Είναι κανείς εδώ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 252 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 3767
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δυσυχως τα ζωα εχουν μικρη διαρκεια ζωης . Το παιρνεις αποφαση , και αμα κλεισει τα 10 , αρχιζεις και τον ' περιμενεις ' , προετοιμαζεσαι . Τωρα αμα ' φυγει ' στα 4 , ειναι πληγμα , αλλα τα ζωα δεν ειναι αναντικαταστατα . Εχω αλλαξει τρεις γατους , τον καθενα τον αγαπουσα εξ ισου , αν και διαφορετικοι χαρακτηρες . Ο καθεναε με την χαρη του . Αμα δινεις αγαπη στο γατο , στην ανταποδιδει , αντιθετως με οτι πιστευεται για γατους . Δεν ειναι αδιαφοροι , καθολου .

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δυσυχως τα ζωα εχουν μικρη διαρκεια ζωης . Το παιρνεις αποφαση , και αμα κλεισει τα 10 , αρχιζεις και τον ' περιμενεις ' , προετοιμαζεσαι . Τωρα αμα ' φυγει ' στα 4 , ειναι πληγμα , αλλα τα ζωα δεν ειναι αναντικαταστατα . Εχω αλλαξει τρεις γατους , τον καθενα τον αγαπουσα εξ ισου , αν και διαφορετικοι χαρακτηρες . Ο καθεναε με την χαρη του . Αμα δινεις αγαπη στο γατο , στην ανταποδιδει , αντιθετως με οτι πιστευεται για γατους . Δεν ειναι αδιαφοροι , καθολου .
    Καλημέρα Μαγκάϊβερ! Ναι, όντως δυστυχώς ζουν λιγότερο από εμάς αλλά όπως λες το γατάκι μου έφυγε στα 4 και μάλιστα πολύ ξαφνικά μέσα σε λίγες μέρες χωρίς να δείξει κάποια σημάδια και να το περιμένω κι έπαθα σοκ...όταν φύγει κι ο Τζέρυ μου μετά απ' αυτό και τον πόνο που βιώνω δεν σκέφτομαι να πάρω άλλο ζώο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #18
    Ειχα και εγω ενα σκυλακι ,εζησε 15 χρονια (ητανε γερικο σκυλι οταν πεθανε) ομως ειχε καρκινο του στηθους και εκανε μετασταση στο παχυ εντερο. Δεν μπορουσε να φαει , να περπατησει ουτε να κανει την αναγκη της! ετσι πηραμε την αποφαση για ευθανασια και ηταν μια απο της πιο δυσκολες αποφασεις της ζωης μου.Εμεις περιμεναμε οτι θα πεθανει φυσιολογικα (απο μονη της) αλλα δυστηχως αυτη υπεφερε απο την αρρωστια ετσι την πηγαμε στον κτηνιατρο για τελευταια φορα.Ειχα πει οτι δεν θα ξαναπαρω ζωο μετα απο το θανατο της σκυλιτσας μου αλλα μετα απο 2 χρονια πηρα τον Ερμη ενα υπεροχο μαλτεζικο κανις!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Ειχα και εγω ενα σκυλακι ,εζησε 15 χρονια (ητανε γερικο σκυλι οταν πεθανε) ομως ειχε καρκινο του στηθους και εκανε μετασταση στο παχυ εντερο. Δεν μπορουσε να φαει , να περπατησει ουτε να κανει την αναγκη της! ετσι πηραμε την αποφαση για ευθανασια και ηταν μια απο της πιο δυσκολες αποφασεις της ζωης μου.Εμεις περιμεναμε οτι θα πεθανει φυσιολογικα (απο μονη της) αλλα δυστηχως αυτη υπεφερε απο την αρρωστια ετσι την πηγαμε στον κτηνιατρο για τελευταια φορα.Ειχα πει οτι δεν θα ξαναπαρω ζωο μετα απο το θανατο της σκυλιτσας μου αλλα μετα απο 2 χρονια πηρα τον Ερμη ενα υπεροχο μαλτεζικο κανις!
    Καλημέρα bulletproof! Το κανισάκι σου είναι καλά;

    Κι εγώ το σκεφτόμουν και το φοβόμουν λίγο μήπως μου πει για ευθανασία χθες αλλά τελικά το κορίτσι μου με απάλλαξε από την απόφαση που συμφωνώ πως είναι δύσκολη αλλά πιθανόν να την επέλεγα αν μου επιβεβαίωνε κι ο κτηνίατρος πως υποφέρει γιατί οκ, στην δική μου κρίση δεν βασίζομαι απόλυτα αφού δεν είμαι ειδικός...
    Εσένα η σκυλίτσα ήταν το μόνο ζώο που έχασες; Σε ρωτάω (χωρίς φυσικά να θέλω να μειώσω τον πόνο σου) γιατί εγώ έχω χάσει 3 οικόσιτα γατιά με πολύ άσχημο τρόπο (από αρρώστια και τα τρία) και κάποια αδέσποτα όπως και το τωρινό οπότε νιώθω να έχω κορεστεί από πόνο και δεν νομίζω ότι μπορώ να τον αντέξω ξανά...κι έχω ήδη έναν παππούλη γάτο οπότε δεν θα το γλιτώσω για μια ακόμα φορά τουλάχιστον...

    Θέλω να πω και κάτι ακόμα και να κάνω μια ερώτηση μιας κι είμαστε φόρουμ ψυχολογίας...χθες το βράδυ ήμουν στο νοσοκομείο γιατί σε κάποια φάση άρχισα να τρέμω σαν το φύλλο, να μουδιάζουν οι παλάμες μου, να αναπνέω γρήγορα, να ζαλίζομαι και να με ενοχλεί το στομάχι μου...τελικά εκεί έκανα 3 φορές εμετό ενώ είχα φάει ελάχιστα όλη τη μέρα, μου έκαναν αντιεμετική ένεση και η γιατρός μου είπε ότι ήταν από τη στεναχώρια και το άγχος που προκάλεσαν σφίξιμο στο στομάχι...είχες ποτέ εσύ ή κανένας άλλος τόσο έντονα ψυχοσωματικά συμπτώματα λόγω στεναχώριας/άγχους; Μου κάνει εντύπωση πως μια στεναχώρια μπορεί να μας κάνει τόσο ερείπια ώστε να μας στείλει στα επείγοντα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κυκνακο , απο την στεναχωρια ξεκινανε οι ασθενειες . Θα σου περασει η στεναχωρια για την απωλεια του γατου σου , ειχες και την προδιαθεση λογω υπαρχουσας κακης διαθεσης , ηρθε και ο θανατος του ζωου , και σε αποτελειωσε . Κι εγω στεναχωριομουν οταν επαθε κατι σαν εγκεφαλικο ο γατος μου , και εκανε συνεχως δεξιοστροφες στροφες , κουτουλαγε απο δω κι απο κει . Δεν τον εκανα τιποτα , σταματησε να τρωει , και καποια μερα εσβησε .
    Παντως , δεν με αποτρεπει αυτο το γεγονος απ το ξαναπαρω γατο , ειναι καλη παρεα , αλλα δεσμευση . Ο πατερας μου , ως πιο ευαισθητος ( ηλικιωμενος ) , δεν ξαναθελει γατο , πλανταξε στο κλαμα τοτε . Εγω τον εθαψα .

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κυκνακο , απο την στεναχωρια ξεκινανε οι ασθενειες . Θα σου περασει η στεναχωρια για την απωλεια του γατου σου , ειχες και την προδιαθεση λογω υπαρχουσας κακης διαθεσης , ηρθε και ο θανατος του ζωου , και σε αποτελειωσε . Κι εγω στεναχωριομουν οταν επαθε κατι σαν εγκεφαλικο ο γατος μου , και εκανε συνεχως δεξιοστροφες στροφες , κουτουλαγε απο δω κι απο κει . Δεν τον εκανα τιποτα , σταματησε να τρωει , και καποια μερα εσβησε .
    Παντως , δεν με αποτρεπει αυτο το γεγονος απ το ξαναπαρω γατο , ειναι καλη παρεα , αλλα δεσμευση . Ο πατερας μου , ως πιο ευαισθητος ( ηλικιωμενος ) , δεν ξαναθελει γατο , πλανταξε στο κλαμα τοτε . Εγω τον εθαψα .
    Όπως ακριβώς το λες, με αποτελείωσε...δεν θυμάμαι να έχω νιώσει ξανά τόσο άσχημα σωματικά ποτέ μου...
    Την μικρή την έθαψε η μαμά μου αλλά ήμουν κι εγώ παρούσα, την πήγαμε σ' ένα πάρκο...ας είναι ελαφρύ το χώμα που την σκεπάζει...
    Πάντως ακόμα κατά διαστήματα μου έρχεται να κλάψω αλλά πρέπει να προσέχω για να μην καταλήξω ξανά όπως χθες...σε σκεφτόμουν νωρίτερα κι ήθελα να σου πω ένα περιστατικό που είχε σε διπλανό κρεβάτι, έναν νεαρό γύρω στα 18 που είχε πιει 15 ποτήρια κρασί και δεν μπορούσαν να τον συνεφέρουν οι γιατροί, άκουγα που του φώναζε μία γιατρός "άνοιξε τα μάτια σου" και μετά όταν τον πήραν μάλλον για δωμάτιο είπε στους φίλους του να είναι πάντα κάποιος μαζί του...ευτυχώς που δεν πίνεις πια πολύ, είναι επικίνδυνα αυτά όπως άλλωστε ξέρεις...σοκαρίστηκα λίγο με το συμβάν, είναι κρίμα...ελπίζω να γίνει καλά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν ειναι κακο να κλαις , εκτονωνεσαι . Οσο για το παιδι , κριμα ειναι να βλεπεις ενα 18χρονο σε τετοια κατασταση . 15 ποτηρια κρασι , ειναι παρα πολλα , δεν εχω πιει ποτε τοσα , θαχα κλαταρει !!! τις προαλλες που ηταν ο θειος μου στο νοσοκομειο , ηταν στο διπλα κρεβατι ενας ναρκομανης , 25 ετων , και βουτηξε ενα 50αρικο απο την τσαντα της μανας μου , με τροπο βεβαια , και με το ποδι τουμπανο , ενω δεν εκανε να περπατησει , σηκωθηκε και γυρισε μετα απο 3-4 ωρες , εντελως μαστουρωμενος , ξαπλωσε κατα πλατος του κρεβατιου , και για 30 ωρες , ηταν σε αφασια . Αυτα ειναι τα δραματα .

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειναι κακο να κλαις , εκτονωνεσαι . Οσο για το παιδι , κριμα ειναι να βλεπεις ενα 18χρονο σε τετοια κατασταση . 15 ποτηρια κρασι , ειναι παρα πολλα , δεν εχω πιει ποτε τοσα , θαχα κλαταρει !!! τις προαλλες που ηταν ο θειος μου στο νοσοκομειο , ηταν στο διπλα κρεβατι ενας ναρκομανης , 25 ετων , και βουτηξε ενα 50αρικο απο την τσαντα της μανας μου , με τροπο βεβαια , και με το ποδι τουμπανο , ενω δεν εκανε να περπατησει , σηκωθηκε και γυρισε μετα απο 3-4 ωρες , εντελως μαστουρωμενος , ξαπλωσε κατα πλατος του κρεβατιου , και για 30 ωρες , ηταν σε αφασια . Αυτα ειναι τα δραματα .
    Ναι αλλά εν μέρει από το πολύ κλάμα κατέληξα έτσι χθες...αρχικά με έπιασε πονοκέφαλος και το στομάχι μου και μετά όλα τα υπόλοιπα...και το κεφάλι μου ακόμα πονάει...
    Καλά, ευτυχώς τον νεαρό δεν τον έβλεπα είχε παραβάν γύρω από κάθε κρεβάτι κι αυτό το λέω γιατί είχα που είχα τα χάλια μου αν έβλεπα και κάποιον τόσο άσχημα θα χειροτέρευα κι εγώ ψυχολογικά ακόμα περισσότερο...τώρα που λες για ναρκομανή, μιαν άλλη φορά που είχα πάει νοσοκομείο πριν χρόνια γιατί πάλι ζαλιζόμουν κι είχα τάση για εμετό τόσο που κατέβηκα από το ταξί που ήμουν και κάθισα στο πεζοδρόμιο και μια κυρία που με είδε κάλεσε ασθενοφόρο (τελικά ήταν ψιλοηλίαση, είχα περπατήσει για ώρες μεσημέρι στο κέντρο της πόλης) στο διπλανό κρεβάτι ήταν ένας ναρκομανής και ζητούσε τσιγάρο από τις νοσοκόμες και ακούω μία να του λέει "κόντεψες να πεθάνεις και θέλεις τσιγάρο;". Προφανώς ήταν υπερβολική δόση...όντως τέτοιες καταστάσεις είναι τραγικές...αλλά καλά, πώς τον άφησαν να φύγει το ναρκομανή στη δική σου περίπτωση; Και το πόδι του γιατί ήταν τούμπανο;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    απο την στεναχωρια σου ειναι τα συμπτώματα εννοείται....και καλα εκανες και κλαις. εγω τοτε δεν μπορεσα να κλαψω δεν ειχα την πολυτελεια ουτε καν να δειχνω στεναχωρημενη γιατι εφευγα για ενα συνεδριο 3 μερες με την δουλεια μου..ήμουν τοσο στεναχωρημενη που εκεινες τις μερες ουτε τις θυμαμαι....και να σου τωρα που εσκασαν ολα μαζι....οποτε εγω θα σου ελεγα να κλαις οποτε σου ερχεται αλλα να φροντισεις τον εαυτο σου και προς θεου μην νιωσεις οτι δεν εκανες οτι μπορουσες....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    απο την στεναχωρια σου ειναι τα συμπτώματα εννοείται....και καλα εκανες και κλαις. εγω τοτε δεν μπορεσα να κλαψω δεν ειχα την πολυτελεια ουτε καν να δειχνω στεναχωρημενη γιατι εφευγα για ενα συνεδριο 3 μερες με την δουλεια μου..ήμουν τοσο στεναχωρημενη που εκεινες τις μερες ουτε τις θυμαμαι....και να σου τωρα που εσκασαν ολα μαζι....οποτε εγω θα σου ελεγα να κλαις οποτε σου ερχεται αλλα να φροντισεις τον εαυτο σου και προς θεου μην νιωσεις οτι δεν εκανες οτι μπορουσες....
    Fleur, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ που μου επαναλαμβάνεις ότι έκανα ότι μπορούσα γιατί έχω μεγάλη ανάγκη να το ακούω, μου απαλύνει λίγο τον πόνο...
    Οκ, άντε το κλάμα να το δεχτώ αλλά σίγουρα πρέπει να τρώω χθες δεν είχα φάει σχεδόν τίποτα όλη μέρα και την έβγαζα με καφέδες κι ίσως να επιβάρυνε κι αυτό τον οργανισμό μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Προφανώς ήταν υπερβολική δόση...όντως τέτοιες καταστάσεις είναι τραγικές...αλλά καλά, πώς τον άφησαν να φύγει το ναρκομανή στη δική σου περίπτωση; Και το πόδι του γιατί ήταν τούμπανο;

    Αυτος , μια και πιασαμε κουβεντα , ηταν και φανατικος Χρυσαυγιτης . Και σε καποιον ξυλοδαρμο , τον κυνηγησαν καποιοι και αναγκαστηκε να πηδηξει απο 4-5 μετρα υψος , και επαθε εκ των υστερων θρομβωση στο ποδι , απο την γαμπα και κατω , ηταν 2πλασιο το ενα ποδι απ το αλλο , καιπιθανον , αν δεν το ξεκουραζε , που δεν το ξεκουραζε , να του το κοβαν . Τωρα στον Ερυθρο Σταυρο , γινεται τετοιο μπαχαλο , που ουτε ξερουν ποιος μπαινει και ποιος βγαινει . Μετα του ταψαλλαν οι γιατροι , αλλα αμα ο αλλος ειναι στον κοσμο των ναρκωτικων χαμενος , τι να καταλαβει . Μουκανε εντυπωση που ειχα ενα κουτακι ζαναξ μαζι μου , και μου ζητησε . Του λεω , οκ , παρε ενα . Τι ενα , 3 ηθελε , τουλεω ειναι βαρια 3 , τι βαρια , τα καταπιε με την μια , και ουτε καταλαβε τιποτα . Ηρθε κι ενας φιλος του , και μπηκαν στο μπανιο ,. και μετα βρωμαγε χασις .

  12. #27
    Κυκνε μου ειναι απολυτα φυσιολογικο να κλαις και το ζωακι ειναι μελος της οικογενειας (ειναι και αυτο μια απωλεια) εγω απο ζωα εχω χασει μονο την σκυλιτσα και εκλαιγα για 3 μηνες.Ο Ερμης ειναι μια χαρα! ολο ορεξη για ατελειωτο παιχνιδι! Ναι το εχω παθει και εγω απο στεναχωρια να τρεμω, εκανα εμετους απο το πολυ αγχος ηθελα συνεχεια να πηγαινω προς νερου μου.Δεν μπορουσα να αναπνευσω. Αισθανομουν σαν να ειχα θηλια στο λαιμο.Δεν ετρωγα τιποτα.Αν εχεις καποιο γιατρο Κυκνε να σε βοηθησει να παρεις φαρμακευτικη αγωγη.Εμενα με βοηθησε πολυ ο γιατρος μου.

  13. #28
    Macgyver και εμενα ενας τοξικομανης μου ζητησε απο τα xanax μου.Ειχα παει στο φαρμακειο να αγορασω τα φαρμακα μου και τα ειδε και μου λεει ''θα μου δωσεις xanax?'' βλεπει το κουτι που γραφει 0,5 και ξαναλεει '' α! αυτα δεν ειναι καλα! τα 2 mg ειναι τα καλυτερα! ε! και το 1 mg αν παρεις μπολικα κατι κανει'' και εφυγε.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Κυκνε μου ειναι απολυτα φυσιολογικο να κλαις και το ζωακι ειναι μελος της οικογενειας (ειναι και αυτο μια απωλεια) εγω απο ζωα εχω χασει μονο την σκυλιτσα και εκλαιγα για 3 μηνες.Ο Ερμης ειναι μια χαρα! ολο ορεξη για ατελειωτο παιχνιδι! Ναι το εχω παθει και εγω απο στεναχωρια να τρεμω, εκανα εμετους απο το πολυ αγχος ηθελα συνεχεια να πηγαινω προς νερου μου.Δεν μπορουσα να αναπνευσω. Αισθανομουν σαν να ειχα θηλια στο λαιμο.Δεν ετρωγα τιποτα.Αν εχεις καποιο γιατρο Κυκνε να σε βοηθησει να παρεις φαρμακευτικη αγωγη.Εμενα με βοηθησε πολυ ο γιατρος μου.
    Μου φτιάχνει λίγο τη διάθεση ν' ακούω για παιχνιδιάρικα σκυλάκια...πόσο χρονών είναι ο Ερμής;
    Παίρνω αγωγή και μάλιστα ουκ ολίγα χάπια, αν δεν έπαιρνα κι αυτά δεν θ' άντεχα τις δυσκολίες που μου προκαλεί η κατάθλιψη κι η ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή και θα έβλεπα τα ραδίκια ανάποδα...βλέπω και ψυχολόγο και χθες μετά το συμβάν την πήρα τηλέφωνο κι επίσπευσα το ραντεβού μας για αύριο γιατί δεν μπορώ να περιμένω ως την Τετάρτη που είναι κανονικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αυτος , μια και πιασαμε κουβεντα , ηταν και φανατικος Χρυσαυγιτης . Και σε καποιον ξυλοδαρμο , τον κυνηγησαν καποιοι και αναγκαστηκε να πηδηξει απο 4-5 μετρα υψος , και επαθε εκ των υστερων θρομβωση στο ποδι , απο την γαμπα και κατω , ηταν 2πλασιο το ενα ποδι απ το αλλο , καιπιθανον , αν δεν το ξεκουραζε , που δεν το ξεκουραζε , να του το κοβαν . Τωρα στον Ερυθρο Σταυρο , γινεται τετοιο μπαχαλο , που ουτε ξερουν ποιος μπαινει και ποιος βγαινει . Μετα του ταψαλλαν οι γιατροι , αλλα αμα ο αλλος ειναι στον κοσμο των ναρκωτικων χαμενος , τι να καταλαβει . Μουκανε εντυπωση που ειχα ενα κουτακι ζαναξ μαζι μου , και μου ζητησε . Του λεω , οκ , παρε ενα . Τι ενα , 3 ηθελε , τουλεω ειναι βαρια 3 , τι βαρια , τα καταπιε με την μια , και ουτε καταλαβε τιποτα . Ηρθε κι ενας φιλος του , και μπηκαν στο μπανιο ,. και μετα βρωμαγε χασις .
    Πω πω...τι να πω, σοκάρομαι...μακριά από μας τέτοιες βαριές ουσίες! Θυμήθηκα τώρα την πρώτη φορά που έδειξα σε γιατρό τα χέρια μου με αυτοκόλλητες γάζες επάνω (στην κλείδωση) η πρώτη του ερώτηση ήταν αν κάνω ενέσεις και θίχτηκα λίγο αλλά οκ, απάντησα ευγενικά πως δεν παίρνω ναρκωτικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 252 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 17:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 20:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 05:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 16:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 16:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •