Είναι κανείς εδώ; - Page 279
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 279 of 286 FirstFirst ... 179229269277278279280281 ... LastLast
Results 4,171 to 4,185 of 4282
  1. #4171
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Δν μπορώ φοβάμαι πάρα πολύ ότι δν θα γίνω ποτέ όπως ήμουν και τρομοκρατούνται θέλω να ζήσω με χαμόγελο και χωρίς χαμογελο οπως ημουν
    Καλημέρα...

    Ούτε εγώ θα γίνω όπως πριν στο χέρι που έσπασα αλλά το παλεύω... Τουλάχιστον να υπάρξει βελτίωση και να μην υποφέρω στην παραμικρή κίνηση... Προσπάθησε λίγο να βρεις δύναμη κι αν σε βοηθάει γράφε μου όποτε νιώθεις την ανάγκη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #4172
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Παιδιά, χθες έγινε χαμός στη γειτονιά μου επειδή έχασε ο Άρης... Η μαμά μου σήμερα μου είπε ότι κατά τις 03:00 μύριζε έντονα κάπνα και να η αιτία, το διάβασα πριν λίγο: https://cityportal.gr/thessaloniki-e...mpaign=1125448

    Εγώ είχα κλειστό το παράθυρο γιατί είχα ανάψει το κλιματιστικό γι' αυτό δεν ξύπνησα...

    Εν τω μεταξύ και κατά τη διάρκεια του αγώνα είχαμε πρόβλημα γιατί το σκυλί τρόμαξε πολύ από τους θορύβους που ακούγονταν, δεν ξέρω τι έκαναν, έριχναν κροτίδες δεν ξέρω, πάντως ακούγονταν μπαμ μπουμ και τρομάξαμε να την ηρεμήσουμε... Αφού φοβήθηκα μήπως μου μείνει στα χέρια σε κάποια φάση... Κλείσαμε τις πόρτες κι έτσι κάπως ησύχασε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #4173
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Παιδιά, χθες έγινε χαμός στη γειτονιά μου επειδή έχασε ο Άρης... Η μαμά μου σήμερα μου είπε ότι κατά τις 03:00 μύριζε έντονα κάπνα και να η αιτία, το διάβασα πριν λίγο: https://cityportal.gr/thessaloniki-e...mpaign=1125448

    Εγώ είχα κλειστό το παράθυρο γιατί είχα ανάψει το κλιματιστικό γι' αυτό δεν ξύπνησα...

    Εν τω μεταξύ και κατά τη διάρκεια του αγώνα είχαμε πρόβλημα γιατί το σκυλί τρόμαξε πολύ από τους θορύβους που ακούγονταν, δεν ξέρω τι έκαναν, έριχναν κροτίδες δεν ξέρω, πάντως ακούγονταν μπαμ μπουμ και τρομάξαμε να την ηρεμήσουμε... Αφού φοβήθηκα μήπως μου μείνει στα χέρια σε κάποια φάση... Κλείσαμε τις πόρτες κι έτσι κάπως ησύχασε...
    καλα εχθες εγινε χαμος. δεν θαθελα ναμαι αριανος την κατατρεχει μια καταρα αυτην την ομαδα. μεσα στην τρελα θαναι ολλοι τους τωρα ο αλλος βγηκε στους δρομους και φοναζε και πετουσε καδους στους δρομους. ειμια σηγουρος οτι το καψαν το γραφειο του καρυπηδι

  4. #4174
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    καλα εχθες εγινε χαμος. δεν θαθελα ναμαι αριανος την κατατρεχει μια καταρα αυτην την ομαδα. μεσα στην τρελα θαναι ολλοι τους τωρα ο αλλος βγηκε στους δρομους και φοναζε και πετουσε καδους στους δρομους. ειμια σηγουρος οτι το καψαν το γραφειο του καρυπηδι
    Ναι, το έκαψαν, αυτό λέει το link που έβαλα... Μάλλον δεν το άνοιξες... Ο Καρυπίδης είναι ο πρόεδρος της ομάδας, κατάλαβα καλά; Δεν ασχολούμαι με τα αθλητικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #4175

    Post

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, το έκαψαν, αυτό λέει το link που έβαλα... Μάλλον δεν το άνοιξες... Ο Καρυπίδης είναι ο πρόεδρος της ομάδας, κατάλαβα καλά; Δεν ασχολούμαι με τα αθλητικά...
    οχι το ανοιξα βρε συ, απο σεν ατομαθα και επαθα πλακα. ναι ο προεδρος ειναι γενικα χθες τρελαθηκαν. μολης ηρθαν απο καφεδακι, ετσι ενα χαλαροι με ενα φιλαρακι δοξα τον θεο για τα απλα που εχουμε να λεμε. γυρο μας και διπλα μας. και ας μην ζηλευουμε ατομα που κοορευωνται για την ζωη του που ζησαν μεσα στοις εμπειρεις και δεν ξερω εγω τι αλλο και μολης διαφωνουν σε κατι με μας αμεσος να μας χτυπησουν στο αδυνατο σημειο μας. εγω ουτε ζωαρα εκανα ουτε γκομενες και σχεσεις και εξαλες ρομαντικες βραδιες ουτε καποιο ονειρο εζησα ουτε εγω δεν ξερω τι αλλο. και θελω στην ζωη μου μονο ανθωρπους απλους και καλους χωρις πολυ φορτωμενη ζωη σαν και εμενα που θα το καταλαβουν αυτο. χερωμαι που ταβγαλα απο μεσα μου εσενα πετα απο το βραδυ που μας περιεγραψες πως κυλησε το πρωηνο σου σμρ?

  6. #4176
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Καλημέρα σε ολους

  7. #4177
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    οχι το ανοιξα βρε συ, απο σεν ατομαθα και επαθα πλακα. ναι ο προεδρος ειναι γενικα χθες τρελαθηκαν. μολης ηρθαν απο καφεδακι, ετσι ενα χαλαροι με ενα φιλαρακι δοξα τον θεο για τα απλα που εχουμε να λεμε. γυρο μας και διπλα μας. και ας μην ζηλευουμε ατομα που κοορευωνται για την ζωη του που ζησαν μεσα στοις εμπειρεις και δεν ξερω εγω τι αλλο και μολης διαφωνουν σε κατι με μας αμεσος να μας χτυπησουν στο αδυνατο σημειο μας. εγω ουτε ζωαρα εκανα ουτε γκομενες και σχεσεις και εξαλες ρομαντικες βραδιες ουτε καποιο ονειρο εζησα ουτε εγω δεν ξερω τι αλλο. και θελω στην ζωη μου μονο ανθωρπους απλους και καλους χωρις πολυ φορτωμενη ζωη σαν και εμενα που θα το καταλαβουν αυτο. χερωμαι που ταβγαλα απο μεσα μου εσενα πετα απο το βραδυ που μας περιεγραψες πως κυλησε το πρωηνο σου σμρ?
    Δεν ζηλεύω... Ούτε εγώ έχω τις τρελές εμπειρίες εκτός από λίγα ταξίδια που έκανα στο εξωτερικό και μία σχέση που είχα η οποία ήταν αληθινά όνειρο αλλά δυστυχώς τελείωσε και μου λείπει κι ας έχουν περάσει χρόνια...

    Δεν έκανα κάτι ιδιαίτερο σήμερα αλλά ήρθε ο αδελφός μου πριν φύγει για τη δουλειά και συζητούσαμε για διάφορα οικογενειακώς... Καλά ήταν
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #4178
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Καλημέρα σε ολους
    Καλησπέρα Τσούφη, πώς είσαι;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #4179
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Καλησπέρα χαλιά είμαι εσύ?έχω ένα θέμα με το αυτί Μ το νιωθο κάπως εδώ και 2 βδομάδες και με στεναχωρει

  10. #4180
    βασικα και εγω νομιζα οτι θα ζησω την σχεση ονειρο γτ ολα φανταζαν τοσο μαγικα και ηδη ειμασταν στο ξεκινημα αλλα απο την αρχη τοληξα εγω γτ δεν αντεξα πλεον αλαξαν τα πραγματα μεσα σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα και ειμια σηγουρος οτι πηγε με αλλον η κοπελια αλλα αυτο να φανταστεις δεν μεπειραξε τοσο γτ καθπως το θεωρησα επομενο βασικα ανεκαθες ηταν ασωτη ομως μαζι μου πρωτη φορα αλαξε και εδειχνε ναχε γινει πολυ πιο ανθωρπος. ημο0υν για αυτην η σωσιβια λεμβος που μια ζωηω εψαχνε και ποτε εν εβρισκε κλπ κλπ ξες χαχα. τελικα ολα οσα νομιζα ηταν αποκομμα της φαντσιας με καποιες λιγες προσπαθειες πιο παλια για παλες σχεσεις. και εν τελει δεν λεωβ οτι εχω κανει σχεση ουτε εμπειρια δεν εχω ουτε ερωτα κανο0νικα δεν εχω κανει, ο οικος ανωχης δεν μετραει αν και με πηγαν τα φιλαρακια 2-3 φορες απο εκει αλλα εν ειχα διαθεση καθολου ουτε με εψησε τζαμπα εδωσε 3 φορες λεφτα. παντα σχεσακιας ηθελα ναμαι. τεσπα επομενος στο ιστορικο μου ειμαι σνα να μην εχω κανει τιποτα ολολευκο οπως και το μετοπο μου.παντος χερωμαι που και στα δρομενα της ζωης ειχα θεματα και καπως πορευωμαι καλα και αυτο μου δινιε θαρος να προχωρω οσο μπορω και αν αισθανωμαι απολυτα ευνωμον. φιλια σε ολλους τοπυς συνγωνιστες

  11. #4181
    κυκνε θα σου πω το εξης και αποσο καταλαβα μαλλοον τον χαρακτηρα σου μαλλον θα συμφωνηγσεις γτ και εσυ βλεπω οτ ιδιο ψυχουλα με μενα εισαι. πες μου οτι εισαι και εσυ ηχθις να τρελαθω χαχα. λοιπον. να ξες οτι οι προσχαροι και δωτικοπι ανθωρποι ειναι που τραβανε πανω τους τους κακους και ριχους. σαν να φερνει ο θεος τα αντιθετα για καποιουτ ειδους ισοροπιας των καταστασεων? δεν ξερω? παντος και οσο πιο δινει κυριθος συναισθηματικα στον ναλλον τοσο σε γαμανε. αυτο εχω καταλαβει και διαπιστωνω απο αρθρα που διαβαζω στο φβ. γοαυτο και εσυ κυκνακι να προσεχεις καρδουλα μου. εισαι λιγο πιο ευαισθητη γενικα μην τους ανοιγεις και την πορτα της καρδια σου διαπλατα.

  12. #4182
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Εδώ μέσα έχουμε δημιουργήσει μια παρέα γτ εκεί έξω ο κόσμος είναι σκατα όσοι συμμετέχουμε εδώ και βγάζουμε μια άκρη μεταξύ μας σε σοβαρά θέματα και όχι βλακείες σίγουρα έχουμε κάποια ευαισθησία μέσα μας μεγάλη η μικρη

  13. #4183
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    κυκνε θα σου πω το εξης και αποσο καταλαβα μαλλοον τον χαρακτηρα σου μαλλον θα συμφωνηγσεις γτ και εσυ βλεπω οτ ιδιο ψυχουλα με μενα εισαι. πες μου οτι εισαι και εσυ ηχθις να τρελαθω χαχα. λοιπον. να ξες οτι οι προσχαροι και δωτικοπι ανθωρποι ειναι που τραβανε πανω τους τους κακους και ριχους. σαν να φερνει ο θεος τα αντιθετα για καποιουτ ειδους ισοροπιας των καταστασεων? δεν ξερω? παντος και οσο πιο δινει κυριθος συναισθηματικα στον ναλλον τοσο σε γαμανε. αυτο εχω καταλαβει και διαπιστωνω απο αρθρα που διαβαζω στο φβ. γοαυτο και εσυ κυκνακι να προσεχεις καρδουλα μου. εισαι λιγο πιο ευαισθητη γενικα μην τους ανοιγεις και την πορτα της καρδια σου διαπλατα.
    Δεν είμαι ιχθύς αλλά δίδυμος όμως συμφωνώ ότι υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι, ίσως να είναι η πλειοψηφία... Το έχω ζήσει με κάποια που θεωρούσα πραγματική φίλη, δεν λέω περισσότερα γιατί δεν θέλω να την θυμάμαι...
    Και ναι, το κάνω αυτό ν' ανοίγω την καρδιά μου διάπλατα όταν αγαπάω... Ίσως να μην πρέπει τελικά, δεν ξέρω... Πάντως η παλιά μου σχέση είχε δίκιο που έφυγε και πολλά άντεξε, μην είμαι κι αχάριστη... Απλώς μου έχει μείνει μια πίκρα που δεν με άφησε να διορθώσω τα πράγματα... Είναι πολύ σκληρό να γνωρίζεις και την καλή πλευρά, ότι κάποιος σε νοιάζεται και δεν θα σου κάνει κακό κι ας μπορεί και στο τέλος να την χάνεις και να γυρνάς ξανά στο βούρκο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #4184
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Καλησπέρα χαλιά είμαι εσύ?έχω ένα θέμα με το αυτί Μ το νιωθο κάπως εδώ και 2 βδομάδες και με στεναχωρει
    Εγώ είμαι μέτρια σήμερα...

    Τι πρόβλημα έχεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #4185
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Ψυχολογία χαλιά και θέματα υγείας αρκετά στα έχω πει είμαι άτυχος βέβαια υπάρχουν και χειρότερα το ανχος με κάνει να τα βλέπω ετσι

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •