Είναι κανείς εδώ; - Page 250
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 250 of 274 FirstFirst ... 150200240248249250251252260 ... LastLast
Results 3,736 to 3,750 of 4099
  1. #3736
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα Σπουργίτι...

    Τι κάνεις;

    Για τον γατούλη τα σκέφτομαι αυτά που λες απλώς είναι ακόμα φρέσκια η απώλεια... Με τον καιρό θα νιώσω καλύτερα πιστεύω...

    Δεν νιώθω ιδιαίτερα καλά ούτε και τώρα... Έχω υπερένταση... Ξέρω μόνο μια αιτία, ίσως να υπάρχουν κι άλλες που δεν μπορώ να διακρίνω... Έλεγα να περιμένω ως την Δευτέρα για να σας το πω που θα βγούνε οι αναλυτικές εξετάσεις αίματος αλλά δεν μπορώ να το κρατήσω άλλο μέσα μου, θα σκάσω! Η σκυλίτσα του αδελφού μου έχει καλαζάρ... Θα το αντιμετωπίσουμε, υπάρχει θεραπεία αλλά στεναχωρήθηκα...

    Ναι, βγήκα από το σπίτι για καφέ πριν λίγες μέρες... Όσο για ταινία, είδα μία χθες στο netflix αλλά δεν μου άρεσε... Βιβλίο έχω καιρό να πιάσω στα χέρια μου γιατί δυσκολεύομαι να συγκεντρωθώ... Όμως βάζω κι ακούω μουσική που μ' αρέσει κι αυτό με χαλαρώνει κάπως...
    Είναι πολλά τα σκυλάκια με Λεισμάνια στην Ελλάδα. Και πολλά απο αυτά ζουνε φυσιολογικά για χρόνια μετά τη διάγνωση τους. Θα το αντιμετωπίσετε κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε.

    Στέλνω θετική σκέψη

  2. #3737
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,367
    Για σου κύκνος όλα θα πάνε καλά, το λέω σε άλλους για να το ακούσω εγώ.

  3. #3738
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ο ρακιτζής κι μενα ειναι απο τους αγαπημένους μου τραγουστες μου θυμιζει τα παιδικα μου χρονια που τοτε ακούγονταν πολυ τα τραγούδια του . αυτο εδω το τραγούδι πολυ ωραιο ευγε !!


    https://www.youtube.com/results?sear...4%CE%BF%CF%85+
    Καλημέρα άσπεργκερ, τι κάνεις;

    Ο Ρακιντζής έχει πολλά ωραία τραγούδια όντως

    Εγώ περιμένω το βράδυ ακόμα κάτι αποτελέσματα για την σκυλίτσα που θα δείξουν αν έχουν πειραχτεί τα νεφρά και το συκώτι... Ευχήσου μας καλή τύχη!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #3739
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Είναι πολλά τα σκυλάκια με Λεισμάνια στην Ελλάδα. Και πολλά απο αυτά ζουνε φυσιολογικά για χρόνια μετά τη διάγνωση τους. Θα το αντιμετωπίσετε κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε.

    Στέλνω θετική σκέψη
    Καλημέρα Σπουργίτι!

    Τι κάνεις εσύ;

    Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά! Απόψε θα βγούνε τα αποτελέσματα που θα δείξουν αν έχει πειραχτεί το συκώτι ή τα νεφρά κι έχω αγωνία... Μακάρι να είναι αρνητικά!

    Την χρειαζόμαστε την θετική σκέψη, να 'σαι καλά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #3740
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Για σου κύκνος όλα θα πάνε καλά, το λέω σε άλλους για να το ακούσω εγώ.
    Καλημέρα Ανδρέα!

    Μακάρι να έχεις δίκιο! Καλά κάνεις και το λες μπας και πάρουμε λίγη αισιοδοξία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #3741
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Κύκνος ναι ακουω γενικά πολυ μουσικη κι ετσι τραγουδια κι του 80 κι 90 οσο για αυτο που μου λες κι το δικο μας σκυλι ειχε καλαζαρ εκανε θεραπειες χρονια με το ζιλαπουρ ενα φαρμακο που το δινουν σε καρκινοπαθείς . εύχομαι ολόψυχα να παν ολα καλα να βγουν μια χαρα οι εξετάσεις για το μικρο φιλαρακι σου κι συντροφακι .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #3742
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Καλημέρα παιδιά!

    Τα αποτελέσματα της σκυλίτσας βγήκαν σήμερα τελικά κι ευτυχώς δεν έχει πειραχτεί κανένα όργανο, ούτε τα νεφρά ούτε το συκώτι! Ουφ! Μου έφυγε ένα βάρος... Δεν νιώθω εντελώς καλά ούτε πάλι αλλά ξαλάφρωσα κάπως σε σχέση με πριν... Σας ευχαριστώ όλους για την συμπαράσταση όσο περίμενα, με βοήθησε πολύ! ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #3743
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    ετσι πολυ ωραια αυτα τα νεα για το μικρο φιλαρακι σου ειν οκ στις εξετασεις του αυτο που εχει θεραπεύεται του δινεις ενα φαρμακο κι ζει αρκετα καλα . οταν εχει καλαζαρ ενα ζωο πρεπει να προσεχουμε τη σκνιπα φλεβοτομο αυτο μπορει να κολλησει στον ανθρωπο πρεπει να φορανε οι ανθρωποι εντομοαπωθητικο κι στο ζωο να βανουν παλι απωθητικο για κουνουπια .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  9. #3744
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,367
    Κύκνος τι αγαπάς πιο πολύ τα σκυλιά η της γάτες;

  10. #3745
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα παιδιά!

    Τα αποτελέσματα της σκυλίτσας βγήκαν σήμερα τελικά κι ευτυχώς δεν έχει πειραχτεί κανένα όργανο, ούτε τα νεφρά ούτε το συκώτι! Ουφ! Μου έφυγε ένα βάρος... Δεν νιώθω εντελώς καλά ούτε πάλι αλλά ξαλάφρωσα κάπως σε σχέση με πριν... Σας ευχαριστώ όλους για την συμπαράσταση όσο περίμενα, με βοήθησε πολύ! ♥

    Μπράβο ρε Κύκνε έλα να συμβαίνουν και ευχάριστα! Να την κακομάθετε την σκυλίτσα σας σήμερα αφού σας κατατρόμαξε.

    Να σε προσέχεις κ εσένα , ελπίζω να νιώσεις καλύτερα σύντομα <3

  11. #3746
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ετσι πολυ ωραια αυτα τα νεα για το μικρο φιλαρακι σου ειν οκ στις εξετασεις του αυτο που εχει θεραπεύεται του δινεις ενα φαρμακο κι ζει αρκετα καλα . οταν εχει καλαζαρ ενα ζωο πρεπει να προσεχουμε τη σκνιπα φλεβοτομο αυτο μπορει να κολλησει στον ανθρωπο πρεπει να φορανε οι ανθρωποι εντομοαπωθητικο κι στο ζωο να βανουν παλι απωθητικο για κουνουπια .
    Καλησπέρα Άσπεργκερ, τι κάνεις;

    Ναι, την ξεκίνησε την θεραπεία της... Αναθάρρησα που αντιμετωπίζεται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #3747
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Κύκνος τι αγαπάς πιο πολύ τα σκυλιά η της γάτες;
    Γενικά πιο πολύ τις γάτες γιατί από μικρό κοριτσάκι είχαμε γάτα για κατοικίδιο... Αλλά αγαπώ και τα σκυλιά και κυρίως το συγκεκριμένο που το ζω κι έχουμε δεθεί... Εσύ;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #3748
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,481
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μπράβο ρε Κύκνε έλα να συμβαίνουν και ευχάριστα! Να την κακομάθετε την σκυλίτσα σας σήμερα αφού σας κατατρόμαξε.

    Να σε προσέχεις κ εσένα , ελπίζω να νιώσεις καλύτερα σύντομα <3
    Είμαι πολύ χαρούμενη που τα νέα είναι καλά! Χαλάλι η τρομάρα...

    Προσπαθώ να με προσέχω όσο μπορώ, προχθές βγήκα για καφέ και σινεμά και πέρασα καλά...
    Απλώς με ενοχλεί το ότι νιώθω θλίψη κι άγχος χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τι ακριβώς φταίει αφού η σκυλίτσα θα γίνει καλά...

    Μου έχει δημιουργηθεί και μια επιθυμία τις τελευταίες μέρες, θέλω να στείλω e mail στον πρώην μου μ' αυτό το τραγούδι:



    Δεν θα το κάνω γιατί δεν πρέπει αλλά το θέλω πολύ... Το λέω σ' εσάς μήπως κι έτσι πάψω να το σκέφτομαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3749
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    πολυ ωραια τωρα αυτο ξεκινά θεραπεια που θα συντηρεί το πρόβλημα να μην υποτροπιάσει κι ετσι θα εχει μια καλη ζωη το μικρο φιλαρακι σου θελει προσοχη κι στην τροφή του .

    στελνω κατι που θα αρεσει σίγουρα !!!!!!!!!!!!!!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=oXWxDQsK184
    Last edited by asperger39; 14-03-2024 at 18:43.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #3750
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είμαι πολύ χαρούμενη που τα νέα είναι καλά! Χαλάλι η τρομάρα...

    Προσπαθώ να με προσέχω όσο μπορώ, προχθές βγήκα για καφέ και σινεμά και πέρασα καλά...
    Απλώς με ενοχλεί το ότι νιώθω θλίψη κι άγχος χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τι ακριβώς φταίει αφού η σκυλίτσα θα γίνει καλά...

    Μου έχει δημιουργηθεί και μια επιθυμία τις τελευταίες μέρες, θέλω να στείλω e mail στον πρώην μου μ' αυτό το τραγούδι:



    Δεν θα το κάνω γιατί δεν πρέπει αλλά το θέλω πολύ... Το λέω σ' εσάς μήπως κι έτσι πάψω να το σκέφτομαι...
    Τι ταινία είδατε?

    Μάλλον είναι το αρχικό αγχος που παραμένει ακόμη και το νιώθεις, σιγά σιγά θα νιώσεις καλύτερα πιστεύω...

    Μελαγχολικός ο στίχος που ήθελες να στείλεις. Καλύτερα όμως να στέλνεις εδώ τις αφιερώσεις παρα να στελνεις σε αυτον και να σκαλίζεις το παρελθον. Έχεις μάθει νεα του ολα αυτά τα χρόνια?

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •