KOKAINH ..... KΡΑΚ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    6

    KOKAINH ..... KΡΑΚ..

    Ποσο 'ευκολα΄΄΄΄ μπορει να απεξαρτηθει καποιος (με βοηθεια απο ειδικο κεντρο) που κανει και χρηση χασις??
    Ποια ειναι τα στεριτικα??? Τι πρεπει να ΠΡΟΣΕΞΩ??? Ποσο καιρω μπορει να παρει (?) ολο αυτο??? Υπαρχει καποιος που να εχει προσωπικη εμπειρια???
    Οποιαδηποτε πληροφορια/εμπειρια δεκτη..
    Ευχαριστω παιδια.....

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    παιζει ρολο η συχνοτητα...εσυ επινες κοκα κ μπαφο?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    6
    den ειναι για εμενα...Για τον αντρα μου... Και τα δυο πινει δυστηχος

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    πες μας λίγα πραγματα για εκείνον ...μην φοβασαι ειμαστε ανωνυμοι εδω...τι ακριβως συμβαινει?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    6
    προφανος ειναι επιρεπεις στης εξαρτησεις και τα ψεματα.... 25 χρονια μπαφο και δεν ξερω κι εγω ποσα χρονια κοκα τελικα... Εχει περασει ασχημες φασεις οκ!!! Δυσκολο διαζηγιο με ενα παιδι σε αναδοχη οικογενεια που μετα απο πολυ κοπο το βλεπει.. Δυο γονεις ανοικανους για παιδια απο τιν στιγμη που για ενα ονομα (του πατερα του στον γιο μου) τον αποκλειρωσαν ετσι απλα πριν 2 χρονια... Στον αερα πλανιονται μονο κατηγοριες προς εκεινον για διαφορα απο το μερος τους και αν και του ελεγα να παρει θεση απλα το αφηνε.... Και να το αποτελεσμα... Και αυτο που με τρελλλλλλλλλλενει ειναι οτι τα τρια μας παιδια ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ...................

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    6
    και ερχτε η στιγμη να κανουμε κατι για αυτο το προβλημα και ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ....εΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑ ψυχολογικα πσαχνοντας 2 χρονια την αληθεια μεσα στα τοσα ψεματα........ Και τωρα τι???
    Πιανομαι απο τα μαλυα και κολυμπαω η τον αφηνω να βαδιση στον δρομο που επελεξε οντας στα 47???

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εχεις και εσυ τον γολγοθα σου!!!... αν θελει πραγματικα να βοηθησει τον εαυτο του θα τα καταφερει... η θεληση είναι ο μονος νομος για όλους μας... η περιπτωση του ειναι δυσκολη...δεν θα σου γλυκάνω το χάπι...αλλα εχω δει πολυ μεγαλύτερα εμπόδια να ξεπερνιουντε απο αυτο...
    εσυ θα κάνεις αυτο που νιωθεις μεσα σου σωστο..αν θες να τον αφησεις καλυτερα να το κανεις παρα να μεινεις απο οικτο μαζι του..και μην σκεφτεσαι τι θα πει ο ενς και ο αλλος ...κανεις δεν ειναι μαζι σου οταν κλεινεις την πόρτα του σπιτιου σου μονη σου...
    αν θες να μεινεις..ανασκουμπώσου..εχε τε πολυ δρόμο μπροστα σας... που ξερεις?...μπορει τελικα να εχουν δικιο τα παραμυθια που μας λένε οτι η αγαπη ολα τα νικαει...
    αν χρειαστει να μιλησεις και να τα βγαλεις απο μεσα σου ειμαστε εδω για σενα, μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι πιο ουσιαστικο ...αλλα δεν γινετε... σου ευχομαι ολοψυχα να το ξεπεραστετε όλο αυτο όσο πιο συντομα γινετε και να μπορεσετε να βρητε γαλήνη στην οικογενεια σας!!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εχεις και εσυ τον γολγοθα σου!!!... αν θελει πραγματικα να βοηθησει τον εαυτο του θα τα καταφερει... η θεληση είναι ο μονος νομος για όλους μας... η περιπτωση του ειναι δυσκολη...δεν θα σου γλυκάνω το χάπι...αλλα εχω δει πολυ μεγαλύτερα εμπόδια να ξεπερνιουντε απο αυτο...
    εσυ θα κάνεις αυτο που νιωθεις μεσα σου σωστο..αν θες να τον αφησεις καλυτερα να το κανεις παρα να μεινεις απο οικτο μαζι του..και μην σκεφτεσαι τι θα πει ο ενς και ο αλλος ...κανεις δεν ειναι μαζι σου οταν κλεινεις την πόρτα του σπιτιου σου μονη σου...
    αν θες να μεινεις..ανασκουμπώσου..εχε τε πολυ δρόμο μπροστα σας... που ξερεις?...μπορει τελικα να εχουν δικιο τα παραμυθια που μας λένε οτι η αγαπη ολα τα νικαει...
    αν χρειαστει να μιλησεις και να τα βγαλεις απο μεσα σου ειμαστε εδω για σενα, μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι πιο ουσιαστικο ...αλλα δεν γινετε... σου ευχομαι ολοψυχα να το ξεπεραστετε όλο αυτο όσο πιο συντομα γινετε και να μπορεσετε να βρητε γαλήνη στην οικογενεια σας!!
    rea μου σε ευχαριστω παρα πολυ κουκλα μου.... Οντως θα ειναι πολυ δυσκολα... Δεν ξερω αν θα αντεξω ,θα προσπαθησω ομως απο εγωισμο και επιδη δεν θελω να μου πουν 'αυριο' τα παιδια μου οτι τον αφησα στιν πρωτη δυσκολια.... Τι να πω.... Η ιστορια θα δειξει....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εγω δεν ξερω απο ναρκωτικα κλπ αλλα θα σου πω ενα νομο τησ ζωησ οποιοσ λεει μαλακιεσ
    να ερθει να ζησει τη ζωη σου και τα παιδια σου αμα σου πουν τιποτα αυτο ειναι το μυαλο σου τοσο
    σε κοβει δεν εισαι η σουπερ ευφυια να λυνεισ ολα τα προβληματα οπωσ και ο αντρασ σου
    ζει αυτη τη ζωη τη δυσκολη φανταζομαι καμια φορα δε σκεφτομαστε καθαρα απο τα προβληματα
    εσυ παντωσ μην ακουσ κανενα γενικα και κανε οτι κρινεισ καλυτερο για την κατασταση που ζεισ ολα ειναι καταστασεισ
    και μεισ καπωσ αντιδραμε δε ξερουμε αν ειναι σωστο η λαθοσ μετα στη συνεχεια βγαινει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •