Εχει παρει κανεις το lyrica..??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184

    Εχει παρει κανεις το lyrica..??

    Τι γνωμη εχετε για αυτο το χαπι μου το εχει δωσει ο γιατρος για γαδ και καταθλιψη..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    εγω σου την εχω πει.. εξαιρετικο φαρμακο κ απο τοτε που το πηραμ ενω αγχωθηκα στην αρχη απειρα, αν ξανακανω στρες αυτο θα παρω!
    σιγα μη παρω ζαναξ που ειναι ναρκωτικο κ κανει κ εξαρτηση!!
    επισης ρωτοντας για ενα φαρμακο, ο καθε χρηστης θα σου πει τα δικα του κ θα σε επηρρεασει, σε νιωθω γιατι το εχω κανει κ γω..τελικα μονο εμεις οι ιδιοι μπορουμε να πουμε αν μας καθεται καλα ενα φαρμακο η οχι!
    αν ακουσεις κατι κακο θα φοβηθεις κ θα το κοψεις..
    κ αυτο ειναι η μεγιστη βλακεια , το να ζηταμε τελικα γνωμες για φαρμακα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Οχι εσυ ρε ανξιους το ξερω για σενα..δν με πιανει ρε γαμωτο.μαλλον δεν τα παω καλα με τ χαπια.. σημερα πηρα διπλη δοση στα 100 με συννενοηση με το γιατρο..100 πρωι και θα παρω 100 βραδυ.
    .νοιωθω το ιδιο χαμενος στις σκεψεις μου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ!!! σου λεω οτι θελει 1 ΜΗΝΑ!!! ρε παιδι μου εισαι ντιπ για ντιπ???? δεν μπορω να καταλαβω!! ειναι δυνατον???
    τα χαπια θελουν χρονο!!! 4 μερες το παιρνεις!! τι περιμενεις??? να σε πιασει?μετα τις 10 μπορει (κ παλι αμφιβολλο) να δεις μια ελαχιστη διαφορα!! μετα τον μηνα θα βγαλεις συμπερασμα!
    καλα ρε παιδι μου δεν ξερεις καθολου απο υπομονη???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ενμεταξη για αυτο π λες για τις γνωμες εχεις δικαιο και για αυτο δεν εμπαινα για λιγο καιρο στο φορυμ το ειχα σβησει και θα το ξανασβησω μαλλον αλλα δν αντεξα με φαγε η περιεργεια για το lyrica..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    μα θα ακουσεις ο.τ ινα ναι! αλλος θα σου πει "φιλε χαλια φαρμακο" αλλος θα σου πει "φιλε το καλυτερο!" μπορεις να κατσεις να πιστεψεις?
    ακομα κ γω πυο σου λεω οτι ειναι πολυ καλο, μπορει να μην ισχυει για σενα!
    για προσεχε κ σοβαρεψου χριστοφορε!! σορρυ τωρα που στα χωνω, αλλα το κανω για το καλο σου!
    μη κοψεις το φαρμακο παλι στην μεση, εχεις κακοποιησει πολυ το κεφαλι σου, καεν υπομονη κ περιμενε με επιμονη κ πεισμα! ειναι πολυ νωρις για το λυρικα!!! δεν σου λεω ψεμματα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Δεν το κοβω οτι με λεει ο γιατρος κανω πλεον...αλλα δν βλεπω διαφορα παλι..και το περνω κοντα μια βδομαδα..θα περιμενω..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ, το παιρνεις 4 μερες, μετα την τριτη μερα σου ειχε πει να το κανεις 100, ετσι μου ειχες πει..
    κ μια εβδομαδα επισης δεν θα καταλαβεις καμια διαφορα!
    μετα τον μηνα θα μου πεις να σου κανει ή οχι, ο.τι κ να πεις τωρα ειναι μη εγκυρο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αντε θα το παρω κ αυτο για ενα μηνα να δω τι θα γινει...ε ποσο υπομονη να εχω πια αρχιζει και εξαντληται. ενα χρονο ειμαι ετσι συνεχομενο χωρις υφεσεις..τον ειπα και τν γιατρο δν εχω αλλη υπομονη κ εχω και πολλα νευρα..μονο αυτο ακουω τοσο καιρο υπομονη κ υπομονη..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    μετα τον ενα μηνα θα δεις καλε μου, οχι ακριβως την 30η μερα..
    τοσος κοσμος κανει υπομονη, τοσοι ανθρωποι εδω μεσα παλευουμε. εσυ δεν μπορεις?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Χristofore εκτος απο το φαρμακο εχεις κανει καμμια αλλαγη στον τροπο ζωης σου;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ε οχι τπτ το ιδιαιετο δν δουλευω δν εχω ενδιαφεροντα τ μονο π κανω ειναι να κανω καμια δουλεια στο σπιτι καμια βολτα τν σκυλο βολτες με φιλους συχνα αλλα δν με ικανοποιουν απλως βγαινω μηχανικα δν νοιωθω..κ πολλες ωρες καθομαι στο υπογειο οπου μενω ξαπλωμενος στο κρεβατι με τις ωρες μονο να σκεφτομαι σκεφτομαι..γενικα δν ειμαι εγω εχω χασει χαρακτηρα προσοπικοτα κατι αλλαξε σε μενα δν μπορω να καταλαβω τι..δν σκεφτομαι καθαρα λογικα χαζεπσε το μυαλο μου νοιωθω περιεργα εδω κ ενα χρονο δεν ζω απλως υπαρχω..το μονο π κανω ειναι υπομονη να ερθουν καλες μερες αν ερθουν και να νοιωθω καλα κ λογικος οπως κ οχι σαν χαζος σαν τρελος σαν σκια σαν να μην υπαρχω σαν να μην εχω χαρακτηρα..δν μπορω να περιγραψω σωστα με λογια παραξενο συναισθημα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εσυ τ εχεις lessing?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Παλι ψαχνεις???
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Χριστοφορε θα σου γράψω σε ένα μήνα! Τώρα δεν μπορώ να σου πω κάτι! Ο γιατρός μου που είπε να μην ψάχνω για ένα μήνα μέχρι να ολοκληρώσω την αρχική φάση της θεραπείας! Αλλά άλλο πίστευα ότι έχω κι άλλο βγήκε στην επιφάνεια! Κι επειδή παρατηρώ από το τρόπο που γράφεις ότι κάπου εμείς οι δυο σκεφτόμαστε παρομοια! Θα τα πούμε σε καμία 25αρια μέρες! Απλά πληροφοριακά ,έχω ξεκινησει πέντε μέρες θεραπείας και νιώθω ήδη καλύτερα! Πιο πολύ γιατί συνειδητοποίησα τι έχω!!!!!!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Εχει παρει κανεις minitran ?
    By Night in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 24-10-2014, 19:14
  2. CYMBALTA έχει πάρει κανείς?
    By Φένια in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 21-02-2011, 15:54
  3. venlasan εχει παρει κανεις σας???venlafaxine
    By marinaxx in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 0
    Last Post: 17-01-2011, 13:31
  4. Εχει παρει κανεις dumyrox 100 ?
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 30-01-2010, 10:33
  5. εχει παρει κανεις σας entact?βοηθεια...
    By afrula in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-06-2009, 10:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •