Λετε να παντρευτω ? - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 196 to 206 of 206
  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by imagine View Post
    Remedy, αυτο είδα στο τελευταίο μας reunion που πήγα. Οι γυναίκες είναι όλες από καλές μέχρι κουκλάρες.. άντρες έχει λίγους που είναι σούπερ... οι περισσότεροι με καραφλίτσες/ μπακίτσες/ σακουλίτσες στα ματάκια κτλ.. και κάποιοι που μοιάζαν 20 χρόνια πάνω. Εικάζω πως φταίνε τα γονίδια και οι καταχρήσεις.

    Γεγονός πάντως πως οι άντρες πιο δύσκολα κρύβουν χρ'ονια
    ε πες τα ντε!
    κι εγω στο ριγιουνιον τα ειδα :p
    μαθανε ολοι και ολες (αυτο ειναι το πιο κουφο), "τα χερια και ο λαιμος δεν κρυβονται". οι ανδρες δεν εχουν χερια και λαιμους?
    εχω συμμαθητη που ντρεπομαστε (τα "κοριτσια") να λεμε οτι ειναι συνομηλικος γιατι μοιαζει με πατερας μας. πλακα μας κανετε?

    να μην σχολιασω τι συμβαινει στους ανδρες μετα τα 40 στο σεξ (που μου θελουν και μικρουλες τρομαρα τους), γιατι θελω να ειμαι γλυκια
    (για να μην σας αφηνω σε αγωνια, στις γυναικες δεν συμβαινει)...

  2. #197
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην ξεχναμε και τους ανδρες.
    οι περισσοτεροι πιπιλιζουν την καραμελα ¨οι γυναικες σπανε νωριτερα" η δειχνουν μεγαλυτερες , αλλα το λενε με την καραφλιτσα τους να λαμποκοπαει, τα ασπρα η βαμμενα κομοδινι μαλλακια τους να δειχνουν την φθορα η το κιτσ (διαλεγεις και παιρνεις) και πανω απο την μπακα της ηλικιας που δεν αποχωριζονται με αντιτιμο την προσπαθεια... εκαι χωρις την βοηθεια μιας καλης υδατικης αλλα ουτε και του μακιγιαζ, μαντεψτε πως ειναι το προσωπο..
    δεν εξρω τι λεει το περιβαλλον σας κοριτσια (και αγορια), αλλα στον δικο μου κυκλο συνομηλικων (συμμαθητων για παραδειγμα), οι γυναικες ειναι κουκλαρες και οι ανδρες ωραιοτατοι μεν ,αλλα δειχνουν κατα πολυ μεγαλυτεροι μας.
    οι αντρες δεν θελουν πολυ δουλεια, εγω προσωπικά τον γουσταρω με την μπαγκιτσα του και με τα γκριζα του και τις ρυτιδουλες του.. σιχαινομαι το μπιφτεκι!..εκει ειμαι αδιαλακτη... ξουρισε τα επιτελους!!..ι το περιποιημενο μουσι ..ή το ξυρισμενο αξυριστο ...γενικως εχουν και αυτοι δουλίτσες αλλα οχι πολλες ... μην το παρακανουμε ..αμα ο αντρας κοιταζεται πολυ στον καθρευτη χανει πόντους, κακα τα ψεμματα!..
    και σας παρακαλω ρε σερνικα χαλαρωστε με το αρωμα πια!!!.. σε ΚΑΜΙΑ δεν αρεσει το εντονο αρωμα!!!.. σαπουνακι και αποσμητικο αν σας μπερδευει η δοσολογια!!( να βγαλω και γω κανενα απωθημένο!!)....

  3. #198
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε πες τα ντε!
    κι εγω στο ριγιουνιον τα ειδα :p
    μαθανε ολοι και ολες (αυτο ειναι το πιο κουφο), "τα χερια και ο λαιμος δεν κρυβονται". οι ανδρες δεν εχουν χερια και λαιμους?
    εχω συμμαθητη που ντρεπομαστε (τα "κοριτσια") να λεμε οτι ειναι συνομηλικος γιατι μοιαζει με πατερας μας. πλακα μας κανετε?

    να μην σχολιασω τι συμβαινει στους ανδρες μετα τα 40 στο σεξ (που μου θελουν και μικρουλες τρομαρα τους), γιατι θελω να ειμαι γλυκια
    (για να μην σας αφηνω σε αγωνια, στις γυναικες δεν συμβαινει)...
    εγω δεν εχω πάει σε ριγιουνιον αλλα απο φβ που τα βλέπω , τα νεα δεν ειναι καλα κοριτσια για τις 35αρες τουλαχιστον... σκατα εχουνε γινει ... καλα να μου πεις οι περισσοτερες σε αυτην την ηλικια ειναι σε φαση διαζυγιου.. ή καποια κριση ηλικιας επειση πλησιαζουμε τα 40? τι να πω...ισως για αυτο! ουτε να βαφτουνε ουτε να ντυθουνε δεν ξερουν οτι τους πλασαρει η μοδα και χωρις να τσεκαρουν αν ταιριαζει.. καταπινουμε αμασητο πολυ βλήτο !!! και το προσωπικο στυλ εχει πάει περιπατο ...
    οι αντρες απο την αλλη...ναι ειναι σε πολυ καλη κατασταση τομολογω, μαλλον τους ανανεωνουν οι πιτσιρικες !!!

  4. #199
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Συμφωνω απολυτα! μια μεγαλη που προσπαθει να δειχνει νεα ειναι κιτς. Επισης ενα μικρο που προσπαθει να δειχνει μεγαλη παλι ειναι κιτς! ειναι αυτο που λενε οι ξενοι ''Trying too hard''
    μπα σε μια πιτσιρικα το συγχωρεις το κιτς... εχουν τοση φρεσκαδα που επανορθωνει η φυση ...βεβαια οχι όλες... πάντως αν ξαναγινομουν 20 δεν θα φορουσα κ α θ ο λ ο υ μακιγιαζ... αντε καμια μασκαρα και κανενα λιπ γκλος !!...στερνη μου γνωση...

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Για το ποσο γηρασμενος δειχνεις εξαρταται απο τα γονιδια , το καπνισμα και ο ηλιος κανουν ρυτιδες , η συστηματικη γυμναστικη κοβει 8 βιολογικα χρονια , 3 κοβει η υγεινη διατροφη και η αρκετη ενυδατωση , και το ποσο καλοζωισμενος η ταλαιπωρημενος η αγχωδης εισαι , ιδιως τα δυο τελευταια παιζουν ρολο μεγαλο , οπως και τα γονιδια . Βλεπω τον πατερα μου , που ειναι πολυ κουλ τυπος , 89 , ενα 75αρι δειχνει , αλλα δεν καπνιζε , δεν ηταν βλαβερος ο ηλιος εκεινες τις εποχες , και ηταν παντα δραστηριος , χωρις να ταλαιπωρειται .
    Οι κρεμες για να κανουν δουλεια , οι αντιρυτιδικες , πρεπει ναναι του 100σταρικου και ανω .
    Αλλα το να πινεις πολυ νερο απο νεος , ειναι πολυ σημαντικο , πολυ καλυτερη η εσωτερικη ενυδατωση , παρα η εξωτερικη .
    Η φαλακρα οντως μεγαλωνει πολυ τον αντρα .

  6. #201
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    δεν ξερω τι λετε. εμενα με κανουν πιο νεα τα μαγουλακια, τα λακακια, οι φακιδες και το χαμογελο :Ρ

  7. #202
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να μην σχολιασω τι συμβαινει στους ανδρες μετα τα 40 στο σεξ (που μου θελουν και μικρουλες τρομαρα τους), γιατι θελω να ειμαι γλυκια
    (για να μην σας αφηνω σε αγωνια, στις γυναικες δεν συμβαινει)...
    Απλα δεν εχουν την ενεργητικοτητα που ειχαν παλαιοτερα (ουτε οι γυναικες την εχουν στα 40).

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Mac αν προσεχεις τον εαυτο σου κοιτα τις 40αρες και ανω που τον προσεχουν επισης ασε που θα σε εκτιμησουν περισσοτερο γιατι θα στε σε κοντινες ηλικιες και θα σε καταλαβαινουν.

  9. #204
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το προβλημα μου , δεν ειναι ηλικιακο , ειναι αν αξιζει να παντρευτεις η οχι .

  10. #205
    εξαρτάται τι σημαίνει για σένα ο γάμος...

  11. #206
    και γενικότερα αν πιστεύεις πως μπορείς να τον υπηρετήσεις στοιχειωδώς

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314

Similar Threads

  1. Δεν θα παντρευτώ.
    By marian_m in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 97
    Last Post: 21-12-2015, 07:47
  2. Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 06-06-2014, 17:19
  3. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 18:38
  4. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 01:19
  5. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 22:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •