ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ FORUM??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503

    ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ FORUM??

    Mε την ανοχη κ την ανεκτικοτητα τoυ admin το forum που ξεραμε εγινε τραπεζι με αποψεις περι ψυχοθεραπειας με σωτηρες που δεν ζηταμε
    ειμαστε εδω μεσα πολλα ατομα που ευελπιστουμε να βελτιωθουμε μεσω της ψυχοθεραπειας
    πολλοι απο μας κι εγω παιρνουμε χαπια προκειμενου να βελτιωθουμε κ παλι
    προσωπικα μου φαινεται απαισιο 1000 μυριες παραθεσεις για την σταση των ειδικων εντος κ εκτος forum
    κ ρωταω ποσο καλο μπορει να κανει το να σπειρει κανεις αμφιβολιες σε κατι που πολλοι εδω μεσα εχουμε στηριχτει???
    προσωπικα δεν εχω επιρρεαστει καθολου για αυτο συνεχιζω να ειμαι ενεργο μελος του forum
    θελω να ρωτησω που αποσκοπει αυτο οταν 3 ατομα εχουν αλλαξει το περιβαλλον του forum με ενα καρο παραθεσεις - επιθεσεις με βαρυγδουπες αλλα ανουσιες εκφρασεις
    με αποψεις μεταμεσονυκτιες ?
    ανθρωποι πηραν το ρολο του zorro να μας ξυπνησουν???παμε καλα?το να εχεις μια διαταραχη κ το να ειναι χαμηλο το iq σου απεχει οσο εμεις απο τον ηλιο
    θελω να υπενθυμισω στον Νικο τον λογο της υπαρξης του forum
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    241
    προσωπικά αισθάνθηκα λίγο άσχημα από αυτό που έγραψες. Δεν ξέρω αν άλλαξε το φόρουμ μιας και εγώ το παρακολουθώ μόνο 3 μήνες περίπου. Νομίζω όμως ότι γράφουμε σε θεματικές ενότητες που μας αφορούν. Αν τώρα αυτό είναι καλό ή όχι εναπόκειται στην κρίση του καθένα. Ο NikosD έχει πάρει θέση για το θέμα ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    μια υπενθυμιση εκανα
    ξερω οτι εχει παρει θεση
    κι εγω που ειμαι απο το Μαρτιο ναι αλλαξε!
    απορω παντως σε τι αποσκοπει ολο αυτο?αν εσυ ενιωσες ασχημα εγω θιγομαι οταν θεωρουν το iq πεσμενο κ εκτιθονται τετοιες αποψεις
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Καταλαβαινω πώς εννοεις την αλλαγη....

    Το φορουμ αλλαζει συνεχώς, ήταν αλλιως οταν υπήρχε το chat, αλλιως μετά, αλλιως τώρα. Το παρακαλουθώ εδώ κ παραπανω απο 1 χρονο.

    Προσωπικά το βρίσκω κουραστικο να απανταει κανεις με μενος κ ουσιαστικά χωρις να ακουει τον συνομιλητη. Αλλα αυτο συνεβαινε κ πριν. Τελευταια μπορει να εγινε πιο εντονο.

    Φυσικα κ ειναι δικαιωμα του καθενος να πιστευει πολυ, λίγο ή καθόλου σε οτιδήποτε. Να κρινει οτι οποιος πιστεύει στην ψυχοθεραπεια ως διαδικασια ειναι χαμηλής νοημοσύνης ή κάτι αναλογο. Προσωπικά, δεν μ ενοχλει καθόλου...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ουτε εμενα με επιρρεαζει εφοσον εχω δει βελτιωση απο την ψυχοθεραπεια μου κ μαλιστα μεγαλη αλλα δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να υπαρχουν τοσες αμφισβητησεις
    η αρχη της σοφιας ειναι η αμφιβολια αλλα μια σειρα παραθεσεων κ θεωριων που για την γνωμη μου θυμιζουν φουσκωμενα μπαλονια που ομως μεσα εχουν αερα.
    βαρεθηκα να βλεπω στα σημερινα μυνηματα στρογγυλες τραπεζες κ ψυχοπαζαρα κ να μη δηλωνεται απο κανεναν ο λογος της υπαρξης τους
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    Mε την ανοχη κ την ανεκτικοτητα τoυ admin το forum που ξεραμε εγινε τραπεζι με αποψεις περι ψυχοθεραπειας με σωτηρες που δεν ζηταμε
    ειμαστε εδω μεσα πολλα ατομα που ευελπιστουμε να βελτιωθουμε μεσω της ψυχοθεραπειας
    πολλοι απο μας κι εγω παιρνουμε χαπια προκειμενου να βελτιωθουμε κ παλι
    προσωπικα μου φαινεται απαισιο 1000 μυριες παραθεσεις για την σταση των ειδικων εντος κ εκτος forum
    κ ρωταω ποσο καλο μπορει να κανει το να σπειρει κανεις αμφιβολιες σε κατι που πολλοι εδω μεσα εχουμε στηριχτει???
    προσωπικα δεν εχω επιρρεαστει καθολου για αυτο συνεχιζω να ειμαι ενεργο μελος του forum
    θελω να ρωτησω που αποσκοπει αυτο οταν 3 ατομα εχουν αλλαξει το περιβαλλον του forum με ενα καρο παραθεσεις - επιθεσεις με βαρυγδουπες αλλα ανουσιες εκφρασεις
    με αποψεις μεταμεσονυκτιες ?
    ανθρωποι πηραν το ρολο του zorro να μας ξυπνησουν???παμε καλα?το να εχεις μια διαταραχη κ το να ειναι χαμηλο το iq σου απεχει οσο εμεις απο τον ηλιο
    θελω να υπενθυμισω στον Νικο τον λογο της υπαρξης του forum

    Πες τα ρε....Εγώ ξέρεις γιατί τα πήρα με Μοναξιά όπου για τους λόγους σου δεν με στήριξες;;;Γιατί ήρθε ένας καραγκιόζης από το πουθενά να μου το παίξει οριακός,να μου συστήσει να μην παίρνω φάρμακα γιατί αυτός βελτιώθηκε και την ίδια στιγμή να προσπαθεί να υπενθυμίσει πως το site δεν παρέχει συμβουλές φαρμακοθεραπείας κάτι που ο ίδιος πουλώντας μου το παραμύθι -καθ\'ότι δεν μπορούσα να τον δω-ότι είναι οριακός...Που δεν ξέρει καν τι θα πει οριακός.......Μετά όταν τα πράγματα σκούρυναν εμφανίστηκε ως δήθεν Σωτήρας,ο καλός Σαμαρείτης,με σπουδές ψυχολογίας ,επιφανής,με επιρροές και δύναμη που με απειλούσε για διάφορα θέματα αλλά δεν είναι δικομανής και ήθελε να μου δείξει ότι ο κόσμος είναι καλός όταν αυτός με εξαπάτησε τόσο και με γελοιοποίησε χαρακτηρίζοντάς με επικίνδυνη ψυχοπαθή.......Αν έχει τα αρχίδια να βγει και να μου δώσει το ονοματεπώνυμό του για να του κάνω μήνυση......Μπήκε μέσα σε έναν χώρο ψυχολογίας στον οποίο ο καθένας εκφράζει ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα,μου έδωσε ανώνυμα και άρα ανεύθυνα συμβουλές ως ομοιοπαθής και ξαφνικά μου το γυρίζει και τώρα που δεν γούσταρει με αποκαλεί ψυχοπαθή.....Πριν δεν ήμουν......Αυτά σου έμαθαν ρε στην ψυχολογία;;;;Τα άτομα με ψυχολογικά να τα χαρακτηρίζεις επικίνδυνους ψυχοπαθείς;;;;;Να χέσω την Σχολή που σπούδασες και που ψυχικά μου δημιούργησες κόμπλεξ...Θέλω το ονοματεπώνυμό σου για μήνυση.......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    μια υπενθυμιση εκανα
    ξερω οτι εχει παρει θεση
    κι εγω που ειμαι απο το Μαρτιο ναι αλλαξε!
    απορω παντως σε τι αποσκοπει ολο αυτο?αν εσυ ενιωσες ασχημα εγω θιγομαι οταν θεωρουν το iq πεσμενο κ εκτιθονται τετοιες αποψεις

    EXOYME ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΧΙ IQ ΡΑΔΙΚΙΟΥ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ......

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εντωμεταξυ το σουργελο συνεχιζεται!!!!!
    για ποσο ακομα?
    ο,τι να ναι!!!!!!!!!!!!!!
    ηρθε κι εδεσε
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    200

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    αααα
    ενταξει παιδια δειξτε κατανοηση
    εχει ξεφυγει!!!!!!!!!
    ραδιοφωνικη εκπομπη κανει!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Σ ήρθε από πάνω με κενή παράθεση..Θεαματική πρόοδος για τον Ονούφριο..Ονούφριε εμείς σε αγαπάμε γι\'αυτό που είσαι......ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εσβησε την καταχωρηση
    η οποια ελεγε αγαπητοι ακροατες μου!!!!!!!!!!!
    ζαβαρεκατρενεμια!!!!!!!!!!!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  13. #13
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    ναι inter,
    είχα να μπω λίγες μέρες,
    ηρθα και είδα μια εικόνα πολύ διαφορετική από αυτή που είχα συνηθίσει.
    Είναι λυπηρό και συνάμα εντυπωσιακό το πόσο θυμωμένοι γεννήθηκαν μερικοί άνθρωποι.

    Έχεις τον λόγο μου ότι κάνω και θα κάνω ότι καλύτερο περνάει από το χέρι μου ώστε αυτή η κοινότητα να παραμείνει στο ύφος που είχε ολα αυτά τα χρόνια της υπαρξης της.


    θερμή παράκληση προς εσένα και προς όσους άλλους θέλουν να ακούσουν την παράκληση: ας μην δίνουμε συνέχεια σε θέματα και καταστάσεις που δημιουργούνται κατά καιρούς από ανθρώπους που επιδιώκουν τη σημασία μας, ακόμη και την αρνητική.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ευχαριστω κι ελπιζω κ τα περισσοτερα μελη!
    προσωπικα ξεφυγα κ ζητω συγνωμη κι απο σενα κι απο τα αλλα μελη κι απο μενα που μου εχω υποσχεθει να μην εκφραζω τοσο εντονα το θυμο μου!
    κ παλι ευχαριστω!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    Αυτό το site δεν είναι τίποτα παρπάνω από ένα site με ότι αυτό συνεπάγεται...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •