Είναι κανείς εδώ; - Page 265
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 265 of 276 FirstFirst ... 165215255263264265266267275 ... LastLast
Results 3,961 to 3,975 of 4138
  1. #3961
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,724
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    συμφωνω αλλα εμεις που θελουμε συναισθημα ουσια μενουμε καλακες στο τελος. και εγω δεν ηθελα να το παραδεχτωαλλα τελικα ετσι ειναι.γιαυτο και εγω δεν μπορεσα να κανω τιποτα εν τελει. ηξερα οτι μπορω και ξερω να αγπω αληθινα και ηθελα να το δειξω και εμπρακτα γτ στην αγαπη δεν φτανει να καιγεται η καρδια σου. πρεπει να ξες και να το δεινχεις και αυτο ειναι τεχνη. για μενα η τεχνη της αγαπης η του να αγαπας.

    και δεν εψαχνα κατι αμαν οπως το βλεπουν καποιοι με επιπεδα και μαλακιες ρε γαμωτο. μια απλη γλυκια και τρυφερη κοεπλα μονο ηθελα. θυλυκια. μετριουθ ναστηματος. τωρα με τα κιλα δν εχω θεμα αρκει ν αμην παραπαει. θα μου πειτε λαθος που το σκευτωμαι ετσι αλλα επειδη εγω ειμαι αρκετα λεπτος και μια ζωη ημουν φιτ σε γενικες γραμμες εε ναι σαν ιδεα τοχω εστι στο μυαλο μου. τεσπα. σαν ντυσημο μου αρεσει το ομορφα απλο οχι το ξεκολο απαραιτητα μπορει ναναι σε καποιρς στηγμες ελαφρος πορκλητικο αλλα κυριος ναναι ομοερφο σαν ρουχο. επεισης δινω πολυ βαση σε παπουτσι και μαλλι στην γυναικα. και οχι τοοσ αν και τι κωλο και στηθος εχει. και κυριος να μπορω να την κανω χαρουμενη. γτ αυτο γεμιζει και εμενα. τα πολυ ψηλοτακουνα δεν μαρεσουν πλην ελαχιστων εξαιρεσεων παλι. και κυριος δεν θελω νυχια μεγαλα. φτιαξτα κανε οτι θες ομορφα ναι μπραβο αλλα οχι προσθετικα σαν το γερακι χαχαχα να μπορει να κανει μια δυο κινησεις σαν ανθρωπος. ωραια σας ειπα και τα στανταρ μου στοις γυναικες.
    δηλαδη, οσο το σκεφτηκες, οσο το παλεψες, οσο το συζητησες/ διαβασες κλπ, εσυ κατεληξες οτι δεν εχεις μια σχεση με μια κοπελα, επειδη κατεχεις την τεχνη της αγαπης.
    μαλιστα.....

    δεν ειναι λαθος να εχεις προτιμησεις σε γυναικες που σε ελκυουν, βεβαια εισαι τοσο αναλυτικος, που σκεφτεται κανεις οτι περιγραφεις καποια συγκεκριμενη... οπως και να χει ομως, ουτε αυτο ειναι λαθος. οι περισσοτεροι εχουμε τις προτιμησεις μας και ακομα κι αν παρακλινουμε καποτε απο αυτες, λογω αλλων προσοντων η καταστασεων, προτιμησεις παντα υπαρχουν.

    το προβλημα ειναι οτι νομιζεις οτι δεν τα εχεις καταφερει, επειδη εχεις τοσο πολλα προσοντα και τοσο πολλα να προσφερεις στην αγαπη...
    γενικα να το πω, οταν καπου δεν μπορουμε να τα καταφερουμε, καποια ελλειψη φταιει. οχι καποιο προσον...
    νομιζω, πρεπει να το ψαξεις περισσοτερο το μεριδιο ευθυνης σου και να μην επαναπαυθεις στην πεποιθηση σου οτι δεν εκτιμαται αρκετα το οτι ξερεις να αγαπας...

  2. #3962
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,803
    Αυτός καλά δεν την παλεύει οι άλλες που θέλουν DNA καταγωγή κλπ είναι καλύτερες??

  3. #3963
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,803
    Αδερφέ το όνειρο μου από μικρό παιδί είναι να μάθω πως με βλέπουν οι γυναίκες γιατί δε με θέλουν έμαθα τελικά στα 45 μου δεν σου κάνω πλάκα τώρα το έμαθα

  4. #3964
    ελα ρεντεμι. σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου γτ μαρεσε που προσπαθεις να μου δειξεις τα λαθοι μου. οντος κατι τεοιο θα παιζει. βασικα ειμαι ατομο που θελω και μπορω να αγαπησω πραγματικα και ενοω τουλαχιστον να το νιωσω στην καρδια και να θελω την γυναικα να την νιοωθω σαν σπιτι μου οταν ειματε μαζι ακομ ακαι στου διαολου την μανα να βρισκωμαστε. μπορω ναμαι πολυ αφωσιωμενος πιστευω και το ξερω. ομως απο την τεχνη οπως ειπα με την ενοια ν ατην εξωτερικευσεις την αγαπη και το νοιαξημο ειδικα να το κανεις και σωστα προσεχωντας λαθος σημεια πανω στην συμπεριφορα νομιζω δεν τοχω και τοσο λογο ελειψης εμεπιριων, ομως αοκμα και τα απλα που βγαινουν φυσικα αν ειναι αληθινα δεν φτανουν για να μεταδωσουν στο αλλο προσωπο την αγαπη μου? παραδειγμα να τις κραταω τα πραγματα να θελω να ειμαστε μαζι. να γεμιζω παντα τον ευελθρο μου χρονο προσπαθωντας να βρω χρονο για να περναω μαυτην, απλα κατι να σημειωσω εδω. μια απαθιτηση που εχουν τα περισωτερα κοριτσια ειναι να σας μηλαμε συνεχεια η να σανς κανουμε να γελατε συνεχεια ακομα και αν δεν γινεται καποιες φορες παραδειγμα να μην εχουμε να πουμε κατι καποιες φορες. δλδ δεν μπορουμε απλα να καθωμαστε αγκκαλια και να ψιθηριζουμε καποια λιγα λογια αραια και που καποιες φορες ενοω κμαι αυτο. ειδικα εγω ειμαι ατομα που δεν τοχω γενικα να μηλαω ασκοπα.

    οσο για τα χαρακτηριαστικα που λεω ναι εινια οντος λες και περιγραφω καποια. δεν ξερω γιατι αλλα απο πιο νεος ειχα φτιαξει μια εικονα στο μυαλο μου σχετικα με το προτυπο γυναικας που θαθελα περισωτερο και ειχα κουμπωσει πανω σε αυτην ολλα τα χαρακτιριστικα που αν ειχε αυτην θα ηταν καταληλη για μενα. δλδ σαν τον οροσκοπο χαρακτιριστικων. τωρα αυητη ειναι μια πολυ εξανηδεικευμενη μορφη που την εχω σαν μετρο συγκρησης, δλδ εξω στην πραγματικωτητα ξερω εινια πασα φυσιν αδυνατο να βρω ιδια ομως απλα οταν θα γυρναω στον κοσμο και στη νζωη απο εδω και εκει απο αυτες που θα δω οσο περισωτερο ανταποκρινεται καποια σε αυτα τα στανταρ τοσο πιο πολυ θα νιωσω ερωτευμενος. και τωρα φενεταισαν να κρινω την αλλη εξωτερικα ομως εχω εχω αναλωγα στανταρ και ως προς το ποιον και τον χαρακτιρα λιγο πολυ που θελω αλλα επειδη δεν ειναι ολα τοσο απολυτα και για να τα πω ολα πρεπει να γραψω εκθεση και βαριεμαι ας μεινουμε σαυτα.

    τριτο και τελευταιο που θελω να πω ειναι πως και εγω ελληψης εμπιριων οσον αφορα μια θεμητη προσωπικοτητα που μπορει βνα ριχνει γκομενες και να κανει σχεσεις. κυριος θαλεγα οτι ημουν ανεκαθεν μαζεμενος και στο νοημα μπηκα σε μεγαλη ηλικια. συν το οτι και τα προηγουμενα χρονια ειχα ευκαιριες και φλερτ ακομα. ενοω απο κοπελες προς σε μενα δλδ καποιο ενδοαφερον ξεκαθαρα. ομως με ανχωνε αυτο και εγω μπλοκαρα τον εαυτο μου φερωμουν λες και δεν ηθελα ενω ηθελα. να σημειωσω εδω οτι εξωτερικα ειμια εμφανισημο ατομο. δν ειχα τετοιο θεμα και εργατικος. επεισης για να προχωρησω σεξουαλικα θελω προτα να το κανω εικονα το μυαλο μου και αν μαρεσει αυτο τοτε μονο θα προχωρισω. ακομα και πιο μικρος με εντονες καυλες δεν μπορεσα ποτε να τις ικανοποησω πανω σε καποια. οπως εκαναν και κανουν τα περισωτερα νεαρα αγορια στην εφηβεια.

    πολυ σημαντικο που βοηθησαν οι ψυχολογοι ολα αυτα τα χρονια και καταλαβα τοσο καλυτερα τον εαυτο μου οσο και το γεγονος οτι χρειαζωμουν και εγω ενα ψυχολογικο ξεκλειδωμα στο ν αναοιχτω ψυχικα προς μια γυναικα για να μπορω να δεσω μετα και να κανω και σχεσεις. και εγω μια ζωη ειχα συνηθησει τον αρνιτισμο και τον ειχα για φυσιολογικο σε βαθμο που εβλεπα αλλα εφηβα παιδια να γελκανε να χερωνται και να αγαπανε και εγω λκεω τι σκατα μαγεια τα κανουν τα νεαρα τοτε κοριτσια και τις ριχνουν τοσο ευκολα η γενικα και τα κοριτσια οπου ελεγαν οτι συνεχος οι αντρες τις κοροιδευουν και καταφερνουν ευκολα να γαμησουν και μετα τους βαπτιζαν ολλους μαλακες χαχαχ. τελος παντων. περασμενα ξεχασμενα αυτα. εμενα με νοιαζουν τα ωρινα η τα προσφατα χρονια.

  5. #3965
    παντος ρεντεμι ηθελα να σου πω πως απο τα λεγωμενα σου συμπεραινω οτι ειναιν ατομο που εισαι οκ ψυχολογικα. φενεσαι για ατομο που μπορει αυτο που λεμε να κρατησει ορθιο τον εαυτο της. εχεις και μια αυτοπεπειθηση σε νορμαλ βαθμο εχεις και τον καθετο λογο και τον αυστηρο οταν νομιζεις τελος παντων οτι πρεπει. σηγουρα δεν θασαι νεαρης ηλικιας. απλα θελω να πω δεν φαινεσαι για ατομο που εχει καποια ψυχολογικη δυσκολια αλλα παρολα αυτα εισαι πολλα χρονια εδω μεσα. αα υποψιαζωμαι οτι θα εχεις και μαχιτηκο μπνευμα. θελω να καταληξω στο οτι αν εισαι τοσα χρονια εδω κυριος για να βοηθας αλλους τοτε σου αξιζουν πολλα μπραβο.

  6. #3966
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,724
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    ελα ρεντεμι. σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου γτ μαρεσε που προσπαθεις να μου δειξεις τα λαθοι μου. οντος κατι τεοιο θα παιζει. βασικα ειμαι ατομο που θελω και μπορω να αγαπησω πραγματικα και ενοω τουλαχιστον να το νιωσω στην καρδια και να θελω την γυναικα να την νιοωθω σαν σπιτι μου οταν ειματε μαζι ακομ ακαι στου διαολου την μανα να βρισκωμαστε. μπορω ναμαι πολυ αφωσιωμενος πιστευω και το ξερω. ομως απο την τεχνη οπως ειπα με την ενοια ν ατην εξωτερικευσεις την αγαπη και το νοιαξημο ειδικα να το κανεις και σωστα προσεχωντας λαθος σημεια πανω στην συμπεριφορα νομιζω δεν τοχω και τοσο λογο ελειψης εμεπιριων, ομως αοκμα και τα απλα που βγαινουν φυσικα αν ειναι αληθινα δεν φτανουν για να μεταδωσουν στο αλλο προσωπο την αγαπη μου? παραδειγμα να τις κραταω τα πραγματα να θελω να ειμαστε μαζι. να γεμιζω παντα τον ευελθρο μου χρονο προσπαθωντας να βρω χρονο για να περναω μαυτην, απλα κατι να σημειωσω εδω. μια απαθιτηση που εχουν τα περισωτερα κοριτσια ειναι να σας μηλαμε συνεχεια η να σανς κανουμε να γελατε συνεχεια ακομα και αν δεν γινεται καποιες φορες παραδειγμα να μην εχουμε να πουμε κατι καποιες φορες. δλδ δεν μπορουμε απλα να καθωμαστε αγκκαλια και να ψιθηριζουμε καποια λιγα λογια αραια και που καποιες φορες ενοω κμαι αυτο. ειδικα εγω ειμαι ατομα που δεν τοχω γενικα να μηλαω ασκοπα.

    οσο για τα χαρακτηριαστικα που λεω ναι εινια οντος λες και περιγραφω καποια. δεν ξερω γιατι αλλα απο πιο νεος ειχα φτιαξει μια εικονα στο μυαλο μου σχετικα με το προτυπο γυναικας που θαθελα περισωτερο και ειχα κουμπωσει πανω σε αυτην ολλα τα χαρακτιριστικα που αν ειχε αυτην θα ηταν καταληλη για μενα. δλδ σαν τον οροσκοπο χαρακτιριστικων. τωρα αυητη ειναι μια πολυ εξανηδεικευμενη μορφη που την εχω σαν μετρο συγκρησης, δλδ εξω στην πραγματικωτητα ξερω εινια πασα φυσιν αδυνατο να βρω ιδια ομως απλα οταν θα γυρναω στον κοσμο και στη νζωη απο εδω και εκει απο αυτες που θα δω οσο περισωτερο ανταποκρινεται καποια σε αυτα τα στανταρ τοσο πιο πολυ θα νιωσω ερωτευμενος. και τωρα φενεταισαν να κρινω την αλλη εξωτερικα ομως εχω εχω αναλωγα στανταρ και ως προς το ποιον και τον χαρακτιρα λιγο πολυ που θελω αλλα επειδη δεν ειναι ολα τοσο απολυτα και για να τα πω ολα πρεπει να γραψω εκθεση και βαριεμαι ας μεινουμε σαυτα.

    τριτο και τελευταιο που θελω να πω ειναι πως και εγω ελληψης εμπιριων οσον αφορα μια θεμητη προσωπικοτητα που μπορει βνα ριχνει γκομενες και να κανει σχεσεις. κυριος θαλεγα οτι ημουν ανεκαθεν μαζεμενος και στο νοημα μπηκα σε μεγαλη ηλικια. συν το οτι και τα προηγουμενα χρονια ειχα ευκαιριες και φλερτ ακομα. ενοω απο κοπελες προς σε μενα δλδ καποιο ενδοαφερον ξεκαθαρα. ομως με ανχωνε αυτο και εγω μπλοκαρα τον εαυτο μου φερωμουν λες και δεν ηθελα ενω ηθελα. να σημειωσω εδω οτι εξωτερικα ειμια εμφανισημο ατομο. δν ειχα τετοιο θεμα και εργατικος. επεισης για να προχωρησω σεξουαλικα θελω προτα να το κανω εικονα το μυαλο μου και αν μαρεσει αυτο τοτε μονο θα προχωρισω. ακομα και πιο μικρος με εντονες καυλες δεν μπορεσα ποτε να τις ικανοποησω πανω σε καποια. οπως εκαναν και κανουν τα περισωτερα νεαρα αγορια στην εφηβεια.

    πολυ σημαντικο που βοηθησαν οι ψυχολογοι ολα αυτα τα χρονια και καταλαβα τοσο καλυτερα τον εαυτο μου οσο και το γεγονος οτι χρειαζωμουν και εγω ενα ψυχολογικο ξεκλειδωμα στο ν αναοιχτω ψυχικα προς μια γυναικα για να μπορω να δεσω μετα και να κανω και σχεσεις. και εγω μια ζωη ειχα συνηθησει τον αρνιτισμο και τον ειχα για φυσιολογικο σε βαθμο που εβλεπα αλλα εφηβα παιδια να γελκανε να χερωνται και να αγαπανε και εγω λκεω τι σκατα μαγεια τα κανουν τα νεαρα τοτε κοριτσια και τις ριχνουν τοσο ευκολα η γενικα και τα κοριτσια οπου ελεγαν οτι συνεχος οι αντρες τις κοροιδευουν και καταφερνουν ευκολα να γαμησουν και μετα τους βαπτιζαν ολλους μαλακες χαχαχ. τελος παντων. περασμενα ξεχασμενα αυτα. εμενα με νοιαζουν τα ωρινα η τα προσφατα χρονια.
    σε καταλαβαινω...
    ναι, τα "απλα", φτανουν για να εκφρασεις αυτα που νοιωθεις για καποιαν. να μενεις στα "απλα" και σε αυτα που σου βγαινουν φυσικα. ειναι πολυ καλυτερα απο το να πιεζεις τον εαυτο σου να μιλας πολυ γιατι σε αγχωνει καποια, ή ουτε καν σε αγχωνει καποια, αλλα ισως και να αγχωνεσαι μονος σου σκεφτομενος και μονο οτι η αλλη θελει να εισαι πιο ομιλητικος χωρις να ισχυει καν.
    το εχουν πολλοι ανδρες εξαλλου, περισσοτερο απο οσο οι γυναικες θεωρω, το να μην ειναι πολυ ομιλητικοι.

    το να ειναι καποιος εμφανισιμος ειναι εισιτηριο για πολλα και κυριως για γνωριμιες. αλλα μπορει να ειναι και "προβλημα" , γιατι ελκει πολυ κοσμο και μεσα στον πολυ κοσμο, θα ειναι και κοπελες με πολλες εμπειριες που θελουν απο σενα πραγματα πιο ορμητικα και πιο γρηγορα απ οσο εσυ θα ενοιωθες ανετα, κι εκει κολλαει το πραγμα, και οσο περνανε τα χρονια, κολλαει περισσοτερο γιατι απο εναν ανδρα 25 χρνων και οχι 18, θα περιμενουν ακομα περισσοτρα και γινεται φαυλος κυκλος,
    οπως μας περιγραφεις οτι λειτουργεις στις γνωριμιες, θεωρω οτι το καλυτερο για σενα θα ειναι να εξοικειωθειςτε με μια κοπελα, να κανετε αρκετη παρεα, ωστε να νοιωσεις την διαθεση να το προχωρησεις, χωρις να αγχωνεσαι και να κολλας.
    επισης, οταν στην εφηβεια δεν εισαι σαν τους αλλους, κολλας ακομα περισσοτερο, γιατι συγκρινεσαι και νοιωθεις οτι μενεις πισω, η οτι δεν παει κατι καλα με εσενα..
    η αληθεια ειναι, οτι απλα ο καθενας εχει τους χρονους του και τους τροπους του και το να προσπαθουμε ολοι να μοιασουμε, να κανουμε τα ιδια πραγματα, με τον ιδιο τροπο, στον ιδιο χρονο, μονο προβληματα προκαλει. αλλα μεχρι να το συνειδητοποιησεις αυτο και να ζεις χωρις αγχος και ενοχες με τον δικο σου τροπο και με τους δικους σου ρυθμους, μπορει να αποκτησεις οντως προβλημα..
    το 22 ειναι η ηλικια σου;

    στον ψυχολογο για τα θεματα με τις σχεσεις πηγες η για αλλο λογο;

  7. #3967
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,803
    Λοιπόν για να ξέρετε όλοι έχουν θέμα με ΤΙΣ εξαρτήσεις οι οποίες είναι ο καιρός το σπίτι οι άντρες η δουλειά ο μισθός κλπ αυτά είναι όλα εξαρτήσεις τώρα υπάρχουν αυτοί με τα ψυχολογικά κ οι υγιείς οι υγιείς οπωσ είμαι εγώ έχουν ανεπτυγμένες κάποιες σωματικές δυνάμεις που βρίσκονται μέσα τουσ κ κάπως βγήκαν κ οι άρρωστοι είναι αυτοί που δεν έχουν βάθος δεν έχουν εμπειρίες δεν το φιλοσοφουν δεν έχουν DNA δυνατό άρα όλοι είμαστε άρρωστοι κι όλοι είμαστε καλά τι μετράει η αντίδραση κάνει τη διαφορά αν είναι υγιείς η όχι αυτό κάνει τη διαφορά το πως αντιδράς στο προβλημα

  8. #3968
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,803
    Τώρα εγώ πιστεύω ότι με βάλανε να κάνω μια δουλειά για ΤΙΣ εξαρτήσεις αλλά δεν ξέρω για ποιον δουλεύω παρολαυτα πιστεύω το έκανα αυτό που έπρεπε να γίνει γι αυτό σασ έπρηξα τα παπαρια τόσο καιρό

  9. #3969
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,503
    Καλημέρα, ο Θεός να την κάνει να μην συνεχιστεί έτσι...

    Τα νεύρα μου είναι κρόσσια αυτή τη στιγμή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #3970
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    202
    Καλημέρα πες μ

  11. #3971
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,503
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Καλημέρα πες μ
    Έχω νεύρα γιατί η μαμά μου αρρώστησε (όχι κάτι σοβαρό) και τον μπαμπά μου τον έπιασε το γνωστό του άγχος όταν υπάρχουν δουλειές του σπιτιού που πρέπει να γίνουν και με άγχωσε κι εμένα ενώ δεν ήταν κάτι που επείγει να γίνει... Και για μένα το άγχος είναι ότι χειρότερο, μου κάνει πολύ κακό ψυχολογικά... Τώρα τις τελείωσα προς το παρόν και προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά δεν είναι και τόσο εύκολο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #3972
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    202
    Βασικά περαστικά στην μαμά αφού τις τελείωσες ξάπλα κλείσε τα αυτιά σ και χαλαρωσε-ηρεμησε όσο μπορεις

  13. #3973
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,503
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Βασικά περαστικά στην μαμά αφού τις τελείωσες ξάπλα κλείσε τα αυτιά σ και χαλαρωσε-ηρεμησε όσο μπορεις
    Σ' ευχαριστώ για τα περαστικά! Ελπίζω να συνέλθει σύντομα γιατί αύριο είναι κι η γιορτή της μητέρας...
    Θα προσπαθήσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3974
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    202
    Ότι χρειαστείς στείλε να χαλαρώσεις όλο και κάποιος θα είναι μέσα να βοηθησει

  15. #3975
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,503
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Ότι χρειαστείς στείλε να χαλαρώσεις όλο και κάποιος θα είναι μέσα να βοηθησει
    Θα το κάνω... Σ' ευχαριστώ που με άκουσες και καλώς ήρθες στο φόρουμ! (δεν είχα την ευκαιρία να στο πω ως τώρα)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •