Είναι κανείς εδώ; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 252 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 3779
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω καλα ειμαι . Συνηθως ξυπναω περι τις 08.00 , πινω ενα καφεδακι , πιανω τον η/υ συνηθως πρωινες ωρες , ανταλλασω μερικα πμ. , γραφω σε κανα θρεντ , και μετα σκεφτομαι τι μπορω να κανω σημερα , η τι εχω να κανω . Η μερα μου περναει γρηγορα παντως .
    Το να λες αυτα που σε απασχολουν καπου , παντα βοηθαει , εγω τα λεω σε καναν φιλο , κατα προτιμηση στον κολλητο μου , αλλα βραδακι .
    Παντως εδω εχει ωραια μερα , και ετσι θα παει ολη η βδομαδα .
    Καλη συνεδρια ευχομαι !!! χαιρετισμους στον Τζερυ !!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω καλα ειμαι . Συνηθως ξυπναω περι τις 08.00 , πινω ενα καφεδακι , πιανω τον η/υ συνηθως πρωινες ωρες , ανταλλασω μερικα πμ. , γραφω σε κανα θρεντ , και μετα σκεφτομαι τι μπορω να κανω σημερα , η τι εχω να κανω . Η μερα μου περναει γρηγορα παντως .
    Το να λες αυτα που σε απασχολουν καπου , παντα βοηθαει , εγω τα λεω σε καναν φιλο , κατα προτιμηση στον κολλητο μου , αλλα βραδακι .
    Παντως εδω εχει ωραια μερα , και ετσι θα παει ολη η βδομαδα .
    Καλη συνεδρια ευχομαι !!! χαιρετισμους στον Τζερυ !!
    Ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω να ωφεληθώ...

    Θα τους του δώσω, θα χαρεί πολύ... Μόλις γυρίσει, ζήτησε πάλι βόλτα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, βασικά τα έχω κάνει λίγο θάλασσα με τον ύπνο και πρέπει να το τακτοποιήσω το θέμα αλλά δεν ξέρω πως...ξυπνάω πολύ νωρίς και συνήθως χρειάζομαι κι άλλον ύπνο, μετά ακριβώς επειδή έχω ξυπνήσει τόσο πρωί κοιμάμαι και πολύ νωρίς (χθες κοιμήθηκα κατά τις 9) και συνεπώς την επομένη ξυπνάω πάλι νωρίς και πάει λέγοντας...
    Εσύ γιατί ξυπνάς νωρίς;
    κοιτα εγω παντα ξυπνουσα νωρις. οταν ξεκινησα να μη νιωθω καλα κοιμομουν με διαστηματα. και σηκωνομουν με ενα απιστευτο βαρος που εχει φυγει τις τελευταιες 5-6 μερες..μακαρι να νιωσω ετσι και ακομα καλυτερα. προσπαθησε να κοιμηθεις αργοτερα ενα βραδι; αφου σε ενδιαφερουν οι γατουλες γιατι δεν μπαινεις στο mycat.gr εκει εχει διαφορα και ανθρωπους να μιλησεις και να παρεις ιδεες και να πεις οτι θελεις...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλημερα Κυκνακο, και fleur , τι εγινε παλι ? ο γατος ? το ξυπνημα στις 06.00 το καθιερωσες , ε ?
    Καλημερα Μακ εγω πια ειμαι στη δουλεια οποτε δεν μου "επιτρεπεται" να ειμαι καπως αλλα νομιζω οτι ειμαι καλύτερα. παντα ξυπναω ομως νωρις αυτη η πετρα στο στήθος μου εχει λιγο φυγει τελευταια

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω να ωφεληθώ...

    Θα τους του δώσω, θα χαρεί πολύ... Μόλις γυρίσει, ζήτησε πάλι βόλτα...
    Ο Τζερυ βγαινει εξω;;; να τον προσεχεις κυκνακο. επειδη ασχολουμαι εχω δει πολλα..

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    κοιτα εγω παντα ξυπνουσα νωρις. οταν ξεκινησα να μη νιωθω καλα κοιμομουν με διαστηματα. και σηκωνομουν με ενα απιστευτο βαρος που εχει φυγει τις τελευταιες 5-6 μερες..μακαρι να νιωσω ετσι και ακομα καλυτερα. προσπαθησε να κοιμηθεις αργοτερα ενα βραδι; αφου σε ενδιαφερουν οι γατουλες γιατι δεν μπαινεις στο mycat.gr εκει εχει διαφορα και ανθρωπους να μιλησεις και να παρεις ιδεες και να πεις οτι θελεις...
    Στο εύχομαι και μακάρι να νιώσω κι εγώ καλύτερα όσο πιο σύντομα γίνεται...η ψυχολόγος μου εν μέσω άλλων συμβουλών μου είπε να προσπαθήσω να κοιμάμαι πιο αργά το βράδυ για να στρώσει ο ύπνος μου και να μην ξυπνάω ξημερώματα...
    Είμαι γραμμένη εκεί εδώ και μερικά χρόνια, σ' ευχαριστώ για την πρόταση! Όντως είναι πολύ καλό φόρουμ και χρήσιμο, έχω βοηθηθεί και σε ιατρικά θέματα στο θέμα "γιατρέ αρρώστησε" όπου μπορούμε να κάνουμε ερωτήσεις και απαντάει κτηνίατρος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    Ο Τζερυ βγαινει εξω;;; να τον προσεχεις κυκνακο. επειδη ασχολουμαι εχω δει πολλα..
    Ναι, βγαίνει για κάποια ώρα και μετά πάω και τον παίρνω ή αν ανοίξει την εξώπορτα της οικοδομής κάποιος γείτονας μπαίνει μέσα και νιαουρίζει για να τον πάρουμε σπίτι πάλι...
    Τί εννοείς ακριβώς; Σαν τί πολλά;
    Τώρα πάντως κοιμάται μέσα στην ντουλάπα, μου το είπε η μητέρα μου πριν που γύρισα για να μην τυχόν και κλείσω την πόρτα της και σκάσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Στο εύχομαι και μακάρι να νιώσω κι εγώ καλύτερα όσο πιο σύντομα γίνεται...η ψυχολόγος μου εν μέσω άλλων συμβουλών μου είπε να προσπαθήσω να κοιμάμαι πιο αργά το βράδυ για να στρώσει ο ύπνος μου και να μην ξυπνάω ξημερώματα...
    Είμαι γραμμένη εκεί εδώ και μερικά χρόνια, σ' ευχαριστώ για την πρόταση! Όντως είναι πολύ καλό φόρουμ και χρήσιμο, έχω βοηθηθεί και σε ιατρικά θέματα στο θέμα "γιατρέ αρρώστησε" όπου μπορούμε να κάνουμε ερωτήσεις και απαντάει κτηνίατρος...
    ναι προσπαθησε να αντεξεις μια δυο μερες να κοιμηθεις 11-12 το βραδυ και θα φτιαξει το πραγμα. ημουν αντιμινιστρειτορ καποτε εκει και τα ξερω τα παιδια. οντως ειναι χρησιμο

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, βγαίνει για κάποια ώρα και μετά πάω και τον παίρνω ή αν ανοίξει την εξώπορτα της οικοδομής κάποιος γείτονας μπαίνει μέσα και νιαουρίζει για να τον πάρουμε σπίτι πάλι...
    Τί εννοείς ακριβώς; Σαν τί πολλά;
    Τώρα πάντως κοιμάται μέσα στην ντουλάπα, μου το είπε η μητέρα μου πριν που γύρισα για να μην τυχόν και κλείσω την πόρτα της και σκάσει...
    είναι στειρωμένος;;; επισης αυτοκινητα, αλλα γατια, σκυλοι και κυριως ανθρωποι με οχι τοσο αγαθες προθεσεις..

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    είναι στειρωμένος;;; επισης αυτοκινητα, αλλα γατια, σκυλοι και κυριως ανθρωποι με οχι τοσο αγαθες προθεσεις..
    Ναι, στειρωμένο τον βρήκα (από τον δρόμο τον μάζεψα, τώρα πως βρέθηκε γατί ράτσας στο δρόμο είναι μυστήριο)...ναι, έχεις δίκιο επειδή έχω συνηθίσει να βγαίνει τόσα χρόνια που τον έχω δεν τα σκέφτηκα αυτά που λες...καλά, στην οικοδομή τον ξέρουν δεν νομίζω να του κάνουν κακό...αλλά πώς να τον κρατήσω μέσα; Καταρχήν δεν θα είναι ευτυχισμένος, μετά νιαουρίζει συνέχεια μέχρι να τον αφήσεις να βγει και τέλος δεν πηγαίνει στην άμμο του, έχει μάθει να πηγαίνει τουαλέτα έξω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    αν είναι μαθημενος τοτε δεν πειράζει..νομιζα

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    αν είναι μαθημενος τοτε δεν πειράζει..νομιζα
    Τί νόμιζες; Μάλλον λείπει μέρος του κειμένου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    νομιζα οτι δεν ειναι στειρωμενος πρωτον και δευτερον οτι δεν ξερει καλα απο δρομους (ναι ειμαι στη δουλεια και πατησα το κουμπι ασυναισθητα)

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    νομιζα οτι δεν ειναι στειρωμενος πρωτον και δευτερον οτι δεν ξερει καλα απο δρομους (ναι ειμαι στη δουλεια και πατησα το κουμπι ασυναισθητα)
    Α, οκ...τυχερή είσαι που μπορείς να μπαίνεις στο ίντερνετ από τη δουλειά...Τί δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Καλημέρα σε όλους!

    Τελικά δεν τα κατάφερα ν' αντέξω ως τις 11 χθες το βράδυ οπότε πάλι ξύπνησα νωρίς...ίσως να τα καταφέρω σήμερα που δεν έχω να πάω πουθενά κι άρα δεν θα κουραστώ...
    Όποιος θέλει ας απαντήσει, έστω κι αργότερα, ευχαριστώ! Πάντα έχω ανάγκη να μιλάω, δεν αντέχω τη μοναξιά ειδικά όταν είμαι ψυχικά ευάλωτη...και φυσικά οι δικοί μου κοιμούνται τώρα κι ο Τζέρυ το ίδιο υποθέτω
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 4 of 252 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 17:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 20:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 05:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 16:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 16:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •