Είναι κανείς εδώ; - Page 186
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 186 of 261 FirstFirst ... 86136176184185186187188196236 ... LastLast
Results 2,776 to 2,790 of 3913
  1. #2776
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Δεν φταις εσυ...τα παρασιτα φταιγανε που δεν φτανει που θα σε εκλεβαν αποφασισαν ...ας σου σκοτωσουμε κ κατι που αγαπας.Να μην ειναι μια η κλωτσια ναναι δυο.Εχω φουντωσει
    Εκείνη ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου.. Έμεινα κυριολεκτικά χωρίς ΤΊΠΟΤΑ..
    Μόνο με 4 τοίχους που ούτε αυτοί ήταν δικοί μου.. Μεγάλη απώλεια
    Και το χειρότερο είναι ότι ξέρω πως υπέφερε με το δηλητήριο
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #2777
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εκείνη ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου.. Έμεινα κυριολεκτικά χωρίς ΤΊΠΟΤΑ..
    Μόνο με 4 τοίχους που ούτε αυτοί ήταν δικοί μου.. Μεγάλη απώλεια
    Και το χειρότερο είναι ότι ξέρω πως υπέφερε με το δηλητήριο
    Μα αυτο ειναι το χειροτερο οτι υπεφερε με την φολα.Και με ποιο δικαιωμα γενικα ριχνουν φολες;Με ποιο δικαιωμα αποφασιζεις να σκοτωσεις.;;Σκουπιδια του ελεους.Δεν μ αρεσουν οι κακιες αλλα ελπιζω να το βρουν μπροστα τους με τον χειροτερο τροπο.

  3. #2778
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Μα αυτο ειναι το χειροτερο οτι υπεφερε με την φολα.Και με ποιο δικαιωμα γενικα ριχνουν φολες;Με ποιο δικαιωμα αποφασιζεις να σκοτωσεις.;;Σκουπιδια του ελεους.Δεν μ αρεσουν οι κακιες αλλα ελπιζω να το βρουν μπροστα τους με τον χειροτερο τροπο.
    Ελπίζω να το έχουν βρει ήδη μπροστά τους μετά από τόσα χρόνια..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #2779
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ελπίζω να το έχουν βρει ήδη μπροστά τους μετά από τόσα χρόνια..
    Μακαρι...πραγματικα...

  5. #2780
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Άνθρωπος που ρίχνει φόλες και γενικά βασανίζει ζώα, έχει πολύ μεγάλο πρόβλημα και μπορεί κάποια στιγμή να σκοτώσει και άνθρωπο. Δυστυχώς έχω βρεθεί πολλές φορές στη δυσάρεστη θέση να χάσω ζώα αδέσποτα που φροντίζω έτσι. Είναι θλιβερό και εξοργιστικό! Το μόνο καλό είναι ότι κάποια στιγμή αγριέψαμε κάποιοι εδώ που μένω, είναι και κάποια πιο νέα παιδιά πλέον με άλλες αντιλήψεις σε θέσεις ευθύνης στον τοπικό δήμο κτλ και το φαινόμενο έχει μειωθεί πολύ. Γιατί παλιότερα τέτοιες συμπεριφορές είχαν την ανοχή κάτι αχαρακτήριστων βλαχοδήμαρχων κτλ....

  6. #2781
    george1520
    Guest
    Μια μερα βρήκα 15 αδεσποτους γάτους νεκρούς.. Στην αυλή μου.. Ταΐζεις τα ζώα, τα φροντίζεις και έρχεται ο κάθε μ.... Και αφαιρεί έτσι την ζωή τους.


    Λυπάμαι για την απώλεια σου @Μικρη ολλανδεζα

  7. #2782
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μικρή Ολλανδέζα έχω περάσει από τη θέση σου και ξέρω. Να σκέφτεσαι ότι τουλάχιστον έφυγε πλήρης ημερών και δεν ταλαιπωρήθηκε, εμένα ο καημένος ταλαιπωρήθηκε πολύ και έφυγε πριν την ώρα του, για την ακρίβεια του έκανα ευθανασία και άσε με, να μην τα θυμάμαι τώρα......

  8. #2783
    Σας ευχαριστω παιδια,με πηρε ο υπνος με τα ηρεμηστικα κ τωρα ξυπνησα κ ειδα τα ματια μου κι εχουν πρηστει απιστευτα λες κι εφαγα μπουνια.Να δω πως θα παω αυριο δουλεια ετσι οπως εγινα.Τωρα ξαναρχισα να κλαιω χωρις να το θελω.δε μπορω να το χωνεψω.Ουτε να την δω να την αγκαλιασω δεν προλαβα κ τωρα απλα δεν θα την ξαναδω.

  9. #2784
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Σας ευχαριστω παιδια,με πηρε ο υπνος με τα ηρεμηστικα κ τωρα ξυπνησα κ ειδα τα ματια μου κι εχουν πρηστει απιστευτα λες κι εφαγα μπουνια.Να δω πως θα παω αυριο δουλεια ετσι οπως εγινα.Τωρα ξαναρχισα να κλαιω χωρις να το θελω.δε μπορω να το χωνεψω.Ουτε να την δω να την αγκαλιασω δεν προλαβα κ τωρα απλα δεν θα την ξαναδω.
    Μικρή Ολλανδέζα, λυπάμαι πολύ που "έφυγε" το σκυλάκι σου... Σε καταλαβαίνω γιατί κι εμένα όταν πέθανε καθημερινή μια από τις γάτες μου πήρα άδεια δυο μέρες... Κουράγιο!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #2785
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μικρή Ολλανδέζα, λυπάμαι πολύ που "έφυγε" το σκυλάκι σου... Σε καταλαβαίνω γιατί κι εμένα όταν πέθανε καθημερινή μια από τις γάτες μου πήρα άδεια δυο μέρες... Κουράγιο!
    Σ ευχαριστω Κυκνε μου...

  11. #2786
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Σας ευχαριστω παιδια,με πηρε ο υπνος με τα ηρεμηστικα κ τωρα ξυπνησα κ ειδα τα ματια μου κι εχουν πρηστει απιστευτα λες κι εφαγα μπουνια.Να δω πως θα παω αυριο δουλεια ετσι οπως εγινα.Τωρα ξαναρχισα να κλαιω χωρις να το θελω.δε μπορω να το χωνεψω.Ουτε να την δω να την αγκαλιασω δεν προλαβα κ τωρα απλα δεν θα την ξαναδω.
    Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω... Και εγω την έχασα πριν λίγες μερες.. Ο πόνος δεν περιγράφεται, η απώλεια δεν συνηθίζεται.. Ανοίγω την πορτα και ακομη νομίζω θα τρέξει πανω μου, ξαπλώνω και την περιμένω να έρθει να κοιμηθεί μαζι μου.. Λενε ότι χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός...

    Λυπάμαι πολυ για την απώλεια σου!!

  12. #2787
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω... Και εγω την έχασα πριν λίγες μερες.. Ο πόνος δεν περιγράφεται, η απώλεια δεν συνηθίζεται.. Ανοίγω την πορτα και ακομη νομίζω θα τρέξει πανω μου, ξαπλώνω και την περιμένω να έρθει να κοιμηθεί μαζι μου.. Λενε ότι χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός...

    Λυπάμαι πολυ για την απώλεια σου!!
    Σ ευχαριστω πολυ...παρολο που εκλαψα πολυ κ ξεσπασα δεν μπορω να το συνειδητοποιησω ακομα.Και σε εσενα συλλυπητηρια....

  13. #2788
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω... Και εγω την έχασα πριν λίγες μερες.. Ο πόνος δεν περιγράφεται, η απώλεια δεν συνηθίζεται.. Ανοίγω την πορτα και ακομη νομίζω θα τρέξει πανω μου, ξαπλώνω και την περιμένω να έρθει να κοιμηθεί μαζι μου.. Λενε ότι χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός...

    Λυπάμαι πολυ για την απώλεια σου!!
    Κουράγιο και σ' εσένα... Λυπάμαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #2789
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κουράγιο και σ' εσένα... Λυπάμαι...
    Σε ευχαριστώ πολυ κυκνε μου!!

  15. #2790
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Σ ευχαριστω πολυ...παρολο που εκλαψα πολυ κ ξεσπασα δεν μπορω να το συνειδητοποιησω ακομα.Και σε εσενα συλλυπητηρια....
    Ευχαριστώ πολύ.. Γύρισα σπίτι πριν λίγο και απο συνήθεια την περίμενα να έρθει να με χαιρετήσει..έκανα να φάω και την περίμενω να έρθει δίπλα μου να ζητιανεψει φαγητό.. Δεν συνηθίζεται ρε γαμωτο...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •