''Καλό παιδί'' vs ''Κακό παιδί'' - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 263
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    .ίσως κ λίγο μονόχνωτος...ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΕ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ....καποια στιγμή κτ κουβέντιαζα με τη φίλη μου κ είπε διστακτικά " αν μου επιτρέπετε...χωρίς να θέλω να επέμβω θέλω να πω οτι...μπλα μπα μπλα...."..ρε αγόρι άσε τους τύπους και χαλάρωσε...είμαστε ένα παρεάκι..μιλάμε,γελάμε..δια� �κεδάζουμε.....αν κάνεις έτσι εμφανή τη παρουσία σ άστο καλύτερα...οι γυναίκες θέλουν κάποιον να μη κομπλάρει ν πει τη γνώμη του..θέλουν θάρρος, να νιώθουν ότι είναι με κάποιον που άμα χρειαστεί μπορούν να τα βάλουν μ έναν,με δέκα, με εκατό...έτσι νιώθουμε ασφάλεια...κ αυτή τη ψευδαίσθηση μας δημιουργούν οι ψευτοτσαμπουκάδες.....Έγω λοιπόν αυτόν δν θα ήθελα να τον πλησιάσω αν και είμαι σίγουρη ότι ίσως είναι ένας άνθρωπος πολύ καλός με άποψη, που έχει όντως ενδιαφέροντα στη ζωή του (άλλο που δν τα επιδεικνύει)....κ δν θα τον πλησιαζα γτ δεν με ελκύει...εδώ αυτός δεν πιστεύει κ δν αγαπάει τον εαυτό του..πως θα τον δω εγώ αλλιώς..?

    Αυτος λοιπόν είναι καλύτερος γτ έχει πάρει στοιχεία κ από τους δύο τους παραπάνω...δηλαδή...έχει ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΗΘΗΣΗ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟ� �ΤΑ ( γ να μν πέφτει με τα μούτρα σε κάθε γυναίκα π γνωρίζει)....έχει την ΑΝΕΣΗ και τον ΤΡΟΠΟ να προσεγγίσει μια γυναίκα....και ας μην είναι σούπερ ντούπερ κοινωνικός και φίρμα....ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ..πόσο βασικό αυτό γ ολους μας όλοι μας πρεπει ν προσπαθούμε γ αυτό...ΚΑΙ ΑΣ ΜΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ...ξερει να συμπεριφέρεται σωστά και να είναι εντάξει στις σχέσεις του ΑΛΛΑ έχει και τα όρια του και τον ΕΓΩΙΣΜΟ του....δεν τρεχει σα σκυλάκι πισω απο τη καθεμία που τ κάνει παιχνιδάκια..δν μάσαει κ τόσο εύκολα.....και αμααα βρω εγώ κανέναν τέτοιο εμένα ν με γράψεις..αλλά πρέπει να αυτοβελτιωθώ ακόμα ...έχω κ εγω δρόμο μπροστά μου...πάντως καπως έτσι θα ήταν το προτιμότερο προφιλ ενός άντρα..ουτε ¨καλος¨ουτε ¨κακος¨...
    ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΗΘΗΣΗ,ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ� �Α,ΘΑΡΡΟΣ, ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ Π ΕΙΝΑΙ.....

    Πάντως έχετε δίκιο να αναρωτιέστε τλκ αν πρέπει ν ειστε καλα η κακα παιδια....τι ειναι προτιμοτερο..είναι δύσκολο να είσαι άντρας...αλλά ευτυχώς είμαι κοπέλα και με λένε "σοβαρή" ..αν κ δν ξέρω αν είναι τόσο καλό γτ οι ξεπεταγμένες αρέσουν σίγουρα .. ;)
    Για να ξεκαθαρισω την κατασταση , ενα ' κακο παιδι ' , δεν εχει αυτοπεποιθηση γιατι αν ειχε , δεν θα χρειαζοταν να ειναι ' κακο , αυτο δειχνει ανασφαλεια και ενα ταμπεραμεντο , ασχετο με αυτοπεποιθηση ..........οι ' ξεπεταγμενες ' αρεσουν μονο σε μια μεριδα ανδρων , εγω προτιμω τις σοβαρες ,γιατι ετσι ειμαι κι εγω ( τα ομωνυμα ελκονται ) .................η αυτοπεποιθηση , ειναι το σημαντικοτερο προσον σεναν αντρα , οπως και η αξιοπιστια , η αποφασιστικοτητα , το χιουμορ ( δειχνει εξυπνο ανθρωπο ) ............για ναχει αυτοπεποιθηση , ταχει βρει ηδη με τον εαυτο του , το θαρρος ειναι κι αυτο απορροια της αυτοπεποιθησης , να παιρνει πρωτοβουλιες , να εχει αξιοπρεπεια , να εμπνεει εμπιστοσυνη , να ειναι καλος ακροατης , να μην περιαυτολογει ...................................αυτα φτανουν ...και περρισευουν ......

  2. #152
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Για να ξεκαθαρισω την κατασταση , ενα ' κακο παιδι ' , δεν εχει αυτοπεποιθηση γιατι αν ειχε , δεν θα χρειαζοταν να ειναι ' κακο , αυτο δειχνει ανασφαλεια και ενα ταμπεραμεντο , ασχετο με αυτοπεποιθηση ..........οι ' ξεπεταγμενες ' αρεσουν μονο σε μια μεριδα ανδρων , εγω προτιμω τις σοβαρες ,γιατι ετσι ειναι κι εγω ( τα ομωνυμα ελκονται ) .................η αυτοπεποιθηση , ειναι το σημαντικοτερο προσον σεναν αντρα , οπως και η αξιοπιστια , η αποφασιστικοτητα , το χιουμορ ( δειχνει εξυπνο ανθρωπο ) ............για ναχει αυτοπεποιθηση , ταχει βρει ηδη με τον εαυτο του , το θαρρος ειναι κι αυτο απορροια της αυτοπεποιθησης , να παιρνει πρωτοβουλιες , να εχει αξιοπρεπεια , να εμπνεει εμπιστοσυνη , να ειναι καλος ακροατης , να μην περιαυτολογει ...................................αυτα φτανουν ...και περρισευουν ......
    Θα μπορούσαμε κ έτσι να το πούμε καλύτερα

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Κοριτσια εγω σαν αντρας ειμαι κτητικος θεωρω την κοπελα μου κτημα μου ειμαι προστατευτικος love addict και το σημαντικοτερο απ ολα θελω συνεχεια αποδοχη επιβραβευση και κοπλιμεντα κκαι θελω να μαι το σημειο αναφορας της κοπελας να ασχολειται μαζι μου συνεχεια και να μου μιλαει για τον εαυτο μου....
    Φυσικα σαν πολλαπλα διαταραγμενος εχω καποια θεματα συμπεριφορας παρολο που δεν βαραω γυναικες δεν εχω προβλημα να βρεσω τους φιλους της κοπελας μου χαχαχα ενταξει μετα απο ενα σημειο με παραταγαν γιατι ειχα μια ταση για παραβατικη συμπεριφορα

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Κορίτσια εγώ τη γυναίκα μου τι θέλω κύρια δηλαδή μετά από κάτι κέρατα που έφαγα μικρός τώρα κάθομαι κ τρώω το δούλεμα σαν καλό παιδί κ δε μιλάω κι όλας και λέω πάντα ναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    elis το ειρωνικο ποστ σου ηταν για μενα; αν ναι τοτε ετοιμασου για κανα γυρο με πουστριλικια το πιασες;

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    το χετε κανει μπουρδελο αυτο το φορουμ νομιζω οτι πρεπει να βγαλω τη ζωστηρα να την βρεξω σε μερικους τσογλανια...
    οσο για σενα ελις μην μιλας για διαταραχες που δεν σκαμπαζεις ασχολησου καλυτερα με την δικια σου καθυστερηση ρε αργοσχολο βλαχαδερο

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post
    elis το ειρωνικο ποστ σου ηταν για μενα; αν ναι τοτε ετοιμασου για κανα γυρο με πουστριλικια το πιασες;
    δεν ηταν για εσενα ετσι μιλαει ο ελις

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post
    το χετε κανει μπουρδελο αυτο το φορουμ νομιζω οτι πρεπει να βγαλω τη ζωστηρα να την βρεξω σε μερικους τσογλανια...
    οσο για σενα ελις μην μιλας για διαταραχες που δεν σκαμπαζεις ασχολησου καλυτερα με την δικια σου καθυστερηση ρε αργοσχολο βλαχαδερο
    Ρε συ Κavkaz, ηρεμησε , εσυ αρπαζεσαι πιο ευκολα απο μενα !!, και χωρις λογο , και μην απευθυνεις τετοια προσβλητικα λογια σε μελη οπως ο elis , που δεν εχει δωσει δικαιωμα , εχει το προβλημα του , αλλα το αντιμετωπιζει στωικα , σε παρακαλω δλδ .........δεν εχει κανεις διαθεση να τσακωθει μαζι σου , εχεις εκθεσει το προβλημα σου , εγω δειχνω κατανοηση που εχω διαβασει παλαιοτερα ποστ σου ......

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    ενταξει οντως εχετε δικιο το παρακανα

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ρε μεγάλε χαλάρωσε δε σε ενοχλεί κανένας δε χρειάζεται να είσαι επιθετικός απλά εμένα με κερατωσαν τέσσερις πέντε φορές κι έβαλα μυαλό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Επίσης εγώ σε διαβάζω εσύ δε με διαβάζεις;εγώ δε τσακονωμαι με κανένα είναι στάση ζωής δε σου κάνω πλάκα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Εννοειται οτι σε διαβαζω θα λεγα οτι εισαι απο τους λιγους εδω μεσα που εστιαζουν στο προβλημα και στη λυση και δεν ξεκατινιαζονται η να το παιξουν επαγγελματιες υγειας...απλα γενικα εχω την ταση να παρερμηνευω λεγομενα ανθρωπων αςπουμε μου φανηκε οτι με ειρωνευοσουν καταλαβες; τωρα ξεκαθαριστηκε το θεμα και καταλαβα οτι εισαι σοβαρο μελος και δεν θα ξαναγινω εριστικος η να λεω μαλακιες

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ρε συ καβ να σου δώσω μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις καλός κακός δεν υπάρχει πρέπει να βρεις τη δική σου αλήθεια σε όλα ας πούμε ο καλός άμα τον ζορίσεις θα κάνει μαλάκια επίσης εμένα κάποιοι κακοί μου έχουν φερθεί καλά οπότε ψάχνω τη δική μου αλήθεια οι γυναίκες στο συγκεκριμένο μου έχουν κάνει την ψυχή μαύρη οπότε καταλαβαίνεις νομίζω γιατί μιλάω έτσι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #164
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Μπορεί να κλειδωθεί αυτό το θέμα μου,από κάποιον moderator?
    Ευχαριστώ!

  15. #165
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αποδεδειγμένα,η δεύτερη κατηγορία έχει πολύ μεγαλύτερη πέραση....
    Τι λέτε?
    Τί λέει για αυτό ο γυμναστής σου ;;

Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καλό παιδί vs καλός εραστής
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 30-06-2015, 22:19
  2. το καλο παιδι που παντα τελικα γινετε το θυμα στη σχεση....
    By iriakelly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 02-12-2012, 21:21
  3. Καλο Παιδι αλλα Μισανθρωπος.
    By deleted-member30-03 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 199
    Last Post: 30-04-2012, 23:09
  4. ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ
    By digia in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-2011, 21:29
  5. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 00:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •