Είναι κανείς εδώ; - Page 203
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 203 of 252 FirstFirst ... 103153193201202203204205213 ... LastLast
Results 3,031 to 3,045 of 3767
  1. #3031
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Πολύ ωραίο!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #3032
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Δεν μπορώ ν' αναπνεύσω καλά σήμερα... Δεν ξέρω τι έπαθα... Πήρα μισό ηρεμιστικό κι ελπίζω να με βοηθήσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #3033
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Δεν ξερω εαν ταιριαζει εδω αλλα πιστευω στο θεο.. και παραθετω το παρακατω που ειπε!

    Μια γυναίκα μέσα στο πλήθος Του είπε: «Ευλογημένη η μήτρα που σε γέννησε και οι μαστοί που σε γαλούχησαν». Εκείνος αποκρίθηκε: «Ευλογημένοι είναι όσοι άκουσαν τον λόγο του Πατέρα και τον τήρησαν αληθινά: Διότι θα έρθουν μέρες που θα λέτε: Ευλογημένη η μήτρα που δεν συνέλαβε και οι μαστοί που δεν γαλούχησαν».

    κατά Θωμά
    Πως ξέρεις ότι είπε αυτο?
    Πως γνωρίζεις ότι αυτό που είπε ηταν αυτο ακριβως?

  4. #3034
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν μπορώ ν' αναπνεύσω καλά σήμερα... Δεν ξέρω τι έπαθα... Πήρα μισό ηρεμιστικό κι ελπίζω να με βοηθήσει...
    Κυκνε μου πως εισαι ?
    Ηρεμησες καθολου ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #3035
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Αυτο ειναι το μυστηριο με τον Ιησου! Δεν ξερεις γιατι θελει να πει! Ας το αφησουμε να νομιζει ο καθενας οτι θελει!
    !!!!
    Δεν παει έτσι ακριβώς, διότι εγω μπορεί να νομιζω οτι εννοούσε να καψω το σπίτι του γείτονα.

  6. #3036
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κυκνε μου πως εισαι ?
    Ηρεμησες καθολου ?
    Ελάχιστα, με βλέπω να παίρνω ακόμα μισό... Δεν έχει σταθεροποιηθεί εντελώς η αναπνοή μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #3037
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ελάχιστα, με βλέπω να παίρνω ακόμα μισό... Δεν έχει σταθεροποιηθεί εντελώς η αναπνοή μου...
    Γιατι κοριτσι μου ?
    Απο το πουθενα ή εγινε κατι ?

    Σε παρακαλω πολυ μιλησε με τον γιατρο σου ,αυτο δεν ειναι απλη κριση πανικου και νομιζω πρεπει να το γνωριζει μηπως σε βοηθησε και με κατι αλλο .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #3038
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Γιατι κοριτσι μου ?
    Απο το πουθενα ή εγινε κατι ?

    Σε παρακαλω πολυ μιλησε με τον γιατρο σου ,αυτο δεν ειναι απλη κριση πανικου και νομιζω πρεπει να το γνωριζει μηπως σε βοηθησε και με κατι αλλο .
    Από το πρωί που ξύπνησα δεν είχα καλή διάθεση γιατί είδα ένα όνειρο που ήταν ασυνήθιστα ρεαλιστικό και νόμιζα πως ήταν αλήθεια κι όταν ξύπνησα στεναχωρήθηκα που δεν ήταν, λες να φταίει η στεναχώρια; Δεν ήταν στιγμιαία αλλά με διάρκεια γι' αυτό λέω μήπως με επηρέασε...

    Τώρα πήρα ακόμα μισό, αν σε κανένα μισάωρο που θέλει για να δράσει δεν έχω συνέλθει θα τον πάρω... Μην ανησυχείς, το έχω ξαναπάθει απλώς κάθε φορά είναι ταλαιπωρία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #3039
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Από το πρωί που ξύπνησα δεν είχα καλή διάθεση γιατί είδα ένα όνειρο που ήταν ασυνήθιστα ρεαλιστικό και νόμιζα πως ήταν αλήθεια κι όταν ξύπνησα στεναχωρήθηκα που δεν ήταν, λες να φταίει η στεναχώρια; Δεν ήταν στιγμιαία αλλά με διάρκεια γι' αυτό λέω μήπως με επηρέασε...

    Τώρα πήρα ακόμα μισό, αν σε κανένα μισάωρο που θέλει για να δράσει δεν έχω συνέλθει θα τον πάρω... Μην ανησυχείς, το έχω ξαναπάθει απλώς κάθε φορά είναι ταλαιπωρία...
    Ok αρα εχεις λογο και φυσικα μπορει να ειναι και απο αυτο δεδομενης της ευαισθητης ψυχολογιας σου βρε Κυκνε μου .
    Εδω καλα ειμαστε βλεπουμε ενα ονειρο με καποιον δικο μας και αμεσως κανουμε καποιες σκεψεις που μπορει να επηρεασουν την διαθεση μας .

    Ηρεμησε ομως και εσυ οσο μπορει μην περιμενεις μονο απο τα χαπι .
    Μηπως να ξαπλωνες να εκλεινες λιγο τα ματια σου να προσπαθησεις να χαλαρωσεις και να κανεις αλλες σκεψεις ασχετε με αυτες ?
    Θα βοηθησεις ετσι και το χαπι να ενεργήσει
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #3040
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ok αρα εχεις λογο και φυσικα μπορει να ειναι και απο αυτο δεδομενης της ευαισθητης ψυχολογιας σου βρε Κυκνε μου .
    Εδω καλα ειμαστε βλεπουμε ενα ονειρο με καποιον δικο μας και αμεσως κανουμε καποιες σκεψεις που μπορει να επηρεασουν την διαθεση μας .

    Ηρεμησε ομως και εσυ οσο μπορει μην περιμενεις μονο απο τα χαπι .
    Μηπως να ξαπλωνες να εκλεινες λιγο τα ματια σου να προσπαθησεις να χαλαρωσεις και να κανεις αλλες σκεψεις ασχετε με αυτες ?
    Θα βοηθησεις ετσι και το χαπι να ενεργήσει
    Ωραία, την βρήκαμε την αιτία... Είπα κι εγώ τι έγινε ξαφνικά... Τώρα που ενήργησε και το υπόλοιπο χάπι νιώθω αρκετά καλύτερα... Αν ξαπλώσω χωρίς να νυστάζω θα είναι χειρότερα γιατί θα σκέφτομαι πάλι το όνειρο... Αφορούσε κάποιο πρόσωπο που ήταν σημαντικό για μένα, γι' αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #3041
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ωραία, την βρήκαμε την αιτία... Είπα κι εγώ τι έγινε ξαφνικά... Τώρα που ενήργησε και το υπόλοιπο χάπι νιώθω αρκετά καλύτερα... Αν ξαπλώσω χωρίς να νυστάζω θα είναι χειρότερα γιατί θα σκέφτομαι πάλι το όνειρο... Αφορούσε κάποιο πρόσωπο που ήταν σημαντικό για μένα, γι' αυτό...
    Λογικο κοριτσι μου .Αν ηταν για καποιον αγνωστο ή ασχετο δεν θα επηρεαζοσουν ,θα ελεγες ενταξει εναν ονειρο ηταν και παει ,εφυγε αερας που λενε .

    Κανε οτι νομίζεις εσυ οτι θα σε βοηθησει αλλα αφου εισαι καλυτερα ολα μια χαρα
    Επεστρεψαν οι δικοι σου ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #3042
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Λογικο κοριτσι μου .Αν ηταν για καποιον αγνωστο ή ασχετο δεν θα επηρεαζοσουν ,θα ελεγες ενταξει εναν ονειρο ηταν και παει ,εφυγε αερας που λενε .

    Κανε οτι νομίζεις εσυ οτι θα σε βοηθησει αλλα αφου εισαι καλυτερα ολα μια χαρα
    Επεστρεψαν οι δικοι σου ?
    Ναι, επέστρεψαν, έχει μέρες... Και μιας κι αναφέραμε τον γιατρό μου θα κλείσω ραντεβού για τις αρχές του Οκτώβρη οπότε θα του αναφέρω και το σημερινό συμβάν να δούμε τι θα πει...

    Σ' ευχαριστώ για την συμπαράσταση, είναι λιγότερο δύσκολο όταν δεν το περνάω μόνη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #3043
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, επέστρεψαν, έχει μέρες... Και μιας κι αναφέραμε τον γιατρό μου θα κλείσω ραντεβού για τις αρχές του Οκτώβρη οπότε θα του αναφέρω και το σημερινό συμβάν να δούμε τι θα πει...

    Σ' ευχαριστώ για την συμπαράσταση, είναι λιγότερο δύσκολο όταν δεν το περνάω μόνη...
    Τίποτα κορίτσι μου εδώ είμαστε και όλοι ξέρουμε πως όταν μοιραζόμαστε το οτιδήποτε πάντοτε διαχειρίζεται πιο εύκολα !!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #3044
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Καλησπέρα παιδιά...

    Νιώθω μοναξιά, είναι κανείς εδώ να μιλήσουμε λίγο;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #3045
    kopela93
    Guest
    Ναι είμαι εγώ

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 17:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 20:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 05:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 16:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 16:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •