***** -ΑΠΑΤΗ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278

    Angry ***** -ΑΠΑΤΗ!!!

    *****************88
    Kαλημερα!ηθελα να ενημερωσω καποιους να μην την πατησουν οπως εγω!επερνα για 4 χρονια αναπηρικη συνταξη,περασα απο πρωτοβαθμια κ μου εδωσαν 50% μετα απο αυτο νοσηλευτηκα για 1 μηνα και εκανα ενσταση περασα απο δευτεροβαθμια κ μου εδωσαν κ αυτοι 50%.τα ΚΕΠΑ μου ειπαν να ξανακανω απο την αρχη τα χαρτια μου μετα απο 6 μηνες.
    εμφανηστηκε μια φιλη που κ αυτη ειχε το ιδιο προβλημα κ μου ειπε οτι ξερει καποια που θα βοηθησει να παρω την συνταξη μου μαζι με τα αναδρομικα!συναντηθηκαμε ολες μαζι κ μου ζητησε 2.500 ευρο γιατι θα εβαζε δικηγορο κ.α!
    το ποσο δεν το ειχα κ αναγκαστηκα να πουλησω το αυτοκινητο μου.τελικα με παζαρια επεσε στις 2.000!
    πηρε τα λεφτα τον ιανουαριο κ μετα αρχησε ενας γολγοθας 9 μηνων για μενα!συνεχεια,ψεματα,ψεματ� �,ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,
    μου ειπε να την παρει ο δικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!
    ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ *********** Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    Δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !!
    Last edited by Aeon; 28-04-2017 at 12:40.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ψεματα,ψεματ� �,ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,
    μου ειπε να την παρει ο δικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!
    *********** Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    Δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !!
    Last edited by Aeon; 28-04-2017 at 12:41.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2

    ********************

    Αυτό το λαμόγιο έχει δαγκώσει κι άλλους. Έχουμε τηλεφωνήματα, SMS, e-mail που αποδεικνείουν την απάτη της.
    Last edited by Aeon; 28-04-2017 at 12:41.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    κ γιατι δεν κανετε αγωγη ρε παιδια?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2
    Έχει ξεκινήσει η διαδικασία. Από αναβολή σε αναβολή και βλέπουμε.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    1
    πώς θα μπορούσα να επιβεβαιώσω τα στοιχεία αυτής της κυρίας; Φοβάμαι ότι η ίδια έχει προσεγγίσει κι εμένα...

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Καλησπέρα,
    δυστυχώς ή ευτυχώς, αυτό το θέμα δεν "χωράει" σε ένα φόρουμ.

    Διέγραψατα τα ονόματα που αναφέρθηκαν στο θέμα.

Similar Threads

  1. Ερωτική Απάτη / Κέρατο
    By sofianefeli in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 07-08-2015, 20:07
  2. Η ψυχολογία ειναι απατη
    By kalikantzaros in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 12
    Last Post: 05-01-2014, 05:03
  3. Οπτική απάτη - Illussion
    By John11 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 05-08-2011, 10:42
  4. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΑΠΑΤΗ
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 21-04-2010, 12:49
  5. Τι είναι τελικά απάτη?
    By sagi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 14-12-2007, 23:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •