Λετε να παντρευτω ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 206
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    Λετε να παντρευτω ?

    Να πω την αμαρτια μου , ολο το σκεφτομαι , 54 ειμαι , ολοι μου λενε , μην μεινω μονος στα γεραματα ...............κι αμα μεινω ? τοσο τρομερο θαναι ? βλεπω τους δικους μου , πλακωνονται τακτικοτατα , αμα δεν πλακωθουν μια μερα , την αλλη θα πλακωθουν εις διπλουν , ειναι ακριβεις ....................απο την αλλη , ειμαι και πολυ δυσκολος , η μια μου ξυνιζει , ειναι και οτι γυμναζομαι καμμια 30αρια χρονια , και εχω κι απαιτησεις , μπολικες ..................εμφανιση κυριως ......αλλα αμα ειναι βουρλο η αλλη .......................θελω και νεα γυναικα , αφου κρατιεμαι καλα , γιατι οχι , ποσο νεα ομως ........................20 χρονια μικροτερη , εμφανισιμη , καλη ειναι , και 23 χρονια , αλλα θα με θελει αυτη ? .............ολες θελουν μικροτερους , αυτο βλεπω , υπαρχουν και αυτες που τους αρεσουν οι μεγαλυτεροι , γκριζοι κροταφοι σου λεει , εμμμ , ειναι κατι . 40αρα δεν θελω , αλλα αμα κρατιεται , ποσο πια να κρατηθει , πρεπει να γυμναζεται απο μωρο , και αδυνατη ναναι .................καλοψυχη , οχι καταπιεση , ουτε εγω καταπιεζω ανθρωπους , σπιτι εχω , δεν μπορω να πω κι οτι περνω ασχημα , ξεγνοιαστος ειμαι , αλλο ομως κατασταση με ιδανικο συντροφο , αποκτα νοημα η ζωη σου ρε παιδι , κανεις κουβεντουλες , κουλ ναναι , να μην ειναι σπαστικη , και θυμωνει , θα ξενερωσω και θα θελω να φυγω ............. ουτε πεθερα θελω , ουτε συγγενεις της , ηρεμος ειμαι , πολυ , αμα μου κανει σπαστικα , η φωναζει , το διαλαμε .....................του εξω ειμαι ,,,,,και ταξιδακια θελω ...........οχι μπουζουκια , τα μισουσα ανεκαθεν , γατουλα θα θελει ? καλα δεν χαλασε κι κοσμος , συνεννοηση και αλληλοσεβασμος γινεται ? γινεται ...............κι αμα στην πορεια δειξει αλλον χαρακτηρα ? εκει μεγαλε , την πατησες ...........................αυτα ειναι τα μεγαλα διλημματα της ζωης , θα μου πατησει και το ποδι στην εκκλησια ..............εκει θα γινω Αντωνακης , και μην τον ειδατε .

  2. #2
    Μακ Καλημερα, σε επιασε το κλιμα των Χριστουγεννων ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Ασκησεις επι χαρτου μου φαινονται αυτα απο τη στιγμη που δεν υπαρχει καποια ενδιαφερομενη.
    Επισης,εσυ τι προσφερεις και εχεις τοσες απαιτησεις?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    τις απαιτησεις..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    βρε Μακ μου, οταν ψαχνεις συντροφο ζωης δεν εστιαζεις τοσο οσο εσυ στην εξωτερικη εμφανιση, αλλα στο τι σου βγαζει ο ανθρωπος...το στυλ την θελω και ωραια και νεα και γυμνασμενη και διαβασμενη και ψαγμενη και ανετη και φιλοζωη και χιλια δυο.....το λεγαμε στα 25 μας. στα 54 ή στα 43 λες οτι ο ανθρωπος σου, ειναι ο ανθρωπος σου. με στραβη μυτη αλλα μάτια "που σε διαβαζουν". με ισως λιγες καμπύλες αλλά με πελώρια αγκαλιά οταν την χρειάζεσαι και με ανοχές όταν θελεις την ησυχία σου. θελω να πω οτι μεγαλωνοντας εστιαζουμε λιγο στην ουσια...και οπως λεει και το τραγουδι...."χρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια. μόνο ο τροπος που κοιτανε"

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ασε Μακ τις απαιτησεις και να σε ενδιαφερει μια κοπελα που εχετε ελξη και χημεια αναμεσα σας ωστε να περνατε μαζι καλα.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    θελω και νεα γυναικα , αφου κρατιεμαι καλα , γιατι οχι , ποσο νεα ομως ........................20 χρονια μικροτερη , εμφανισιμη , καλη ειναι , και 23 χρονια
    ρε αθεοφοβε θα μπορουσες να ειχες κορη σε αυτην την ηλικια... καλα λεω ότι θα καιγεσε αιωνια στο πυρ το εξώτερον... :)

    πιστευω μια 40αρα μια χαρα σου είναι αντε προλαβαινει να κανει και παιδι.. βιασου βιασου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    τις απαιτησεις..

    Ακριβως , noumac , ξερει η ρεα !!! εκτος πραματικοτητας δεν ειμαι παντως .

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Μακ Καλημερα, σε επιασε το κλιμα των Χριστουγεννων ?
    Καλησπερα C.C . Ναι , μαλλον αυτο μεπηρεασε , δεν εξηγειται αλλιως !!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    ρε αθεοφοβε θα μπορουσες να ειχες κορη σε αυτην την ηλικια... καλα λεω ότι θα καιγεσε αιωνια στο πυρ το εξώτερον... :)

    πιστευω μια 40αρα μια χαρα σου είναι αντε προλαβαινει να κανει και παιδι.. βιασου βιασου

    Εσυ εχεις μια μανια με τα θρησκευτικα , noumac . Δεν βιαζομαι καθολου , αμμα βρω αυτην που θελω , καλως , αμα οχι , παλι καλως . Δεν ειμαι ακριβως απελπισμενος θαλεγα . Μαλλον κουλ .
    Πληροφοριακα παντως , η τελευταια μου , ηταν 24 χρονια μικροτερη , και καθ ολα αξιολογη . Αλλα αν ειναι καλοδιατηρημενη , προσεχει , γυμναζεται , γιατι οχι και μεγαλυτερη .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ippotis View Post
    Ασε Μακ τις απαιτησεις και να σε ενδιαφερει μια κοπελα που εχετε ελξη και χημεια αναμεσα σας ωστε να περνατε μαζι καλα.

    Για να υπαρξει χημεια αγαπητε , δεν μπορει να υπαρξει μεταξυ εμου και της αειμνηστης Βασιλειαδου ( που μου πεφτει και πολυ σαν προσωπικοτητα ) , αλλα μεταξυ μιας που πληροι τις προδιαγραφες .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fleur View Post
    βρε Μακ μου, οταν ψαχνεις συντροφο ζωης δεν εστιαζεις τοσο οσο εσυ στην εξωτερικη εμφανιση, αλλα στο τι σου βγαζει ο ανθρωπος...το στυλ την θελω και ωραια και νεα και γυμνασμενη και διαβασμενη και ψαγμενη και ανετη και φιλοζωη και χιλια δυο.....το λεγαμε στα 25 μας. στα 54 ή στα 43 λες οτι ο ανθρωπος σου, ειναι ο ανθρωπος σου. με στραβη μυτη αλλα μάτια "που σε διαβαζουν". με ισως λιγες καμπύλες αλλά με πελώρια αγκαλιά οταν την χρειάζεσαι και με ανοχές όταν θελεις την ησυχία σου. θελω να πω οτι μεγαλωνοντας εστιαζουμε λιγο στην ουσια...και οπως λεει και το τραγουδι...."χρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια. μόνο ο τροπος που κοιτανε"
    Καλως Fleur , ξερεις οτι σε βλεπω με καλο ματι , φιλικα , αλλα δεν μου χρειαζονται μεγαλες αγκαλιες , ουτε και στοργες ιδιαιτερες . Ξερω τι θελω , τι δεν θελω , και θα σου στειλω πμ με τις 2 πρωην μου , ειδικα εσενα , σεμπιστευομαι , να καταλαβεις τι ψαχνω .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    σε ευχαριστώ για την εμπιστοσυνη. για μενα ολα χρειαζονται....τι να την κανεις την ομορφια οταν κουβαλαει ηλιθιοτητα και κενο; αυτο λεω...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    καλα είναι να ζουμε το παρων..και εγω αυτης της αποψης είμαι.. αλλα σκεψου και λιγο το μελλον αν παρεις μια 30αρα που λες και την παντρευτείς (άλλο για μια 4μηνη σχεση)... σκεψου πως θα είναι η ζωη σου σε 10 χρονια αυτή 40αρα στα ντουζενια της και εσυ συνταξιούχος 65αρης...

    πως παει εκεινο το σκυλαδικο ασμα...?
    https://www.youtube.com/watch?v=nY0hDSu8pJQ

  15. #15
    Γιατί δεν την κάνεις παραγγελία την νύφη;;; αλλά με τόσες απαιτήσεις ούτε ψεύτικη κούκλα δεν βρίσκεις.
    Επίσης εντύπωση μου κάνει ότι ψάχνεις και όμορφη αλλά απαραίτητα και 20 χρόνια νεότερη;
    Όσο νέος και αν φαίνεσαι πρέπει να συνειδητοποιήσεις την πραγματική ηλικία σου ,δεν είσαι κανενα μπεμπέκι...
    Μην εστιάζεις τόσο πολύ σε ανούσια πράγματα,αυτά δεν έρχονται κατά παραγγελιά.Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι δεν θες να παντρευτείς αλλά σου πιπιλίζουν οι υπόλοιποι το μυαλό λόγω της ηλικίας σου και απλά σου έχει μπει σαν ιδέα...όχι ότι το θες πραγματικά όμως!Διαφορετικά θα σε ένοιαζε να βρεις έναν άνθρωπο που θα αγαπήσεις και αγαπηθείς ώστε να ζήσετε μαζί...τώρα τα υπόλοιπα του στυλ την θέλω ετσι και αλλίως και να μην κάνει τόυτο και εκείνο δείχνουν ότι ακόμα δεν είσαι έτοιμος για γάμο.

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν θα παντρευτώ.
    By marian_m in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 97
    Last Post: 21-12-2015, 07:47
  2. Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 06-06-2014, 17:19
  3. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 18:38
  4. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 01:19
  5. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 22:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •