και έρχονται κ απο δω

    Εσύ θα κάνεις το καλύτερο για σενα

  5. #4130
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Δν τα πάραταω γτ δν δν μπορώ να δουλέψω αν δν τα λύσω την μέση Μ την δρομολόγιο το αλλο που με πονάει με έχει φάει την ζωή και την ψυχολογία....
    Κλείσε ραντεβού με αλλον το συντομότερο. Και πηγαινε του κ τις μαγνητικες μαζί. Θεσσαλονίκη δεν μένεις ? Εχει πολλές καλές επιλογές , δεν ειναι και χωριό να ξεμείνεις απο γιατρους

  6. #4131
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μη δίνεις σημασία , βαριούνται στο άλλο θεμα και έρχονται κ απο δω

    Εσύ θα κάνεις το καλύτερο για σενα
    Εννοείται... Δεν θα ταράζομαι επιπλέον για πάρτη τους και για όποιον δεν καταλαβαίνει και δεν τον νοιάζει αρκεί να πει τα δικά του, ευτυχώς υπάρχει η διαχείριση... Μάλλον κάποιοι δεν έχουν καταλάβει σε τι χώρο βρίσκονται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #4132
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εννοείται... Δεν θα ταράζομαι επιπλέον για πάρτη τους και για όποιον δεν καταλαβαίνει και δεν τον νοιάζει αρκεί να πει τα δικά του, ευτυχώς υπάρχει η διαχείριση... Μάλλον κάποιοι δεν έχουν καταλάβει σε τι χώρο βρίσκονται...
    Ούτε χώρο ούτε θέμα , αλλά δεν πειράζει. Τελος πάντων. Σήμερα έχει εξοντωτική ζέστη και αύριο χαράματα έχω ταξίδι με κτελ για μια δουλειά.

    Σηκώνομαι να βάλω καμια σκούπα μην αφήσω το σπίτι χάλια.
    Πως ήταν η μέρα σου? Έκανες τιποτα όμορφο?

    Υ.Γ. Για τις θρησκευτικές διαφωνίες έφυγε η άσπεργκερ? Εχω καιρό να τη δω

  8. #4133
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ούτε χώρο ούτε θέμα , αλλά δεν πειράζει. Τελος πάντων. Σήμερα έχει εξοντωτική ζέστη και αύριο χαράματα έχω ταξίδι με κτελ για μια δουλειά.

    Σηκώνομαι να βάλω καμια σκούπα μην αφήσω το σπίτι χάλια.
    Πως ήταν η μέρα σου? Έκανες τιποτα όμορφο?
    Ωχ, κουράγιο για αύριο! Είναι μακρινό ταξίδι;

    Σήμερα δεν έκανα κάτι ιδιαίτερο αλλά χθες είχα βγει για καφέ σε μια καφετέρια δίπλα στη θάλασσα κι ήταν πολύ ωραία... Κι επειδή κι εδώ κάνει αρκετή ζέστη άρχισα να ψήνομαι για καμιά βουτιά... Επιπλέον ο γιατρός είπε ότι το κολύμπι θα βοηθήσει και στο χέρι μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #4134
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Υ.Γ. Για τις θρησκευτικές διαφωνίες έφυγε η άσπεργκερ? Εχω καιρό να τη δω
    Αυτή ήταν η αφορμή, ναι... Ελπίζω να είναι καλά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #4135
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ωχ, κουράγιο για αύριο! Είναι μακρινό ταξίδι;

    Σήμερα δεν έκανα κάτι ιδιαίτερο αλλά χθες είχα βγει για καφέ σε μια καφετέρια δίπλα στη θάλασσα κι ήταν πολύ ωραία... Κι επειδή κι εδώ κάνει αρκετή ζέστη άρχισα να ψήνομαι για καμιά βουτιά... Επιπλέον ο γιατρός είπε ότι το κολύμπι θα βοηθήσει και στο χέρι μου...
    Είναι 4 ώρες αλλά θα περάσει ευχάριστα, αρκεί να έχουμε κλιματισμό

    Αα δεν μας είχες πει ότι σου αρεσει η θάλασσα ! Ξεκινα βουτιές απο τώρα θα σου κάνει πολύ καλό!

  11. #4136
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είμαι λίγο καλύτερα, σ' ευχαριστώ...

    Λογικό είναι να έχει ψυχιατρικές παθήσεις εδώ αφού είναι φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης... Κι η κατάθλιψη που έχω εγώ ψυχιατρική πάθηση είναι...
    Χαίρομαι που είσαι καλύτερο!
    Όλα είναι ψυχιατρικες παθήσεις αλλά διαφέρουμε έχεις δίκιο.
    Γι αυτο μίλησα για φαντασιώσεις, πολύ συχνό φαινόμενο κάποιοι να φαντασιωνονται η να νομίζουν ότι έχουν μαντικές ικανότητες ώστε να "μαντέψουνε" ποιος είσαι και τι ζωή έχεις!
    Μακρυά μας ας είναι και ας κάνουν ότι θέλουν .

    Να είσαι καλά και να προσεχεις .

  12. #4137
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Είναι 4 ώρες αλλά θα περάσει ευχάριστα, αρκεί να έχουμε κλιματισμό

    Αα δεν μας είχες πει ότι σου αρεσει η θάλασσα ! Ξεκινα βουτιές απο τώρα θα σου κάνει πολύ καλό!
    Ελπίζω να έχετε αλλιώς δεν παλεύεται μέσα σε λεωφορείο καλοκαιριάτικα...

    Ναι, μου αρέσει πολύ! Με την πρώτη ευκαιρία, θα βουτήξω... Εσένα σου αρέσει;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #4138
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Χαίρομαι που είσαι καλύτερο!
    Όλα είναι ψυχιατρικες παθήσεις αλλά διαφέρουμε έχεις δίκιο.
    Γι αυτο μίλησα για φαντασιώσεις, πολύ συχνό φαινόμενο κάποιοι να φαντασιωνονται η να νομίζουν ότι έχουν μαντικές ικανότητες ώστε να "μαντέψουνε" ποιος είσαι και τι ζωή έχεις!
    Μακρυά μας ας είναι και ας κάνουν ότι θέλουν .

    Να είσαι καλά και να προσεχεις .
    Α, τώρα κατάλαβα τι εννοούσες...

    Κι εσύ να προσέχεις κι όλοι μας γιατί αυτός ο κόσμος έχει γίνει πια ζούγκλα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #4139
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Τσουκ. Δεν έχω μπερδευτεί.
    Πού σε βρίσκουν εσένα να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου? Εμένα δε με βρισκουν παπάδες προσωπικά, ούτε μου μιλάνε.

    Τι σχέση εχουν οι παπάδες που βιάζουν ανήλικα με το θέμα της Κύκνου ?

    Απλά βρήκες κάπου να βγάλεις νευράκια Τομμορέλε, ισως επειδή δε σου φτάνουν τα θρησκευτικά θέματα που άνοιξες

    Νομίζω ήμουν ξεκάθαρος περί πλύσεις εγκεφάλου.. Κατά τα άλλα μια χαρά χαλαρότατος είμαι, πιο χαλαρός πεθαίνεις χαχα.. Η αλήθεια είναι ότι τα παίρνω εύκολα όταν ακούω για θρησκείες και παπάδες.. Αυτή η χαζό χριστιανό ηθική με εκνευρίζει..Εσύ όταν ήσουν πιτσιρίκα δεν έκανες θρησκευτικά;.. θεωρείς ότι αυτό δεν είναι προσηλυτισμός;

  15. #4140
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Νομίζω ήμουν ξεκάθαρος περί πλύσεις εγκεφάλου.. Κατά τα άλλα μια χαρά χαλαρότατος είμαι, πιο χαλαρός πεθαίνεις χαχα.. Η αλήθεια είναι ότι τα παίρνω εύκολα όταν ακούω για θρησκείες και παπάδες.. Αυτή η χαζό χριστιανό ηθική με εκνευρίζει..Εσύ όταν ήσουν πιτσιρίκα δεν έκανες θρησκευτικά;.. θεωρείς ότι αυτό δεν είναι προσηλυτισμός;
    Δεν με νοιάζει αν τα παίρνεις και τι σ' εκνευρίζει... Να τα κοιτάξεις τα νεύρα σου, δεν θα τα ξεσπάς όπου βρεις... Κι αν έχεις τραύματα από την παιδική σου ηλικία να πας να σε δει γιατρός... Βγαίνεις πάλι εκτός θέματος, εδώ μιλάμε για τα δικά μου προβλήματα... Τράβα στη γωνιά σου να γράφεις τις αρλούμπες σου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •