Τα ρανταρ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306

    Τα ρανταρ.

    Τι πιστευετε οτι σε μια καφετερια η ενα κλαμπ οταν βγαινεις με την παρεα σου το ενδιαφερον μιας αγνωστης κοπελας σε μια γυναικοπαρεα φαινεται απο καποιο βλεμμα η καποιο χαμογελο η υπαρχουν και αλλοι τροποι ωστε να το εντοπισεις ωστε να πιασετε κουβεντα και να κανετε σχεση;

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    9
    καλησπερα,φυσικα αυτος που αναφερεις ειναι ενας τροπος,αλλα το "κλικ"μεταξυ δυο ανθρωπων μπορει να γινει παντου κι απροσμενα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ναι ετσι ειναι οπουδηποτε μπορεις να συναντησεις τυχαια την κοπελα που ειναι ο ερωτας της ζωης σου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Αυτο που ειπες ειναιβπλα ενα ειδος φλερτ/ καμακι
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Με ενδιαφερει καθε ειδος φλερτ που μπορει να με οδηγησει στην κοπελα που θα αγαπιομαστε και θα εχουμε μια ωραια σχεση.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι ενταξει αλλα αν βρεις κοπελα κ της λες συνεχεια τα ιδια τα ιδια κ τα ιδια αυτη θα λαλησει κ θα φυγει απο κει που ηρθε γινε λιγο πιο διασκεδαστικος κ μη σκεφτεσαι 24 ωρες την ερωτικη σχεση αν ερθει εχει καλως αλλιως δε ..
    φτιαξου στολισου σα να εχεις βγει απο το στεγνοκαθαριστηριο...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    566
    [QUOTE=αλεξανδρος_77;574444]ναι ενταξει αλλα αν βρεις κοπελα κ της λες συνεχεια τα ιδια τα ιδια κ τα ιδια αυτη θα λαλησει κ θα φυγει απο κει που ηρθε γινε λιγο πιο διασκεδαστικος κ μη σκεφτεσαι 24 ωρες την ερωτικη σχεση αν ερθει εχει καλως αλλιως δε ..
    φτιαξου στολισου σα να εχεις βγει απο το στεγνοκαθαριστηριο...[/Q


    χαχαχαχαχαχαχα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ας το ρανταρ σου , ταχει ' παιξει ' απο τις υπερωριες !! οσο κυηγας κατι τοσο εμμονικα , τοσο δεν σουρχεται , αυτο στο εγγυωμαι . Ρηλαξ μαν .

  9. #9
    Quote Originally Posted by ippotis View Post
    Τι πιστευετε οτι σε μια καφετερια η ενα κλαμπ οταν βγαινεις με την παρεα σου το ενδιαφερον μιας αγνωστης κοπελας σε μια γυναικοπαρεα φαινεται απο καποιο βλεμμα η καποιο χαμογελο η υπαρχουν και αλλοι τροποι ωστε να το εντοπισεις ωστε να πιασετε κουβεντα και να κανετε σχεση;
    Δεν υπαρχει καποιος στανταρ τροπος,παντα υπαρχει το ρισκο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ενταξει Αλεξανδρε θα εχω πιο πολυ χιουμορ οταν συναντησω την κοπελα που ταιριαζουμε να μην τα παιξει!
    Αλαφροισκιωτε εννοειται οτι υπαρχει ρισκο δεν ειναι εκει το θεμα.Εσυ ποια μεθοδο φλερτ ακολουθεις;

  11. #11
    Δεν εχω καποια συγκεκριμενο μεθοδο,δυστυχως ειμαι μογγολο σε αυτα και γενικα στις κοινωνικες συναναστροφες.

    Προσπαθω προσεγγισω καποια που φαινεται να μου ταιριαζει,ειναι στα κυβικα μου και δειχνει εστω και λιγο (πιθανο) ενδιαφερον.Πχ δε θα την πεσω στο σκυλομουνο που κοιταει με μπλαζε υφος ολο το βραδυ γιατι εκτος οτι δεν μου ταιριαζει θα φαω πορτα.

    Απο κει και περα προσπαθω να κανονισω εξοδο και να επισπευσω το μπαλαμουτι γιατι εκει ειμαι καλυτερος απ'οτι στα λογια,και αμα τα βρεις εκει με την αλλη,τα λογια περιττευουν.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    εξαρτάται την γυναικα.. εξαρτάται το timing εξαρτάται από πολλα δεν είναι κατι που το πατεντάρεις.... αν το timing είναι σωστο και της πεις στην ψυχρα θελω να σε φιλησω η ακομα και θελω να γ...ουμε ακομα και αγνωστη ναναι μπορει να γουσταρει...

    σε γενικες γραμμες το μπλα μπλα είναι αυτό που βοηθαει και το χιουμορ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ωραιες συμβουλες Αλαφροισκιωτε και Νουμακ ευχαριστω.

  14. #14
    Γεια σου Νουκ --- Εισαι ωραιιιιος - χε
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ενταξει Μακ θα χαλαρωσω και θα διασκεδαζω οταν βγαινω και θα αξιοποιω την ευκαιρια οταν παρουσιαστει.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •