Έχετε πάει 7ήμερη με το σχολείο σας?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    9

    Έχετε πάει 7ήμερη με το σχολείο σας?

    Hi!Λόγω του οτι οι μέρες για τις πολυήμερες εκδρομες των σχολείων πλησιάζουν (κ επειδή πλησιάζει κ η δική μου 7ήμερη), σκέφτηκα να σας ρωτήσω, αν είχατε πάει εκδρομή με το σχολείο σας κ πως ήτανε.. Είχατε κάνει καμία φάρσα ή τίποτα τέτοιο? Σας έμεινε αξέχαστη? (ιδέες για καλοστημένες φάρσες είναι ευπρόσδεκτες..!!)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλησπερα κουκλιτσα!!
    Αν και εχουν περασει πολλα χρονια .....ειχαμε παει κερκυρα!!!
    Η πενταημερη (ετσι ηταν τοτε) ειναι απο εκεινες τις εμπειριες που μπορουν ειναι καταπληκτικες αλλα και καταστροφικες ,σιγουρα ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ!!!!
    Καλα περασα αλλα οχι αυτο που ειχα στο μυαλο μου.Και φαρσες καναμε ,και ξενυχτησαμε ,και το πρωτο μου μεγαλο μεθυση εκανα ,και μια μπατσαρα εφαγα ολη δικη μου απο συμμαθητη μου (και με το δικιο του)γιατι με κυνηγουσε να με συμμαζεψει απο τα χαλια μου.
    Και την συνηθη φασαρια ειχαμε με αλλο λυκειο καθοτι εμεις απο Μακεδονια και εκεινοι απο νοτια μην αναφερω περιοχη για ευλογους λογους.Τα καθημερινα και συνηθησμενα.....
    Και απο τις βεραντες περναγαμε απο δωματιο σε δωματιο ,και απο οροφο σε οροφο.
    Και αλλα παρα πολλα ........δεν ειναι να δινουμε και ιδεες!!!
    Ευχομαι να περασεις καταπληκτικα ,αλλα θα σε παρακαλουσα να προσεχεις ....γιατι εχουν γινει και πολλα αλλα ασχημα ...
    Περιμενουμε νεα οταν γυρισεις!!
    ΦΙΛΙΑ!!!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    9
    Καλησπερα!!Βασικα εμεις δεν θα μπορεσουμε να κανουμε κ πολλες ''αλητειες''... μονο φαρσες μεσα στα δωματια κ αυτο οχι τπτ χοντρο.. Ιταλια θα παμε, θα ειμαστε συμμαζεμενοι γιατι δεν μας παιρνει κ για πολλα-πολλα!! Το παν βεβαια ειναι να εχεις καλη παρεα οπου κ αν πας, ακομα κ στο χειροτερο μερος με καλη παρεα περνας τελεια!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    μετα στην φοιτητικη ζωη ειναι τα καλυτερα προσοχη στις καταχρησεις στην εκδρομη.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •