Διπλη Σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10

    Exclamation Διπλη Σχεση

    Καλησπερα..
    Ειμαι νεος στο site και στην παρεα..Ειμαι 22 φοιτητης. Εχω ενα θεμα που θα ηθελα βοηθεια.. Οπως λεει και ο τιτλος ειμαι σε διπλη σχεση.. Ντρεπομαι παρα πολυ για αυτο που θα πω.. Τα εχω και με ενα αγορι και με κοριτσι.. Ειμαι τραγικο το ξερω.. Το αγορι ξερει για το κοριτσι αλλα το κοριτσι φυσικα δεν ξερει..!! Αυτο συμβαινει τα 2 τελευταια χρονια, ειναι τοσα πολλα που δεν ξερω τ να πρωτοπω. Με το αγορι ειχα "σχεση" πριν γνωρισω την κοπελα.. Δεν ειχα καμια εμπειρια πριν γνωρισω τον Ψ ας πουμε.. Και μετα ηρθε στην ζωη μου η κοπελα την οποια αγαπω και ειμαι ερωτευμενος μαζι της.. Με τον Ψ ειμαι μαζι μονο και μονο για να μην αποκαληφθει τιποτα.. Τρεμω στην ιδεα να μαθευτει κατι..!! Οτι και να κανω με την κοπελα ειναι να δινω εξηγησεις σε αυτον γιατι το κανω και γιατι δεν κανω για αυτον κατι.. Μου εχει πει δεν προκειτε να πει τιποτα ποτε.. Αλλα φοβαμαι.. Ειναι στην ιδια παρεα με μενα τον Ψ και ιδια ηλικια.. Εχω προσπαθησει απειρες φορες να τον αφησω αλλα δεν με αφηνει ΠΟΤΕ..!! εχω κανει τα παντα.. Δεν ξεκολαει με τιποτα.. Λεει δεν σε αφηνω απο εγωισμο που ειχες εμενα και βρικες αλλη και τωρα που εισαι καλα με την αλλη με παρατας ετσι..!! Ο εαυτος μου νοιωθει χαλια.. Δεν μπορω να κανω τιποτα με την κοπελα μου χωρις να σκευτομαι πριν τ θα πει και αν θα μου κανει φασαρια.. Νευριαζω με το παραμικρο και ξεσπαω με το οτιδηποτε.. Ξεσπαω πανω του με νευρα και ειμαι χαλια γενικα.. Δεν ξερω τ αλλο να πω ελπιζω να ειπα αρκετα για την κατασταση μου.. Τ μπορω να κανω... εχω σκευτει πολλα αλλα δεν μπορω να μιλησω σε κανεναν φυσικα για το τ θα κανω..!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ηθικο διδαγμα παντα οι γυναικεσ ειναι καλυτερεσ εσυ τελικα εμαθεσ τι προτιμασ
    εμενα αυτη η απορια μου δημιουργηθηκε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    δυσκολη φαση...
    δεν εχω παει ποτε με αντρα οποτε η δικια μου αποψη ισως να μην είναι και η σοφοτερη...

    πιστευω ότι θα τα εβγαζα όλα στην φορα πρωτα στην κοπελια μου... και θα δινα τελος στην ομοφυλοφιλικη μου σχεση και ότι ηθελε προκυψει...

    αν θες πες μας λιγο εισαι παθητικος η ενεργητικος στην ομοφυλοφιλικη σου σχεση

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Ενεργητικος θα το χαρακτηριζα..!! Δεν ειμαι ομοφυλοφιλος το συχαινομαι πραγματικα.. Το κατακρινω στο φουλ..
    Δεν υπαρχει περιπτωση να αποκαληψω ποτε τπτ σε κανεναν για αυτο..!!
    Το θεμα μου ειναι πως θα απαλαγω απο το βαρος χωρις να χασω την κοπελα μου..!!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    να τον σκοτωσεις αποκλειετε... να τον πληρωσεις αποκλειετε... οποτε από την στιγμη που δεν σε αφηνει με τιποτα πραγμα που σημαινει ότι μπορει να γινει εκδικητικος και να βγαλει βρωμα παντου αν τον αφησεις, δεν νομιζω να εχεις πολλες επιλογες...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    κι εγω δεν ξερω τι να σου πω η μια λυση ειναι να τα πεισ ολα στην κοπελα σιγα σιγα να μην τησ ερθει νταμπλασ
    και η αλλη λυση δε λεσ τιποτα τουσ παρατασ αυτουσ σαν παρεα και βρισκεισ μια αλλη γκομενα και ησυχαζεισ μαλλον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Απο οτι εχω καταλαβει δεν νομιζω να μιλησει και αυτος δεν θελει να μαθευτει κατι.. Εχω προτεινει να τον πληρωσω αλλα με τπτ..! εχω κανει πολυ ασχημα πραγματα.. Εμαθα κομματια του εαυτου μου που δεν ηξερα οτι μπορω να κανω τετοια πραγματα πανω στα νευρα μου.. Στην σκεψη οτι μπορει να μαθευτει κατι τρεμω και τρελενομαι..!! απο την αλλη δεν θελω να χασω την κοπελα..!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    ο φιλος σου εχει αποδεικτικα στοιχεια? καποια φωτογραφια? καποιο βιντεο? καποιο αποκρυφο σημειο σου που είναι μοναδικο?

    αν όχι στειλτον με καλο τροπο και αν τελικα πει τιποτα βγαλτον τρελο....!!! αν και δεν νομιζω να πιασει αλλα τι άλλο να κανεις αν δεν θες να πεις τιποτα σε κανεναν

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Προφανως και εχει μνμτα μας μου μιλαμε και τηλεφωνα..!! Εχω κωδικο απο φβ του και ξαχνω ευκαιρια να δω κατι να τον αφησω αλλα δεν γινεται τπτ..!! Με αγαπαει λεει και ειναι ερωτευμενος μαζι μου..!!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γιατι χαρακτηριζεις τραγικο αυτο που σου συμβαινει δε καταλαβαινω..
    οι περισσοτεροι σε αξιολογουν με βαση τη γνωμη που εχεις για τον εαυτο σου.
    αν πιστευεις στον εαυτο σου αλλα οσα κανεις αντιβαινουν τα οσα πιστευουν οι αλλοι εγω σου λεω οτι ολοι θα παρουν θεση για αυτα που λες για να πουν αν συμφωνουν η οχι με αυτο αλλα οσο περνουν θεση αυτο ειναι υπερ σου κ αυτο θα φανει στο τελος.
    ομως υπο αυτες της συνθηκες δε θα πρεπει να διαμαρτηριθεις αν ανακαλυψεις οτι κ αυτη ειχε σχεση παραληλα με γυναικα μαζι με σενα γιατι ενα ρητο λεει αν δε μιαζανε δε θα συμπεθεριαζανε.. επισης δε καταλαβαινω γιατι τρεμεις μηπως μαθευτει κατι μαλον θα ηταν προτημοτερο να σε απασχολησει αν εχεις δικιο η οχι

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    πω ρε φιλε πως εμπλεξες ετσι... εγω δεν εχω κατι άλλο να σου πω περα από το να το πεις για αρχη στην κοπελια σου, και φυσικα να ξεκοψεις από τον φιλο σου αν αυτό θες!

    μην το παρεις στραβα αλλα μου θυμισες μια ταινια δεν θυμαμαι τον τιτλο, ένα παρομοιο ερωτικο τριγωνο. 2 ανδρες μια γυναικα τελικα... η ταινια τελειωνει να την βρισκουν ολοι μαζι.

    πρωτα πρεπει να ξεκαθαρίσεις τι πραγματικα θες και παρε την μεγαλη αποφαση και ξεκοψε από τον φιλο σου... αν μιλησει μιλησε

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Δεν σε καταλαβα σχεδον καθολου..!!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    γιατι χαρακτηριζεις τραγικο αυτο που σου συμβαινει δε καταλαβαινω..
    οι περισσοτεροι σε αξιολογουν με βαση τη γνωμη που εχεις για τον εαυτο σου.
    αν πιστευεις στον εαυτο σου αλλα οσα κανεις αντιβαινουν τα οσα πιστευουν οι αλλοι εγω σου λεω οτι ολοι θα παρουν θεση για αυτα που λες για να πουν αν συμφωνουν η οχι με αυτο αλλα οσο περνουν θεση αυτο ειναι υπερ σου κ αυτο θα φανει στο τελος.
    ομως υπο αυτες της συνθηκες δε θα πρεπει να διαμαρτηριθεις αν ανακαλυψεις οτι κ αυτη ειχε σχεση παραληλα με γυναικα μαζι με σενα γιατι ενα ρητο λεει αν δε μιαζανε δε θα συμπεθεριαζανε.. επισης δε καταλαβαινω γιατι τρεμεις μηπως μαθευτει κατι μαλον θα ηταν προτημοτερο να σε απασχολησει αν εχεις δικιο η οχι
    Δεν σε πιανω καθολου..!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    πω ρε φιλε πως εμπλεξες ετσι... εγω δεν εχω κατι άλλο να σου πω περα από το να το πεις για αρχη στην κοπελια σου, και φυσικα να ξεκοψεις από τον φιλο σου αν αυτό θες!

    μην το παρεις στραβα αλλα μου θυμισες μια ταινια δεν θυμαμαι τον τιτλο, ένα παρομοιο ερωτικο τριγωνο. 2 ανδρες μια γυναικα τελικα... η ταινια τελειωνει να την βρισκουν ολοι μαζι.

    πρωτα πρεπει να ξεκαθαρίσεις τι πραγματικα θες και παρε την μεγαλη αποφαση και ξεκοψε από τον φιλο σου... αν μιλησει μιλησε
    Ξερω τι ΑΚΡΙΒΩΣ Τ ΘΕΛΩ..!!! Αλλα δεν γινεται.. Η μπορει να μην εχω βρει τον τροπο..!! μονο στην ιδεα να μαθευτει κατι τετοιο στους γυρο μου ή και στην οικογενεια μου εχω την γη κατω απο τα ποδια μου

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το θεμα ειναι αν μπορεις να αποδειξεις οτι αυτο που κανεις ειναι καλο κ οτι αξιζει αν μπορεις να το αποδειξεις οσοι κ αν σε δουν ρατσιστικα στο τελος θα κανουν μια τρυπα στο νερο.
    απο τη γνωμη που εχεις για τον εαυτο σου εξαρταται το θεμα.
    ειναι δυσνοητο?
    δηλαδη αν εσυ εχεις κακη γνωμη για οτι κανεις οι αλλοι ειναι δυνατον να το αποδεχτουν?
    δε μπορω να το πω πιο απλα...

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διπλη προσωπικοτητα???
    By nikol92 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 06-09-2014, 20:05
  2. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 23:23
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 20:34
  4. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 20:49
  5. διπλη κριση πανικου.
    By sunset in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2009, 19:11

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •