Είναι κανείς εδώ; - Page 282
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 282 of 282 FirstFirst ... 182232272280281282
Results 4,216 to 4,226 of 4226
  1. #4216
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    139
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Παίρνω ηρεμιστικό πριν πάω, αλλιώς υποφέρω όσο κρατάει το ραντεβού... Νιώθω άγχος συνέχεια για κάθε κίνηση που κάνει η γιατρός και δεν την παλεύω... Πέρα από το τρέμουλο και την ταχυκαρδία...
    Πω Πω και εγώ ετσι κανω δεν μπορω αλλιως.
    Τάση φυγής έχω .

  2. #4217
    γεια σας φιλοι του φορουμ, τι κανετε, κυκνε ειδα την απαντηση σου πριν απο λιγες μερες απλα δεν μπηκα επειτα. ειχες μια γιλη που θεωρουσες πραγματικη και βγηκε σκαρτη και μια σχεση που απο τοτε εχεις κολησει, πλεον δνε εισαι τελειως κολημενη ομως ακομα σου ληπει σε εναν βαθμο. τι να πω, παντος αυτες τις καταστασεις τις εχω βιωσει και εγω κατα εναν παρομοιο βαθμο. σε κανουν να αισθανεσαι μειωνεκτικα εναντη των αλλων. αλλα συνχρονος λες πως εσυ δεν ηθελες να γκομενιαεις και να καυλαντηζεις με τον καθενα γυρο σου αλλα ενα ατομο αληθινο να ζησετε το ονειρο και να ειστε πλασμενοι ο ενας για τον αλλον και τελικα οι πιο δικαιοι αντι να ανταμειφθουν απο την ζωη εινια αυτοι που στερουνται ακομα και τα απλα και καλα ενω οι αλλοι οι αχωρταγοι εχουν πολες καλες στιγμες με πολλους διαφορετικους. θα σου πω κατι οκ? και εγω παρωτι ειαμι αγορι και οκ δεν εχω κανει σεξ οπως προ ειπα. δεν με νοιαζει νομιζω πλεον τοσο σε μια σχεση. πιο μικρος οταν ακομα ιχα πιο εντονες ορμες ναι ελεγα ποσο θαθελα να κανω συνεχεια σεξ αλλα επειση μεγαλωσα χωρις αυτο οκ δεν λεω δεν το θελω καθολου αλλα πολυ πιο σπανια και δεν εχω και τοσο ορμες. δλδ με μια λεξξηβ μεσα μου εχω αποδεχτει οτι περασε μια πιο εντωνη ηλικια που θα μποπρουσα να περασω πιο καλα σαυτο το κομματι και ισως αυτ επεαιζε και μεταγενεστερα τον ρολο του δλδ σαν ενηληκας να ημουν πιο αλλος ανθρωπς που λεμε με τα χρονια. αλλα δεν ξερω και εχω επιλεξει να μην με νοιαζει και τοσο. ειμαι 28 προς στα 29 οπως ειπα, ξερω οτι θελω μια ηρεμη ζωη και μια αλη και καλη κοπελα διπλα μου. και γενικα οσο ξεκαθαριζουμε την ζωη μας τοσο καλυτερα. θελω να πιστευω στον χριστο και εκει εχω τους οριζωντες της ζωης μου. και πιστευω και πολλα πραγματα που στεριθηκα ηαν για καλο καθως αν τα ειχα ολα οπως ηθελα πιθανως δεν θα μπορουσα να τα υποστιριξω και οντος μπορει να καταστρεφωμουν κιολας. και πιστευω πως και ο θεος π-αντα μια ζωη με βοηθουσε και ας με πονουσε στιγμιαια

  3. #4218
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Καλημέρα παιδιά, τι κάνετε;

    Εγώ δεν νιώθω πολύ καλά...
    Νιώθω μια αναστάτωση και δεν ξέρω γιατί...

    Έβαλα ν' ακούσω μουσική ως συνήθως για να νιώσω καλύτερα, τώρα με εκφράζει αυτό το κομμάτι:




    Υπάρχει μια περίπτωση να πάω για μπάνιο το Σαββατοκύριακο κι αυτό πιστεύω πως θα μου φτιάξει την διάθεση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #4219
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Καλημέρα Belphegor...

    Τι κάνεις;

    Εγώ πιστεύω πως αν είχα αυτά που μου λείπουν θα ήμουν καλύτερα, δεν ξέρω γιατί ο Θεός μου τα στερεί... Την περίοδο που είχα εκείνη τη σχέση ήμουν πολύ καλύτερα σε γενικές γραμμές και τολμώ να πω ευτυχισμένη για πρώτη φορά στη ζωή μου... Κι είναι πολύ δύσκολο που το έχω χάσει πια αυτό, με πονάει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #4220
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Belphegor...

    Τι κάνεις;

    Εγώ πιστεύω πως αν είχα αυτά που μου λείπουν θα ήμουν καλύτερα, δεν ξέρω γιατί ο Θεός μου τα στερεί... Την περίοδο που είχα εκείνη τη σχέση ήμουν πολύ καλύτερα σε γενικές γραμμές και τολμώ να πω ευτυχισμένη για πρώτη φορά στη ζωή μου... Κι είναι πολύ δύσκολο που το έχω χάσει πια αυτό, με πονάει...
    ναι ξερω σε νιοθω, ξες οτι αυτα που ζητουσες απο την ζωη δεν ηταν το νασαι η να κανεις κατι τρομερο για να πλεωνεκτείς ας πουμε εναντι των αλλων. ζητουσες πργματα που για αλλους ειναι δεδομενα. και ξες μεσα σου βαθεια πως εσυ θα τα εκτιμουσες και θα τα υποστιοριζες αυτα πολυ περιωτερο απο τους περισωτερους αλλους που τα εχουν αλλα δεν τα εκτιμανε... και εγω εχω στερηθει πολλα στην ζωη μου. και αποα, ας πουμε μια απλη και καλη κοπελιτσα ηθλα παντα αλαλ επειδη ειχα και εγω τα προβληματα μου ποτε δεν ηρθε. η πιιο σωστα δεν εκανα κατιο για να ερθει. εσυ ποσο εισαι αν επιτρεπεται?

  6. #4221
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    ναι ξερω σε νιοθω, ξες οτι αυτα που ζητουσες απο την ζωη δεν ηταν το νασαι η να κανεις κατι τρομερο για να πλεωνεκτείς ας πουμε εναντι των αλλων. ζητουσες πργματα που για αλλους ειναι δεδομενα. και ξες μεσα σου βαθεια πως εσυ θα τα εκτιμουσες και θα τα υποστιοριζες αυτα πολυ περιωτερο απο τους περισωτερους αλλους που τα εχουν αλλα δεν τα εκτιμανε... και εγω εχω στερηθει πολλα στην ζωη μου. και αποα, ας πουμε μια απλη και καλη κοπελιτσα ηθλα παντα αλαλ επειδη ειχα και εγω τα προβληματα μου ποτε δεν ηρθε. η πιιο σωστα δεν εκανα κατιο για να ερθει. εσυ ποσο εισαι αν επιτρεπεται?
    Ακριβώς όπως τα λες είναι, δεν νομίζω πως ζητάω "τρελά" πράγματα...
    46 είμαι, εσύ;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #4222
    28. ολλοι μου λενε οτι εχω ορημωτητα μεγαλου. εμενα με πληγωνει ομως οταν το ακουω.γτ για να φτασω σαυτο,,, σκοτωσα κυριολεκτικά την ζωή μου. στα 19 ειχα καμια.μια.αστεια απόπειρα. απο μικρός ειχα ψυχολογικά. δεν χαρηκα οαρα ελάχιστα σφην ζωη μου. σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις. εχω αντιληψη των καταστασεων γρνικα γυρο μου και αυτο δεν ειναι προνομιο καθως αν οαω να δω που βρισκωμαι εγω σε σχεση με τον μεσο των ανθρώπων γυρο μου. ποναω πολυ επόμενος εω κανει μπλοκ σε πολες σκεψεις και λογισμους

  8. #4223
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    28. ολλοι μου λενε οτι εχω ορημωτητα μεγαλου. εμενα με πληγωνει ομως οταν το ακουω.γτ για να φτασω σαυτο,,, σκοτωσα κυριολεκτικά την ζωή μου. στα 19 ειχα καμια.μια.αστεια απόπειρα. απο μικρός ειχα ψυχολογικά. δεν χαρηκα οαρα ελάχιστα σφην ζωη μου. σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις. εχω αντιληψη των καταστασεων γρνικα γυρο μου και αυτο δεν ειναι προνομιο καθως αν οαω να δω που βρισκωμαι εγω σε σχεση με τον μεσο των ανθρώπων γυρο μου. ποναω πολυ επόμενος εω κανει μπλοκ σε πολες σκεψεις και λογισμους
    Καλημέρα...

    Σε καταλαβαίνω...

    Κι εγώ ταλαιπωρούμαι πολλά χρόνια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #4224
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Καλημέρα και στους υπόλοιπους!

    Πώς είστε; Εγώ δεν νιώθω καλά αλλά τουλάχιστον έφαγα ωραίο πρωινό σήμερα, σουφλέ σοκολάτας Με έκανε να νιώσω ευχαρίστηση έστω προσωρινά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #4225
    καλημερα κυκνακι τι κανεις? ευχψωμαι νασαι καλα καλη μου

  11. #4226
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,541
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    καλημερα κυκνακι τι κανεις? ευχψωμαι νασαι καλα καλη μου
    Καλησπέρα belphegor...

    Καλά είμαι σήμερα, μόνο λίγο κουρασμένη...
    Εσύ τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •