Είναι κανείς εδώ; - Page 285
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 285 of 293 FirstFirst ... 185235275283284285286287 ... LastLast
Results 4,261 to 4,275 of 4394
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Καλημέρα Κυκνάκο. Διάβασα τα ποστ, πως είσαι σήμερα?

Μπραβο που πήγες και να ψηφίσεις

Βγήκα Κυριακή μεσημέρι στη Θεσσαλονίκη για φαγητό, κάτσαμε έξω γιατί είχαμε καπνιστές στη παρέα, ΒΡΑΣΑΜΕ
    Καλημέρα Σπουργίτι!

Είμαι αρκετά καλά αν και νωρίτερα δεν ήμουν και τόσο επειδή έπρεπε να βγω έξω να ψωνίσω κι αφού είδες και μόνη σου πόση ζέστη κάνει εδώ καταλαβαίνεις... Γύρισα μούσκεμα κι ένιωθα το κεφάλι μου να καίει... Ίσως να είναι καλή ιδέα να φοράω καπέλο και στην πόλη...

Για πες, εκτός της ζέστης πώς τα πέρασες εδώ; Έχεις ξανάρθει;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Σπουργίτι!

Είμαι αρκετά καλά αν και νωρίτερα δεν ήμουν και τόσο επειδή έπρεπε να βγω έξω να ψωνίσω κι αφού είδες και μόνη σου πόση ζέστη κάνει εδώ καταλαβαίνεις... Γύρισα μούσκεμα κι ένιωθα το κεφάλι μου να καίει... Ίσως να είναι καλή ιδέα να φοράω καπέλο και στην πόλη...

Για πες, εκτός της ζέστης πώς τα πέρασες εδώ; Έχεις ξανάρθει;
    Τέλεια περνάω παντα στον βορρά, συνέχεια ερχομαι δεν έχω αποφασίσει σε ποια πόλη θελω να είμαι , πανω κάτω παω. Μεταξύ μας και Αθήνα το ίδιο καίει νομίζω ... Η μόνη λύση είναι να πινεις κοκτέιλ στη θάλασσα

Σας ήρθα για να κεράσω φαγητό για τα γενέθλια μου, όλα τέλεια.
    Μέχρι και ο ταξιτζής που έκανε πεσιματική ήταν ευχάριστος

Χαίρομαι πολύ που είσαι λιγο καλύτερα, ελπίζω να σου περάσει και το κεφάλι γρήγορα

Senior Member
    Τέλεια περνάω παντα στον βορρά, συνέχεια ερχομαι δεν έχω αποφασίσει σε ποια πόλη θελω να είμαι , πανω κάτω παω. Μεταξύ μας και Αθήνα το ίδιο καίει νομίζω ... Η μόνη λύση είναι να πινεις κοκτέιλ στη θάλασσα

Σας ήρθα για να κεράσω φαγητό για τα γενέθλια μου, όλα τέλεια.
    Μέχρι και ο ταξιτζής που έκανε πεσιματική ήταν ευχάριστος

Χαίρομαι πολύ που είσαι λιγο καλύτερα, ελπίζω να σου περάσει και το κεφάλι γρήγορα
    Ααα! Χρόνια σου πολλά!!! ♥ Κι εγώ έχω γενέθλια σύντομα... Δίδυμος είσαι κι εσύ;
    Θέλω να πω και κάτι εδώ, κάτι που το σκέφτομαι κάθε χρόνο όταν πλησιάζουν τα γενέθλια μου πλέον... Ότι δεν το περίμενα πως θα προλάβω να κλείσω τα 46 (λόγω των παλιών απόπειρών) αλλά τελικά τα κατάφερα (βέβαια είχα βοήθεια, μην πάρω όλα τα εύσημα, δεν είναι σωστό)...

Είμαι καλά τώρα και σωματικά, κάθομαι με το κλιματιστικό αναμμένο οπότε συνήλθα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Senior Member
    Καλησπέρα...

Έχεις δίκιο... Μερικές φορές βαριέμαι και τότε το μυαλό μου αρχίζει να σκέφτεται διάφορα...
    Τώρα περιμένω να βραδιάσει μήπως και δροσίσει κάπως για να βγω να πάρω κάτι που θέλω...

Τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη κι ιδανικά θα ήθελα να κοιμηθώ αλλά έχω δουλειές... Κάθισα εδώ μέχρι να πιω τον καφέ μου που ελπίζω να με τονώσει κάπως...
    Να βγαίνεις από το σπίτι όσο μπορείς...Η κλεισούρα κάνει ζημιά
    Και να ασκείσαι...Αν όχι τρέξιμο τουλάχιστον 1 ωρα περπάτημα την ημέρα.
    Και τα βράδια να βλέπεις ταινίες ή σειρές για να αλλάζει παραστάσεις ο εγκέφαλος, έστω και εικονικά.
    Αν έχεις Νετφλιξ δες το Cursed...Εγω το τελείωσα χθες...10 επεισόδια...Παραμυθάκι ωραίο.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Ααα! Χρόνια σου πολλά!!! ♥ Κι εγώ έχω γενέθλια σύντομα... Δίδυμος είσαι κι εσύ;
    Θέλω να πω και κάτι εδώ, κάτι που το σκέφτομαι κάθε χρόνο όταν πλησιάζουν τα γενέθλια μου πλέον... Ότι δεν το περίμενα πως θα προλάβω να κλείσω τα 46 (λόγω των παλιών απόπειρών) αλλά τελικά τα κατάφερα (βέβαια είχα βοήθεια, μην πάρω όλα τα εύσημα, δεν είναι σωστό)...

Είμαι καλά τώρα και σωματικά, κάθομαι με το κλιματιστικό αναμμένο οπότε συνήλθα...
    Ταύρος, είχα γενέθλια πριν 2 εβδομάδες. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

Χαιρόμαστε που κατάφερες να έχεις ακόμη μια φορά γενέθλια και οι άνθρωποι σου πιστεψε με χαίρονται και αυτοι.

Να σου κάνεις κάτι όμορφο για τα γενέθλια σου, να γιορτάσεις.

Δωσε υπόσχεση στον εαυτό σου ο επόμενος χρόνος σου να πάει καλυτερα απο τον προηγούμενο.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Να βγαίνεις από το σπίτι όσο μπορείς...Η κλεισούρα κάνει ζημιά
    Και να ασκείσαι...Αν όχι τρέξιμο τουλάχιστον 1 ωρα περπάτημα την ημέρα.
    Και τα βράδια να βλέπεις ταινίες ή σειρές για να αλλάζει παραστάσεις ο εγκέφαλος, έστω και εικονικά.
    Αν έχεις Νετφλιξ δες το Cursed...Εγω το τελείωσα χθες...10 επεισόδια...Παραμυθάκι ωραίο.
    Καλημέρα...

Βγαίνω όταν έχω παρέα... Απλώς τώρα που κάνει τόση ζέστη όταν γυρίζω σπίτι δεν νιώθω πολύ καλά σωματικά αν είμαι σε ανοιχτό χώρο...
    Τα βράδια βλέπω τις "Ψυχοκόρες" και το "Ναυάγιο" και τα Σαββατοκύριακα αν έχω όρεξη, βλέπω τίποτα από το νετφλιξ... Θα το ψάξω αυτό που μου προτείνεις, ευχαριστώ!

Senior Member
    Ταύρος, είχα γενέθλια πριν 2 εβδομάδες. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

Χαιρόμαστε που κατάφερες να έχεις ακόμη μια φορά γενέθλια και οι άνθρωποι σου πιστεψε με χαίρονται και αυτοι.

Να σου κάνεις κάτι όμορφο για τα γενέθλια σου, να γιορτάσεις.

Δωσε υπόσχεση στον εαυτό σου ο επόμενος χρόνος σου να πάει καλυτερα απο τον προηγούμενο.
    Καλημέρα και πάλι...

Να 'σαι καλά! Το πιστεύω ότι υπάρχουν άνθρωποι που χαίρονται που υπάρχω ακόμα...

Κάτι θα κάνω, ναι... Και θα προσπαθήσω αυτή η χρονιά να είναι καλύτερη...

Senior Member
    Καλημέρα...

Βγαίνω όταν έχω παρέα... Απλώς τώρα που κάνει τόση ζέστη όταν γυρίζω σπίτι δεν νιώθω πολύ καλά σωματικά αν είμαι σε ανοιχτό χώρο...
    Τα βράδια βλέπω τις "Ψυχοκόρες" και το "Ναυάγιο" και τα Σαββατοκύριακα αν έχω όρεξη, βλέπω τίποτα από το νετφλιξ... Θα το ψάξω αυτό που μου προτείνεις, ευχαριστώ!
    Α είσαι του σήριαλ εσυ...Εγω δεν μπορώ να δω ελληνικά σήριαλ...Μόνο το Καρτ Ποστάλ και ο Καρυωτάκης μου αρεσαν.
    Ασε και εγώ βγαίνω το βράδυ 12 με 1 που έχει λιγο δροσίσει γιατι την ημέρα δεν παλεύεται.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Α είσαι του σήριαλ εσυ...Εγω δεν μπορώ να δω ελληνικά σήριαλ...Μόνο το Καρτ Ποστάλ και ο Καρυωτάκης μου αρεσαν.
    Ασε και εγώ βγαίνω το βράδυ 12 με 1 που έχει λιγο δροσίσει γιατι την ημέρα δεν παλεύεται.
    Προσωπικά αυτά τα δύο τα θεωρώ αξιόλογα, μάλιστα το Ναυάγιο είναι μεταφορά από βιβλίο... Ξέχασα να συμπληρώσω ότι βασίζεται σε αληθινή ιστορία...

Α, εγώ εκείνη την ώρα κοιμάμαι αλλά και ξύπνια να ήμουν φοβάμαι να βγω τόσο αργά μόνη μου...
    Last edited by Κύκνος; 12-06-2024 at 10:09.

Senior Member
    Καλημέρα παιδιά!

Ελάτε να πούμε καμιά κουβέντα αν θέλετε...
    Πάρτε κι ένα τραγουδάκι που μου αρέσει αν και δεν είναι Δευτέρα

Senior Member
    Γεια σου Κύκνε, όλα καλά; Πολύ ζέστη, καταδίκη το καλοκαίρι, δεν το μπορώ. Δεν μπορείς καν να αναπνεύσεις έξω.

Senior Member

Talking

Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Γεια σου Κύκνε, όλα καλά; Πολύ ζέστη, καταδίκη το καλοκαίρι, δεν το μπορώ. Δεν μπορείς καν να αναπνεύσεις έξω.
    Γεια σου WildHoney...

Η κατάσταση μου είναι μέτρια θα έλεγα, από τη μία νιώθω καλύτερα που τελείωσε η διαμάχη που επικρατούσε στο φόρουμ τις τελευταίες μέρες, από την άλλη όμως είχα ραντεβού με την οδοντίατρο για εξαγωγή και ταλαιπωρήθηκα πολύ... Άκου τι έγινε, το κόκαλο του δοντιού ήταν σφηνωμένο στο ιγμόρειο κι επειδή δημιουργήθηκε μια τρύπα μου πήρε τρία φιαλίδια αίμα και τα έβαλε σ' ένα μηχάνημα που κάτι τα κάνει τέλος πάντων και γίνονται σαν μόσχευμα και μου έκλεισε την τρύπα με αυτά... Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι προσπαθώ να πω κι εγώ ότι μπόρεσα να καταλάβω σου μεταφέρω αφού δεν είμαι γιατρός... Αλλά εντάξει, θα συνέλθω, θα πιω και λίγο χυμό πορτοκάλι και θα στανιάρω απ' την αφαίμαξη...
    Σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! ♥

Όσον αφορά τη ζέστη, είναι όντως αποπνικτική...

Καλημέρα Κυκνε!

Πως είσαι κορίτσι μου , πως είναι το δόντι σου? Σε πονάει?

Senior Member
    Καλημέρα Κυκνε!

Πως είσαι κορίτσι μου , πως είναι το δόντι σου? Σε πονάει?
    Καλημέρα Σπουργίτι...

Με πονάει αλλά την παλεύω με παυσίπονα...
    Αυτό που με ενοχλεί πολύ είναι ότι νιώθω τρομερή αδυναμία κι υπνηλία... Μάλλον επειδή δεν έφαγα καλά χθες... Η οδοντίατρος μου έγραψε κι αντιβίωση...

Καλημέρα Σπουργίτι...

Με πονάει αλλά την παλεύω με παυσίπονα...
    Αυτό που με ενοχλεί πολύ είναι ότι νιώθω τρομερή αδυναμία κι υπνηλία... Μάλλον επειδή δεν έφαγα καλά χθες... Η οδοντίατρος μου έγραψε κι αντιβίωση...
    Η αντιβίωση και τα παυσίπονα λογικό ειναι να σε ρίχνουν. Βέβαια με τον καύσωνα, πως να μην έχεις υπνηλία και αδυναμία... Ολοι σέρνονται