Είναι κανείς εδώ; - Page 188
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 188 of 261 FirstFirst ... 88138178186187188189190198238 ... LastLast
Results 2,806 to 2,820 of 3913
  1. #2806
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ήδη έχω βάλει μερικά ρούχα μέσα και πιο μετά θα βάλω και τα υπόλοιπα, τώρα έφτιαξα έναν καφέ μήπως και χαλαρώσω... Θα δω με τι σειρά θα τα κάνω, δεν έχω αποφασίσει ακόμα...
    Σ' ευχαριστώ για την απάντηση, με καθησυχάζει κάπως η συζήτηση...
    Και εσύ καφέ? Έλα να το πιούμε μαζί
    Εγώ ξεχνάω πάντα ΜΑ ΠΆΝΤΑ τα καλλυντικά μου...Είναι επειδή τα χρησιμοποιώ πολύ μάλλον χαχα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #2807
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Οικογενειακως θα πάτε?
    Όχι όλη η οικογένεια... Εγώ με τον αδελφό μου θα φύγουμε και με κάτι φίλους...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #2808
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Και εσύ καφέ? Έλα να το πιούμε μαζί
    Εγώ ξεχνάω πάντα ΜΑ ΠΆΝΤΑ τα καλλυντικά μου...Είναι επειδή τα χρησιμοποιώ πολύ μάλλον χαχα..
    Ευχαρίστως!

    Δεν βάφεσαι; Εγώ αυτά τα έφτιαξα πρώτα στο νεσεσέρ... Πώς θα κυκλοφορήσω; Χα χα!!!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #2809
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όχι όλη η οικογένεια... Εγώ με τον αδελφό μου θα φύγουμε και με κάτι φίλους...
    Μια χαρά.. Ότι καλύτερο. Καθαρίζει και το μυαλό. Αλλάζεις παραστάσεις.. Κι εγω τέτοιες μέρες φεύγω και επιστρέφω Δευτέρα νύχτα..

  5. #2810
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ευχαρίστως!

    Δεν βάφεσαι; Εγώ αυτά τα έφτιαξα πρώτα στο νεσεσέρ... Πώς θα κυκλοφορήσω; Χα χα!!!
    Εντάξει δεν λέω ότι δεν βαφομαι καθόλου.. Απλά η δουλειά μου ήταν τέτοια που έπρεπε να είμαι πάντα βαμμένη..Και πλέον έχω βαρεθεί την όλη διαδικασία..Σκέφτομαι όμως αυτό που λες..Το πώς θα κυκλοφορησω χαχα..Και βαφομαι στις περιπτώσεις που βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη και σκέφτομαι "Πώς είσαι έτσι"
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #2811
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το γράφω εδώ μιας κι είναι το δικό μου θέμα αντί να συνεχίσω στο "τι σκέφτεστε;"...
    Το απόγευμα θα φύγω εκτός πόλης για μια δυο μέρες και μ' έχει πιάσει άγχος ότι δεν θα προλάβω να ετοιμάσω τα πράγματα μου και να κάνω μπάνιο, άγχος που ξέρω ότι είναι υπερβολικό γιατί έχω πολλές ώρες μπροστά μου αλλά παρόλα αυτά δεν μπορώ να σταματήσω να το νιώθω... Το γράφω εδώ μήπως με τη συζήτηση το εκλογικεύσουμε...
    Καλημέραααα!

    Καλησπέρα βασικά [emoji14]

    Αμα θέλεις κυκνε ετοιμάζουμε και μαζι την λθστα, εχω ταξιδέψει τοοοοσες φορες που εχω πάντα λίστα στο πορτοφόλι μου..
    Εγω το κολπο που κάνω είναι να εχω ήδη έτοιμα σύνολα στον μυαλό μου , για να μην παίρνω περιττά πράγματα.π.χ. Ένα συγκεκριμένο παντελόνι, με την μπλούζα, σακάκι, παλτο, παπούτσια που θα βάλω.
    Πως καταλήγω πάντα να παίρνω 2 βαλίτσες ρούχα, ειναι αλλο θέμα χαχαχα

  7. #2812
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το γράφω εδώ μιας κι είναι το δικό μου θέμα αντί να συνεχίσω στο "τι σκέφτεστε;"...
    Το απόγευμα θα φύγω εκτός πόλης για μια δυο μέρες και μ' έχει πιάσει άγχος ότι δεν θα προλάβω να ετοιμάσω τα πράγματα μου και να κάνω μπάνιο, άγχος που ξέρω ότι είναι υπερβολικό γιατί έχω πολλές ώρες μπροστά μου αλλά παρόλα αυτά δεν μπορώ να σταματήσω να το νιώθω... Το γράφω εδώ μήπως με τη συζήτηση το εκλογικεύσουμε...
    Αχ να φευγα κι εγω δυο μερουλες καπου,τυχερη...μην αγχωνεσαι σιγα...διακοπες πας...

  8. #2813
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μια χαρά.. Ότι καλύτερο. Καθαρίζει και το μυαλό. Αλλάζεις παραστάσεις.. Κι εγω τέτοιες μέρες φεύγω και επιστρέφω Δευτέρα νύχτα..
    Ναι, είναι πολύ καλά αν έχεις κάπου όμορφα να πας... Κι εμείς Δευτέρα θα γυρίσουμε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #2814
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εντάξει δεν λέω ότι δεν βαφομαι καθόλου.. Απλά η δουλειά μου ήταν τέτοια που έπρεπε να είμαι πάντα βαμμένη..Και πλέον έχω βαρεθεί την όλη διαδικασία..Σκέφτομαι όμως αυτό που λες..Το πώς θα κυκλοφορησω χαχα..Και βαφομαι στις περιπτώσεις που βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη και σκέφτομαι "Πώς είσαι έτσι"
    Κατάλαβα... Τι δουλειά αν επιτρέπεται;

    Χα χα, ναι, χρειάζεται λίγη περιποίηση...

    Τελικά τα πρόλαβα όλα (ευτυχώς) κι έχω ακόμα δυο ώρες μπροστά μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #2815
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημέραααα!

    Καλησπέρα βασικά [emoji14]

    Αμα θέλεις κυκνε ετοιμάζουμε και μαζι την λθστα, εχω ταξιδέψει τοοοοσες φορες που εχω πάντα λίστα στο πορτοφόλι μου..
    Εγω το κολπο που κάνω είναι να εχω ήδη έτοιμα σύνολα στον μυαλό μου , για να μην παίρνω περιττά πράγματα.π.χ. Ένα συγκεκριμένο παντελόνι, με την μπλούζα, σακάκι, παλτο, παπούτσια που θα βάλω.
    Πως καταλήγω πάντα να παίρνω 2 βαλίτσες ρούχα, ειναι αλλο θέμα χαχαχα
    Σ' ευχαριστώ για την προθυμία, θα σ' έχω υπόψη στο επόμενο ταξίδι γιατί τώρα τελείωσα...
    Ευτυχώς εμένα χώρεσαν σ' έναν σάκο γιατί θα είμαστε πολλά άτομα και δεν μπορούμε να πάρουμε από δυο βαλίτσες ο καθένας, δεν θα χωρέσουν στο αυτοκίνητο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #2816
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Αχ να φευγα κι εγω δυο μερουλες καπου,τυχερη...μην αγχωνεσαι σιγα...διακοπες πας...
    Ναι, είναι καλό που μπορώ να φύγω έστω και για λίγο...
    Αλλά είμαι γενικά αγχώδης...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #2817
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα... Τι δουλειά αν επιτρέπεται;

    Χα χα, ναι, χρειάζεται λίγη περιποίηση...

    Τελικά τα πρόλαβα όλα (ευτυχώς) κι έχω ακόμα δυο ώρες μπροστά μου...
    Δούλευα σε κέντρο αισθητικής προσώπου και σώματος..Όπως καταλαβαίνεις το βάψιμο δεν το γλυτωνα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #2818
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Δούλευα σε κέντρο αισθητικής προσώπου και σώματος..Όπως καταλαβαίνεις το βάψιμο δεν το γλυτωνα
    Ααα, μάλιστα...

    Ναι, έχεις δίκιο, σε τέτοιους χώρους επιβάλλεται το μακιγιάζ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #2819
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, είναι καλό που μπορώ να φύγω έστω και για λίγο...
    Αλλά είμαι γενικά αγχώδης...
    Να περασεις ομορφα ασε το αγχος...

  15. #2820
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Να περασεις ομορφα ασε το αγχος...
    Καλημέρα...

    Τι κάνεις;

    Εγώ γύρισα και πέρασα όντως καλά παρά το άγχος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •