Είναι κανείς εδώ; - Page 55
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 55 of 261 FirstFirst ... 545535455565765105155 ... LastLast
Results 811 to 825 of 3913
  1. #811
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    θα περασει, θα περασει... εγω ευχομαι και ελπιζω να ειναι καλυτερη αυτη η εβδομαδα απο την προηγουμενη, χι !
    Πέρασε αλλά ξαναήρθε...είχα βγει λίγο έξω με τη μαμά μου στα μαγαζιά αλλά τώρα που γύρισα άρχισα πάλι να νιώθω άσχημα ψυχολογικά, μ' έχει πιάσει ένα άγχος...πήρα ηρεμιστικό, να δω αν θα βοηθήσει...

    Εσύ είσαι ακόμα εδώ τώρα;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #812
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αντε Κυκνακο , βρηκες παρειτσα , και αξιολογη μαλιστα , απ οτι βλεπω ............... ωραια στα λεει η cc ......

  3. #813
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αντε Κυκνακο , βρηκες παρειτσα , και αξιολογη μαλιστα , απ οτι βλεπω ............... ωραια στα λεει η cc ......
    Συμφωνώ γι' αυτό την αναζητώ κιόλας...

    Αλλά κι ο nick τα λέει καλά, με ηρέμησε κάπως όπως είπα και στον ίδιο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #814
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ναι , κι ο Νικ , καλο παιδι δειχνει , παρακολουθω τελευταια , δεν πολυσυμμετεχω .........βαρεθηκα ...

  5. #815
    Κυκνακι καλημερα, ειχα λιγο δυσκολη μερα χθες μπορει να κανω λιγη αποχη απο το φορουμ μεχρι να κουβεντιασω και εγω με ειδικο γιατι περασα ενα συναισθηματικο δυσκολο βουνο, εχεις την ευχη μου για Καλη ημερα και να βαζεις πεισμα οτι στο τελος εμεις θα νικησουμε τους φοβους και οχι αυτοι εμας.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  6. #816
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Κυκνακι καλημερα, ειχα λιγο δυσκολη μερα χθες μπορει να κανω λιγη αποχη απο το φορουμ μεχρι να κουβεντιασω και εγω με ειδικο γιατι περασα ενα συναισθηματικο δυσκολο βουνο, εχεις την ευχη μου για Καλη ημερα και να βαζεις πεισμα οτι στο τελος εμεις θα νικησουμε τους φοβους και οχι αυτοι εμας.
    Καλησπέρα cc, λυπάμαι και που περνάς δύσκολα και που θ' απέχεις απ' το φόρουμ...θα μου λείψεις... Με ανακουφίζει να μιλάω μαζί σου...σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...Ελπίζω σύντομα να νιώσεις καλύτερα! ♥

    Ο Τζέρυ είναι λίγο αρρωστούλης, μάλλον θα τον πάει η μαμά μου στο γιατρό το απόγευμα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #817
    Σημερα αυριο εως και παρασκευη με κοβω πιο πολυ οφ λαιν ευτυχως που ο νικ ειναι καλοπροαιρετο παιδι οποτε δεν θα εισαι μοναχουλα... περαστικα στον τζερακο σουυυυυυ.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  8. #818
    Κυκνακι καλησπερα, εισαι εδω ? εισαι καλα ? τα γατουλινια ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #819
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Κυκνακι καλησπερα, εισαι εδω ? εισαι καλα ? τα γατουλινια ?
    Καλησπέρα cc, χαίρομαι που μπήκες τελικά... Πώς είσαι;

    Εγώ λίγο καλύτερα, λογικά με ωφέλησε κι η χθεσινή συνεδρία...και τα γατουλίνια καλά, τον Τζέρυ δεν τον πήγαμε ακόμα στον κτηνίατρο γιατί απ' ότι φάνηκε κάτι είχε με το στομάχι του γιατί έκανε εμετό και μετά ηρέμησε αλλά αν και τρώει θα προσπαθήσουμε να τον πάμε αύριο να τον ρίξει μια ματιά ο γιατρός...αν καθίσει γιατί σήμερα προσπαθούσε η μαμά μου να του δώσει ένα χάπι και την γρατζούνισε...ίσως να έχει κανένα χαλασμένο δόντι γιατί το στόμα του δεν μυρίζει και πολύ ωραία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #820
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα cc, χαίρομαι που μπήκες τελικά... Πώς είσαι;

    Εγώ λίγο καλύτερα, λογικά με ωφέλησε κι η χθεσινή συνεδρία...και τα γατουλίνια καλά, τον Τζέρυ δεν τον πήγαμε ακόμα στον κτηνίατρο γιατί απ' ότι φάνηκε κάτι είχε με το στομάχι του γιατί έκανε εμετό και μετά ηρέμησε αλλά αν και τρώει θα προσπαθήσουμε να τον πάμε αύριο να τον ρίξει μια ματιά ο γιατρός...αν καθίσει γιατί σήμερα προσπαθούσε η μαμά μου να του δώσει ένα χάπι και την γρατζούνισε...ίσως να έχει κανένα χαλασμένο δόντι γιατί το στόμα του δεν μυρίζει και πολύ ωραία...
    Εγω ειμαι λιγο ταλαιπωρημενο λογω ιατρικων θεματων αλλά τιποτα φοβερα σοβαρο, οποτε ολα παλεψιμα. Θετικη ενεργεια και παλη !!! Ειναι δυσκολο να τα βαλεις στο κλουβακι μετακινησης τα γατακια θελει να φορας κανα γαντι σκληρο κανα παλιο ρουχο που κ να φθαρει δε πειραζει, φοβουνται μωρε και αυτα και γρατζουνανε, Τι να κανουν ?
    Σε ειχα εγνοια και ηθελα να σου πω να μην ξεχνας τον κυκνο μου!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  11. #821
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Εγω ειμαι λιγο ταλαιπωρημενο λογω ιατρικων θεματων αλλά τιποτα φοβερα σοβαρο, οποτε ολα παλεψιμα. Θετικη ενεργεια και παλη !!! Ειναι δυσκολο να τα βαλεις στο κλουβακι μετακινησης τα γατακια θελει να φορας κανα γαντι σκληρο κανα παλιο ρουχο που κ να φθαρει δε πειραζει, φοβουνται μωρε και αυτα και γρατζουνανε, Τι να κανουν ?
    Σε ειχα εγνοια και ηθελα να σου πω να μην ξεχνας τον κυκνο μου!
    Καλημέρα cc και γρήγορα περαστικά! ♥

    Εγώ σήμερα δεν νιώθω και πολύ καλά γιατί δυστυχώς τον ξεχνάω τον κύκνο κάποιες φορές και χθες με πήρε ο ύπνος οπότε έχασα την βραδινή δόση φαρμάκων αλλά μόλις πήρα τα πρωινά οπότε ευελπιστώ να συνέλθω...πάντως χαίρομαι που είσαι εδώ γιατί θέλω παρεούλα...θα μείνω και μόνη αργότερα οπότε ας πάρω μια δόση τώρα που σε βρήκα...

    Θα δούμε τι θα κάνουμε με τον Τζέρυ...προς το παρόν με δάγκωσε γιατί τον πήρα αγκαλιά για να τον βγάλω στην αυλή, μάλλον ήθελε να βγει μόνος του...αλλά εγώ το έκανα για να μην κουραστεί να κατέβει τις σκάλες μιας κι έχει μια ηλικία...γάτες, αλλοπρόσαλλα πλάσματα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #822
    Μαρι βαζε υπενθυμισεις στο κινητο, κόλλα ποστ ιτ, καντο σε χρωμα ροζ να σου φτιαχνει την διαθεση και να μην ξεχνας και τις δοσολογιες σου. Καλημερουυυυδια.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  13. #823
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Μαρι βαζε υπενθυμισεις στο κινητο, κόλλα ποστ ιτ, καντο σε χρωμα ροζ να σου φτιαχνει την διαθεση και να μην ξεχνας και τις δοσολογιες σου. Καλημερουυυυδια.
    Μάλλον πρέπει να πάω για φτιάξιμο το ροζ κινητό μου και να φτιάξω μια υπενθύμιση με τίτλο: "ξύπνα μωρή, πάλι ξέχασες τα χάπια σου" ή κάτι τέτοιο
    Από κινητό προς το παρόν έχω ένα παλιό nokia, το καλό μου είναι sony ericsson zylo, αυτό εδώ:


    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #824
    Χαχα, γεια σου βρε κυκνακο μου με εκανες και χαμογελασα, βαζε υπενθυμισεις με μια ευχαριστη μελωδια, ετσι καπως θα προλαβαινεις αυτους τους ξαφνικους υπνους, σε νιωθω και εμενα πολλες φορες μου εχει τυχει να ξεραθω στον υπνο αποτομα, οποτε εφαρμοσα αυτο το συστημα εαν ενιωθα ετοιμη προς υπνο πλευρα... εβαζα ενα ξυπνητηρι. Ελα θα το τακτοποιησουμε και αυτο!!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  15. #825
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Χαχα, γεια σου βρε κυκνακο μου με εκανες και χαμογελασα, βαζε υπενθυμισεις με μια ευχαριστη μελωδια, ετσι καπως θα προλαβαινεις αυτους τους ξαφνικους υπνους, σε νιωθω και εμενα πολλες φορες μου εχει τυχει να ξεραθω στον υπνο αποτομα, οποτε εφαρμοσα αυτο το συστημα εαν ενιωθα ετοιμη προς υπνο πλευρα... εβαζα ενα ξυπνητηρι. Ελα θα το τακτοποιησουμε και αυτο!!!
    Χαίρομαι...

    Επίσης τώρα πείθομαι ακόμα περισσότερο ότι πρέπει να φτιάξω το κινητό μου γιατί απ' όσο θυμάμαι έχει πολλές ωραίες μελωδίες...
    Μακάρι να το τακτοποιήσουμε μήπως και βελτιωθεί η διάθεση μου αρκετά...εγώ χθες δεν τα πήρα γιατί είχα ξαπλώσει νωρίς και θεώρησα ότι θα σηκωθώ, έτσι σκόπευα αλλά αποκοιμήθηκα τελικά...

    Τώρα παίρνω τηλέφωνο τη θεία μου για κάτι βιαστικό αλλά δεν το σηκώνει κι αγχώνομαι...μέχρι τι ώρα κοιμάται πια;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •