Πιστευετε οτι ειμαι ξενερωτος που ψαχνω για καποια ρομαντικη κοπελα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Βρε παιδακι μου , σουχει γινει εμμονη η κοπελα .

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ευχαριστω moonlight καλα περναω με τους φιλους μου απλα αλλες αναγκες καλυπτεις σε μια σχεση οπως αγαπη και ρομαντισμος.Για αυτο δεν με απασχολει να εχω καποια κοπελα να περναω την ωρα μου αλλα μια καλη σχεση.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Μακ το παλευω με τον εαυτο μου για αυτη την εμμονη αλλα θα επρεπε να ειναι κατι απλο να βρεις την κοπελα που ειναι το ετερον σου ημισι.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Μονο απλο δεν ειναι , μερικοι δεν το καταφερνουν ποτε .

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ελπιζω να εχω την ικανοτητα και την τυχη να γνωρισω την κοπελα που να αγαπιομαστε και να κανουμε μια ωραια σχεση.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πρεπει να αρχισεις την εκπαιδευση πως θα της τραβηξεις τη προσοχη ετσι???? αυτη θα σε βρει καπια στιγμη αλλα θα τη γνωρισεις η θα πεταξει το πουλακι σε αλλο δεντρο?
    πρεπει να αναπτυξεις ατακες λεγε λεγε να φορμαριστεις για να βγαλεις περα.
    αυτη πχ θα λεει λιγα αν λες κ συ λιγα θα χρειαστεις διευθυντη ορχηστρας.
    μιλα οσο μπορεις περισσοτερο για να συνηθησεις στη ζωη σου ενοω.
    δεν ειναι θεμα τυχης θεμα εξασκισης ειναι.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ippotis View Post
    Ελπιζω να εχω την ικανοτητα και την τυχη να γνωρισω την κοπελα που να αγαπιομαστε και να κανουμε μια ωραια σχεση.


    Κι εγω στο ευχομαι , αλλα οσο κυνηγας κατι , τοσο δεν σουρχεται , και αυτο δεν ειναι σχημα λογου , ειναι διαπισωση και δικη μου , και του πατερα μου , που ειναι φτασμενος επιχειρηματιας , και εμπειρος στην ζωη . Κατι ξερει για να το λεει .

  8. #23
    Βρε Ιπποτη μου έχεις πολυ ιδεατη σχεση με τις καθαυτο σχεσεις. Αντιφαση μεγαλη.
    Μπες στο παιχνιδι, βγες ξανα βγες, γνωρισε και αν δεν βρεις αμεσα αυτο που ψαχνεις ισως να θες ακομη χρονο για εσενα.
    Αγαπη δεν χαριζεται ή πιο σωστα νιωθουμε οτι μας αγαπουν τα ταιρια μας με βαση καποια κριτηρια.
    Εσυ λες μεμονωμενα συνεχως "ρομαντικη σχεση και αμοιβαια αγαπη"

    Δηλαδη, 1- εχεις συμβιωσει με γυναικα ?
    2- εχεις παει ποτε σε καποιον ειδικο να πεις αυτο σκετο - δεν ξερω γιατι, αλλα δεν ερωτευομαι καμια
    3- εισαι διαθετειμενος να κανεις αλλαγες ? χωρο/χρονο/συνηθειες/ γιατι οι σχεσεις εχουν και αυτον τον παραγοντα καποιες ψιλο αλλαγες.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Μακ εχεις δικιο αλλα εξω δεν περιμενω κατι προσπαθω να αξιοποιησω την ευκαιρια οταν παρουσιαστει εδω το λεω να το συζηταμε.
    Constantly curious 1)Για να θελω να συμβιωσω με καποια κοπελα πρεπει να αισθανομαστε αμοιβαια αισθηματα αγαπης 2)Δεν χρειαζεται να το πω σε καποιον ειδικο απλα δεν ετυχε στις σχεσεις που εκανα,ενοιωσα καψουρα με δυο κοπελες που ειχαμε φλερτ και 3)Εννοειται οτι ειμαι διατεθειμενος αφου οταν υπαρχει αγαπη με μια κοπελα ασχολειστε να εχετε οσο το δυνατον περισσοτερο χρονο μαζι.

  10. #25
    Με την καψουρα, εμεινε στην καψουρα και τελειωσε αδοξα ?
    Στο εν κατακλεδι η σχεση, η χημεια, η ενωση δεν περιγραφονται αλλα βιωνονται. Παιζει επειδη το θελεις διακαως να μην σου καθεται και να σου ρθει στο ακυρο εντελως.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  11. #26
    Μην απελπιζεσαι αλλωστε τα αναπαντεχα ειναι παντα τα πιο ωραια!!Οσο κυνηγας κατι παρα πολυ και σου γινεται εμμονη δεν το ξερεις οτι δεν πετυχαινει?
    Χαλαρωσε και σιγουρα καποια στιγμη στη ζωη σου θα ζησεις και τον ρομαντισμο και τον ερωτα με την κοπελα που θα ταιριαξεις!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Constantly Curious φλερτ λιγων ημερων ηταν δυο κοπελες που ειχα καψουρα απλα ηταν ωραιο συναισθημα εστω και τοσο.Εχεις δικιο τα καλυτερα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις.
    Ετσι ειναι blade εξαλλου αυτη ειναι και η μαγεια της ζωης να ερχεται το τυχερο σου ενω δεν το εχεις προγραμματισει και να απολαμβανεις την καθε στιγμη.

  13. #28
    Βρε τον Ιπποτη μου, καλημερα, λιγων ημερων εγω το λεω ενθουσιασμο που φερνει εξαψη ... η καψουρα κατ εμε ειναι εφοσον περασουν μηνες εμμονης με ενα προσωπο. Κλεισε το λαπτοπ και μπες σε ομαδες, δες ο δημος σου αν παρεχει δωρεαν σεμιναρια και δικτυωσου.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Constantly Curious αφου ετυχαν και αυτες οι δυο κοπελες που ειχα φλερτ να νοιωσω καψουρα παλι καλα εστω και για λιγες μερες.Στις σχεσεις που εκανα δεν υπηρχε καποιο συναισθημα εστω και μετα απο καποιους μηνες.Το θεμα δεν ειναι να βρω ακομα μια κοπελα να ασχοληθω αλλα να κατανοησω πως θα ξεχωριζω την κοπελα που να αγαπιομαστε και να κανουμε μια καλη σχεση.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    Φίλε μοιάζεις να έχεις μεγάλη ανάγκη για έλεγχο και γνώση. Πιθανόν απλώς ανασφάλειες.. Πως θα χαρακτήριζες το χρόνο σου με μια κοπέλα
    που τελικά αποδείχτηκε ακατάλληλη στις προσδοκίες σου? Στην συγκεκριμένη περίπτωση, θα "τα έβαζες" με κανέναν ή οχι?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. πιστευετε σε καποια ανωτερη δυναμη
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 87
    Last Post: 20-12-2015, 06:34
  2. Replies: 13
    Last Post: 12-08-2015, 16:55
  3. Replies: 5
    Last Post: 22-09-2014, 05:31
  4. ψαχνω κοπελα
    By ektoplasm in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-08-2011, 05:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •