Είναι κανείς εδώ; - Page 161
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 161 of 282 FirstFirst ... 61111151159160161162163171211261 ... LastLast
Results 2,401 to 2,415 of 4229
  1. #2401
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    berlin
    Posts
    101
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:37.

  2. #2402
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης...
    Δε σου λεω να φυγεις απο το φορουμ. Επειδη οι διαχειριστες τα αφηνουν ολα αυτα να συμβαινουν για δυο μερες καθε φορα, λεω απλα να ξεσυνδεθεις και να επιστρεψεις οταν τουλαχιστον θα εχει γινει το μπαν. Την πληρωνεις εσυ επειδη δε γινεται διαχειριση. Κλεισε το φορουμ για να προστατευσεις τον εαυτο σου και ξαναελα σε κανα δυο μερουλες να εχεις ηρεμησει.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:37.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #2403
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σταμάτησα λουλούδι, αυτό ήταν το τελευταίο που της έγραψα όπως είπα και στον έλις...Την έκανα μπλοκ...απλά ήθελα να δω μήπως θέλατε κι εσείς να φύγω...

    Να σας ρωτήσω κάτι; Μπορείτε να μείνετε λίγο ακόμα; Ακόμα δεν με έπιασαν τα φάρμακα...
    Εγω εδω ειμαι.......σου κανω παρεουλα....εννοειται οτι δεν θελουμε να φυγεις!!

  4. #2404
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,542
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:38.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #2405
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    berlin
    Posts
    101
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:38.

  6. #2406
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,542
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Εγω εδω ειμαι.......σου κανω παρεουλα....εννοειται οτι δεν θελουμε να φυγεις!!
    Σ' ευχαριστώ λουλούδι... ♥ Αφού το λέτε εσείς θα κάτσω, να πω κάτι τώρα που ήθελα πριν αλλά το ξέχασα, αν φύγω ξαφνικά θα είναι λογικά γιατί θα με έχουν πιάσει τα φάρμακα και καμιά φορά με ζαλίζουν, μην τρομάξεις, ναι;

    Αλλά πες μου τελικά, είναι ανάγκη να το ξανακάνω; Δε θέλω πια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #2407
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    berlin
    Posts
    101
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:38.

  8. #2408
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σ' ευχαριστώ λουλούδι... ♥ Αφού το λέτε εσείς θα κάτσω, να πω κάτι τώρα που ήθελα πριν αλλά το ξέχασα, αν φύγω ξαφνικά θα είναι λογικά γιατί θα με έχουν πιάσει τα φάρμακα και καμιά φορά με ζαλίζουν, μην τρομάξεις, ναι;

    Αλλά πες μου τελικά, είναι ανάγκη να το ξανακάνω; Δε θέλω πια...
    Μην ευχαριστεις.......Ενταξει, δεν τρομαζω αλλο, ευχομαι να εισαι καλα μονο και να μην πεθανεις που λες....Τι να ξανακανεις; Να παρεις χαπι; Οχι, να μην παρεις αλλο, αρκετα πηρες!!!!!

  9. #2409
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,542
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Μην ευχαριστεις.......Ενταξει, δεν τρομαζω αλλο, ευχομαι να εισαι καλα μονο και να μην πεθανεις που λες....Τι να ξανακανεις; Να παρεις χαπι; Οχι, να μην παρεις αλλο, αρκετα πηρες!!!!!
    Όχι, δεν εννοούσα να πάρω κι άλλο χάπι...καλά δεν είμαι, φοβάμαι εκείνον...γι' αυτό και δεν ξαπλώνω ακόμα γιατί όταν τον φοβάμαι έρχεται στα όνειρα μου...αυτό που εννοώ αν πρέπει να ξανακάνω είναι αν πρέπει να ξανακάνω σεξ...δε θέλω...δε θέλω καθόλου και με τρομάζει η ιδέα πολύ...και μόνο σαν ιδέα που αναφέρθηκε μ' έχει ταράξει πάρα πολύ και δεν μπορώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #2410
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όχι, δεν εννοούσα να πάρω κι άλλο χάπι...καλά δεν είμαι, φοβάμαι εκείνον...γι' αυτό και δεν ξαπλώνω ακόμα γιατί όταν τον φοβάμαι έρχεται στα όνειρα μου...αυτό που εννοώ αν πρέπει να ξανακάνω είναι αν πρέπει να ξανακάνω σεξ...δε θέλω...δε θέλω καθόλου και με τρομάζει η ιδέα πολύ...και μόνο σαν ιδέα που αναφέρθηκε μ' έχει ταράξει πάρα πολύ και δεν μπορώ...
    Οχι, δεν ειναι αναγκη να ξανακανεις!! Να βρεις μια εμπιστη φιλη η καποια ξαδερφη να συγκατοικησετε, να εχεις μια παρεουλα! Και σεξ δεν χρειαζεται να ξανακανεις ποτε! Αγορι μονο αν εχει προβλημα μπορεις να βρεις και να μην κανετε σεξ! Και αυτο παιζει! Παντως μην σκεφτεσαι αρνητικα, ολα καλα θα πανε! Αρκει να σκεφτεσαι θετικα, ολα μες στο μυαλο σου ειναι! Και να βρεις σωστους ανθρωπους, αυτο μετραει, αληθεια, οι γονεις σου δεν σε υποστηριζουν;

  11. #2411
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    berlin
    Posts
    101
    λουλουδι γινετε χειριστικη και δεν την βοηθας αν της χαιδευεις τα αυτια.ξερω ακουγομαι σκληρη αλλα ειναι χειροτερο αν την πας ετσι.σε χειριζεται για να γινει το δικο της

  12. #2412
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,542
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Οχι, δεν ειναι αναγκη να ξανακανεις!! Να βρεις μια εμπιστη φιλη η καποια ξαδερφη να συγκατοικησετε, να εχεις μια παρεουλα! Και σεξ δεν χρειαζεται να ξανακανεις ποτε! Αγορι μονο αν εχει προβλημα μπορεις να βρεις και να μην κανετε σεξ! Και αυτο παιζει! Παντως μην σκεφτεσαι αρνητικα, ολα καλα θα πανε! Αρκει να σκεφτεσαι θετικα, ολα μες στο μυαλο σου ειναι! Και να βρεις σωστους ανθρωπους, αυτο μετραει, αληθεια, οι γονεις σου δεν σε υποστηριζουν;
    Με ανακουφίζει λίγο αυτό...θα προσπαθήσω να το σκέφτομαι απόψε...και να καταφέρω να ηρεμήσω ολοκληρωτικά κι αύριο να είναι σαν να μη συνέβη τίποτα...δεν θέλω να θυμάμαι τίποτα πια...

    Ναι, οι γονείς μου κάνουν ότι μπορούν πια απλά μερικές φορές είναι δύσκολα...μερικές φορές είναι πιο εύκολο εδώ που πολλοί περνάτε παρόμοιες καταστάσεις και καταλαβαίνετε...

    Πω πω, ακόμα δεν με έχουν πιάσει αρκετά...τι ταλαιπωρία απόψε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #2413
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by stellagr View Post
    λουλουδι γινετε χειριστικη και δεν την βοηθας αν της χαιδευεις τα αυτια.ξερω ακουγομαι σκληρη αλλα ειναι χειροτερο αν την πας ετσι.σε χειριζεται για να γινει το δικο της
    Δεν εχεις καταλαβει τι περναει........Εχει περασει πολυ δυσκολα, εχει κανει αποπειρες στο παρελθον και ειναι μονη της..........δεν ειναι και λιγα αυτα και με το να της τα χτυπαμε ετσι δεν της κανουμε καλο........σε παρακαλω πολυ ασε να ηρεμησει το θεμα..........

  14. #2414
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Με ανακουφίζει λίγο αυτό...θα προσπαθήσω να το σκέφτομαι απόψε...και να καταφέρω να ηρεμήσω ολοκληρωτικά κι αύριο να είναι σαν να μη συνέβη τίποτα...δεν θέλω να θυμάμαι τίποτα πια...

    Ναι, οι γονείς μου κάνουν ότι μπορούν πια απλά μερικές φορές είναι δύσκολα...μερικές φορές είναι πιο εύκολο εδώ που πολλοί περνάτε παρόμοιες καταστάσεις και καταλαβαίνετε...

    Πω πω, ακόμα δεν με έχουν πιάσει αρκετά...τι ταλαιπωρία απόψε...
    Ναι, καταλαβαινω.........μην χαλιεσαι.........ολοι μας περναμε δυσκολα αλλα δεν υπαρχει λογος να σκεφτεσαι το παρελθον......ακομα και αν στο θυμιζουν οι αλλοι, εσυ πρεπει να το απωθεις........πρεπει να αναπτυξεις μηχανισμους αμυνας!!! Μονο εσυ ξερεις ποιο ειναι το καλο σου, εφαρμοσε το, και μη δινεις αξια στα λογια κανενος!! Ουτε στα δικα μου αν σε πληγωνουν........ποτε δεν ξερει ο αλλος τι εχεις μεσα στην ψυχη σου, μονο εσυ ξερεις, και μονο εσυ ξερεις να σε γιατρεψεις!! Εμεις ειμαστε εδω μονο να σου πουμε τα πραγματα απο την δικη μας αποψη και να σου κραταμε παρεουλα, ετσι θα μας βλεπεις!

  15. #2415
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    berlin
    Posts
    101
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-09-2017 at 16:39.

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •