Πως αναγνωριζεις το ετερον σου ημισι;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306

    Πως αναγνωριζεις το ετερον σου ημισι;

    Βρισκεσαι σε καποιο χωρο αγνωστος μεταξυ αγνωστων.Περιβαλλεσαι απο κοπελες που δεν γνωριζεις και σου αρεσουν καποιες απο αυτες.Πως θα αναγνωρισεις την μια κοπελα που αποτελει το ετερον σου ημισι ωστε να αποφασισεις να την προσεγγισεις να της πιασεις κουβεντα για να γνωριστειτε και κανετε μια σχεση που αξιζει στην πορεια του χρονου;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    566
    τι πάθατε με τις σχέσεις ρε κ ολο κάνετε θέματα ;;;
    χειμωνιασε κ ψάχνετε για έρωτες ε? χαχαχ

    Για να απαντησω, αν και δεν ειμαι ανηρ
    Καταρχας τι ετερον ημισυ μωρε με τη μια?
    Τωρα πολυ γενικα το θετεις ανάλγα και το χώρο..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Νεραιδα η σχεση δεν εχει εποχη ειτε χειμωνα ειτε καλοκαιρι το ιδιο ειναι.Αυτο που ρωταω ειναι πως αναγνωριζεις σε ενα χωρο την κοπελα που θα γνωριστειτε να ειστε μαζι;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    αυτη που βαριεται ειναι η καταλληλη εγω λεω αμα τη δεισ κεφατη απεφυγε την
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Εχεις δικιο σε αυτο πολυτιμη η συμβουλη σου για να βαριεται σημαινει οτι δεν εχει στη ζωη της αυτο που αναζητα ενω αν ειναι κεφατη εχει μια υπεροχη σχεση που περναει καλα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    σιγα μην εχω δικιο δεν μπορεισ να ξρεισ πολυ απλα στο λεω γιατι μπορει να ψαχνεται με αυτο τον τροπο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Εχει μια λογικη ομως αυτο το σκεπτικο σου.Βεβαια το καλυτερο θα ηταν η κοπελα που ενδιαφερεται να κοιταξει να χαμογελασει οταν δει το ενδιαφερον σου αλλα πλεον το φλερτ δεν υπαρχει και βλεπεις γυναικοπαρεες που ειναι στον κοσμο τους απλα βγαινουν μιλανε μεταξυ τους χωρις να κοιτανε γυρω τους η παιζουν με το κινητο τους.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    βαριεμαι να γραφω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ενταξει οπως και να εχει σε ευχαριστω για τη σημαντικη συμβολη σου στα θεματα μου.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    χαχαχα...ο γλυκος μας ιπποτης ... με τετοιο νικ σιγουρα τετοια θεματακια θα ανοιγες...μου αρεσουν, σε κανουν να ξεχνιεσαι απο τα σοβαροασχημα!...οταν ειναι να πας σε καποιοτετοιο πάρτυ να μας το πεις να σε εφοδιασουμε με πληροφορίες και συμβουλες...σου αξιζει να βρεις πολλα ετερα ημιση και να ειναι τοσο τρυφερα με την ευγενικη και ρομαντικη σου ψυχουλα οσο και εσυ μαζι τους!..λογικα εισαι πιτσιρικας στη ηλικια ...γιατι ο μονος ανθρωπος με αθωα ψυχη πανω απο τα 25 είναι ο ελις μας.. αρα εχεις να ζησεις πολλους ερωτες δυνατους και υπέροχους στην ζωη σου και στο ευχομαι ολοψυχα!!!! χαιρομαι οταν βλέπω οτι η ομαδα μας πλουτιζει με μια ακομα υπέροχη ψυχουλα!..σε καλωσοριζω...:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ειδα μια κοπελα να στεκεται στον δρομο , καλοκαιρι στο εξοχικο , βραδακι , ' καταλαβα ' αμεσως , αγνωστο πως , οτι αυτη ειναι η κοπελα που εψαχνα . Εβαλα μια φιλη μου να της πιασει κουβεντα , και μετα την πλησιασα δηθεν τυχαια . Δεν επεσα εξω , καναμε δεσμο 8 ετων , τελειωσε το 94 , και ακομη εχουμε επαφες , φιλικες .
    Το γιατι δεν κατεληξε σε γαμο , ειναι μεγαλη ιστορια .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ευχαριστω για τα καλα σας λογια 33 ειμαι απλα στις σχεσεις που εχω κανει δεν ταιριαζαμε ωστε να δημιουργηθουν συναισθηματα αγαπης.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    συναισθηματα ερωτα- ενθουσιασμου-καψουρας?? υπάρχουν όλα αυτα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Στις σχεσεις μου απλα μου αρεσαν καποιες κοπελες δεν εχω τυχει να νοιωσω καψουρα,ερωτα,αγαπη.Επειδη εκτος να υπαρχει σαρκικη επαφη πρεπει να υπαρχουν και τετοια συναισθηματα και επειδη αντι με τον καιρο να νοιωθω ολοενα και πιο καλα με καποια σχεση ενοιωθα ολοενα και πιο ελαχιστα σταματουσε η σχεση μετα απο καποιους μηνες.Ασε που μετα απο μερικους μηνες αρχιζαν παραξενες συμπεριφορες.Ενω ειχαμε γκρινιες και φασαριες χωρις καποιο λογο αρχιζαν να λενε τοσο συντομα για γαμους και μωρα και να πιεζουν.Μεχρι στιγμης μια κοπελα μου ελεγε στους δυο μηνες σχεσης να της κανω μωρο και υπηρχαν και τρεις κοπελες η μια στους τρεις μηνες,η αλλη στους τεσσερις μηνες και η αλλη στο μισο μηνα σχεσης να με πιεζουν για γαμο.Αυτη μαλιστα που ειχα τρεις μηνες σχεσης οταν της ειπα κατσε να περασει καποιο λογικο χρονικο διαστημα ας πουμε ενα χρονο τουλαχιστον σχεσης μου ειπε να της κανω μωρο εκεινη τη στιγμη.Επειδη λοιπον ωραια ειναι να κανεις ερωτα με μια κοπελα αλλα δεν ειναι μονο να περνας την ωρα σου και επειδη θελω μια σχεση να αγαπιομαστε να ειμαστε για μια ζωη μαζι κοιταω μπροστα και ελπιζω να βρω την κοπελα που θα εχουμε σχεση και να υπαρχει αγαπη και ευτυχια.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ippotis View Post
    Βρισκεσαι σε καποιο χωρο αγνωστος μεταξυ αγνωστων.Περιβαλλεσαι απο κοπελες που δεν γνωριζεις και σου αρεσουν καποιες απο αυτες.Πως θα αναγνωρισεις την μια κοπελα που αποτελει το ετερον σου ημισι ωστε να αποφασισεις να την προσεγγισεις να της πιασεις κουβεντα για να γνωριστειτε και κανετε μια σχεση που αξιζει στην πορεια του χρονου;
    με τις ερωτησεις και τα θεματα που βαζεις, εσυ θελεις ενα συμβολαιο οτι θα σου φερουν μια κοπελα ετοιμη να σε λατρευει στο υπολοιπο της ζωης σου και θα εχουν πεσει μεσα και στα δικα σου γουστα και να στην στειλουν με κορδελα στο σπιτι....
    απορω και με το νεο σου θεμα...
    μου φερνει στον νου ερωτηση ανθρωπου που ειναι κλεισμενος καπου και δεν εχει υποψιν πως αλληλεπιδρουν οι υπολοιποι ανθρωποι που ερχονται σε επαφη μεταξυ τους (ειμαι κοντα?).

    για να απαντησω και στην νεα απορια, φυσικα και ΔΕΝ αναγνωριζεις το ετερον σου ημισυ με το που θα μπεις σε εναν χωρο...
    μπορει να αναγνωρισεις εναν ανθρωπο που σου φαινεται ελκυστικος και θα θελεις να τον γνωρισεις, στην συνεχεια να σου φανει και ενδιαφερων και να θελησεις να τον ξαναδεις, στην συνεχεια να σου αρεσει και η παρεα του και να θελεις να συνεχιστει, στην συνεχεια να θελεις μια σχεση μαζι του και να τον βλεπεις περισσοτερο, και ΑΦΟΥΥΥΥ γινουν ολα αυτα και δεν μετανιωσεις σε καποιο σταδιο για την αρχικη σου ιδεα να τον γνωρισεις, τοτε ΙΣΩΣ καταληξεις οτι ειναι μια σχεση ζωης για σενα και θελεις να εισαι συνεχεια μαζι του (της) και ΑΝ ειναι και αμοιβαια τα αισθηματα, να πραγματοποιηθει...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 136
    Last Post: 29-10-2014, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •